چگونه می توان یک حرفه ای بلاکچین شد

به عنوان یک حرفه ای در زمینه بلاکچین یک انتخاب عالی است. با این حال ، ایجاد یک حرفه ، یک متخصص بلاکچین می تواند طلب کند. اگر درک درستی از مهارت های آنها ندارید ، تبدیل شدن به شما برای شما دشوار است. بسیاری از برنامه های صدور گواهینامه حرفه ای بلاکچین برای کمک به شما وجود دارد ، اما آیا آنها قانونی هستند?

واقعاً درک آن دشوار است. اما نگران نباشید ، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

صنعت بلاکچین پر از فرصت است ، اما فاقد نوآوری و افراد خلاق برای کشش است. پس آن برای تو به چه معناست؟ این بدان معنی است که با کمی راهنمایی و علاقه به بلاکچین ، می توانید خود را قالب بندی کنید تا برخی از موقعیت های مهم بازار را پر کنید.

بنابراین ، بیایید بیشتر وقت تلف نکنیم در این راهنما ، شما دانش کاملی در مورد مهارت های لازم برای ایجاد و مسئولیت های شما برای یک موقعیت حرفه ای بلاکچین خواهید داشت..

به هر حال ، امیدوارم ، شما می توانید از این نکات استفاده کرده و برنامه های آینده خود را بر این اساس ترسیم کنید.

بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

Contents

چه کسی حرفه ای بلاکچین است?

اول از همه ، بیایید با اصول شروع کنیم. در وهله اول چه کسی حرفه ای است ، درست است؟ خوب ، از نظر فنی ، یک متخصص بلاکچین کسی است که در زمینه خاصی از بلاکچین مهارت فوق العاده ای داشته باشد. در حقیقت ، یک متخصص بلاکچین شخصی است که می تواند در یک زمینه خاص تمرکز کند اما در یک محیط سازمانی کار می کند.

اگر هنوز نمی دانید ، مشاغل حرفه ای بلاکچین به طور عمده شما را ملزم می کند که روی یک جنبه واحد از راه حل مانند ارزش گذاری یا نتایج کسب و کار تمرکز کنید. بنابراین ، برای اینکه خود را یک متخصص بلاکچین بخوانید ، باید در یک مکان واحد کاملاً آگاه باشید. علاوه بر این ، شما باید یک دانش عملی نیز داشته باشید.

به همین دلیل مهارت های خاصی برای تمرکز وجود دارد ، اما بر اساس برنامه های آینده خود ، می توانید کم و بیش از یک یا دو.

از طرف دیگر ، مشاغل حرفه ای بلاکچین مستلزم داشتن تخصص فوق العاده در مورد موضوع هستند. بنابراین ، در روزهای ابتدایی کار خود نمی توانید مشاغل حرفه ای blockchain بدست آورید. شما باید حداقل تجربه کسب کنید یا به طور استثنایی متخصص باشید تا به عنوان یک نفر شناخته شوید.

حرفه ای بلاکچین


مهارت های فنی یک حرفه ای بلاکچین باید داشته باشد?

برای تبدیل شدن به یک حرفه حرفه ای در زمینه بلاکچین و به دست آوردن مشاغل حرفه ای در زمینه بلاکچین ، باید سخت کار کنید تا این مهارت های فنی را کسب کنید. غیر از اینکه از فناوری بلاکچین آگاهی دارید ، باید در دیدگاه مشاغل سازمانی نیز سرآمد باشید.

بدون آن ، در آن نوع محیط با مشکل روبرو خواهید شد. بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که چه نوع مهارت فنی برای یک متخصص بلاکچین نیاز دارید.

متخصص زبانهای محبوب برنامه نویسی

اولین مورد بدیهی است که متخصص در زبان های مختلف برنامه نویسی محبوب است. برای آموزش حرفه ای بلاکچین شما باید در زمینه کدگذاری مهارت داشته باشید. بدون آن ، در ادامه این حرفه با مشکل روبرو خواهید شد.

بیشتر ، حتی اگر به دنبال رشته حرفه ای دیگری باشید ، باز هم باید به این زبان ها تسلط داشته باشید. از آنجا که نسخه های زیادی از فناوری بلاکچین وجود دارد ، شما نمی دانید برای راه حل خاص بلاکچین به کدام یک نیاز دارید.

به عنوان مثال ، زبان های پایتون ، جاوا اسکریپت ، جاوا یا Solidid از زبانهایی هستند که برای سیستم عامل های بلاکچین مناسب هستند. بنابراین ، اگر در آنها تخصصی ندارید ، حرفه ای شدن در بلاکچین دشوار است.

قادر به ایجاد راه حل های مبتنی بر بلاکچین باشید

پس از دریافت گواهینامه حرفه ای بلاکچین ، باید مهارت طراحی یا توسعه هر نوع راه حل مبتنی بر بلاکچین را داشته باشید. افراد حرفه ای در این زمینه باید در مورد توسعه نرم افزار اطلاعات کسب کنند زیرا محصولات زیادی را برای شرکت خود توسعه می دهید.

این شرکت ممکن است از آن برای اهداف داخلی خود استفاده کند اما همچنین می تواند آن را تجاری کند.

به هر حال ، توصیه می کنم برای برنامه نویسی التماس ، با Node.js یا سرویس ادغام یا JVM بسیار آشنا باشید. نکته جالب دیگر برای شما – سعی کنید پیکربندی پایگاه داده ها را نیز پوشش دهید.

ولی چرا؟ خوب ، مدل های تجاری ما در واقع کاملاً دارای تاریخ گذشته هستند. بنابراین ، هنگام استفاده از فناوری جدید ، باید آن را در مدل قدیمی ادغام کرده و از مدل جدید نیز پشتیبانی کنید.

این عمدتا برای یک انتقال بسیار نرم تر است.

استاد در پیکربندی و توسعه زیرساخت های Blockchain

مهارت عالی دیگری که باید برای تأمین آن داشته باشید این است که قبل از گرفتن مجوز حرفه ای بلاکچین ، یک دانش کامل در زمینه زیرساخت ها است. من می دانم که در بعضی موارد ممکن است کمی سخت شود. اما این یکی از جنبه های مهم همه زمان ها است.

در حقیقت ، زیرساخت های بلاکچین کاملاً پیچیده است و افراد زیادی در آنجا نمی توانند نحوه عملکرد آن را بفهمند. بنابراین ، وقتی تیمی را برای پروژه حل بلاکچین هدایت می کنید ، باید بدانید که چگونه می توانید زیرساخت ها را طراحی کنید. اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید بدون اینکه چیزی در مورد سیستم عامل های محبوب بلاکچین بدانید?

به همین دلیل است که ابتدا با این زیرساخت ها آشنا شوید و نحوه استفاده آنها را کالبدشکافی کنید و سپس سعی کنید راه حل blockchain خود را پیاده سازی کنید.

با سیستم عامل های Blockchain تجربه دارید

در آموزش های حرفه ای بلاکچین شما باید مطمئن شوید که سیستم عامل های بلاکچین را نیز اضافه می کنید. یکی از مهمترین دلایل استاد شدن در سیستم عامل های بلاکچین این است که می تواند از جنبه های مختلف بلاکچین به شما اطلاع دهد.

در حقیقت ، تمام فناوری های بلاکچین که محبوب هستند از تکنیک های مختلف برای توزیع و غیرمتمرکز کردن آن استفاده می کنند. به همین دلیل نتیجه نیز متفاوت است. به هر حال ، توصیه می کنم برای تکمیل آموزش خود ، کاغذهای سفید مقاله Hyperledger Fabric ، DAML ، R3 Corda ، Enterprise Ethereum و غیره را بررسی کنید.

اگر بتوانید آن را کنار بگذارید یا اثبات اینکه در این سیستم عامل تجربه دارید ، می توانید انتظار حقوق بالایی داشته باشید.

قادر به توسعه قراردادهای هوشمند باشید

قراردادهای هوشمند در بین شرکت ها از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار هستند. چرا؟ خوب ، با استفاده از آنها ، آنها می توانند به راحتی بدون نیاز به اسناد و مدارک ، قرارداد را پردازش کنند.

همچنین ، همانطور که شبکه قانونی بودن یا نبودن اسناد را تأیید می کند ، کاملاً اثبات می شود. فرصتی برای افتادن در کلاهبرداری یا دردسرهای دیگر در تجارت بین المللی وجود ندارد.

به عنوان یک متخصص فناوری بلاکچین ، شما باید بدانید که چگونه قراردادهای هوشمند را توسعه دهید. حتی اگر ممکن است در مرحله کدگذاری شرکت نکنید ، ممکن است هم تیمی های شما برای نکات احتمالی به شما مراجعه کنند.

مورد دیگر این است که ممکن است مجبور شوید قبل از ارائه راه حل با قرارداد هوشمند ، کیفیت را بررسی کنید. اگر حتی کوچکترین خطایی رخ دهد ، می تواند به فاجعه ختم شود.

متخصص گره های Blockchain

گره های بلاکچین برای محلول بلاکچین ضروری است. در واقع ، گره ها در واقع مسئول ساختن بستر نرم افزاری عادلانه هستند. بنابراین ، برای آموزش حرفه ای بلاکچین خود ، باید در مورد گره های پایان نامه یاد بگیرید.

به هر حال ، تقریباً همه سیستم عامل ها از گره ها به روشی دیگر استفاده می کنند. به عنوان مثال ، در Hyperledger ، خانواده های مختلف معامله را مشاهده خواهید کرد. اساساً ، گره ها در آنجا وظایف مختلفی دارند که این نوع ویژگی را به شما ارائه می دهند.

بنابراین ، ممکن است مجبور شوید در مورد گره های بلاکچین نسخه استفاده خود را ارائه دهید. بنابراین ، اگر نمی دانید چگونه کار می کنند ، در تهیه راه حل مشکل خواهید داشت.

ساختارهای Blockchain را درک کنید

ساختار داده های بلاکچین تمایز با یکدیگر دارند. اما چرا؟ خوب ، در واقع ، فناوری بلاکچین کاملاً پیچیده است و در بسیاری از تکرارهای آن ، توسعه دهندگان از تکنیک های مختلفی برای کشیدن آن استفاده کردند. بدون درک ساختار داده ها ، نمی توانید به طور کامل یک راه حل ارائه دهید.

به عنوان مثال ، Merkle Tree یا Merkle-Patricia Tree در بلاکچین بسیار محبوب هستند. بنابراین ، برای موفقیت در راه حل های خود ، باید اطمینان حاصل کنید که می توانید با آن آزمایش کنید. بنابراین ، دانستن نحوه کار می تواند از هر لحاظ به شما کمک کند.

همچنین ، از آنجا که ساختارهای داده خاص وظیفه ویژگی های خاص را بر عهده دارند ، بدیهی است که به هیچ وجه نمی توانید از این مهارت صرف نظر کنید.

بنابراین ، مطمئن شوید که بر ساختار داده ها به هر قیمتی تسلط دارید.

استاد رمزنگاری

آیا می دانید بلاکچین چگونه وضعیت تغییرناپذیر خود را بایگانی می کند؟ این به کمک رمزنگاری است. بدون رمزنگاری ، هیچ تغییری در زنجیره بلوک وجود نخواهد داشت. در حقیقت ، سیستم عامل های بلاکچین مطمئن می شوند که به محض ورود بلاکچین به دفتر ، هیچ کس نمی تواند آن را تغییر دهد.

و این کار را با استفاده از شکل متفاوتی از رمزنگاری انجام می دهد. رمزنگاری به عنوان یک متخصص فناوری بلاکچین به شما کمک می کند تا سیستم عامل خود را از حملات مخرب ایمن کنید. مهم نیست که هر کسی چگونه می خواهد بلوک ها را هک کند ، آنها نمی توانند این کار را انجام دهند.

همچنین ، در یک محیط سازمانی ، بسیار ضروری است که راه حل های خود را تا آنجا که ممکن است ایمن کنید. بنابراین ، این برای شما ضروری است.

درک فنی از قابلیت همکاری داشته باشید

قابلیت همکاری امری آینده است. اگرچه بسیاری از سیستم عامل ها سعی در اجرای آن دارند ، اما تعداد معدودی می توانند آن را ارائه دهند. همچنین ، این پیشنهادات نسبتاً محدود است. اما اگر می خواهیم بلاکچین در آینده رشد کند ، باید آن را ارائه دهد.

بهترین سناریو این است که همه سیستم عامل ها از طریق یک مرکز به هم متصل شده باشند و افراد در صورت داشتن اعتبار خاصی می توانند به آن دسترسی پیدا کنند. بنابراین ، برای آموزش حرفه ای بلاکچین ، باید بر قابلیت همکاری تسلط داشته باشید زیرا شرکت شما در آینده به آن نیاز خواهد داشت.

به هر حال ، از آنجا که ماهیت کمی پیچیده ای دارد ، باید با کسب تجربه در یک محیط سازمانی بر آن مسلط شوید.

دفترهای ثبت نام متمرکز و توزیع شده را درک کنید

شما می دانید که انواع دیگری از سیستم عامل های توزیع شده به غیر از بلاکچین نیز وجود دارد. اگرچه انتظار می رود که شما فقط در زنجیره بلوکی حرفه ای باشید ، کسب دانش در مورد سایر فناوری های دفتر توزیع شده یک امتیاز مثبت بزرگ است.

در واقع ، شما می توانید از این سیستم عامل ها برای ایجاد راه حل های خود استفاده کنید. بیشتر اینکه ، اگر تمایل به بازگشت از بلاکچین نیز دارید ، این امر به شما کمک زیادی می کند.

به هر حال ، شرکت ها انتظار دارند شما از این سیستم عامل ها دانش داشته باشید. بنابراین ، مطمئن شوید که تا آنجا که می توانید یاد بگیرید.

مهارت های گسترده بین رشته ای داشته باشید

مهارت های گسترده میان رشته ای ممکن است به طور مستقیم با مشاغل مبتنی بر بلاکچین مطابقت نداشته باشد ، اما می تواند به شما کمک کند تا در شرکت طولانی باشید. اساساً ، بنگاه ها همیشه کسی را صدا می زنند که همه کاره باشد. بنابراین ، برای یک پروژه مانند این ، شما باید برخی از این مهارت ها را داشته باشید تا در یک محیط سازمانی بدرخشید.

مهارت هایی مانند DevOps ، چابکی ، تفکر خارج از چارچوب ، ذهن تحلیلی چیزی است که همه شرکت ها در حال حاضر به دنبال آن هستند.

استانداردهای بلاکچین و کارشناس اکوسیستم

خدمات حرفه ای بلاکچین شما را در توسعه اکوسیستم ها و استانداردها شامل می شود. بنابراین ، بدون داشتن پیش زمینه فنی در این موضوع ، نمی توانید خود را یک حرفه ای کنید. به هر حال ، من بسیار توصیه می کنم به یک جامعه بپیوندید تا درباره خود اکوسیستم بیشتر بدانید.

همچنین می توانید در دوره صدور گواهینامه بلاکچین ثبت نام کنید تا در مورد استانداردها نیز بیشتر بدانید. اصولاً این دوره ها به شما کمک می کند الگوهای مختلف را تشخیص داده و به شما بگویید که چگونه می توانید از آنها برای اهداف تجاری استفاده کنید.

بنابراین ، اگر می خواهید حرفه ای شوید ، بهتر است در یک دوره ثبت نام کنید.

یک حرفه ای در Blockchain DevOps Tools

به عنوان یک متخصص بلاکچین مجاز ، باید با ابزارهای DevOps آشنا شوید. در حقیقت ، این ابزارها می توانند به شما کمک کنند قبل از اینکه راه حل های خود را حل کنید ، توسعه یا طراحی و حتی آزمایش کنید. باید به یاد داشته باشید که کدگذاری نسبتاً پیچیده است و اگر این کار را به درستی انجام ندهید ، می تواند منافذ زیادی ایجاد کند.

اما از آنجا که این ابزارهای زنجیره بلوک فقط به ساده سازی زندگی شما می پردازند ، می توانید به سادگی از آنها استفاده کرده و کدگذاری خود را به یک ایده عالی تبدیل کنید. اینها همچنین در کنار منابعی که بنگاههای اقتصادی هدر نمی دهند ، باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شوند.

معماری های Blockchain را درک کنید

معماری های بلاکچین کمی متفاوت از زیرساخت ها هستند. بنابراین ، همانطور که می دانید ، فقط دانستن زیرساخت ها به درد شما نمی خورد. شما به عنوان یک متخصص فناوری بلاکچین ، باید در مورد چگونگی این معماری ها بیاموزید.

عملاً سه نوع مختلف از معماری بلاکچین وجود دارد ، مانند فدراسیون ، خصوصی و عمومی. اگر تفاوت اساسی بین اینها را درک نکنید ، طراحی یک راه حل کاملاً مختصر خود دشوار خواهد بود ، اینطور نیست?

بنابراین ، بسیار مهم است که شما در مورد آن بدانید.

حرفه ای بلاکچین چه کاری انجام می دهد?

پشتیبانی اداری را به تیم پروژه ارائه می دهد

خدمات حرفه ای بلاکچین شما را ملزم می کند که در یک پروژه به پرسنل اداری تبدیل شوید. به طور عمده شما یک تیم را هدایت خواهید کرد و از هر طریقی که می توانید از آنها پشتیبانی می کنید. همچنین ، شما باید تصمیمات خاصی بگیرید که می تواند روند پروژه های تیم شما را نیز تغییر دهد.

اصولاً شما باید اعضای تیم خود را راهنمایی کنید تا پروژه به موفقیت چشمگیری برسد.

راه حل های Blockchain را ساده می کند

یک متخصص بلاکچین دارای گواهینامه عمدتا راه حل های بلاکچین را ساده می کند. به زبان ساده ، شما باید بفهمید که چه زمانی راه حل های شما بیش از حد پیچیده می شوند. اصولاً هرچه از ویژگی کمتری استفاده کنید ، بهتر است.

با این حال ، در موارد خاص ، ممکن است مجبور شوید از ویژگی های بیشتری استفاده کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که برای مصرف کنندگان نیز خوش طعم است.

پروژه های Blockchain را مدیریت می کند

در واقعیت ، ممکن است مجبور باشید پروژه های بلاکچین را نیز مدیریت کنید. به نظر می رسد بسیاری از بنگاه های اقتصادی وقتی از خدمات حرفه ای بلاکچین صحبت می کنند ، به این مسئولیت اشاره می کنند. در هر صورت ، بدون مهارت های مدیریتی مناسب ، در انجام این کار با مشکل روبرو خواهید شد.

همچنین ، به عنوان یک مدیر ، نحوه کار سایر اعضا و اینکه چه چیزی را مشخص می کنید.

زنجیره زنجیره زنجیره ای با فرآیندهای تجاری سازمانی

همچنین باید بلاکچین را با فرآیندهای تجاری سازمانی مرتبط کنید. شرکت ها برای تقویت درآمد خود به فناوری متکی هستند. بنابراین ، بدون در نظر گرفتن بلاکچین ، نمی توانید درآمد حاصل را افزایش یا حتی حفظ کنید.

در بسیاری از موارد ، بنگاه های اقتصادی مایلند سرمایه هنگفتی سرمایه گذاری کنند تا این کار را از یک متخصص انجام دهند.

مدل های تجاری را بر اساس بلاکچین تنظیم می کند

شرکت ها برای تدوین ماژول های تجاری مبتنی بر بلاکچین متخصصانی استخدام می کنند. همانطور که قبلاً می دانید ، بلاکچین در حالی که صحبت می کنیم بسیاری از واحدهای تجاری را مختل می کند. در نتیجه ، شرکت ها در جستجوی خدمات حرفه ای بلاکچین هستند که درآمد کسب و کار آنها را تضمین می کند.

اما برای انجام این کار ، آنها باید کل مدل های تجاری خود را تغییر دهند. بنابراین ، توسعه مدل های جدید بر اساس نیازهای شرکت نیز یکی از مسئولیت های شماست.

بررسی کیفیت معماری و اطمینان

یکی دیگر از خدمات حرفه ای blockchain جالب ، بررسی کیفیت معماری و اطمینان از شرکت شما است که هیچ مشکلی ندارد.

متخصصان بلاکچین اطلاعات زیادی در مورد معماری بلاکچین دارند. بنابراین ، وقتی توسعه دهندگان ساخت راه حل را انجام دادند ، شما آن را بررسی کرده و در بعضی موارد ، هر نوع مسئله ای را در راه حل برطرف می کنید.

چگونه می توانید صلاحیت خود را کسب کنید تا یک حرفه ای در بلاکچین شوید?

در چرخه زندگی توسعه Blockchain تجربه کسب کنید

یکی دیگر از مدارک اصلی که باید به آن دست یابید ، کسب تجربه در توسعه نرم افزار چرخه زندگی است. اگر می توانید تجربه ای در چرخه عمر توسعه نرم افزار کسب کنید که به شما کمک می کند. با این حال ، بهترین چیز این است که تجربه چرخه توسعه بلاکچین یک امتیاز مثبت بزرگ برای شما است.

به این دلیل که فقط تعداد معدودی از مردم می توانند شاهد یک محصول بلاکچین باشند تا از مرحله طراحی به مرحله بازاریابی برسند. بنابراین ، به عنوان یک متخصص بلاکچین مجاز ، بهتر است تا آنجا که می توانید در این مورد تجربه کسب کنید.

تجربه کارشناسی یا معادل کار را دنبال کنید

برای تبدیل شدن به یک متخصص فناوری بلاکچین ، باید مدرک لیسانس بگیرید. بدون ادامه لیسانس ، شرکت ها نمی دانند که آیا شما برای این شغل ها صلاحیت دارید یا خیر. همچنین ، یک مدرک می تواند به شما کمک کند تا با اصول برنامه نویسی آشنا شوید و به شما کمک می کند تا یک توسعه دهنده شوید.

مسئله این است که یادگیری ایجاد بلاکچین به تنهایی یک کار بسیار دشوار است. به همین دلیل گرفتن مدرک قبل از اقدام برای کار یک امتیاز مثبت بزرگ است.

اما در هر صورت ، اگر بتوانید ثابت کنید که تجربه کار در این زمینه را دارید و می توانید آن را کنار بگذارید ، آنها نیز شما را استخدام خواهند کرد. با این حال ، شما باید گواهینامه های سابقه کار قبلی خود را برای آن نشان دهید.

دریافت مجوز Blockchain سازمانی

برای تبدیل شدن به یک حرفه بلاکچین معتبر ، باید یک مجوز بلاکچین سازمانی دریافت کنید. اما چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ بهترین راه برای گرفتن گواهینامه در این زمینه ثبت نام در دوره صدور گواهینامه بلاکچین است.

در حقیقت ، مشاغل حرفه ای بلاکچین شما را ملزم به اثبات گواهی خود می کنید تا خود را به عنوان یک حرفه ای معرفی کنید. اما بدون ثبت نام در دوره صدور گواهینامه بلاکچین ، انجام این کار بسیار دشوار است.

به همین دلیل توصیه می کنم دوره صدور گواهینامه بلاکچین را بررسی کنید. ما تمرکز خود را روی موارد استفاده دقیق از شرکت می گذاریم. بنابراین ، در طولانی مدت به شما کمک می کند. بیشتر از این ، در حال حاضر ، ما شش دوره اصلی را برای تکمیل داریم.

همچنین ، منابع مشخصی برای تأمین مالی زنجیره تأمین و تجارت نیز داریم. بنابراین ، با استفاده از اینها می توانید به راحتی روی یک زمینه خاص در بلاکچین تمرکز کنید.

همچنین ، دوره های صدور گواهینامه بلاکچین تشریحات رایج پلت فرم را پوشش می دهد شرکت Ethereum, R3 کوردا, هایپرلجر, و خیلی بیشتر.

از نظر قانونی مجاز به کار باشید

شرکت ها می خواهند شما به طور قانونی مجاز به کار در شرکت های آنها باشید؟ اما این یعنی چه؟ این بدان معناست که اگر به دنبال کار در کشوری دیگر هستید ، برای کار در آنجا نیاز به مجوز ویزای ویژه دارید.

بنابراین ، اگر از مقامات رسمی اجازه ندارید ، نمی توانید در آنجا کار کنید. در بسیاری از موارد ، اگر می توانید کالیبر خود را نشان دهید ، شرکت ها می توانند از طرف شما درخواست اجازه کار کنند. اما این یک سناریو نادر است. از آنجا که بلاکچین در حال حاضر یک پدیده جهانی است ، قبل از اقدام برای کار ، باید این نکته را در ذهن داشته باشید.

مهم نیست که شما مجوز حرفه ای بلاکچین را دارید یا نه اگر مجاز نیستید.

با شرکت های فناوری سابقه داشته باشید

من حدس می زنم شما می توانید بگویید که این یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن موقعیت حرفه ای بلاکچین است. اگر بتوانید از شرکتهای فن آوری با سالها سابقه کار کسب کنید ، آنها قطعاً شما را استخدام می کنند.

می بینید که رقابت در بلاکچین خیلی طاقت فرسا نیست. با این حال ، اگر تازه وارد هستید ، در کار برای کار در شرکت های بزرگ مانند آمازون یا IBM با مشکل روبرو خواهید شد.

اما ، اگر قبلاً در یک شرکت فناوری کار می کردید ، به این معنی است که واجد شرایط کار در شرکت ها نیز هستید.

بنابراین ، مطمئن شوید که در ابتدای کار خود در شرکت های فن آوری شغل می گیرید.

در زمینه مربوطه تخصص بیشتری کسب کنید

در پی دستیابی به صلاحیت برای صدور گواهینامه حرفه ای بلاکچین ، باید در یک یا دو زمینه مربوطه متخصص شوید. چه مفهومی داره؟ خوب ، از نظر فنی ، یک متخصص در همه جنبه های یک پروژه بلاکچین تمرکز نخواهد کرد.

بلکه او فقط در بخشهای خاصی از پروژه کمک خواهد کرد. بنابراین ، ممکن است مجبور شوید پلتفرم را طراحی کنید یا آن را توسعه دهید ، یا حتی آن را در یک مدل تجاری جدید ادغام کنید.

می توانید در اکوسیستم بلاکچین انتخاب کنید که روی چه نوع زمینه ای تمرکز کنید. اما شما باید به هر قیمتی بر آن رشته مسلط شوید.

زیرا بدون داشتن صلاحیت مناسب ، شرکت ها شما را استخدام نمی کنند.

یادداشت پایان

حرفه ای فناوری Blockchain یکی از گزینه های شغلی مهربان است. اما برای یکی شدن باید مهارت داشته باشی. بهترین کاندیداها برای تبدیل شدن به یکی از کسانی هستند که در حال حاضر در این رشته هستند.

بنابراین ، توسعه دهندگان ، مهندسان ، معماران ، مدیران محصولات و … باتجربه کاملاً قادر به انتقال به حرفه ای بلاکچین هستند. باز هم ، همانطور که قبلاً گفتم ، بدون گواهینامه مناسب ، شما نمی توانید یک متخصص بلاکچین شوید.

بنابراین ، حتماً در یک دوره صدور گواهینامه ثبت نام کنید و هر آنچه را که می توانید از آن یاد بگیرید. اگر می خواهید ، می توانید دوره رایگان ما را نیز ببینید تا برنامه های ما را آزمایش کنید.

به سختی کار خود را ادامه دهید و شما هم می توانید به یک حرفه ای در زمینه بلاکچین تبدیل شوید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map