Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

فروشندگان بلاکچین: یک راهنمای نهایی

آیا می خواهید در مورد فروشندگان برتر بلاکچین در صنعت بدانید؟ سپس ، شما به جای مناسب آمده اید.

وقتی نوبت به بلاکچین می رسد ، ما مشکلات و راه حل هایی داریم.

در عصر چهار انقلاب صنعتی ، ما در مرحله ای هستیم که اکوسیستم بلاکچین به صورت تصاعدی رشد می کند.

به طور کلی ، سه م majorلفه اصلی اکوسیستم بلاکچین وجود دارد.

این شامل سیستم عامل ها ، فروشندگان و برنامه های واقعی است. هر بازیکن نقش مهمی در اکوسیستم دارد.

فروشندگان بلاکچین شرکت هایی هستند که با هدف استفاده از بلاکچین به سایر استارتاپ ها یا مشاغل خدمات ارائه می دهند. واضح است که هر شرکتی نمی تواند یک راه حل پایان به پایان ایجاد کند. همچنین ، دامنه گسترده موارد استفاده برای زنجیره بلوک به معنای رویکرد متفاوت در هر بار حل مشکل است.

بیشتر بخوانید درباره Technology Ledger Technology.

در این مقاله ، ما به فروشندگان بلاکچین خواهیم پرداخت. ما همچنین ارائه دهندگان بلاکچین به عنوان سرویس (BaaS) را تحت عنوان تعریف فروشنده بلاکچین تحت پوشش قرار خواهیم داد..

بنابراین ، فروشنده بلاکچین چیست؟ بیایید کشف کنیم.

فروشنده بلاکچین چیست?

فروشندگان بلاکچین شرکت ها ، استارتاپ ها یا مشاغلی هستند که خدمات یا راه حل ارائه می دهند. چشم انداز فروشندگان بلاکچین بزرگ است و با سرعت بالایی در حال گسترش است.

فروشندگان را نیز می توان بسته به اینکه چه کسی خریدار است ، تعریف کرد. به عنوان مثال ، تولید کننده ای که محصولات خود را با استفاده از مواد اولیه تولید می کند ممکن است فروشنده توزیع کننده باشد ، در حالی که خرده فروشی فروشنده مصرف کننده است.

به همین دلیل است که ما می خواهیم در مورد بازیکنان کوچک و بزرگ بحث کنیم که با ارائه راه حل های بی نظیر و منحصر به فرد ، فضای blockchain را تغییر می دهند.


ما همچنین سعی خواهیم کرد که آنها را به موارد زیر دسته بندی کنیم:

 • ارائه دهندگان زیرساخت Blockchain ، به عنوان مثال: Primechain ، Bluzelle ، IBM ، Microsoft
 • ارائه دهندگان برنامه Blockchain ، به عنوان مثال: Ripple ، Factom ، DigitalX
 • ارائه دهندگان خدمات Blockchain ، به عنوان مثال: Infosys ، Accenture ، Wipro

انتخاب فروشنده مناسب برای فناوری Blockchain

فروشندگان مشاوره بلاکچین بخشی از اکوسیستم هستند. مدل خدمات به دلیل افزایش ناگهانی بلاکچین یا پذیرش DLT محبوبیت بیشتری پیدا کرده است.

به عنوان یک شرکت ، قبل از انتخاب فروشنده مشاوره بلاکچین مناسب ، باید مراحل مناسب را انجام دهید.

همچنین ، باید مراحل پروژه بلاکچین را درک کنید تا درک خوبی داشته باشید. برای اطمینان از اینکه به بهترین روش یاد می گیرید ، ابتدا مراحل اصلی پروژه بلاکچین را مرور کنیم.

همچنین ، Blockchain تجارت مالی ما را بخوانید

مراحل پروژه Blockchain

 1. مشاوره استراتژیک

در مرحله ، کسب و کار نیاز به انجام مشاوره استراتژیک دارد. از آنجایی که بلاکچین جدید است ، انجام مشاوره استراتژیک ایده آل است تا از درک هرگونه تأثیر و دامنه بلاکچین در پروژه جلوگیری شود. چندین فروشنده مشاوره بلاکچین وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا به نتیجه دلخواه برسید. 

 1. تجزیه و تحلیل مورد استفاده کنید

اکنون که با نقش بلاکچین و تأثیر آن آشنا شدید ، اکنون وقت آن است که تجزیه و تحلیل مورد استفاده را انجام دهید. این اولین قدم مهم برای هر پروژه بلاکچین است. در این مرحله ، شما باید از یک روش تحلیلی برای تعیین صحیح موارد استفاده برای پروژه خود استفاده کنید. برای اطمینان از اینکه این کار را درست انجام داده اید ، باید سیستم مورد نیاز ، درک دامنه و جمع آوری تمام جزئیات احتمالی نحوه تعامل کاربران با سیستم را انجام دهید..

