STO Vs ICO: تفاوت بین این دو

پیشنهادات اولیه سکه (ICO) در طول یک سال گذشته به عنوان یک راه حل ایده آل برای سرمایه گذاری جمعی مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند اما عدم تنظیم مقررات مناسب یک مشکل اساسی بوده است که زمینه تقلب را نیز فراهم کرده است. با این حال ، یک راه حل جدید برای سرمایه گذاری جمعی به نام STO وجود دارد.

تفاوت بین ICO و STO

ممکن است سخت تصور شود که فکر کنید این دو تا حد زیادی متفاوت هستند اما نسبتاً شبیه به هم هستند. با این حال ، برای درک اینکه STO چیست ، ابتدا باید ICO را بفهمید. مورد اخیر به پیشنهاد توکن از یک شرکت یا سازمان به منظور جذب سرمایه برای یک پروژه اشاره دارد. برای خریداران توکن دیجیتال صادر می شود. متأسفانه ، ICO ها تا حد زیادی تنظیم نشده و در نتیجه سرمایه گذاران را در معرض خطر قرار می دهد.

بسیاری از سرمایه گذاران متمرکز بر بلاکچین و فرصت های مرتبط با ارزهای رمزپایه ، از طریق کلاهبرداران ICO متقلب که کلاهبرداری مفصلی را با هدف کسب سریع پول نقد سریع خود انجام داده اند ، پول خود را از دست داده اند. این ، به علاوه عدم راهنمایی نظارتی ، دلایلی است که ICO با مخالفت های زیادی از سوی نهادهای نظارتی روبرو شده اند. STO یک پیشنهاد توکن است که شبیه ICO است اما تفاوت اصلی این است که STO ها تنظیم می شوند.

STO در مقابل ICO – به سادگی توضیح اینفوگرافیکsto در مقابل ico

فاصله بین سرمایه گذاری جمعی و مقررات در زنجیره بلوک را برطرف کنید

STO ها در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده اند و از معافیت اوراق بهادار مانند Reg A + بهره می برند. بنابراین ، آنها شباهت زیادی به سهام دارند. به عنوان مثال ، توکن های صادر شده در STO به سرمایه گذاران برخی از حقوق شرکت یا سازنده صادر کننده آنها را می دهد.

ثبت نام در SEC یکی از راه هایی است که STO ها قول می دهند امنیت بیشتری به سرمایه گذار ارائه دهند. دلیل این امر این است که ثبت نام در رگولاتوری افراد کلاهبردار را دلسرد می کند ، بنابراین فقط به پروژه های قانونی و جدی برای پیگیری آنها اجازه می دهد. روند ثبت نام نیز مانند فرآیند ثبت نام در پیشنهادات اولیه (IPO) است و این نه تنها یک گام مثبت برای سرمایه گذاران است ، بلکه باید نگرانی های دولت را نیز از بین ببرد.

بازار کارشناسان در مورد STO بسیار مطمئن هستند و آنها معتقدند که سقف بازار تا سال 2020 بیش از 10 تریلیون دلار خواهد بود. در مقایسه ، ICO ها تقریباً 4 میلیارد دلار سرمایه جمع کرده اند. ICOs ممکن است در سال 2017 بر بازار سرمایه گذاری گسترده تسلط داشته باشد اما امسال انتظار می رود مفهوم STO با فراهم آوردن فرصت های امن سرمایه گذاری به سرمایه گذاران ، به طرز عظیمی از بین برود. بسیاری بر این باورند که سرانجام ممکن است راه حل بسیار پرطرفدار سرمایه گذاری جمعی از طریق بازار ارزهای رمزپایه باشد.

شرکتی که پشت ایده STO است

ایده ICO توسط استارتاپی بلاکچین به نام شکل گرفته است چندشکلی به سرپرستی ترور کوورکو. انتظار می رود که این مفهوم به سرعت مورد توجه قرار گیرد زیرا بازار سرمایه گذاری جمعی بدنبال راه حل بهتری بوده و STO ها مشکلات مرتبط با ICO را دور می زنند. این همچنین روند مداوم را تنظیم می کند ، جایی که تنظیم کنندگان با همکاری شرکت های بازار ارز رمزنگاری شده برای ایجاد راه حل هایی که نظم بیشتری ایجاد می کنند ، کار می کنند.

انتظار می رود مقررات موجود در این بخش ، سرمایه گذاران بیشتری را ترغیب به پرش از چنین پروژه هایی کند ، بنابراین موفقیت بیشتر پروژه های بلاکچین را افزایش می دهد. بودجه اغلب مانع اصلی در راه موفقیت بسیاری از استارت آپ های بلاکچین است. مفهوم STO یکی از بهترین ایده ها با هدف اطمینان از همسویی جامعه بلاکچین با مقررات دولتی است. گفتن این موضوع هنوز کمی زود است اما STO ممکن است راه حل مورد انتظار باشد که به اختلافات بین تنظیم کنندگان و جامعه بلاکچین خاتمه می دهد.

در حال حاضر Polymath در حال کار بر روی یک پروتکل غیرمتمرکز است که به شرکت ها کمک می کند تا نشانه های اوراق بهادار خود را ارائه دهند. پروتکل هر آدرس رمزنگاری را تأیید می کند تا مطمئن شود که سرمایه گذاران از شرایط لازم برای سرمایه گذاری در یک پیشنهاد امنیتی خاص برخوردار هستند. چنین محدودیت هایی به پروژه ها این اطمینان را می دهد که نشانه های STO آنها توسط سرمایه گذاران جدی و مجاز برگزار خواهد شد.

در نتیجه ، سرمایه گذاری جمعی در شرف دستیابی به حسن نیت ارائه می دهد که رویکرد امن تر و منظم تری از طریق STO ها ارائه می شود.


لرن درباره رمزهای امنیتی: روندی نوظهور به عنوان گزینه جایگزین ICO.

لرن درباره ICO در مقابل DAICO بیشتر می دانید؟ تفاوت این دو در چیست?.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map