Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

دوره نهایی بلاکچین و تجارت مالی!

امروزه دوره بلاکچین و تجارت مالی بازار را به شدت متلاشی کرده است. اما آیا هیچ یک از آنها برای راهنمایی شما در مسیر بلاکچین مجهز هستند؟ در واقع ، بیشتر این دوره ها فقط بخشی از پتانسیل موجود را به شما اطلاع می دهند.

بنابراین ، یافتن راه حل مناسب از همان ابتدا دشوارتر می شود. بلاکچین و مالی تجارت به سرعت محبوبیت پیدا می کند. مزایای بلاکچین در امور مالی تجارت فوق العاده است. بنابراین ، اگر اکنون نمی توانید پروژه خود را شروع کنید ، ممکن است عقب بیفتید.

بنابراین ، اگر به دنبال یک راه حل عالی هستید ، ما این را درست در 101Blockchains داریم. امروز ، من یکی از دوره های برتر ما را در این مکان پوشش خواهم داد.

بنابراین ، بیایید بررسی کنیم!

Contents

مسائل مربوط به صنعت مالی تجارت

این صنعت با ساختاری پایدار همراه است که به نظر می رسد پر از مسائل است. مهم نیست که شرکت چگونه می خواهد فرآیند را دیجیتالی کند ، اما باز هم از شر همه عوارض خلاص نخواهد شد. بیایید ببینیم اینها چیست –

تجربه مشتری پایین

عمدتا ، صادر کنندگان و واردکنندگان مشتری های اینجا هستند. از آنجا که فرآیند پیچیده است ، باعث ایجاد مدارک ، مدت زمان طولانی انتظار ، سطح اطمینان کم ، عدم شفافیت ، عدم اعتماد و غیره می شود..

 

افزایش فشار هزینه

اعتبار اسنادی هم برای بانک و هم برای شرکت فرآیندی پرهزینه است. از طرف دیگر ، در صورت بروز اختلافات ، حل آن به همراه پول به زمان زیادی نیاز دارد.

 

بار نظارتی قابل توجه


با افزایش تجارت جهانی ، شرکت ها اکنون همزمان با کشورهای مختلف تجارت می کنند. اما حفظ کلیه مقررات تجارت بین الملل در سراسر کشور فرایند پیچیده ای است. بیشتر اوقات مستعد خطاهایی است که منجر به جریمه می شود.

 

خطرات محصول

تجارت محصولات در تجارت بین المللی اقدامی پر خطر است. صادرکننده نمی داند پس از تحویل محصول ، شرایط اوضاع چگونه خواهد بود. یا اگر وارد کننده دوباره محموله را فراخوانی می کند یا خیر.

 

خطرات تولید

اساساً ، این محصولات نوعی از ویژگی منحصر به فرد دارند و فروشنده باید تا زمانی که خریدار از آن راضی نباشد ، تنظیمات را انجام دهد. بیشتر از این ، هر گونه مشکل در حمل و نقل برای آنها هزینه دارد زیرا آنها نمی توانند آن را به خریداران دیگر بفروشند.

 

خطرات حمل و نقل

اگر حمل و نقل یا کشتی باری برای مقابله با تغییر شرایط آب و هوا یا محیط کاملاً مجهز نباشد ، حفظ محصولات به یک مسئله عظیم تبدیل می شود.

 

خطرات ارزی

همانطور که ارز همیشه مدام تغییر می کند. تبدیل ارز همیشه بالا یا پایین می رود. بنابراین ، ممکن است با کاهش قیمت تبدیل ، ضرر کنید.

 

آیا می توانید Blockchain آنها را برطرف کنید?

خوب ، بله ، بلاکچین می تواند همه آنها را برای موضوع حل کند. بهترین قسمت این است که قبلاً آزمایش شده است و همه مشکلات را بدون زحمت حل می کند.

بنابراین وقت آن رسیده است که شما یک دوره در زمینه بلاکچین و امور مالی تجارت بگذرانید و خودتان ببینید.

 

چگونه دوره Blockchain و Finance Trade می تواند به شما کمک کند

دوره Blockchain و تجارت مالی می تواند به شما کمک کند تا در مورد فناوری و چگونگی تأثیر آن بر مالی تجارت یاد بگیرید. اگر نمی دانید این فناوری چگونه کار می کند ، نمی توانید از آن به عنوان ابزاری برای ارتقا مدل های تجاری قدیمی خود استفاده کنید.

بنابراین ، یادگیری بلاکچین مالی تجارت می تواند موقعیت شما را به طور گسترده تقویت کند.

اما جای نگرانی نیست ، ما اینجا هستیم تا از شما پشتیبانی کنیم. در اینجا ، در 101Blockchains ، ما به دوره بلاکچین مالی تجارت خود می بالیم. با ما در کنار شما ، شما را در تأمین امنیت مکان خود در این بازار تغییر نمی دهد.

 

دوره Blockchains سازمانی و تجارت مالی ما

طول دوره

101Blockchains بلاکچین سازمانی و دوره مالی بازرگانی پیشرفته ترین و بروزترین اطلاعات را در حال حاضر در بازار ارائه می دهد. بهترین قسمت در مورد این دوره عالی این است که فقط یک ماه طول می کشد تا آن را کامل کنید! بنابراین ، همین حالا شروع کنید!

اطمینان حاصل کردیم که شما همیشه از سرعت یادگیری انعطاف پذیر برخوردار هستید. بنابراین ، ما دوره تجارت مالی و بلاکچین را برای رقابت در عرض 4 هفته بیان کردیم.

آیا می دانید بهترین قسمت چیست؟?

هر هفته ، اتمام یک فصل یا ماژول فقط 3-4 ساعت طول می کشد. بنابراین ، اکنون همه چیز باید برای شما بسیار راحت تر باشد. ویژگی جالب دیگر دوره ما این است که اطمینان حاصل می کنیم تمام یادگیری های شما به صورت آنلاین اتفاق می افتد.

بنابراین ، مهم نیست که کجا باشید ، همیشه می توانید دوره مالی تجارت و بلاکچین ما را انتخاب کنید و یادگیری بلاکچین مالی تجارت را شروع کنید.

بیشتر ، اگر دوره را قبلاً شروع کرده اید اما هنوز یک فصل را به پایان نرسانید ، نگران نباشید. می توانید سخنرانی های ویدئویی را در هر زمان که بخواهید مکث کنید!

آیا می تواند انعطاف پذیرتر از این باشد؟?

این یکی از معدود دلایلی است که دوره مالی و تجارت بلاکچین ما را از این همه متمایز می کند.

به هر حال ، دوره تجارت مالی و بلاکچین ما در اینجا است تا شما را در تلاش برای یادگیری بلاکچین مالی تجارت کمک کند.

اگر در دوره مالی تجارت در blockchain ثبت نام می کنید –

 • می خواهید بدانید که بلاکچین چگونه دیجیتال سازی سیستم های تجاری سنتی مبتنی بر کاغذ را رقم می زند
 • در حال تلاش برای یادگیری در مورد اینکه کدام شرکت های مالی تجارت از بلاکچین برای فعالیت خود شکایت می کنند
 • می خواهید یک درک فنی از سیستم عامل های بلاکچین سازمانی و چگونگی تأثیر آنها بر روندهای مالی تجارت داشته باشید
 • مشتاق شناسایی موارد استفاده احتمالی در این بخش برای راه حل مالی تجارت بلاکچین شخصی خود هستید.

 

بررسی اجمالی دوره Blockchain and Trade Finance

توسعه فناوری بلاکچین در میان سایر فن آوری های نوآورانه ، طیف جدیدی را برای بخش های مالی تجارت ایجاد می کند. اساساً ، همانطور که می دانید ، بخش مالی تجارت در مسابقه دیجیتالی شدن فاصله زیادی دارد.

بیشتر اوقات ، این بخش غرق در انبوهی از مدارک ، همراه با مبادلات دستی بانکی است که مستعد خطا هستند.

علاوه بر این ، بالاترین رقمی که در این زمینه مشاهده می کنید استفاده از PDF یا نمابر یا ایمیل است. بدیهی است که اینها برای شکوفایی بخش مالی تجارت کافی نیستند.

در سال گذشته ، تحول دیجیتال به آرامی از مدارک دستی به نسخه های دیجیتالی برخی از عناصر مانند اعتبارات اسنادی و بارنامه آغاز شد..

با این حال ، این تحول نیز وجود ندارد. چگونه?

در واقع ، همه طرف های تجاری نمی توانند به طور مداوم به این موارد دسترسی داشته باشند. بیشتر از این ، به نظر می رسد که هرکسی نسخه ای از خود دارد که از داده های ثابت صادق دور می شود.

بنابراین ، حضور بلاکچین در این مرحله بسیار مورد نیاز است.

بنابراین ، ما دوره بلاکچین مالی تجارت جهانی خود را طراحی کردیم تا به طور خاص شما را در مورد موضوع آموزش دهیم. ما شما را از طریق تمام سیستم عامل های بلاکچین سازمانی فعلی که برای صنایع مالی تجارت مناسب ترند ، راهنمایی خواهیم کرد.

بیشتر از این ، دوره بلاکچین مالی تجارت جهانی همچنین به شما کمک می کند تا یاد بگیرید چگونه بلاکچین می تواند از سیاست های مبتنی بر کاغذ خلاص شود. علاوه بر این ، دوره ما همچنین شامل چگونگی استفاده از این طرح ها برای تأثیرگذاری بر سرمایه سرمایه در گردش شما خواهد بود.

بنابراین ، دوره جهانی بلاکچین مالی تجارت جهانی ما تمام ابزارهای لازم را برای هدایت صنعت مالی تجارت به شیوه ای مثبت به شما ارائه می دهد.

 

آنچه در دوره Blockchain و Trade Finance ما به دست خواهید آورد

دوره تجارت مالی و بلاکچین ما کلیه اطلاعات مهم را به توسعه دهندگان نرم افزار ، رهبران صنعت ، مشاوران ، مدیران اجرایی و غیره ارائه می دهد..

بنابراین ، درک اینکه چگونه عناصر مالی تجارت می توانند از ویژگی های بلاکچین بهره مند شوند ، بسیار آسان تر خواهد بود. بیشتر از این ، دوره جهانی بلاکچین مالی تجارت جهانی ما همچنین چگونگی تأثیر برنامه های کاربردی بلاکچین سازمانی بر تجارت جهانی را در هر زمان ارائه می دهد.

اساساً ، می توانید انتظار داشته باشید که بلاکچین ما در دوره مالی تجارت مباحث زیر را پوشش دهد –

 • فرآیندهای مالی تجارت و نحوه تأثیر بلاکچین بر آنها را ارائه دهید
 • نمونه های واقعی زنجیره بلوک در کاربردهای مالی تجارت
 • سیستم عامل های فعلی که بر صنایع مالی تجارت تمرکز دارند
 • تحولات اخیر بلاکچین در مورد امور مالی تجارت

باید بگوییم 101Blockchain به طور استثنایی قادر است شما را برای یک حرفه حرفه ای در این زمینه آماده کند. از آنجا که ما شما را برای مقابله با مسائل دنیای واقعی نیز آماده خواهیم کرد ، این امر در یک محیط سازمانی بیشتر به سود شما خواهد بود.

بنابراین ، با این ترکیب قدرتمند اطلاعات ، مطمئناً در هر نوع فرصت شغلی بدرخشید. اما این هنوز تصویر کاملی نیست.

بلاکچین ما در دوره مالی تجارت همچنین برای رسیدگی به کارفرمایان نیز مجهز است. بنابراین ، هر کارفرمایی که به دنبال امکانات آموزشی به روز شده تجارت مالی بلاکچین است ، باید در دوره نیز ثبت نام کند.

بنابراین ، ما به شما توصیه می کنیم دوره خود را امتحان کنید و خودتان ببینید.

 

دوره مالی بلاکچین و تجارت ما به شما آموزش می دهد?

ما مطمئن شدیم که دوره خود را به گونه ای طراحی می کنیم که به شما کمک کند تا سریع ترین راه را یاد بگیرید. بنابراین ، دوره کلی شامل 5 ماژول مختلف با تشکل های جداگانه برای راهنمایی شما خواهد بود.

هنگامی که شروع به گذراندن دروس یک به یک می کنید ، به زودی خواهید فهمید که فناوری توزیع شده واقعاً چه کاری انجام می دهد و رابطه ای که با تجارت مالی برقرار می کند.

به هر حال ، ما به شما توصیه می کنیم که به جای اینکه در این بین از درس بگذرید ، همیشه برنامه های درسی را که ارائه می دهیم یکی یکی دنبال کنید.

به این ترتیب ، شما مفاهیم را بهتر درک خواهید کرد. به هر حال ، بیایید اکنون ماژول های دوره بلاکچین مالی تجارت جهانی خود را بررسی کنیم.

 

ماژول 1: وضعیت فعلی فرآیندهای مالی تجارت

ماژول اول عمدتا شما را با روند کلی تجارت مالی آشنا می کند. اگر در این زمینه تازه وارد هستید ، به شما کمک می کند تا در مورد عقاید تجاری آنها چشم پوشی کنید.

مسئله اصلی در سایر دوره های بلاکچین موجود در امور مالی تجارت این است که آنها تمایل به پوشش عناصر اساسی مالی تجارت ندارند. بنابراین ، دانش آموز هنگام معرفی بلاکچین در مخلوط مشکل درک مفهوم کلی را دارد.

در وهله اول مالیات تجارت یک فرآیند پیچیده است و با وجود بلاکچین ، می تواند پیچیده تر شود.

بنابراین ، شما باید بدانید که مراحل کار برای درک کامل مفهوم کلی از قبل چگونه است.

به هر حال ، دوره بلاکچین در امور مالی تجارت بیشتر جزئیات مربوط به مسائلی را که این صنعت با آن روبرو است صحبت خواهد کرد.

من قبلاً در ابتدای این راهنما به طور خلاصه برخی از موارد اصلی را بیان کردم. اما شما می توانید واقعاً در دوره اصلی وضعیت را ارزیابی کنید.

این شامل –

درس 1: مبانی مالی تجارت

درس 2: موضوعات اصلی صنعت مالی تجارت

 

ماژول 2: بلاکچین چگونه می تواند از روند مالی تجارت جهانی سود ببرد

پس از اتمام کامل این ماژول ، هر یک از دانشجویان ما می فهمند که ابتکارات فعلی در اکوسیستم مالی تجارت چیست.

بیشتر ، با استفاده از فناوری بلاکچین ما در آموزش مالی تجارت ، شما خواهید فهمید که چه نوع مدلی برای راه حل های شما مناسب است.

در واقع ، حتی پس از اطلاع از مزایای بلاکچین در امور مالی تجارت ، بسیاری از مردم نمی توانند بفهمند که چه نوع راه حل برای آنها مناسب است. در نتیجه ، آنها هنگام اجرای راه حل هایی که منجر به اتلاف وقت و منابع می شوند ، دچار خطا می شوند.

بنابراین ، آموزش مالی تجارت بلاکچین ما اینجاست تا شما را از همه دردسرها نجات دهد. این ماژول بسیار حیاتی است ، بنابراین مطمئن شوید که دروس را با دقت کامل می گذرانید.

به هر حال ، این ماژول همچنین شامل برخی از پخش کننده های بلاکچین موجود در بازار است.

این را پوشش می دهد –

درس 1: چگونه بلاکچین می تواند امور مالی تجارت را تغییر دهد

درس 2: تمام ابتکارات فعلی بلاکچین در این صنعت و مدل های تجاری مرتبط

درس 3: مروری دقیق بر سیستم عامل های مختلف در طرح مالی تجارت بلاکچین

 

ماژول 3: نمونه های واقعی بلاکچین در استفاده های مالی تجارت

این ماژول بعدی است که به طور عمده شامل تمام نمونه های واقعی بلاکچین در روند مالی تجارت است. بنابراین ، هنگامی که تمام سخنرانی های ویدیویی ما را در مورد این ماژول مرور می کنید ، به آرامی شروع به درک موارد استفاده مناسب از این راه حل می کنید..

نکته اساسی که در این بخش معرفی خواهیم کرد ، کمک به شما در درک چگونگی تأثیر هر یک از عناصر تجارت توسط بلاکچین است.

بنابراین ، این بدان معناست که عناصری مانند قبض نامه یا اعتبار نامه نتایج متفاوتی بر اساس تأثیر بلاکچین بر آنها خواهد داشت.

اما اگر در مورد تعامل عناصر مختلف با بلاکچین اطلاعاتی کسب نکنید ، در ترسیم یک استراتژی عالی با مشکل روبرو خواهید شد.

بنابراین ، این برای فناوری blockchain شما در آموزش امور مالی تجارت ضروری است.

این را پوشش می دهد –

درس 1: پرداخت های مرزی

درس 2: بارنامه (BoL)

درس 3: اعتبار نامه (LC)

 

ماژول -4: سیستم عامل های فعلی که بر صنایع مالی تجارت تمرکز دارند

در ماژول بعدی ، دوره ما به طور عمده بر روی سیستم عامل های فعلی است که بر بخش های مالی تجارت تأثیر می گذارند. این بیشتر تجزیه و تحلیل عملی است تا شما را در مورد چگونگی استفاده دیگران از بلاکچین آگاه کند.

آموزش مالی تجارت بلاکچین چگونگی تسریع و امکان فعالیت این پروژه های مالی تجارت را توضیح می دهد. بیشتر از این ، آموزش مالی تجارت بلاکچین ما همچنین نمای کاملی از هر سیستم عامل را پوشش می دهد ، و ایده خوبی در مورد انتخاب بهترین برنامه به شما ارائه می دهد..

این را پوشش می دهد –

درس 1: لنزهای تجاری

درس 2: تجارت ما

درس 3: کانتور

درس 4: مارکو پولو

 

ماژول 5: تحولات اخیر بلاکچین در مورد تجارت مالی

این آخرین ماژول ما در فناوری بلاکچین در آموزش مالی تجارت است. در این ماژول ، شما در مورد ابتکارات انجام شده در جهت امور مالی تجارت اطلاعات خواهید داشت.

خوب ، مدتی است که بلاکچین در این صنایع حاکم است. به همین دلیل ، بسیاری از بنگاه های اقتصادی در حال ابتکار عمل هستند. در حقیقت ، بعضی از آنها در حالی که صحبت می کنیم در واقع از پروژه ها استفاده می کنند!

بیشتر از این ، این اقدامات عمدتاً بر قابلیت همکاری بین همه شرکت کنندگان صنعت مالی تجارت تمرکز دارند. من حدس می زنم که به طور عمده روند را تا آنجا که می توانند ساده کنند.

بنابراین ، وقتی بدانید که آنها چگونه راه حل های خود را استراتژیک کرده اند ، ایده هایی در مورد چگونگی سازماندهی ایده های خود نیز بدست خواهید آورد.

این را پوشش می دهد –

درس 1: تجارت اعتماد

درس 2: ابتکار استاندارد دیجیتال

 

چه کسی می تواند دوره را بگذراند?

دوره ما برای هر کسی که علاقه مند است یاد بگیرد چگونه این فناوری باشکوه جهان را تغییر می دهد آزاد است. بنابراین ، هرکسی که کوچکترین علاقه مند به بلاکچین باشد می تواند بدون هیچ محدودیتی در دوره های ما ثبت نام کند.

بنابراین ، دوره تجارت مالی و بلاکچین کلیه اطلاعات مهم را به توسعه دهندگان نرم افزار ، رهبران صنعت ، مشاوران ، مدیران اجرایی و غیره ارائه می دهد..

اگر شما –

 • صنعت حرفه ای
 • مدیر برنامه و محصول
 • تحلیلگر کسب و کار
 • تصمیم گیرنده
 • رهبر تجارت
 • مدیر نوآوری
 • مشاور
 • متخصص بازاریابی
 • کارآفرین

سپس می توانید دوره ما را به راحتی طی کنید. ما در دوره های دیگر نیز محدودیتی نداریم. فقط مورد مناسب خود را انتخاب کنید و تماس بگیرید!

 

آیا شامل گواهینامه می شود?

متأسفانه ، با اتمام دوره ، ما هنوز گواهی ارائه نمی دهیم. با این حال ، ما در حال کار هستیم که خیلی زود به شما پیشنهاد دهیم. اما اگر یک گواهینامه برای شما و حرفه شما ضروری است ، پس ما دوره Certified Enterprise Blockchain Professional خود را توصیه می کنیم.

در این دوره ، ما یک گواهینامه حرفه ای به همراه سایر مواد پاداش ضروری را نیز ارائه می دهیم. در واقع ، این دوره همچنین ماژولی را به خاطر فناوری بلاکچین در آموزش مالی تجارت ارائه می دهد.

بنابراین ، اگر بتوانید گواهینامه ای را که در این دوره ارائه می دهیم دریافت کنید ، به راحتی واجد شرایط مسیر شغلی بلاکچین هستید.

بیشتر اینکه ، اگر شما یک رهبر تجارت هستید و می خواهید دانش خود را به نمایش بگذارید و بینش ارزشمند خود را به اثبات برسانید ، این گواهینامه به شما کمک فوق العاده می کند.

با این حال ، دوره بلاکچین و تجارت مالی ما هنوز اطلاعات عمیق تری در مورد موضوع را در مقایسه با دوره صدور گواهینامه پوشش می دهد.

به هر حال ، ما امیدواریم که به زودی یک گواهینامه برای آن معرفی کنیم. از هم اکنون ، ما به شما توصیه می کنیم سایر دوره های ما را برای گسترش دانش خود بررسی کنید.

 

سوالات متداول درباره دوره ما

FAQ-1: آیا کسی می تواند در این دوره ثبت نام کند?

بله ، بدون شک! دوره ما برای هر کسی که علاقه مند است یاد بگیرد چگونه فناوری بلاکچین دنیا را تغییر می دهد آزاد است. بنابراین ، هرکسی که کوچکترین علاقه مند به بلاکچین باشد می تواند بدون هیچ محدودیتی در دوره های ما ثبت نام کند.

همچنین ، ما دوره را به طور خاص طراحی کردیم تا به شما کمک کنیم در مورد مزایای بلاکچین در امور مالی تجارت اطلاعات کسب کنید.

بنابراین ، اگر می خواهید در این زمینه حرفه ای را دنبال کنید و دانش کافی کسب کنید ، همین حالا دوره های ما را بررسی کنید.

 

FAQ-2: آیا تیم به من کمک می کند تا بیرون بیایم?

بله ، تیم همیشه مهم نیست ، مهم نیست. ما همیشه معتقدیم که همه دانش آموزان ما اگر بخواهند با تیم تعامل داشته باشند بسیار سود می برند. بنابراین ، ما از اعضای تیم و مربیان اصلی پشتیبانی کامل ارائه می دهیم.

اساساً ، اینجاست که تمایل داریم با سایر دوره های موجود تفاوت داشته باشیم.

ویژگی جالب دیگری که ما ارائه می دهیم دسترسی به انجمن های یادگیری آنلاین است. در اینجا می توانید با سایر دانشجویان ما که در این دوره شرکت می کنند نیز تعامل داشته باشید.

 

FAQ-3: چگونه دوره را می سازید?

ما این دوره را بر اساس چگونگی کمک به دانش آموزان در یادگیری سریع ایجاد می کنیم. به همین دلیل است که فقط 4 هفته طول می کشد تا دوره را کامل پوشش دهید. در هر جلسه ، حداقل باید 3-4 ساعت وقت صرف کنید!

بنابراین ، اگر بتوانید فقط 16 ساعت از وقت خود را سرمایه گذاری کنید ، می توانید دوره را به راحتی به پایان برسانید. ما می دانیم که شما ممکن است فردی فوق العاده شلوغ باشید. بنابراین ، می توانید در هر زمان که بخواهید مکث کرده و دوره را از سر بگیرید.

لزوماً نباید آن را ظرف 4 هفته به پایان برسانید.

 

سQالات متداول -4: آیا تمام اطلاعات این دوره به روز هستند?

بله ، تمام اطلاعات ما به روز هستند. ما افتخار می کنیم که فقط اطلاعات مربوطه را همیشه به شما ارائه می دهیم. بیشتر از این ، ما همیشه سعی می کنیم محتوای خود را به طور منظم به روز کنیم. بنابراین ، هرگز از بلاکچین امور مالی تجارت یاد نمی گیرید.

 

FAQ-5: آنچه باعث می شود دوره 101Blockchains با سایر دوره های موجود در بازار متفاوت باشد?

در واقع ، دوره های ما همیشه با بقیه دوره های موجود در بازار متفاوت خواهد بود. از اینجا بررسی کنید!

بنابراین ، حتی اگر مقدار سنگینی از قیمت ها را برای آنها بپردازید ، فقط می توانید جزئیات بسیار کمی در مورد چشم انداز تجارت راه حل های بلاکچین مالی تجارت یاد بگیرید..

اول از همه ، آموزش مالی تجارت بلاکچین ما را پوشش خواهد داد که چگونه می توانید فناوری بلاکچین را با مدل های مالی تجارت مرتبط کنید. متأسفانه ، همه دوره های دیگر فقط در مورد مزایای بلاکچین یا انواع دیگر تبادل نظر هستند.

اما چیزی که آنها به شما نمی گویند این است که چگونه می توانید راه حل خود را بر اساس اطلاعاتی که در اختیار دارید استراتژی کنید.

بنابراین ، در پایان ، شما در مورد بلاکچین یا ساختار زیرین آن یاد خواهید گرفت ، اما ابزاری برای استفاده کامل از آن نخواهید داشت.

ثانیا ، هدف اصلی ما کمک به دانش آموزان در زمینه موضوع تا آنجا که می توانند آگاه و متخصص باشند.

در آخر ، ما برای شنیدن صحبت های شما و اینکه چه نوع دوره هایی می خواهید آزاد هستیم. بیشتر از این ، ما همیشه نظرات شما را مورد توجه قرار می دهیم و سخنرانی های خود را تا آنجا که می توانیم بهبود می بخشیم.

بنابراین ، همانطور که می بینید ، این برخی از ویژگی هایی است که در دوره های دیگر پیدا نخواهید کرد.

 

در پایان,

در آخر ، باید بگویم که تجارت مالی و بلاکچین می تواند مانند یین و یانگ باشد. حتی اگر کاملاً متفاوت باشند ، اما برای تکمیل یکدیگر کاملاً مناسب هستند. در نتیجه ، شما همیشه با یک راه حل کامل برای تمام مسائل مالی تجارت مواجه خواهید شد.

مزایای بلاکچین در امور مالی تجارت بسیار زیاد است و نباید بیشتر وقت تلف کرد.

همانطور که مشاهده می کنید ، ثبت نام در یک دوره آموزشی می تواند شما را بسیار طولانی کند. همچنین ، همانطور که ما برای همه مشکلات شما یک راه حل مناسب ارائه می دهیم ، به شما توصیه می کنیم دوره مالی بلاکچین و تجارت ما را امتحان کنید.

همچنین دوره های دیگری نیز داریم. اطمینان حاصل کنید که این موارد را بررسی کرده و اکنون راه حل های خود را ایجاد کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector