کیف پول دلار دیجیتال: به سادگی توضیح داده شده است

این مقاله در مورد – مفاهیم اساسی ، روش استفاده ، روش های نگهداری و مزایای کیف پول دیجیتال دلار صحبت می کند.

دلار دیجیتال و کیف پول دیجیتال دلار دو موردی هستند که اینترنت را غافلگیر می کنند. این فناوری واقعاً در راه است و به زودی شاهد تغییر گسترده ای در اقتصاد خود خواهیم بود. در حقیقت ، وقتی دنیا شروع به مقابله با بیماری های همه گیر می کند ، نیاز به این نوع فناوری بیش از هر زمان دیگری است.

اما نه تنها بیماری های همه گیر دلیل اصلی استفاده از آنها است. در حقیقت ، ما در حال حاضر با بسیاری از مسائل مربوط به ارزهای مبتنی بر کاغذ و روش های پست بانکداری روبرو شده ایم.

اگر راهنمای ما را می خوانید ، به راحتی می توان گفت شما هم کنجکاو هستید که کیف پول دلار دیجیتال چیست و چگونه از کیف پول دلار دیجیتال به درستی استفاده کنید.

بنابراین ، برای کمک به شما ، در این راهنما تمام اطلاعات کیف پول دیجیتال دلار را که تاکنون در مورد این فناوری می دانم ، پوشش می دهم.

بیایید همین حالا بررسی کیف پول دیجیتال دلار خود را شروع کنیم!

ثبت نام کنید اکنون: دوره مبانی بلاکچین سازمانی

کیف پول دلار دیجیتال چیست?

قبل از اینکه وارد کیف پول دلار دیجیتال شویم ، در وهله اول توضیح می دهم که دلار دیجیتال چیست.

دلار دیجیتال یک ارز دیجیتال است که برای عملکرد از فناوری دفتر توزیع شده استفاده می کند. بیشتر از این ، این واحد الکترونیکی ارزش دلار از یک موسسه مالی واجد شرایط قابل بازخرید است.

به زبان ساده ، آن را به عنوان یک نسخه دیجیتالی از دلار معمول ایالات متحده در نظر بگیرید که در حال حاضر استفاده می کنید. با این حال ، در حال حاضر ، هنوز مستقیماً جایگزین دلار نخواهد شد ، اما در آینده ، ممکن است.

بنابراین ، این ارز دارای ارزش مشابهی خواهد بود و شما می توانید از آن برای خرید درست مثل هر دلار دیگر استفاده کنید.

به هر حال ، اکنون پاسخ سوال شما – کیف پول دلاری دیجیتال چیست؟?

در اینجا ، کیف پول دلاری دیجیتال به معنی یک حساب دیجیتالی یا کیف پول است که بانک ذخیره فدرال برای شما حفظ می کند. در حقیقت ، برنامه کیف پول دلاری دیجیتال تمام اعتبار دلار دیجیتال شما را در خود نگه می دارد.


بنابراین ، این فقط یک شکل دیجیتالی از حساب معمول شما است که در حال حاضر در بانک ها استفاده می کنید. اما از بلاکچین برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده خواهد کرد.

در اوایل سال جاری ، بنیاد دلار دیجیتال و Accenture قبلاً در حال اجرا بودند پروژه دلار دیجیتال. و آنها از بلاکچین برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده می کنند. در واقع ، بسیاری از سیستم عامل های blockchain برای استفاده وجود دارد – Ethereum ، R3 Corda ، Hyperledger و غیره.

در حال حاضر ، ما در مورد آن صحبت نمی کنیم با توجه به مسئله ویروس کرونا ، اخیراً پروژه جدیدی با پیشنهاد دلار دیجیتال و برنامه کیف پول دیجیتال ارائه شد.

بنابراین ، نگاهی انداختیم که چگونه می تواند در سناریوهای واقعی به نظر برسد. اما این پروژه نقدی الکترونیکی ممکن است در آینده اتفاق بیفتد یا رخ ندهد. اما اولین پروژه قرار است به زودی اتفاق بیفتد که می توانم با اطمینان بگویم.

بعداً در این راهنما وارد نسخه ارز دیجیتال این پروژه می شوم.

نحوه استفاده از کیف پول دلار دیجیتال?

بسیاری از شما تعجب می کنید که چگونه از کیف پول دیجیتال دلار استفاده کنید. در حال حاضر ، ما فقط اطلاعات کیف پول دیجیتال محدودی داریم ، اما این بهترین سناریو را در مورد چگونگی عملکرد شما ارائه می دهد.

به طور کلی ، وزیر خزانه داری پرداخت ها را به برنامه کیف پول دلار دیجیتال شما انجام می دهد. وزیر خزانه داری برای انجام کلیه پرداخت ها از نماینده خدمات درآمد داخلی استفاده خواهد کرد.

بیشتر ، آنها می توانند این کار را با استفاده از دو روش انجام دهند –

 1. با استفاده از روش مستقیم واریز شده ، تمام اعتبارات خود را به برنامه کیف پول دلار دیجیتال می رسانید. اما این تنها در صورتی اتفاق می افتد که کمیسر اطلاعات کافی در مورد شما و برنامه کیف پول دلار دیجیتال شما برای انجام پرداخت داشته باشد.
 2. در موارد دیگر ، آنها می توانند این کار را با استفاده از چک انجام دهند.

هنگامی که برنامه کیف پول دلار دیجیتال برای راه اندازی آماده شود ، آنها به همه افراد در مورد روند کل وضعیت اطلاع می دهند. اساساً ، آنها سیستمی را ایجاد می کنند که در آن شما باید با اطلاعات مستقیم واریز شده خود ، مثلاً آدرس کیف پول برای انجام آنها ، آنها را مطلع کنید..

پس از دریافت پرداخت در برنامه کیف پول دلار دیجیتال ، می توانید از همان لحظه از آن استفاده کنید. بنابراین ، برای شروع استفاده از اعتبارات لازم نیست روزهای دیگری صبر کنید. همچنین ، می توانید اعتبارات را از هر یک از اعضای بانک فدرال برداشت کنید.

در اینجا ، بانکهای عضو عضو شورای حکام سیستم ذخیره فدرال هستند. بنابراین ، شما می توانید از این بانک ها فقط برای واریز پول نقد دلار دیجیتال الکترونیکی خود استفاده کنید.

تا کنون ، این همان چیزی است که ما در مورد برنامه کیف پول دیجیتال دلار می دانیم. امیدواریم که با دریافت اطلاعات کیف پول دیجیتال بیشتر ، این راهنما را به روز کنیم.

بیایید بخش بعدی را در راهنمای بررسی کیف پول دلار دیجیتال بررسی کنیم.

اطمینان از دلار دیجیتال قابل برداشت به اندازه کافی

همانطور که می دانید دلار دیجیتال کاملاً دیجیتالی است. اما آیا به اندازه کافی پول مبتنی بر کاغذ برای پرداخت پول نقد خواهد داشت؟ از آنجایی که این نسخه صرفاً وجه نقد الکترونیکی است ، بنابراین از هر اعتبار با ذخیره بانک فدرال پشتیبانی می شود.

پیش از این ، وزیر خزانه داری ، هر پرداخت ماهیانه را انجام می دهد ، میزان پرداختی که باید پرداخت کنند را به شما اطلاع می دهد. و اگر اسکناس کافی نداشته باشند ، یادداشت ها را صادر می کنند و آنها را به صندوق ذخیره فدرال منتقل می کنند تا روند پرداخت را آغاز کنند.

بنابراین ، برای برداشت مبلغ از بانک نباید با مشکلی روبرو شوید.

عبور از کیف پول دلار دیجیتال

معمولاً این بدان معنی است که بانک های عضو این کیف پول های دیجیتال را برای شما نگهداری می کنند. بنابراین ، این کیف پول ها اطمینان می دهند که اعتبار خود را بدون دردسر دریافت خواهید کرد. بیشتر ، این کیف پول ها برای محافظت از پرداخت های شما در برابر هر نوع کلاهبرداری یا مشکلات پولشویی در اینجا هستند.

علاوه بر این ، برای نگهداری این حساب ها برای شما مجبور به پرداخت هزینه کیف پول دیجیتال دلار نخواهید بود.

با توجه به اطلاعات کیف پول دیجیتال دلار ، کلیه بانک های عضو باید تمام کیف پول دیجیتال گذشته را حفظ کنند تا اطمینان حاصل شود که شما واجد شرایط دریافت مستقیم پرداخت ها هستید. بیشتر از این ، بانک های عضو می توانند از واحد تجاری جداگانه ای برای حفظ کلیه دارایی ها و بدهی های این کیف پول ها استفاده کنند.

در این حالت ، دارایی ها فقط دلار دیجیتالی هستند که در لایحه محرک توضیح داده شده اند ، از جمله حساب اصلی در ذخیره فدرال.

عبور از شرایط کیف پول دلار دیجیتال

شرایط خاصی وجود دارد که بانک عضو باید در این مورد حفظ کند. اینها هستند –

 • هیچ کس مجبور به پرداخت هزینه کیف پول دیجیتال دلار یا محدودیت حداقل یا حداکثر موجودی نخواهد بود.
 • علاوه بر این ، آنها باید سود مورد نیاز را در صورت وجود پرداخت کنند ، اما نه بیشتر از مبلغ مورد نیاز.
 • همه کیف پول ها دارای ویژگی های بانکی معمولی مانند – کارت های نقدی ، دسترسی به حساب آنلاین ، بانکداری تلفن همراه ، دستگاه فروش خودکار ، پرداخت قبض خودکار ، گزینه های ارسال پول و بسیاری موارد دیگر هستند..
 • به هیچ وجه هیچ بانکی نمی تواند عملکرد کیف پول های دیجیتال را محدود کند.
 • بنابراین ، فقط کیف پول دیجیتال passthrough دارای پوشش اضافه برداشت نخواهد بود.
 • بانک های عضو از اصطلاح “FedAccount” به عنوان نام اصلی سیستم کیف پول دلار دیجیتال استفاده خواهند کرد.
 • هرکسی می تواند صورت حساب خود یا سایر مطالب بازاریابی خود را از این حساب ها دریافت کند.
 • بعلاوه ، بانکهای عضو از پروتکل KYC / AML برای تعیین کیف پول در وهله اول استفاده می کنند.
 • هیچ بانکی نمی تواند عملکردهای شخصی را بدون هیچ دلیل احتمالی محدود کند.
 • هر بانکی باید محافظت در برابر نقض امنیت و اقدامات کلاهبرداری را ارائه دهد.
 • بانک های ذخیره فدرال می توانند در صورت لزوم به سایر بانک های ایالتی یا اتحادیه های اعتباری اجازه باز کردن یا نگهداری کیف پول های دیجیتال انتقال دهند.

بیایید بخش بعدی را در راهنمای بررسی کیف پول دلار دیجیتال بررسی کنیم.

حفظ کیف پول دلار دیجیتال

فقط بانک ذخیره فدرال می تواند هر نوع محدودیت یا مقررات مجوز مانند هزینه کیف پول دیجیتال دلار ، نرخ بهره و غیره را صادر کند. بنابراین ، هرگونه تغییر در عملکرد کیف پول شما فقط از طریق ذخیره فدرال حاصل می شود.

بیشتر از این ، در دسترس بودن این پول نقد الکترونیکی قرار بود در سال 2021 اتفاق بیفتد. با این حال ، در حال حاضر ، ما هنوز نمی دانیم که آیا آنها در این تاریخ رسمی می کنند یا خیر. بنابراین ، امکان داشتن کیف پول دیجیتال دلاری 2021 همچنان به یک نخ بستگی دارد.

به هر حال ، در مناطقی که دسترسی بانک های ذخیره فدرال محدود است ، آنها با سایر شعب خدمات پستی ایالات متحده همکاری می کنند تا این فناوری جدید عالی را به همه شهروندان ارائه دهند.

شرایط کیف پول دلار دیجیتال

شرایط خاصی وجود دارد که بانک عضو باید در این مورد حفظ کند. همه اصطلاحات مشابه گذر از کیف پول دیجیتال است.

مجازات در صورت فعالیت های متقلبانه

نگران نباشید پول شما در بانک فدرال امن است. آنها اقدامات شدیدی را برای محافظت از اعتبارات دیجیتال شما از هرگونه تأثیرگذاری انجام می دهند. در هر صورت ، اگر هر کارمندی در بانک فدرال اطلاعاتی را فاش کند ، باید مجازات شود.

به همین ترتیب ، هر نهاد خارجی که بخواهد به سیستم سازمانی حمله کند ، مجازات هایی نیز دریافت خواهد کرد. بنابراین ، امنیت اعتبارات شما در اینجا از ارزش بالایی برخوردار است. هیچ کس نمی تواند دلار دیجیتال شما را مانند سایر رسوائی های ارز رمزنگاری شده در بازار بگیرد.

بیایید در ادامه مزایای موجود در راهنمای بررسی کیف پول دلار دیجیتال را بررسی کنیم.

مزایای کیف پول دلار دیجیتال

امنیت بالاتر

با استفاده از فناوری بلاکچین ، کیف پول های دیجیتال از امنیت بالاتری برخوردار خواهند شد. در حقیقت ، بلاکچین از رمزنگاری برای افزایش پروتکل های امنیتی خود استفاده می کند تا هیچ کس نتواند مقدار دفتری را تغییر دهد. بنابراین ، بدون توجه به هر چیزی ، در تأمین ارزش دلار دیجیتال خود مشکلی نخواهید داشت.

حریم خصوصی کامل

هر کیف پول با گزینه حریم خصوصی خود همراه خواهد بود. بنابراین ، هیچ کس نمی تواند ببیند که شما از دلار دیجیتال خود کجا استفاده می کنید. با این حال ، اگر ذخیره فدرال حساب اصلی را حفظ می کند ، ممکن است برخی از اطلاعات شما در دسترس آنها باشد. اما سو ab استفاده از این مدارک از بانک های فدرال بسیار بعید است.

زمان معامله کوتاه

برای ارسال پول به صورت بین المللی برای بانک معمولی زمان زیادی لازم است. اما وقتی شروع به استفاده از کیف پول های دیجیتالی می کنید ، می توانید در عرض چند ثانیه پول ارسال کنید! این قطعاً باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد ، عمدتا در زنجیره تامین و فرآیندهای سازمانی.

هیچ فعالیت جعلی وجود ندارد

به دلیل ماهیت بلاکچین ، هکرها نمی توانند به سیستم دفتر حساب دسترسی پیدا کنند. همچنین ، روند احراز هویت دفتر توزیع شده بسیار امن است. بنابراین ، استفاده از کیف پول های دیجیتال دلاری فعالیت های کلاهبرداری را برای همیشه متوقف می کند.

هزینه های کم / صفر

برخلاف بانک های معمولی ، شما می توانید پول خود را با استفاده از کارمزد بسیار کم یا بدون کارمزد ارسال کنید. همچنین ، نگهداری کیف پول شما نیازی به صرف هزینه اضافی نخواهد داشت.

چالش های آینده دلار دیجیتال

نسبتاً جدید

حتی اگر بلاکچین مدتی است که وجود دارد ، هنوز هم یک فناوری جدید است. بنابراین ، با استفاده از کیف پول دیجیتال ، ناگهان ممکن است یک تغییر گسترده به نظر برسد. بعلاوه ، تأثیر این فناوری بر اقتصاد ما هنوز چندان روشن نیست.

ادغام جهانی

ادغام این کیف پول ها در سطح جهانی تماس سختی خواهد بود. در بسیاری از موارد ، بانک های مناطق دیگر هنوز در این مورد تردید دارند. همچنین ، تغییر شبکه های قدیمی نیز به زمان نیاز دارد. بنابراین ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا دنیا به طور کامل دلار دیجیتال را بپذیرد.

تجربه یکپارچه

حفظ یک تجربه یکپارچه می تواند سخت باشد. در واقع ، بلاکچین مانند بسیاری دیگر از معایب بلاکچین دارای مشکلات مقیاس پذیری است. بنابراین ، تأثیر در دسترس قرار دادن عمومی این دلار می تواند مانع عملکرد شود.

رعایت استانداردهای ایمنی

رسوایی های بدی در مورد استفاده از بلاکچین رخ داده است. بنابراین ، ممکن است حفظ تمام نیازهای امنیتی سخت تر از آنچه که فکر می کنیم باشد.

قابلیت همکاری

هنگامی که شروع به استفاده از دلار دیجیتال می کنید ، باید پرداخت ها را بصورت آنلاین انجام دهید. بنابراین ، شما باید قابلیت همکاری بین تمام شبکه ها را داشته باشید. با این حال ، در حال حاضر ، ویژگی های قابلیت همکاری زیادی در دسترس نیست.

حتماً ارز دیجیتال چین – پروژه DCEP – را بررسی کنید.

در پایان,

کیف پول دلاری دیجیتال یک تسهیلات خارق العاده است که می توانید در کنار اعتبار دلار دیجیتال خود از آن استفاده کنید. بدیهی است که به دلیل ماهیت ارز ، نمی توانید از حساب های معمول برای نگهداری اعتبارات خود استفاده کنید. به همین دلیل استفاده از کیف پول دیجیتال کاملاً ضروری است.

در حال حاضر ، کیف پول می تواند به شما کمک کند تا همه پرداخت های خود را ساده کنید و حتی به شما کمک کند از ویژگی های قرارداد هوشمند نیز استفاده کنید. با این حال ، ما هنوز نمی دانیم که چه تعداد ویژگی ممکن است داشته باشید یا بنیاد شامل چه مقدار خواهد بود.

نیازی به گفتن نیست که ما به سمت آینده ای کاملاً متفاوت از آنچه پیش بینی می کردیم می رویم. اما به نظر می رسد همه اینها برای بهترین اهداف مردم و تجارت است. اگر در مورد یادگیری چنین پیشرفت های جدید فن آوری کنجکاو هستید ، مطمئن شوید که برای شروع در دوره رایگان بلاکچین ما ثبت نام می کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map