نکات تخصصی برای تهیه مصاحبه با بلاکچین شما

برای مصاحبه Blockchain آماده می شوید؟ در اینجا راهنمای تخصصی را برای تهیه مصاحبه Blockchain آورده ایم!

دلایل زیادی برای تأیید اعتبار بلاکچین به عنوان فناوری آینده وجود دارد. این مفاهیم مربوط به امنیت اطلاعات و رویکردهای متعارف برای معاملات تجاری را کاملا دگرگون کرده است. به طور همزمان ، رشد انفجاری صنعت بلاکچین نیز فاکتور برجسته ای در افزایش تقاضا برای تخصص بلاکچین بوده است..

بنابراین ، آماده سازی مصاحبه با بلاکچین به یکی از الزامات مهم بسیاری از متخصصان مشتاق بلاکچین تبدیل شده است. اگرچه گواهینامه ها و آموزش های بلاکچین می تواند به شما کمک کند تا مهارت خود را در زمینه بلاکچین افزایش دهید ، اما شما باید برای تهیه مصاحبه های بلاکچین روش دیگری را دنبال کنید.

راهنمای تخصصی برای تهیه مصاحبه با بلاکچین

شکستن یک مصاحبه با بلاکچین و دستیابی به یک کار بلاکچین خیلی آسان نیست. بنابراین ، متخصصان 101 Blockchains این راهنما را برای شما گردآوری کرده اند تا به شما کمک کند مصاحبه بلاکچین را بگیرید و شغل رویایی خود را بدست آورید. بحث زیر مروری بر مهارت های مهم مورد نیاز برای واجد شرایط شدن برای مصاحبه با بلاکچین است. علاوه بر این ، بحث همچنین می تواند در یافتن نکات تخصصی برای مصاحبه با بلاکچین کمک کند.

تازه وارد بلاکچین شدید؟ کار خود را در Blockchain با دوره رایگان Blockchain Fundamentals آغاز کنید و پایه و اساس شغل Blockchain را روشن کنید.

مهارت های مورد نیاز برای مصاحبه Blockchain

بسیاری از نامزدها تصور می کنند که آماده سازی مصاحبه با بلاکچین بسیار آسان است و هر متخصص بلاکچین مجاز می تواند به راحتی واجد شرایط مصاحبه با بلاکچین باشد. با این حال ، تصویر واقعی یک سناریوی کاملاً متفاوت را ارائه می دهد که در آن مدیران و کارفرمایان مختلف استخدام می توانند از روشهای متمایز برای آزمایش دانش بلاکچین نامزدها استفاده کنند. بنابراین ، برای تقویت فرمان خود در مورد س questionsالات در مصاحبه های بلاکچین ، به مهارت های زیر نیاز دارید.

 • همیشه ابتدا روی اصول اولیه تمرکز کنید

مهمترین جنبه راه حل “نحوه آمادگی برای مصاحبه با بلاکچین” شروع با اصول اساسی است. مصاحبه های مربوط به بلاکچین همیشه با ارزیابی دانش نامزد درمورد مفاهیم اساسی بلاکچین شروع می شود.

فرمان یک کاندید بر مفاهیم اساسی بلاکچین به وضوح تسلط وی در درک فناوری بلاکچین را نشان می دهد. داوطلبان باید در تعریف اصطلاحات مختلف در فناوری بلاکچین به همراه درک رسمی از اهمیت هر اصطلاح در دنیای بلاکچین تخصص داشته باشند.

 • آشنایی با تمرکززدایی و دفترهای توزیع شده

دومین شرط داوطلبان در تهیه مصاحبه بلاکچین به دانش مربوط به دفترهای توزیع شده و سیستم عامل های غیرمتمرکز اشاره دارد. شرکت ها در درجه اول از زنجیره بلوک برای تمرکززدایی و حفظ حریم خصوصی آن به عنوان دفتر توزیع شده استفاده می کنند.

علاوه بر این ، بسیاری از سیستم عامل های بلاکچین سازمانی جدید انعطاف پذیری برای توسعه راه حل های جدید بلاکچین را ارائه می دهند. بنابراین ، کارفرمایان به طور قطع در مصاحبه های بلاکچین به مباحث مربوط به دفترهای توزیع شده و سیستم عامل های غیرمتمرکز می پردازند.

داوطلبان باید برای س questionsالاتی که ویژگی های دفترهای توزیع شده را برای موارد خاص استفاده از تجارت می طلبند ، آماده شوند. از طرف دیگر ، می توانید در مورد ویژگی های سیستم عامل های بلاکچین سازمانی که می توانید برای اهداف خاص تجاری استفاده کنید ، با س questionsالاتی روبرو شوید.

همچنین بخوانید: چگونه می توان یک شغل بلاکچین را به دست آورد


 • تسلط عمیق با استانداردهای Blockchain و کار

مهمترین مهارت مهم بعدی که در نکات متخصص برای مصاحبه با بلاکچین ذکر شده است ، به درک بیش از حد بیش از حد استانداردهای بلاکچین و اکوسیستم ها اشاره دارد. داوطلبان باید راه خود را در مورد اکوسیستم بلاکچین بدانند تا توانایی های خود را در استفاده بیشتر از فناوری بلاکچین به کارفرمایان بالقوه نشان دهند..

دانش شما در مورد استانداردهای بلاکچین و بهترین روش ها همچنین از توانایی های شما برای استفاده از ارزش بهینه تجارت فناوری بلاکچین اثرگذار است. بنابراین ، یک کارفرما می تواند از سرمایه گذاری کامل در استعداد بلاکچین اطمینان حاصل کند که می تواند از نظر ارزش بازدهی عملی داشته باشد.

 • مجموعه گسترده مهارتهای میان رشته ای

داوطلبان همچنین باید به عنوان بخشی از آمادگی برای مصاحبه بلاکچین ، بر گسترش دامنه مهارت های میان رشته ای خود تمرکز کنند. مهارت های میان رشته ای برای اطمینان از اینکه شما می توانید از انتقال آرام سیستم های قدیمی به سمت سیستم های مجهز به بلاکچین اطمینان حاصل کنید ، بسیار حیاتی است. در عین حال ، مهارت های میان رشته ای نیز توانایی نامزدها در پرداختن به طیف گسترده تری از مسئولیت های حرفه ای را نشان می دهد.

 • دانش فرآیندهای تجاری سازمانی

کارفرمایان با درک فرآیندهای تجاری سازمانی به احتمال زیاد برای نامزدها ارزش قائل می شوند. دانش رسمی در مورد فرآیندهای مختلف شغلی سازمانی می تواند به داوطلبان کمک کند تا توانایی های خود را برای ایجاد تناسب مناسب بین عملیات سازمانی و قابلیت های بلاکچین اثبات کنند. دانش شما در مورد فرآیندهای تجاری سازمانی همچنین شانس شما را برای تحت تأثیر قرار دادن مدیر استخدام افزایش می دهد.

مهمتر از همه ، دانش فرآیندهای تجاری شرکت به توسعه استراتژیهای ایده آل برای توسعه راه حل کمک می کند. بنابراین ، تسلط شما در تدارکات ، عملیات خزانه داری ، خرید یا مدیریت زنجیره تامین می تواند به طور قابل توجهی از آماده سازی مصاحبه بلاکچین پشتیبانی کند.

تأیید بلاکچین اعتبارنامه ای را به رزومه شما اضافه می کند و باعث می شود از جمعیت دور شوید. یکی از بهترین گواهینامه های Blockchain را دریافت کنید و شانس خود را برای دستیابی به شغل مورد نظر خود افزایش دهید.

 • دانش سیستم عامل های مختلف Blockchain

صرف نظر از نقش شغلی ، داوطلبان باید بر روی کار با سیستم عامل های مختلف بلاکچین تمرکز کنند. پاسخ های برتر درباره “نحوه آماده سازی برای مصاحبه با بلاکچین” مستقیماً به ضرورت یادگیری در مورد کارکرد سیستم عامل های مختلف بلاکچین اشاره می کند.

از همه مهمتر ، داوطلبان باید تمرکز خود را بر روی سیستم عامل هایی که به طور خاص برای محیط های سازمانی طراحی شده اند ، حفظ کنند. پذیرش طیف گسترده ای از سیستم عامل های بلاکچین سازمانی می تواند نیاز متخصصان بلاکچین را برای ایجاد راه حل در سیستم عامل های مختلف ایجاد کند. بنابراین ، ممکن است با به نمایش درآوردن درک خود از مفاهیم در سیستم عامل های مختلف بلاکچین ، مدیران استخدام را تحت تأثیر قرار دهید.        

 • دانش تلفیق تجارت با فناوری

شانس موفقیت آمادگی برای مصاحبه با بلاکچین به طور قابل ملاحظه ای بهبود می یابد ، درصورتی که داوطلبان بتوانند تجارت و فناوری را به طور م combineثر ترکیب کنند. برای بدست آوردن ارزش تجاری از بلاکچین با استفاده از نوآوری ، باید در نقش های شغلی بلاکچین کار کنید. بنابراین ، شما باید توانایی های مرتبط سازی تجارت با فناوری و مهارت های انتقال ارزش را توسعه دهید.

داوطلبان باید توانایی متقاعد کردن کارفرمایان و استخدام مدیران در مورد بلاکچین را داشته باشند به گونه ای که برای یک مرد عادی در زمینه بلاکچین قابل درک باشد. اگر بتوانید با بلاکچین ارتباط برقرار کنید ، قطعاً می توانید توجه کارفرمایان را جلب کنید. با ترکیب صحیح دانش فنی و خلاقیت ، می توانید هویت خود را به عنوان یک سرمایه ارزشمند برای کارفرما معرفی کنید.

 • تخصص در ابزارهای توسعه

جدا از تخصص در سیستم عامل های مختلف بلاکچین سازمانی ، نکات قابل توجه برای آماده شدن برای مصاحبه های بلاکچین نیز بر ابزارهای توسعه تمرکز دارد. داوطلبان باید درک کاملی از ابزارهای توسعه برای اطمینان از اینکه می توانند راه حل مورد نظر خود را بسازند ، توسعه دهند.

تخصص در ابزارهای مختلف توسعه به وضوح توانایی یک نامزد را در انتخاب ابزارهای مناسب برای تحقق بخشیدن به دیدگاه خود مشخص می کند. اگر در مورد ابزارهای مختلف توسعه اطلاعاتی داشته باشید ، می توانید به ایجاد راه حل های مناسب بلاکچین برای مشتریان دست پیدا کنید.

همچنین بخوانید: برترین ابزارهای Blockchain که سازندگان آن را دوست دارند

نکات تخصصی برای موفقیت در مصاحبه Blockchain

بنابراین ، می توانید به وضوح توجه داشته باشید که آماده سازی مصاحبه بلاکچین مهارت های زیادی را برای دستیابی به نتایج مطلوب لازم دارد. با این حال ، مهارت های ذکر شده در اینجا می توانند پایه و اساس شما را برای مصاحبه ایجاد کنند. شما همچنین باید نشانگرهایی را یاد بگیرید که می توانند به شما کمک کنند تا به راحتی از طریق مصاحبه های بلاکچین راه خود را باز کنید. در اینجا برخی از نکات قابل توجه ذکر شده است که می تواند به شما کمک کند تا کاملاً برای مصاحبه با بلاکچین آماده شوید.

 • شرکت را به خوبی بشناسید

اولین نکته ذکر شده در میان نکات آماده سازی برای مصاحبه با بلاکچین مستقیماً به تحقیق در مورد شرکت کارفرما اشاره دارد. قبل از مراجعه به شرکت برای مصاحبه ، داوطلبان باید تحقیق کاملی در مورد جنبه های مختلف شرکت انجام دهند. به عنوان مثال ، داوطلبان باید در مورد مأموریت ، چشم انداز ، ارزش ها ، اعتقادات و فرهنگ شرکت بیاموزند.

از همه مهمتر ، داوطلبان باید برداشت مفصلی از پیشنهادات و عملیات شرکت داشته باشند. نتایج تحقیق در مورد کارفرما می تواند به درک تناسب بین سازمان و اهداف شغلی شما کمک کند. آگاهی از سوابق شرکت همچنین می تواند ابزاری اثبات شده برای تحمیل اولین برداشت عالی به استخدام کنندگان باشد.

 • مسئولیت های خود را در یک شغل بررسی کنید

داوطلبانی که از طریق مصاحبه بلاکچین آماده می شوند ، باید اهمیت تحقیق در مورد مسئولیت های خود را نیز درک کنند. مروری دقیق درباره مسئولیتهای بیان شده در شرح شغل مورد نظر خود داشته باشید.

در نتیجه ، شما می توانید با تأمل در دانش مهم و مهارت های لازم برای مسئولیت های مشخص در شرح شغل ، خود را آماده کنید. بنابراین ، تحقیقات جامع در مورد مسئولیت های شما در یک نقش شغلی خاص می تواند شانس شما برای مصاحبه را بهبود بخشد.

 • با مهارت های خود به روز شوید 

اگرچه ممکن است سالها تجربه داشته باشید ، اما فناوری بلاکچین همیشه چیز جدید و غیرمنتظره ای را به همراه دارد. بنابراین ، متخصصان بلاکچین باید دائماً با مهارت های مورد نیاز برای محیط های مدرن سازمانی به روز شوند.

شما باید بر اساس آخرین به روزرسانی های فن آوری یا روند صنعت ، در بهبود مهارت های خود غیرت داشته باشید. در نتیجه می توانید مناسب ترین و عملی ترین راه حل ها را برای س questionsالات مصاحبه کنندگان ارائه دهید.

آرزو دارید یک شغل موفق در Blockchain ایجاد کنید؟ در اینجا مهارت های برتر Blockchain وجود دارد که شما را به سمت آینده ای روشن هدایت می کند.

 • در پاسخگویی عجله نکنید

مهمترین نشانگر موفقیت در تهیه مصاحبه با بلاکچین مستقیماً به تفکر قبل از پاسخ دادن اشاره دارد. داوطلبان همیشه باید صبر و حوصله داشته باشند و نگرش زبان آموز جدیدی را در زمینه بلاکچین حفظ کنند. شما نمی خواهید خیلی هوشمندانه به نظر برسید تا در نهایت به جواب اشتباه برسید. در یک مصاحبه نمی توانید دکمه عقب را بزنید. بنابراین ، مراقب باشید که اجازه دهید جواب ها از زبان شما بلغزد!

 • از مصاحبه های ساختگی استفاده کنید

بدون شک مصاحبه های ساختگی می توانند ابزاری عالی برای بهبود کیفیت آمادگی برای مصاحبه های بلاکچین باشند. مصاحبه های ساختگی به طور خاص برای آزمایش مهارت ها و دانش نامزدهای مشتاق در سطوح مختلف طراحی شده است.

علاوه بر این ، آزمون های آزمایشی همچنین باعث افزایش آشنایی داوطلبان با قالب مصاحبه می شود. در نتیجه ، داوطلبان می توانند اعتماد به نفس و اعتماد به نفس پایین را برای جلوگیری از پاسخگویی به تمام س questionsالات با قاطعیت و وضوح از بین ببرند. مصاحبه های ساختگی همچنین بستر مناسبی برای تقویت زبان بدن و صدای شما برای مصاحبه است.

این پرسش ها و پاسخ های متداول مصاحبه Blockchain را مرور کنید تا آماده شوید تا مصاحبه Blockchain خود را بگیرید.

کلمات نهایی

در یادداشت آخر ، گفتن اینکه آماده سازی مصاحبه با بلاکچین در صورت داشتن مهارت های مناسب ، امری اجتناب ناپذیر است. موفقیت نامزدها در مصاحبه های بلاکچین به مهارت های فنی در بلاکچین بستگی دارد. علاوه بر این ، داوطلبان باید برداشت جامعی از رابطه بین بلاکچین و تجارت داشته باشند.

با این حال ، داوطلبان همچنین باید به نشانه های موفقیت آمیز در مصاحبه با بلاکچین توجه کنند. از همه مهمتر ، داوطلبان باید توانایی فروش مهارت های خود را در استخدام مدیران در مصاحبه ها داشته باشند. بازار موجود به مهارت های بلاکچین نیاز دارد و اگر استعداد نشان دادن همان کار را دارید ، می توانید سریعتر از آنچه تصور می کنید استخدام شوید.

همچنین می توانید یکی از بهترین گواهینامه ها و دوره های Blockchain را تأیید کنید که مهارت ها و تخصص شما را تأیید می کند. این به شما یک مزیت اضافی در مصاحبه می دهد و در میان سایر داوطلبان اولویت بیشتری به شما داده می شود. بنابراین ، پیش بروید و از هم اکنون برای مصاحبه های بلاکچین آماده شوید!   

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map