 1. اثبات مفهوم

مرحله مهم دیگر Proof-of-Concept است. در این مرحله ، مطالعات امکان سنجی انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که ایده بلاکچین عملی است یا خیر. در آزمون امکان سنجی ، از هر دو جنبه مالی و فنی مراقبت می شود. در این مرحله یافتن مانعی که می تواند در حین اجرای پروژه ایجاد شود آسان است. 

همچنین ، راهنمای POC ما را بخوانید

 1. پروژه آزمایشی

در پروژه خلبان ، اجرای مقیاس کوچک انجام می شود. این کار برای ارزیابی هزینه ، امکان سنجی و عملی بودن پروژه انجام می شود. 

 1. پروژه کامل زنده

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، پروژه در مقیاس کامل اجرا می شود.

درباره پیاده سازی بلاکچین بیشتر بدانید

چه انتظاراتی از شرکتهای مشاور بلاکچین داریم?

به عنوان یک تجارت ، کار شما ارائه اطلاعات و پشتیبانی به شرکت های مشاوره است. برای کمک به شما در درک آنچه می توانید از یک شرکت مشاور انتظار داشته باشید یا مطالبه می کنید ، نکات زیر را مرور کنیم.

شناسایی فرصت های بلاکچین: شرکت های مشاور درک عمیقی از بلاکچین و موارد استفاده از آن دارند. آنها می فهمند که چگونه و چه موقع می توان از بلاکچین استفاده کرد که می تواند منجر به کارایی بهتر شود. بنابراین ، اگر یک شغل هستید ، باید انتظار داشته باشید که شرکت مشاوره ای که انتخاب کرده اید به شما کمک کند تا فرصت های مناسب استفاده از بلاکچین را پیدا کنید. علاوه بر این ، آنها همچنین باید توانایی کامل اجرای آن را داشته باشند.

ایجاد مطالعات موردی تجاری: مطالعات موردی ابزاری اساسی برای درک تجارت است. شرکت مشاوره شما باید بتواند موارد موردی قانع کننده ای را برای خریدار یا با خریدار ایجاد کند. 

ایده های اثبات مفهوم را به نمایش بگذارید: شرکت مشاوره باید بتواند سابقه خوبی در زمینه ایده های اثبات مفهوم داشته باشد. آنها باید بتوانند آنها را به نمایش بگذارند. همچنین ، هر پروژه ای که روند یا نتایج اجرای آنها را نشان دهد. همچنین ، هر اثبات مفهوم یا پروژه ای که بتواند به شما در مقایسه نیاز شما کمک کند ، می تواند به شما امتیاز مشخصی بدهد.

ایجاد نقشه ها و چارچوب های تجاری: شما می توانید از شرکت مشاوره انتظار داشته باشید که بتواند نقشه ها و چارچوب های روشنی ایجاد کند. این چارچوب ها و نقشه های راه باید با استفاده از فاکتورهایی مانند نیازها و اهداف ، از فناوری بلاکچین استفاده کنند.

شراکت: فروشندگانی که مشارکت دارند می توانند عالی باشند زیرا فرصت های جدیدی را ایجاد می کند. 

درک و تخصص: آنها باید درک کاملی از تجارت خریدار سازمانی و نحوه استفاده از آن برای منافع داشته باشند.

چه یک شرکت باید در ذهن داشته باشد?

استفاده از بلاکچین مشکل است. به همین دلیل شرکت نیز باید اطمینان حاصل کند که بهترین خدمات را به مصرف کنندگان ارائه می دهند.

 • کاوش در همه احتمالات: شما به عنوان یک شرکت تجاری باید تمام احتمالات را کشف کنید. این کار با گذر از موارد استفاده از بلاکچین قابل انجام است. شما همچنین باید مهارت های مورد نیاز برای استفاده از فرصت ها را یادداشت کنید.
 • سهامداران در همگام سازی: اطمینان حاصل کنید که در طول فرآیند استفاده از بلاکچین ، کلیه ذینفعان را در جریان قرار داده اید.
 • محدود کردن هزینه ها: به عنوان یک شرکت ، همیشه باید سعی کنید هزینه ها را محدود کنید. برای این کار ، برنامه ریزی هزینه باید انجام شود.
 • مهارت های فنی عالی را ارائه دهید: این به شما کمک می کند تا مشکل مشتری را سریعتر حل کنید.
 • مشاوره خطر را ارائه دهید: خطرات جزئی جدایی ناپذیر در هر پروژه هستند و شما به عنوان یک فروشنده باید همیشه یک پروژه را تهیه کنید.
 • استراتژی عالی را ارائه دهید: اطمینان حاصل کنید که می توانید استراتژی مناسبی را ارائه دهید که در سناریوهای واقعی قابل استفاده باشد.

نحوه انتخاب فروشنده بلاکچین

اکنون زمان آن فرا رسیده است که ما لیست چگونگی انتخاب فروشنده بلاکچین مناسب برای مشاغل خود را ذکر کنیم. از این گذشته ، انتخاب باعث می شود که بلاکچین شما به موفقیت برسد یا خیر. 

انتخاب فروشنده یا شرکت بلاکچین مناسب به آسانی که فکر می کنید نیست. شما باید یک چک لیست ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که فروشنده بلاکچینی که انتخاب می کنید بیشتر آنها را تیک می زند.

چک لیست می تواند حاوی چند جنبه ضروری باشد که می توانید نادیده بگیرید. همچنین چند جنبه وجود دارد که ممکن است بخواهید روشن شوید. تهیه همه چیز از فروشنده بلاکچین مورد نظر شما امکان پذیر نیست. در پایان ، شما باید یک فروشنده بلاکچین را انتخاب کنید که بتواند نکات درد شما را درک کند و راه حل هایی برای شما ارائه دهد.

 1. درک معیارها

توسعه ، خدمات یا راه حل های بلاک چین از قبل پیچیده شده است. این بدان معناست که شما باید معیارها را از قبل تعیین کنید.

به عنوان مثال ، باید بدانید که می خواهید روی کدام فناوری ها کار کنید و آیا فروشنده بلاکچینی را انتخاب کرده اید که از آنها پشتیبانی کند. معیارهای دیگری وجود دارد که شما باید در نظر بگیرید که شامل شرایط خدمات ، شرایط پرداخت ، هر نوع بازپرداخت ، یکپارچه سازی با سیستم های دیگر و غیره است. اگر این کارها را درست انجام دهید ، برای بقیه مسیر قرار خواهید گرفت.

 1. روند کار را مشخص کنید

یافتن فروشنده مناسب ساده نیست. شما باید فرایندی را تعریف کنید که به شما در انجام این کار کمک کند. این فرآیند باید شامل مراحل رفع نیاز شما باشد. همچنین ممکن است بخواهید با چند فروشنده بلاکچین که فکر می کنند برای معیارهای شما مناسب است تماس بگیرید. 

اگر فکر می کنید تماس مستقیم با فروشندگان بیش از حد زمان می برد ، پس می توانید نیازهای خود را بصورت آنلاین انجام دهید. سعی کنید تبلیغات خود را منتشر کنید یا بهتر از حساب های شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید.

هنگامی که شروع به گرفتن زمین می کنید ، اکنون وقت آن رسیده است که یک تیم برای مدیریت آن تعیین کنید. همچنین ، اطمینان حاصل کنید که بهترین کارمندان خود را برای انجام این کار انتخاب کنید زیرا تصمیم گیری اشتباه در اینجا گزینه ای نیست.

 1. قیمت دریافت کنید

با تعداد کمی از فروشندگان بلاکچین ، اکنون زمان دریافت قیمت یا پیشنهادات فرا رسیده است. این امر به عنوان درخواست پیشنهاد (RFP) شناخته می شود. این پیشنهادات باید حاوی تمام اطلاعاتی باشد که برای سهولت تصمیم گیری به آن نیاز خواهید داشت. پیشنهادات باید شامل کلیه تقسیم هزینه ها با تاریخ تحویل باشد. همچنین می توانید با استانداردهای کیفیت آنها آشنا شوید.

 1. روند ارزیابی

با پیشنهادهایی که در دست دارید ، اکنون زمان آن رسیده است که آنها را مطابق با معیارهای خود مطابقت دهید. شما باید زمان مناسب را برای انجام فرآیند ارزیابی اختصاص دهید. همچنین اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد یک معیار خاص کسب کنید ، با فروشندگان تماس بگیرید. 

به طور خلاصه ، قبل از اینکه ماشه را بکشید ، باید دامنه کامل را درک کنید. 

 1. شروع به کار

آخرین مرحله شروع کار روی پروژه است. همیشه تیمی اختصاص دهید که از پیشرفت چشم پوشی کند.

لیست فروشندگان بلاکچین

اکنون که شناخت کاملی از فروشندگان بلاکچین داریم ، بیایید فروشندگان محبوب بلاکچین را در آن لیست کنیم. این به شما ایده روشنی از گزینه های موجود در بازار می دهد.

خدمات وب آمازون

سرویس های وب آمازون به دلیل تسلط خود در صنعت شناخته شده اند. آنها پیشرو در ارائه دهنده خدمات وب هستند و همچنین ارائه خدمات خود را در بخش بلاکچین آغاز کرده اند.

سرویس Blockchain آمازون با استفاده از پلتفرم ابری دور الگوهای Blockchain AWS را احاطه کرده است. به عنوان یک کاربر ، می توانید از Hyperledger Fabric، Ethereum برای استفاده از سیستم عامل آنها استفاده کنید.

بلاکچین آنها به عنوان یک راه حل خدماتی فرصتی عالی را برای تجارت فراهم می کند تا راه حل بلاکچین خود را پیاده سازی کنند. از مزایای اصلی آنها می توان به زمان استقرار سریعتر ، ابزارها ، انتخاب برنامه و هزینه پرداختی که استفاده می کنید اشاره کرد. 

به طور خلاصه ، آنها زیرساخت های جهانی را برای پیاده سازی سیستم عامل های زنجیره بلوک end-to-end فراهم می کنند. این خدمات همچنین مقرون به صرفه هستند.

آیا می خواهید درباره Blockchain به عنوان سرویس بیشتر بدانید؟ مقاله ما را در مورد Enterprise-Grade BaaS بررسی کنید 

BigchainDB

BigchainDB به عنوان پایگاه داده بلاکچین شناخته می شود. آنها فناوری پایگاه داده را ارائه می دهند که به طور یکپارچه با راه حل blockchain کار می کند. دارای تأخیر کم ، قابلیت جستجوی قدرتمند و توان عملیاتی بالا است. علاوه بر این ، با BigchainDB ، شما مجبور نیستید از کنترل غیرمتمرکز دست بکشید. این ذخیره سازی داده تغییرناپذیر است.

BigchainDB با برنامه های محبوب ، سیستم عامل ها سازگار است و همچنین می توانید از آن برای استقرار اثبات مفهوم بلاکچین استفاده کنید. می تواند در موارد مختلف استفاده و صنایع مورد استفاده قرار گیرد.

آنها با شرکای مختلفی از جمله Cognizant ، Capgemini ، Interledger و دیگران همکاری می کنند. آخرین و نه مهمترین ، آنها همچنین تولید عملی و مشاوره را ارائه می دهند.

IBM Blockchain

IBM Blockchain همه چیز در مورد ارائه ارزش از طریق خدمات بلاکچین آنهاست. IBM Food Trust آنها درباره راه حل بلاکچین بسیار صحبت می کند. 

آنها از طریق بلاکچین بر زنجیره تأمین تسلط یافته اند. سرویس بلاکچین آنها در موارد استفاده و صنایع مختلف کار می کند. با بیش از 500 مشارکت مشتری بلاکچین ، وقتی صحبت از اعتبارات رهبری بلاکچین می شود ، در رتبه اول قرار دارند.

با استفاده از زنجیره بلوک IBM ، شرکا می توانند به راحتی با امنیت بالا مقیاس بندی کنند. زیرساخت IBM به حفظ شبکه بلاکچین کمک می کند. آنها همچنین تخصص فنی برای پیشبرد یک پروژه را دارند.

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard (HP) استقرار بلاک چین در سطح سازمانی خود را ارائه می دهد. آنها این کار را با کمک تحویل پایان به پایان ، معماری هدف ساز و اکوسیستم شرکای قوی امکان پذیر کردند.

راه حل های blockchain آنها یک راه حل پیشرفته ارائه می دهند. آنها فناوری دفتر حساب توزیع شده مهم HPE (DLT) را ارائه می دهند. در خدمات ، آنها HPE Pointnext را ارائه می دهند که شامل کارگاه ، خدمات پیاده سازی ، اثبات ارزش و سایر خدمات بلاکچین است.

مایکروسافت

بلاکچین Microsoft’s Azure یک بلاک چین معروف به عنوان یک راه حل خدمات است. 

آنها توسعه ساده ، استقرار آسان و ابزارهایی برای نوآوری در دسترس را فراهم می کنند. بسیاری از مشتریان از بلاکچین Azure استفاده می کنند ، از جمله XBOX ، Insurwave ، Project Ubin و دیگران. 

Microsoft Azure market امکان دسترسی به سیستم عامل های بلاکچین مانند Hyperledger Fabric ، Ethereum و Corda را دارد. شما همچنین می توانید راه حل های آنها را بررسی کنید که شامل یک رویکرد معماری متفاوت برای موارد استفاده گسترده است. 

از ویژگی های اصلی زنجیره بلوک Azure می توان به مدیریت کنسرسیوم داخلی ، عملیات ساده شبکه و بلاکچین ، طراحی کشش و باز و غیره اشاره کرد. قیمت گذاری آنها نیز ساده است زیرا قیمت هر گره را ارائه می دهند.

اوراکل

رویکرد اوراکل به بلاکچین همیشه منحصر به فرد بوده است. آنها یک بستر بلاکچین را ارائه می دهند که به مشاغل امکان می دهد معاملات B2B را با اطمینان و مقیاس پذیری انجام دهند. با استفاده از بلاکچین اوراکل ، می توانید با استفاده از اجزای سازنده پارچه Hyperledger از قبل مونتاژ کنید. 

اوراکل با پارچه منبع باز Hyperledger بصورت یکپارچه کار می کند که یکپارچه سازی پلاگین و بازی آسان ، عملیات خودکار ، تنظیمات سازمانی و موارد دیگر را تضمین می کند!

ویژگی های کلیدی ارائه شده توسط پلتفرم اوراکل بلاکچین شامل تهیه ساده ، اضافه شدن آسان سازمان شریک ، توانایی ساخت یک بستر کامل بلاکچین و شبکه های ترکیبی است. همچنین می توانید با قراردادهای هوشمند خودکار کنید و معاملات خصوصی انجام دهید. در آخر ، شما می توانید معاملات بلاکچین را با کمک REST API-based ، یکپارچه سازی پلاگین و بازی ، ساخت برنامه های جدید و غیره در برنامه ها ادغام کنید.!

شیره

SAP بدون شک در خط مقدم نوآوری ، خدمات و ابزارهای بلاکچین قرار دارد. 

آنها خدمات Blockchain SAP Cloud Platform و خدمات Blockchain SAP HANA خود را ارائه می دهند. هر مرکز ارزش منحصر به فردی را به کاربر ارائه می دهد. سرویس Cloud Platform استقرار آسان ابر ، توانایی استفاده از پلتفرم بلاکچین باز و همچنین گسترش برنامه های موجود با استفاده از بلاکچین را فراهم می کند..

از طرف دیگر ، سرویس Blockchain SAP HANA برنامه های بلاکچین خارجی را برای SAP HANA ، یک بستر داده در حافظه فعال می کند..

Blockchain کاربردی

Applied Blockchain یک شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن و بلاکچین است که خدمات خود را با قراردادهای هوشمند و فناوری دفتر توزیع شده ارائه می دهد. 

آنها همچنین در 20 مشاور برتر بلاکچین Gartner در سال 2017 و 2018 ذکر شده اند. در خدمات خود ، آنها برنامه های DLT و ساخت محصول را ارائه می دهند. خدمات آنها در صنایع مختلف از جمله زنجیره تأمین ، حقوقی ، مخابرات ، پزشکی و سایر صنایع قابل اجرا است. شرکای آنها شامل Quorum ، Parity ، Hyperledger Fabric ، Vodafone و … است.

میزان موفقیت چقدر است?

حتی اگر ما از طریق فروشندگان بلاکچین عبور کردیم ، هنوز بسیاری از افراد بدبین وجود دارند که موفقیت در اجرای بلاکچین را در دنیای واقعی زیر سوال می برند. یک مطالعه بلاکچین در تاریخ ثبت نام صحبت ها حتی در مورد 0.00٪ میزان موفقیت برای فناوری دفتر توزیع شده صحبت می کنند. 

در حقیقت ، در صورت درخواست گزارش یا اثبات در مورد اجرای بلاکچین ، برخی از فروشندگان تمایل به تماس مجدد ندارند. این یک نگرانی جدی برای صنعت فروشندگان بلاکچین است و باید حل شود.

با این حال ، مطمئن هستیم که میزان موفقیت فروشنده بلاکچین با گذشت زمان افزایش می یابد.

نتیجه

این ما را به مقاله فروشندگان بلاکچین در پایان می رساند. ما تعریف فروشنده بلاکچین ، مراحل انتخاب فروشنده مشاور بلاکچین ، انتظارات و موارد دیگر را بررسی کردیم. 

بازار با سرعت بالایی در حال رشد است و تنها زمانی است که شاهد فروشندگان بهتر بلاکچین در بازار خواهیم بود. هر مشاغلی که به بلاکچین علاقه مند است باید در هنگام معامله با فروشندگان اقدامات احتیاطی را انجام دهد. 

بنابراین ، نظر شما در مورد فروشندگان بلاکچین چیست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector