Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

بررسی یک پروژه: تیتانیوم بلاکچین چیست؟

در مقاله امروز ، ما پاسخ خواهیم داد “تیتانیوم بلاکچین چیست؟ تیتانیوم بلاکچین یکی از پروژه های آینده دار بلاکچین است. این یک پلت فرم دفتر توزیع شده است که هدف آن حل خدمات زیرساختی فعلی است. در حال حاضر ، تعداد زیادی زیرساخت به عنوان ارائه دهنده خدمات (IaaS) وجود دارد. آنها ادعا می کنند خدمات مقیاس پذیر عالی و قابل اعتمادی ارائه می دهند.

برخی از این مثالها شامل Rackspace ، Microsoft Azure و Amazon Web Services هستند. اما ، هیچ کدام از قابلیت های بلاکچین استفاده نمی کنند.

تیتانیوم بلاکچین قصد دارد این کار را انجام دهد. آنها می خواهند زیرساخت های مجازی را با استفاده از بلاکچین برای افراد و مشاغل فراهم کنند.

نه تنها این ، آنها قصد دارند زیرساخت های اینترنتی ضد شوک را فراهم کنند. قابل اطمینان ، مقیاس پذیر و ایمن خواهد بود. به طور خلاصه ، آنها در حال تلاش برای ایجاد زیرساخت شبکه توزیع شده ضد ضربه هستند.

راه حل فوق به عنوان تیتانیوم بلاکچین شناخته می شود. تیتانیوم اهداف برای جایگزینی زیرساخت فعلی اینترنت. زیرساخت های قدیمی ناکارآمد و در عین حال متورم هستند.

همچنین بخوانید,

  • 5 تحقیق برتر Blockchain SEC برای تماشای در سال 2018
  • یک بررسی: Riot Blockchain چیست?
  • یک بررسی: بلاک چین Kodak چیست?

بلاکچین تیتانیوم می تواند نحوه کار در اینترنت را تغییر دهد. آنها قبلاً مراحل Pre-ICO و ICO خود را به پایان رسانده اند. در حال حاضر ، در حال حاضر در بازار معامله می شود. آنها 35 میلیون دلار در ICO خود جمع کردند.

تیتانیوم بلاکچین چیست?

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، این شرکت در تلاش است تا یک اینترنت “بهتر” بسازد. اما ، چگونه آن را محقق خواهد کرد؟ ایده این است که هر دستگاه شبکه را به زنجیره بلوکی خود متصل کنید. یعنی همه چیز مجازی خواهد شد. مواردی مانند روترها ، دستگاه های شبکه یا حتی دکل های استخراج مجازی می شوند. آنها در ابر بهم پیوسته وجود خواهند داشت.

بنابراین ، چه مشکلی را حل می کند؟?

نیاز به سخت افزار فیزیکی را ریشه کن می کند.

برای دستیابی به آن ، تیتانیوم بلاکچین خدمات مختلفی را ارائه می دهد. آن ها هستند

  1. زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS)
  2. دسک تاپ به عنوان سرویس (DaaS)
  3. شرکت به عنوان سرویس (CaaS)
  4. CryptoEscrow.
  5. تبادل تیتانیوم TBIS

بیایید یکی یکی از آنها عبور کنیم.


زیرساخت به عنوان سرویس (IaaS): زیرساخت به عنوان سرویس راهی برای ارائه خدمات مجازی سازی است. این به عنوان زیرساختی عمل می کند که روترها ، سرورها و سوئیچ ها را فراهم می کند. آنها اجزای مبتنی بر شبکه هستند.

دسک تاپ به عنوان سرویس (DaaS): DaaS قصد دارد یک محیط محاسبات شخصی رمزگذاری شده در بلاکچین تیتانیوم را فراهم کند.

با این کار پایانه ای در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند به خدمات آن دسترسی پیدا کنند. کل اتصال کاملاً رمزگذاری شده است.

آنها برای اطمینان از امنیت بلاکچین از الگوریتم SHAKE256 Titanium Sponge استفاده خواهند کرد. آنها همچنین از Titanium Hydra Ultra Fault Tolerance Suite استفاده خواهند کرد. تمام این تکنیک ها کاملاً اختصاصی و منحصر به بلاک چین تیتانیوم است.

شرکت به عنوان سرویس (CaaS): این م componentلفه خدمات به کاربران امکان ایجاد و مدیریت ابزارهای ایجاد مشاغل را می دهد. خدمات سریع ، ساده و ایمن خواهد بود.

تمام ابزارهای ایجاد مشاغل با استفاده از قراردادهای هوشمند به صورت خودکار و مدیریت می شوند.

یک شرکت می تواند مجموعه کامل کسب و کار را با کمک شرکت به عنوان سرویس (CaaS) مستقر کند. از قراردادهای هوشمند می توان برای خودکار کردن بسیاری از کارها استفاده کرد.

به عنوان مثال ، می تواند برای ایجاد حساب بانکی ، پر کردن علائم تجاری ، استخدام کارمندان جدید و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد!

سرویس CryptoEscrow: CryptoEscrow به عنوان یک ابزار پرداخت برای کاربران برای خرید خدمات آنلاین عمل خواهد کرد. کاربر می تواند از هر ارز رمزنگاری شده برای انجام موفقیت آمیز پرداخت استفاده کند.

بازرگان فقط پس از دریافت کالا یا خدمات توصیف شده توسط خریدار ، آنها را دریافت می کند.

تبادل تیتانیوم TBIS: این صرافی همچنین بخشی از زنجیره بلوک تیتانیوم خواهد بود. برای تهیه توانایی خرید ارز رمزپایه با استفاده از ارزهای اصلی فیات به کاربران استفاده خواهد شد. تجارت جفتی نیز پشتیبانی خواهد شد.

BARS – رمز ارزشی برای تأمین سوخت بلاکچین تیتانیوم

برای اینکه کل بلاکچین کارساز باشد ، از Titanium BAR استفاده می شود. این یک رمز سودمند است و به عنوان یک ارز در بلاک چین تیتانیوم عمل خواهد کرد. بنابراین ، اگر هر فرد یا کاربری بخواهد خدمات بخرد ، می تواند این کار را با BAR انجام دهد. برای اطمینان از گردش خون سالم ، تعداد نشانه های BAR محدود است.

این همه ما را به کجا می کشاند?

چشم انداز تیتانیوم Blockchain هیجان انگیز به نظر می رسد. ICO و ICO موفقیت آمیز بودند. با این حال ، قیمت فعلی رمز BAR دارای است کاهش یافته است پایین به پایین ترین زمان.

دلیل سقوط آن به دلیل شرایط نامساعد بازار و گمانه زنی های مربوط به آینده پروژه است. آنها زیر هستندفشار سنگین و در حال حاضر توسط SEC مورد موشکافی قرار می گیرد. در این باره بیشتر بخوانید اینجا & اینجا.

تازه وارد در دنیای Blockchain؟ در اینجا آخرین راهنمای مبتدیان است.

بنابراین ، نظر شما در مورد بلاکچین تیتانیوم چیست؟ در قسمت نظرات زیر به ما بگویید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector