Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

شرکت هایی که در بلاکچین سرمایه گذاری می کنند

آیا می خواهید در مورد شرکت هایی که در بلاکچین سرمایه گذاری می کنند بدانید؟ اگر این کار را انجام دهید ، پس به جای درست آمده اید.

نوآوری هزینه دارد و تهیه فشار برای فشار بزرگ به عهده شرکت های بزرگ است.

نوآوری در بلاکچین تفاوتی ندارد. این امر به همکاری بزرگترین شرکتها و استارتاپهای نوآور برای عبور از مرزها نیاز دارد.

فناوری Blockchain در حال حاضر در مراحل اولیه است ، جایی که هنوز زمان بالغ شدن آن وجود دارد. در حال حاضر چندین پروژه در رابطه با بلاکچین وجود دارد که سعی دارند با روشهای جدید مشکل دفتر توزیع شده را حل کنند. 

در این مقاله نگاهی خواهیم انداخت به برترین شرکت های سرمایه گذاری در بلاکچین. وقتی می گوییم آنها سرمایه گذاری می کنند ، آنها یا پول را برای پیشرفت فناوری بلاکچین می گذارند یا خود فناوری بلاکچین را برای بهبود وضعیت تکامل ، پذیرش و رشد خود استفاده می کنند..

بلاکچین چیست?

بلاکچین یک فناوری دفتر توزیع شده است. این توانایی برقراری ارتباط ، معامله و ذخیره داده ها را بدون وجود نهادی متمرکز ارائه می دهد.

یک شبکه بلاکچین از همتا تشکیل شده است. هر یک از همتایان یک نسخه از دفتر توزیع شده برای شبکه های عمومی دارند. برای شبکه های خصوصی ، می توان همکارها را برای مشارکت و حمل دفترهای توزیع شده انتخاب کرد.

برخی از ویژگی های اصلی بلاکچین وجود دارد که آن را بسیار شگفت انگیز می کند! این ویژگی ها عبارتند از:

 • تغییرناپذیری
 • شفافیت
 • امنیت
 • دفتر توزیع شده

و غیره!

آیا به یادگیری بیشتر علاقه دارید؟ سپس ، مقالات زیر را بررسی کنید

 • Blockchain برای مبتدیان: راهنمای شروع کار
 • 6 ویژگی کلیدی Blockchain که باید درباره آنها بدانید!

بلاکچین: هایپ یا نه?

اعتیاد به مواد مخدر Blockchain چیزی است که همه ما نمی توانیم در مورد آن توافق کنیم. آیا واقعاً بلاکچین می تواند نحوه حل مشکلات در آینده را تغییر دهد؟ خوب ، جواب دادن به آن سخت است. اما ، هنوز نظرات مختلفی در مورد اینکه آیا بلاکچین پاسخی برای همه مشکلات است وجود دارد.


ما در حال بحث و گفتگو درباره تبلیغات بلاکچین هستیم زیرا انگیزه سرمایه گذاری شرکت ها را تعیین می کند. با این حال ، ما می توانیم شرایط را از دامنه دیگری ببینیم که سرمایه گذاری شرکت بر هیاهوی اطراف بلاکچین تأثیر بگذارد.

در هر یک از موارد ، تشخیص تأثیر واقعی بلاکچین تا زمان بلوغ آن دشوار است. بنابراین ، اگر اعداد را بردارید ، پیش بینی ها نشان می دهد که توسعه بلاکچین در سالهای آینده رشد خواهد کرد. جدا از توسعه رشد بودجه ، هزینه های بلاکچین نیز مشاهده خواهد شد رشد 76 درصدی سال به سال و می تواند تا سال 2020 به 14.4 میلیارد دلار برسد.

بروس اشنایر ، یک تکنسین امنیتی ، طرفدار فناوری بلاکچین نیست. قطعه او در چرا دلیل خوبی برای اعتماد به بلاکچین وجود ندارد در Weird توضیح می دهد که چرا او چنین فکر می کند؟.

از طرف دیگر ، اگر ارزهای رمزنگاری شده استفاده کنیم ، بلاکچین ممکن است در جای خوبی باشد. بیت کوین در سال 2019 به اوج جدیدی رسید و در آنجا به 19 هزار دلار رسید. با این حال ، در هفته های آینده فقط به 3 دلار K کاهش یافت ، اما اکنون در حدود 10K دلار ثابت مانده است. در حال حاضر پیش بینی های بسیاری از معلمان سرمایه گذاری در مورد چگونگی خواندن بیت کوین 100 هزار دلار در آینده وجود دارد. اگر به آنجا برسد یا نرسد بحث برای موضوع دیگری است.

شرکت هایی که در بلاکچین سرمایه گذاری می کنند

اکنون که ما در مورد بلاکچین مطالب زیادی را بیان کردیم ، اکنون زمان آن رسیده است که ببینیم کدام شرکت ها بیشتر به فناوری بلاکچین علاقه مند هستند و به رشد و پیشرفت آن کمک می کنند..

اگر شما علاقه مند هستید یاد بگیرید که کدام شرکت ها از فناوری بلاکچین استفاده می کنند ، مقاله مفصل مربوط به آن را بررسی کنید: چه شرکت هایی از فناوری بلاکچین استفاده می کنند?

عنوان: 42 شرکت در فناوری های بلاکچین سرمایه گذاری می کنند

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

بخش مالی یکی از آن بخشهایی است که از فناوری های بلاکچین استقبال خوبی می کند. شرکت های بخش مالی همچنین هنگام مشاهده مزایا و ، از این رو ، برای سرمایه گذاری در این فناوری آگاهی بیشتری دارند.

شرکت های مالی سرمایه گذاری در بلاکچین شامل موارد زیر هستند:

 • شرکت آمریکایی اکسپرس

شرکت American Express یک غول اعتباری است که سعی در آزمایش فناوری بلاکچین دارد. با این کار ، آنها ارزش و قدرت بیشتری به فروشندگان خود و از این رو با استفاده از فناوری بلاکچین ارائه می دهند. آنها در بخشهای مختلفی از جمله Global Merchant ، Global Consumer Services Group و سایر موارد فعالیت می کنند!

 • بانکو بیلبائو ویزکایا آرژانتاریا

یکی دیگر از شرکت های مالی که در بلاک چین سرمایه گذاری می شود ، Banco Bilbao Vizcaya Argentina است. این بانک اخیراً با استفاده از Hyperledger Fabric و Ethereum وام شرکتی 75 میلیون پوندی را بسته است. آنها با کلاه 21.8 میلیارد دلاری در بازار یکی از بزرگترین بانک های اسپانیا هستند. آنها در بخشهای مختلفی از جمله بانکداری خصوصی ، مدیریت دارایی ، خرده فروشی و بانکداری عمده فعالیت می کنند.

 • گروه مالی میزوهو

گروه مالی Mizuho از ژاپن یکی از ابتدای پذیرش است و در چندین پروژه بلاکچین سرمایه گذاری کرده است. آنها یک شرکت هولدینگ هستند که خدمات مالی متعددی از جمله اعتماد بانکی ، اوراق بهادار ، بانکداری و سایر خدمات را ارائه می دهند!

 • BHP Billiton Limited

BHP Billion یکی از بزرگترین شرکتهای استخراج معدن است که سعی دارد زنجیره تأمین خود را با کمک بلاکچین بهبود بخشد. شکی نیست که یک زنجیره تأمین مبتنی بر بلاکچین در صورت اجرای صحیح می تواند برای یک تجارت مفید باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تأثیر زنجیره تأمین با بلاکچین ، مقاله ما را در مورد آن ببینید: Blockchain For Supply Chain: the Game Changer

همچنین ، دوره نهایی زنجیره تأمین و زنجیره تامین را بررسی کنید!

 • احتیاطی مالی

Prudential Financial یکی دیگر از شرکت های بزرگ مالی است و به دلیل پشتیبان گیری از گروه ارز دیجیتال Blockchain Firm مشهور است. در کنار آنها ، فاکسکان و وسترن یونیون نیز در این گروه سرمایه گذاری کرده اند و باعث بهبود چشم انداز فناوری بلاک چین شده اند. 

 • اینتسا سانپائولو

Intesa Sanpaolo یک بانک ایتالیایی است که در بلاک چین های عمومی سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر ، آنها در فناوری بیت کوین و Ethereum سرمایه گذاری کرده اند. بنابراین ، آنها از این دو فناوری برای بهبود فرایندهای تجاری خود استفاده می کنند.

 • اسبربانک روسیه

اسبربانک روسیه یک بانک روسی است. آنها یک آزمایشگاه بلاکچین راه اندازی کردند و همچنین با اوراق بهادار روسیه همکاری می کنند تا ایده اوراق قرضه شرکتی بلاکچین را کشف کنند. در واقعیت. آنها هم در فعالیت های بانکی خرده فروشی و هم در شرکت های بزرگ شرکت می کنند ، از جمله خدمات تسویه حساب ، پروژه های حقوق و دستمزد ، مدیریت دارایی ، وام های شرکت و غیره!

 • رویال بانک کانادا

بانک سلطنتی کانادا در حال بررسی فناوری بلاکچین با بررسی راه حل های مختلف بلاکچین برای خودکارسازی امتیازات اعتباری است. آنها در کانادا مستقر هستند و از طریق بخش های مختلفی از جمله بیمه ، مدیریت ثروت ، بانکداری تجاری و شخصی و غیره فعالیت می کنند!

 • بانکو سانتاندر

بانکو سانتاندر یکی دیگر از بانک های محبوب اسپانیا است. سرمایه گذاری آنها در فناوری Ripple و همچنین در دارایی های دارایی دیجیتال است. آنها در بخشهای مختلفی از جمله Platform Global Santander ، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی کار می کنند. 

 • BNP پاریبا

یک بانک BNP Paribas مستقر در فرانسه که در حال سرمایه گذاری در فناوری بلاکچین برای کارهای خزانه داری داخلی است. آنها در چندین بخش فعالیت می کنند ، از جمله بانکداری سازمانی شرکت ها ، خدمات خرده فروشی ، کمک به انجمن های جامعه ، افراد ، کارآفرینان و دیگران.

 • بانک چین با مسئولیت محدود.

Bank of China Ltd. یکی از بزرگترین بانکهای چینی است که در فناوری بلاکچین سرمایه گذاری کرده است. آنها در حال آزمایش برنامه های مالی با استفاده از فناوری بلاکچین هستند و قبلاً نیز در جهت بهبود یکپارچه سازی آن بسیار تلاش کرده اند. آنها همچنین حق ثبت اختراع مربوط به استفاده از فناوری بلاکچین را در برنامه های مالی ثبت کرده اند.

 • ولز فارگو & شرکت

خوب فارگو & Company یک شرکت شناخته شده در ایالات متحده است. آنها خدمات مالی هستند که مبتنی بر جامعه هستند و ماهیت آنها متنوع است. آنها به فعالیت های مختلفی از جمله سرمایه گذاری ، بیمه ، بانکداری ، مالی بازرگانی ، مصرف کننده و رهن می پردازند.

 • بانک آمریکا

بانک آمریکا یکی از بزرگترین بازیگران در صندوق های سرمایه گذاری فناوری بلاکچین است. آنها همچنین دارای تعداد زیادی اختراع ثبت شده پرکار مربوط به فناوری بلاکچین هستند. آنها می خواهند ایجاد نامه های اعتباری را با کمک بلاکچین اتریوم به طور خودکار انجام دهند.

 • JPMorgan Chase & شرکت.

JPMorgan Chase & شرکت یکی دیگر از شرکت های ایالات متحده است که در Quorum همکاری می کند. Quorum یک جامعه منبع باز شناخته شده است و JPMorgan Chase and Co برای بهبود آن تلاش می کند. این یک شرکت هلدینگ مالی است که خدمات سرمایه گذاری و مالی را ارائه می دهد. 

فن آوری

شرکت های فناوری همچنین در حال بهبود فناوری بلاکچین هستند. به هر حال ، بلاکچین یک فناوری است و شکی نیست اگر شرکت های فناوری در آینده رایج شوند یا مشکلات تکنولوژیکی را حل کنند ، می توانند از آن بی نهایت بهره مند شوند..

 • شرکت اوراکل

اوراکل یکی از شرکت های فناوری است که در مرزهای آن قرار دارد توسعه و همکاری بلاکچین. علاوه بر این ، آنها خدمات بلاکچین خود را به شرکت های دیگر ارائه می دهند تا مجبور به ساختن آن از ابتدا نباشند. سرویس Thor cloud و برنامه SaaS می توانند با فرآیندهای مختلف تجاری از جمله زنجیره تأمین کار کنند. آنها همچنین نسخه های داخلی را ارائه می دهند.

 • سرویس ابر پلت فرم Oracle Blockchain
 • پلت فرم سازمانی اوراکل Blockchain Platform
 • ردیابی و ردیابی هوشمند
 • جداول Blockchain بانک اطلاعاتی اوراکل 20c
 • شرکت اپل

اپل یک غول فناوری رایانه است که پشت درها روی فناوری بلاکچین کار می کند. آنها تشکیل پرونده داده اند حق ثبت اختراع داده های مهر زمان. آنها همچنین در حال استفاده از آن در بخشهای مختلف فرآیند کسب و کار خود هستند ، اما در مورد چگونگی رویکرد آنها به روند اجرا این کلمه وجود ندارد..

 • الفبا

Alphabet یک شرکت چتر است که از Google استفاده می کند. آنها با Digital Asset کار می کنند تا بتوانند سیستم عامل های بلاکچین و ابزارهای توسعه دهنده مربوط به آنها را در اکوسیستم Google Cloud Platform قرار دهند. از طرف دیگر ، گوگل همچنین در حال سرمایه گذاری در منابع و استعداد خود در فناوری بلاکچین است. آنها اکنون خدماتی را برای استقرار برنامه های ابری یا بلاک چین ترکیبی با استفاده از آن ارائه می دهند Google Cloud و Ethereum.

 • Tencent Holdings Ltd

Tencent Holdings Ltd: یک شرکت سرمایه گذاری مستقر در چین است که به خدمات تبلیغات آنلاین و خدمات با ارزش افزوده مشغول است. آنها اعلام کردند که در حال کشف مالیات و بلاکچین هستند.

 • Alibaba Group Holding Ltd

Alibaba Cloud بلاکچین را ارائه می دهد به عنوان خدماتی که در آن آنها می توانند بستر سطح سازمانی مشاغل را بدون نیاز به مدیریت زیرساخت های واقعی فعال کنند. BaaS آنها از فناوری های Ant Blockchain ، Quorum و Hyperledger Fabric پشتیبانی می کند.

 • فیس بوک

فیس بوک برنامه های رمزنگاری شده Libra آنها را فاش کرد و برنامه پرداخت ارز رمزنگاری شده را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ادغام کرد. حمایت اولیه از آنها بسیار زیاد بود. با گذشت زمان ، آنها این فرآیند را اصلاح کرده و اکنون روی ارزهای رمزپایه مورد حمایت دولت تمرکز خواهند کرد. پروژه دیگر آنها Novi است که یک کیف پول دیجیتالی است.

 • IBM

IBM همچنین در زمینه سرمایه گذاری در بلاک چین پیشتاز است. سرویس زنجیره IBM آنها باعث می شود مشاغل بتوانند از فناوری بلاکچین استفاده کنند و نگران ایجاد شبکه بلاکچین نباشند. مشاغل می توانند به شبکه های موجود بپیوندند ، راه حل خود را بسازند و راه حلی مناسب ایجاد کنند! 

 • Amazon.com

آمازون همچنین به شدت در فناوری بلاکچین سرمایه گذاری می کند. آنها یکپارچه سازی ابری را به راه حل های محبوب بلاکچین از جمله Ethereum ارائه می دهند. بیشتر ، آنها همچنین با ConsenSys همکاری می کنند. جدا از این ، آنها Blockchain آمازون مدیریت شده را نیز ارائه می دهند که به شما امکان می دهد شبکه های بلاک چین مقیاس پذیر را مدیریت و ایجاد کنند. با استفاده از آن ، مشاغل می توانند از Hyperledger Fabric با پشتیبانی از Ethereum به زودی استفاده کنند. آنها همچنین دارای فناوری پایگاه داده دفتر تأیید شده خود هستند آمازون QLDB.

 • اینتل

اینتل نیز درک می کند اهمیت بلاکچین و از این رو در حال شکل گیری فناوری بلاکچین است. بنابراین ، اینتل در حال حاضر با دیگر رهبران صنعت ، مشتریان و رهبران فکر همکاری می کند تا فناوری بلاکچین را بهبود بخشد و به بلوغ آن کمک کند. آنها در اکوسیستم بلاکچین خود سه بازیکن بزرگ بلاکچین دارند که شامل Hyperledger ، Enterprise Ethereum Alliance و R3 است..

 • مورگان استنلی

مورگان استنلی یک شرکت آمریکایی است که علاقه مند به بهبود فناوری بلاکچین است. آنها در قراردادهای آتی بیت کوین برای مشتریان خود سرمایه گذاری می کنند.

 • شرکت مایکروسافت

درست مثل سایر ارائه دهندگان خدمات ابری ، آنها خدمات بلاکچین را نیز با استفاده از Azure ارائه می دهند. آنها سرویس Azure-blockchain ، Azure-blockchain-workbench و Azure-blockchain-development-kit را ارائه می دهند..

 • شرکت سامسونگ الکترونیک.

سامسونگ همچنین مشتاق بهبود بلاکچین است و روی پلتفرم Nexledger خود که زنجیره تأمین جهانی را ردیابی می کند کار کرده است.

بیمه

صنعت بیمه نیاز مبرم به شانس دارد و فناوری بلاکچین می تواند یک کاتالیزور برای تغییر باشد. شرکت های کلیدی که در بلاکچین سرمایه گذاری می کنند عبارتند از:

 • گروه AIA

گروه AIA از هنگ کنگ یک غول بیمه است. آنها از پلت فرم بیمه جدید بلاکچین ، bancassurance ، که از شتاب دهنده بلاکچین و پارچه Hyperledger استفاده می کند ، خبر دادند..

 • MetLife Inc.

MetLife از ایالات متحده در حال همکاری با شرکت های دیگر مانند IBM و Majesco است تا آنها بتوانند بستر زنجیره بیمه خود را بسازند.

 • گروه AXA

گروه AXA از فرانسه پلت فرم جدید قرارداد هوشمند Fizzy خود را که پرداخت های بیمه پرواز را اتوماتیک می کند راه اندازی کرد. در هسته خود از اتریوم استفاده می کند.

 • آلیانز SE

Allianz SE در تلاش است تا یک بستر بیمه متکی به خود را ایجاد کند. آنها همچنین نمونه اولیه ای برای سیستم عامل خود ایجاد کردند.

سرگرمی

صنعت سرگرمی نیز از سرمایه گذاری در بلاکچین دوری نمی کند. دو بازیکن کلیدی که می دانیم در حال سرمایه گذاری فعال در فناوری بلاکچین هستند:

 • شرکت والت دیزنی

شرکت والت دیزنی یک شرکت مستقر در ایالات متحده است و از Dragonchain ، یک راه حل بلاکچین برای بهبود سیستم عامل خود استفاده می کند. آنها آن را به صورت داخلی در سال 2014 توسعه دادند و سپس در سال 2016 آن را با منبع باز تهیه کردند. همچنین یک نهاد تجاری وجود دارد که توسط شرکت Dragon مدیریت می شود.

 • شرکت Comcast

شرکت Comcast به فناوری بلاکچین علاقه مند است و با سرمایه گذاری در استارت آپ های بلاکچین این علاقه را نشان می دهد. آنها همچنین پلت فرم بلاکچین خود را که به آن معروف است اعلام کردند بلاگ گراف. بیشتر ، این یک پلتفرم نظیر به نظیر است که به محافظت از داده های بازاریابان و شرکت های رسانه ای کمک می کند.

اتومبیل

 • شرکت فورد موتور

شرکت فورد موتور در حال سرمایه گذاری در بلاکچین است زیرا آنها قصد دارند از آن برای صنعت خودرو استفاده کنند. آنها تحقیقات خود را در زمینه کنترل جریان ترافیک با استفاده از بلاکچین ثبت اختراع کردند. 

 • گروه مالی میتسوبیشی UFJ

گروه مالی میتسوبیشی UFJ قصد دارد راه حل بلاکچین خود را راه اندازی کند. آنها قبلاً با شبکه پرداخت Ripple دست به دست هم داده اند

 • دایملر AG

Daimler AG از آلمان نیز علاقه زیادی به بلاکچین دارد زیرا آنها یک پیوند 100 پوندی شرکت با ethereum بسته اند. آنها سازندگان مرسدس بنز هستند و در حال آزمایش ارز رمزنگاری شده خود هستند.

 • شرکت تویوتا موتور.

Toyota Motor Corp. یکی دیگر از شرکت های خودروسازی است که در حال بررسی بلاکچین است. علاوه بر این ، آنها در حال بررسی ایده فعال کردن اتومبیل های خودران با پرداخت های بلاکچین هستند.

غذا ، زنجیره تأمین و خرده فروشی و سایر موارد

شرکت های دیگر در بازار به طور فعال در فناوری بلاکچین سرمایه گذاری می کنند. آنها به شرح زیر هستند.

 • نستله
 • Anheuser-Busch InBev
 • فایزر
 • والمارت
 • بانک کشاورزی چین
 • گروه ING
 • زیمنس AG
 • Berkshire Hathaway Inc.
 • شرکت ساختمانی چین
 • بانک صنعت و تجارت چین

نتیجه

این ما را به پایان شرکت های برتر ما در سرمایه گذاری در بلاکچین 2020 می کشاند. همانطور که می بینید ، بسیاری از شرکت ها در انواع مختلف وجود دارند که در فناوری بلاکچین سرمایه گذاری می کنند و به پیشرفت آن در ارتفاعات جدید کمک می کنند. بیشتر اینکه ، بلاکچین هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد و برای بلوغ آن تلاش همه بازیکنان و استارت آپ های بزرگ لازم است. میزان پذیرش بلاکچین نیز با گذشت زمان در حال بهبود است و مطمئناً می توانیم آن را در آینده نزدیک در مکان بهتری مشاهده کنیم.

بنابراین ، نظر شما در مورد فناوری بلاکچین و شرکت های سرمایه گذاری کننده در بلاکچین چیست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector