کارگاه بلاکچین سازمانی

کارگاه Enterprise Blockchains مکانی است که تیم شما در مورد بلاکچین ، موارد استفاده در دنیای واقعی و مثالهایی که بر یادگیری شما منعکس می کند ، یاد خواهد گرفت..

با رزرو کارگاه بلاکچین ، تیم شما قادر به درک دانش بلاکچین و استفاده از آن در روند تجارت شما یا اجرای واقعی بلاکچین سازمانی خواهد بود..

این یکی از بهترین راه ها برای شروع کار با بلاکچین است!

کارگاه Blockchain

چرا کتاب کارگاه 101 Blockchains را رزرو کنید?

کارگاه بلاکچین ما جنبه های مهمی از بلاکچین را پوشش می دهد که باید بدانید!

این یک کارگاه ایده آل برای مدیران شرکت است ، زیرا به آنها اجازه می دهد تا در بنیان بلاکچین غوطه ور شوند و در مورد آن اطلاعات کسب کنند. به عنوان یک مدیر سازمانی ، ممکن است در هنگام ورود یک پروژه بلاکچین جدید خود را عقب ببینید. این کارگاه می تواند پایه و اساسی شما را برای مدیریت پروژه با اطمینان بیشتر فراهم کند.

برای اطمینان از اینکه ارزش کارگاه 101Blockchains ما را می فهمید ، بیایید دلایل رزرو آن را مرور کنیم?

تجربه عملی: کارگاه بلاکچین تجربه عملی منحصر به فرد بلاکچین را ارائه می دهد. شما قادر خواهید بود در مورد موارد استفاده منحصر به فرد در دنیای واقعی که کار می کنند یاد بگیرید. ما این موارد استفاده را به طور کامل شرح خواهیم داد.

رویکردهای استراتژیک: با گذراندن کارگاه ها ، شما درک روشنی از رویکردهای استراتژیکی که شرکت های بزرگ برای موفقیت در پروژه خود در پیش می گیرند ، خواهید داشت.

درک موارد استفاده: هر مورد استفاده متفاوت است و برای درک بهتر باید به شیوه دیگری برخورد شود. ما موارد استفاده جذاب را که ارزش و یادگیری شما را فراهم می کند ، مرور می کنیم.

جلسات خصوصی: کارگاه فناوری بلاکچین ما توسط جلسات خصوصی ارائه می شود. این جلسات فقط برای افراد حرفه ای در سطح سازمانی ارائه می شود. به این ترتیب می توانید یاد بگیرید که چگونه مشکلات منحصر به فرد شرکت را حل کنید. جلسات خصوصی به شما این فرصت را می دهد تا مستقیماً با مربی تعامل داشته باشید و آزادانه شک و تردید خود را برطرف کنید.

محتوای برتر: محتوای کارگاه فناوری blockchain ما با بالاترین کیفیت ، با تحقیقات و مراقبت های عالی ایجاد شده است.


اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه بلاکچین سازمانی ما

تأثیر Blockchain در بازار فعلی را نمی توان نادیده گرفت. این بخش و هر بخش را تغییر داده است. اکنون مشاغل مشتاق استفاده کامل از بلاکچین هستند اما دانش لازم برای این کار را ندارند.

در کارگاه فناوری بلاکچین ، ما در معنای فناوری بلاکچین غوطه ور خواهیم شد. ما یاد خواهیم گرفت که چه چیزی باعث تیک آن می شود. ما مدل اصلی آن را مرور خواهیم کرد.

آموزش Blockchain برای مدیران

همچنین ، کارگاه ما عمدتا برای شرکت ها و مدیرانی است که می خواهند در مورد تأثیر بلاکچین در تجارت سنتی یاد بگیرند. در حال حاضر ، بلاکچین بر همه بخش ها از جمله دولت ، مراقبت های بهداشتی ، دارایی ، زنجیره تامین و تجارت تأثیر گذاشته است.

چالش ، درک روند اجرای بلاکچین است. رهبران و مدیران برای درک بلاکچین و اجرای آن در تلاش هستند. آنجاست که کارگاه به شما کمک می کند!

ما بلاکچین را با استفاده از محتوای درجه یک که برای حرفه ای ها است ، پوشش می دهیم. رویکرد ما ساده است زیرا ما کارگاه خود را در مورد بلاکچین می فهمیم که زبان آسان است.

مباحث کارگاه Enterprise Blockchain

بسیار خوب! شما اکنون علاقه مند هستید که یاد بگیرید کدام موضوعات را پوشش خواهیم داد.

ما اطمینان حاصل کرده ایم که کارگاه آموزشی ما در زمینه بلاکچین شامل تمام موضوعات اساسی مربوط به آن در گروه کارگاه طراحی بلاکچین و کارگاه آموزشی بلاکچین است.

بیایید آنها را در زیر لیست کنیم.

مقدمه ای بر فناوری Blockchain

در اینجا ، ما معرفی فناوری بلاکچین را پوشش خواهیم داد. مقدمه موضوعات مهم مانند زیر را پوشش می دهد:

مبانی Blockchain: در هسته اصلی بلاکچین غوطه ور شوید. چه چیزی باعث کارایی آن می شود؟ اصل اصلی پشت آن چیست؟?

واژه نامه Blockchain: آیا در مورد اصطلاحات کلیدی بلاک چین اطلاعاتی ندارید؟ نگران نباشید زیرا ما تمام واژه نامه های معروف بلاکچین موجود را پوشش خواهیم داد.

تاریخچه بلاکچین: چه کسی بلاکچین را اختراع کرد؟ وضعیت بلاکچین در سال 2019 چگونه است؟ همه چیز در مورد تاریخچه بلاکچین در اینجا پوشش داده خواهد شد!

انواع بلاکچین: بلاکچین به سرعت از آنچه فکر می کردیم تکامل یافته است! و به همین دلیل انواع مختلفی از بلاکچین وجود دارد. ما همه انواع بلاکچین را در اینجا پوشش می دهیم و به شما کمک می کنیم تفاوت آنها را درک کنید.

قراردادهای هوشمند: قراردادهای هوشمند تعهدات قانونی در دنیای بلاکچین است. ما آن را با جزئیات پوشش می دهیم!

DLT ها: فناوری دفتر توزیع شده یک اصطلاح چتری است که تمام فناوری های دفتر را به صورت توزیع شده جمع می کند.

سیستم عامل های Blockchain سازمانی

سیستم عامل های بلاکچین سازمانی با ارائه چارچوب ها ، خدمات و راه حل های مرتبط با بلاکچین ، کل صنعت را توانمند می کنند. در اینجا ، ما با سیستم عامل های بزرگ بلاکچین سازمانی آشنا می شویم و هر یک را با جزئیات بررسی می کنیم.

هایپرلجر: Hyperledger یک ابتکار منبع باز توسط بنیاد لینوکس است که از سال 2015 آغاز شده است. این پروژه چندین پروژه تحت آن دارد. ما اصول ، ویژگی ها ، معماری طراحی ، موارد استفاده ، چارچوب ها ، ابزارها ، فروشندگان BaaS و چشم انداز بلند مدت آن را پوشش می دهیم.

کوردا: Corda یک راه حل دفتر توزیع شده بلاک چین است. ما اصول تجاری ، معماری ، شبکه جهانی Corda ، فروشندگان BaSS ، کنسرسیوم های Corda و موارد دیگر را تحت پوشش قرار می دهیم.!

شرکت Ethereum: Enterprise Ethereum یک اجرای خصوصی از Ethereum عمومی است. ما مزایای آن ، پشته معماری ، موارد استفاده ، ارائه دهندگان BaaS و شرکت های واقعی را که از آن استفاده می کنند ، پوشش می دهیم!

حد نصاب:حد نصاب عقاید JP Morgan است که به سمت سیستم های مالی است. ما آن را با جزئیات پوشش می دهیم!

طراحی تفکر و نوآوری

طراحی تفکر و نوآوری بخشی است که ما به سمت جنبه های خلاقانه بلاکچین می رویم.

تحول دیجیتال بلاکچین: بیاموزید چگونه تحول دیجیتال بلاکچین انجام می شود. در اینجا ما در مورد تأثیر دیجیتال بلاکچین بحث می کنیم.

روند محبوب کسب و کار: با گذر از روند رایج تجارت ، درباره بلاکچین بیشتر بدانید.

وب 3.0 و اینترنت: وب 3.0 با بلاکچین در دسترس است. ما تأثیر آن را در وب 3.0 و مفاهیم هیجان انگیزتر درباره آن بررسی می کنیم!

موارد استفاده از شرکت: ما بهترین موارد استفاده از شرکت را برای نمایش پتانسیل بلاکچین انتخاب می کنیم.

شرکت های Blockchain سازمانی: درباره شرکت های بلاکچین سازمانی که برای آینده ای روشن کار می کنند اطلاعات کسب کنید!

دستورالعمل های اجرای: ما از رهنمودهای اجرای بلاکچین استفاده می کنیم.

ارزیابی ریسک: ارزیابی ریسک جایی است که ما با خطرات موجود در بلاکچین آشنا می شویم.

دسترسی به مطالب دوره

شما به محتوای دوره ، از جمله 100 صفحه اسلایدهای ارائه ، کتاب های دوره ، و هر منبع دیگری که می تواند به شما کمک کند خود را با محتوای کارگاه درگیر کنید ، دسترسی کامل خواهید داشت..

چه کسی باید کارگاه Blockchain ما را رزرو کند?

کارگاه Blockchain ما یک کارگاه یک مرحله ای برای متخصصانی است که می خواهند سفر بلاکچین سازمانی خود را شروع کنند.

طراحی شده برای مدیران غیر فنی که در مدیریت کار می کنند ، می توانید کارگاه را رزرو کرده و دانش کافی را برای کار در پروژه های پیشرفته بلاکچین کسب کنید..

این بدان معنی است که می تواند توسط CTO ها ، CIO ها ، مدیران عامل ، مدیران استراتژیک ، مدیران نوآوری ، رهبران تجاری ، کارآفرینان ، تصمیم گیرندگان و VP ها رزرو شود..

گواهی پایان کار

بله ، پس از اتمام موفقیت آمیز کارگاه ، گواهی پایان کار دریافت خواهید کرد.

هر کسی که در کارگاه بلاکچین سازمانی شرکت کند یا آن را به پایان برساند ، این مزایا را دریافت می کند 101 Blockchains Certificate of Completion.

درباره مربی

Aviv Lichtigstein یک رهبر و کارآفرین باتجربه است که تجربه زیادی در ساخت محصولات درجه یک با استفاده از هوش مصنوعی و داده های بزرگ دارد. وی همچنین مدیرعامل و بنیانگذار یکی از پورتال های منابع برتر در جهان برای blockchain – 101Blockchains.com است.

از آنجا که آویو بیش از 12 سال یک مدیر ارشد است ، اکنون تجربه زیادی در زمینه های مختلفی دارد که در آن نقش های تجاری ، عملیاتی و فنی را بازی می کند. علاوه بر این ، او در راه اندازی ، رشد و اجرای برنامه ها و پروژه ها با استفاده از مدل های تجاری متعدد کارآمد است. با درخشش و ذکاوت آویو ، او بسیاری از استارت آپ های مشهور را به موفقیت و افتخار خود به 500 شرکت Fortune رساند.

به غیر از همه اینها ، آویو در زمینه توسعه و مدیریت تیم های توسعه مشاغل و محصولات تخصص فوق العاده ای را نشان می دهد. علاوه بر این ، سه گانه Ironman و یک مسافر پرشور.

بنابراین ، اکنون کلاس مستر بلاکچین ما را رزرو کنید و از یکی از بهترین های صنعت بیاموزید.

بیایید با هم ارتباط برقرار کنیم و دریابیم که چگونه می توانیم به شما کمک کنیم ارزش جدیدی را به سازمان خود برسانید

آره! می خواهم کارگاه آموزشی Enterprise Blockchain را رزرو کنم

بیایید با هم ارتباط برقرار کنیم و دریابیم که چگونه می توانیم به شما کمک کنیم ارزش جدیدی را به سازمان خود برسانید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map