Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

یک بررسی: Riot Blockchain چیست؟

اگر اخبار ارزهای رمزپایه را دنبال می کنید ، ممکن است درباره Riot Blockchain چیزی شنیده باشید. آنها در بازار ارزهای رمزنگاری شده بسیار سر و صدا خریده اند و قبلاً مورد توجه کمیسیون امنیت و مبادله (دولت آمریكا) قرار گرفته اند..

بنابراین ، Riot Blockchain چیست?

Riot Blockchain شرکتی است که تمرکز کامل خود را روی شرکت های مبتنی بر بلاکچین و بیت کوین قرار داده است. آنها همچنین اولین شرکت فهرست شده NASDAQ هستند که در حوزه ارزهای رمزنگاری فعال بوده و تا این عمق درگیر بوده اند..

همچنین بخوانید,

  • 5 تحقیق برتر Blockchain SEC برای تماشای در سال 2018
  • یک بررسی: بلاکچین تیتانیوم چیست?
  • یک بررسی: بلاک چین Kodak چیست?

تاریخچه Riot Blockchain

شرکت Riot Blockchain دارای پس زمینه بسیار متنوعی است. برای درک واقعی مواضع فعلی آنها ، باید بفهمیم آنها از کجا می آیند و می خواهند به چه چیزی برسند.

این شرکت ابتدا به عنوان Venaxis Inc نامگذاری شد. در آن زمان ، آنها با محصولات دامپزشکی سر و کار داشتند. تمرکز آنها همچنین ایجاد آزمایشاتی برای بیماری ها بود. در آن دوره ، این شرکت تشخیص عیب BiOptix را خریداری کرد. در سال 2016 ، آنها نام خود را به Bioptix Inc تغییر دادند. در آن زمان ، بسیاری از سرمایه گذاران از خرید راضی نبودند و همچنین نگران سوختن پول نقد بدون رشد واقعی بودند.

برای کاهش آن ، این شرکت در سال 2017 به Riot Blockchain Inc تغییر نام داد. این تغییر همچنین با تغییر در تمرکز کاری که شرکت قصد دارد انجام دهد همراه است. آنها کاملاً مدل تجاری خود را به بلاکچین تغییر دادند. طبق برنامه اولیه ، آنها می خواستند سرمایه گذاری زیادی در تجارت ارزهای رمزپایه و بلاکچین انجام دهند.

این حرکت ناگهانی توجه SEC را به خود جلب کرد. رئیس SEC ، جی کلیتون ، اضافه کرد,

“هیچ کس نباید تصور کند که تغییر نام شما به چیزی که شامل بلاکچین باشد در صورتی که هیچ برنامه تجاری واقعی در زمینه بلاکچین ندارید و سعی در فروش اوراق بهادار بر اساس تبلیغات گسترده در مورد بلاکچین ندارید ، تصور نمی کند.”

با وجود جلب توجه SEC ، قیمت سهام دو برابر شد. در کمترین زمان از 8 دلار به 40 دلار رسید. این حرکت را می توان به عنوان بهترین روش سرمایه گذاران برای دریافت وجوه تبلیغاتی توصیف کرد. با این حال ، این اقدام به شدت مورد انتقاد دنیای مالی و ارزهای رمزپایه قرار گرفته است.

سرمایه گذاری Riot Blockchain

برای درک واقعی آنچه Riot Blockchain در تلاش برای دستیابی به آن است ، باید نگاهی بیندازیم سرمایه گذاری های آنها تا به حال.


سرمایه گذاری در صرافی ارز رمزنگاری شده

درست بعد از محوری ، آنها شروع به سرمایه گذاری در شرکت های ارز رمزپایه کردند. اولین سرمایه گذاری بزرگ از طریق تصمیم گیری برای خرید سهام در Coinsquare ، صرافی ارز رمزنگاری شده کانادا انجام شد. سهم اولیه فقط 11٪ بود. با این حال ، طبق گزارش ها ، آنها در ماه 2018 می توانند سهام خود را افزایش دهند.

Coinsquare بدون شک یکی از سرمایه گذاری های کلانی است که توسط Riot Blockchain انجام شده است. این یکی از بزرگترین مبادلات ارز رمزنگاری شده (در حجم) در آمریکای شمالی است.

عملیات استخراج شورش

Riot Blockchain در اینجا متوقف نشد. آنها سرمایه گذاری خود را به دنیای ارزهای رمزنگاری شده ادامه دادند. سرمایه گذاری بعدی آنها به صورت عملیات استخراج بود زیرا آنها یک عملیات استخراج کامل به نام Kairos Global Technology Inc را بدست آوردند. این معامله با موفقیت 11.9 میلیون دلار انجام شد. عملیات, گزارش شده, دارای 500 Antminer L3s و 700 Antminer S9s بود.

سایر سرمایه گذاری ها

آنها همچنین در Tesspay ، The Block و Verady سرمایه گذاری کردند. همه این شرکت ها مربوط به ارز رمزپایه هستند. بیایید نگاهی بهتر به سایر سرمایه گذاری ها بیندازیم.

تسپای: Riot Blockchain در اکتبر 2017 52٪ سهام Tesspay را به خود اختصاص داد. این شرکت قصد دارد یک سرویس سپرده ساخته شده با بلاکچین بسازد.

بلوک: در ماه مه 2018 ، Riot سرمایه گذاری در The Block را اعلام کرد. Block در حال ساخت برنامه هایی بر روی بلاکچین است.

Verady: آنها در نوامبر 2017 در Verady سرمایه گذاری کردند. Verady یک سرویس حسابرسی است که از دارایی های مبتنی بر بلاکچین استفاده می کند.

سرمایه گذاری های کلیدی دیگر شامل به دست آوردن یک عملیات استخراج دیگر در آمریکا است. این بار آنها 3000 دستگاه Antminer S9 را به دست آوردند.

Riot Blockchain به طور مداوم به دنبال فرصت های جدید برای سرمایه گذاری است و به گفته این شرکت ، آنها تازه شروع به کار کرده اند.

وضعیت فعلی Riot Blockchain

وضعیت فعلی Riot’s Blockchain چندان مناسب نیست. قیمت سهام آنها به اعلامیه اصلی خود کاهش یافته و همچنان به آرامی در حال کاهش است. این شرکت همچنین در انجام جلسات سالانه که تاکنون دو بار لغو شده بود ، موفق نبوده است. نه تنها اینکه آنها فقط در سال گذشته دو شرکت حسابرسی را از دست داده اند.

با این حال ، مدیر عامل Riot Blockchain جان اورک هنوز هم در مورد آینده درخشان شرکت او نظر قاطعی دارید. به گفته وی ، در انتها تنها افراد بازنده تنها بازندگان هستند. برای ما ، باید صبر کنیم تا بلاک چین Riot از اینجا بهبود یابد. همچنین ، نظر شما در مورد آنها چیست؟ نظر خود را در زیر وارد کنید و به ما اطلاع دهید.

آیا می خواهید در مورد Blockchain بیشتر بدانید؟ در اینجا آخرین راهنمای مبتدیان است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector