Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

18 پیش بینی Blockchain برای سال 2018

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

Contents

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

18 پیش بینی Blockchain برای سال 2018

ادعاهای جسورانه در مورد آینده هویت دیجیتال ، توکن سازی ، تصویب شرکت ، الگوریتم های اجماع و اکوسیستم بلاکچین به طور کلی. توسط Andrew Keys ژانویه 2 ، 2018 ارسال شده در 2 ژانویه 2018

پروژه های Blockchain 400 ConsenSys با استفاده از قهرمان اتریوم ساخته شده است

1. بیت کوین نسل 0 فناوری بلاکچین است … اقدام باز … داروی دروازه … اولین راه اندازی… MySpace.

ما باید از او بخاطر کارش تشکر کنیم ، زیرا هیچ یک از فناوری های زیر بدون Bitcoin Satoshi در دسترس نیست ، اما ما در حال پیشرفت بسیار بیشتر هستیم. در حالی که ساتوشی با ایجاد یک پایگاه داده با شبکه های نظیر به نظیر ، رمزگذاری رمزنگاری ، الگوریتم های تشکیل اجماع و انگیزه اقتصادی نظری بازی برای ایجاد ابزاری برای ذخیره سازی دیجیتال و انتقال ارزش بی اعتماد ، “طلای دیجیتال”مورد استفاده ، فقط یک مورد استفاده است.

بیت کوین به عنوان یک فروشگاه ارزش دیجیتال کمترین استفاده از بلاکچین است … در آنجا ، من آن را گفتم.

جالب تر اینکه پول قابل برنامه ریزی ، انتقال دارایی قابل برنامه ریزی و منطق تجاری مقاوم در برابر دستکاری مشترک است. افرادی که در بیت کوین تثبیت شده اند این واقعیت را از دست می دهند که ما در حال بحث درباره نسل بعدی شبکه جهانی وب هستیم.

پروتکل بیت کوین بزرگترین چرتکه امروزی جهان است. این فقط ما را قادر می سازد تا یک مهره (یا سکه) را از یک طرف به طرف دیگر حرکت دهیم. توانایی انجام این کار بر روی یک بستر جهانی و بدون اجازه بی اهمیت نیست. اما من نمی توانم بر محدودیت محدود این طرح اولیه بیش از حد تأکید کنم ، به دلیل استفاده از یک ماشین مجازی که کاملاً کامل نیست.

در اینجا مثالی از اسکریپت بیت کوین:

scriptPubKey: OP_DUP OP_HASH160 <میخانه KeyHash> اسکریپت OP_EQUALVERIFY OP_CHECKSIG <آه> <میخانه>زبان کد: HTML ، XML (xml)

اسکریپت فوق باید توضیح دهنده محدودیتهای ذاتی زبان برنامه نویسی بیت کوین باشد. اتریوم است بیت کوین + هر چیز دیگر, با زبان نرم افزاری سطح بالا که یادآور Javascript است.

در حالی که هنوز قادر به ذخیره و انتقال مقدار (مورد استفاده بیت کوین) هستیم ، اما همچنین می توانیم توافق نامه های خود را با استفاده از Ethereum برنامه ریزی کنیم. در اینجا دو نمونه از توافق نامه های معمول وجود دارد که اکنون با استفاده از Ethereum به راحتی کد می شوند جامدادی زبان برنامه نویسی.


یک وام

یک قرارداد هوشمند برای قرارداد وامیک قرارداد هوشمند برای قرارداد وام

یک پیشنهاد اولیه عمومی یا سرمایه گذاری گسترده

یک قرارداد هوشمند برای سرمایه گذاری جمعییک قرارداد هوشمند برای سرمایه گذاری جمعی

توافق نامه های ما در حال تبدیل شدن از اسناد مایکروسافت ورد است که توسط وکلا نوشته شده و توسط دفاتر اسناد رسمی به رسمیت شناخته شده اند و به معامله دارایی هایی که بومی هستند دیجیتالی هستند.

همانطور که اینترنت هزینه ارتباطات را به صورت کالایی انجام می دهد ، Ethereum هزینه های توافق و اعتماد ما را کالایی می کند.

2. 2018 در سال های زنجیره بلوک معادل 1994 با رونق اینترنت در سال 1996 است.

اول اینترانت

مشابه تکامل اینترنت که از اینترانت های خصوصی آغاز شد, بلاک چین های مجاز بلاکچین های بدون اجازه جای خود را پس از موفقیت در مقیاس پذیری و حفظ حریم خصوصی می گیرند.

پشته

نسل بعدی اینترنت “پشته ای” متشکل از: (1) یک لایه معامله غیرمتمرکز (قوی ترین آن به نظر من Ethereum است) خواهد بود. (2) یک لایه ذخیره سازی پرونده غیرمتمرکز (IPFS و ازدحام رهبران اولیه هستند)؛ (3) یک لایه پیام غیرمتمرکز (ماتریس یا نجوا کاندیداهای قوی هستند) و (4) یک منبع محاسباتی با توان عملیاتی بالا (گولم نمونه ای از تلاش برای تحقق این امر است).

استانداردها

همانطور که جرمی میلار در بدو ورود به آن اشاره کرد اتحاد سازمانی Ethereum, به فناوری های بلاکچین در سال 2018 از طریق فرایندهای استاندارد سازی رسمی ، مانند زمان توسعه جاوا در Java 2 Enterprise Edition از طریق استاندارد سازی پایگاه داده و API وب ، به عنوان پرکاربردترین زبان نرم افزاری روی زمین ، کمک شایانی می شود.

برنامه های مصرف کننده

موارد استفاده اولیه از مواجهه مشتری با برنامه های اینترنتی در دهه 90 قمار ، پورنوگرافی و بازی بود.

جالب اینجاست که ما شاهد پیشروانی در Ethereum در ژانرهای مشابه هستیم Spankchain, نمایشگاه سرگرم کننده, پوکر فضیلت, و بچه گربه های رمزنگاری برنامه های مصرف کننده در Ethereum.

3. Ethereum همچنان به عنوان بزرگترین اکوسیستم توسعه دهنده بلاکچین در سال 2018 توسط چندین ضرب در نظر گرفته خواهد شد.

توسعه دهندگان ، توسعه دهندگان ، توسعه دهندگان ، توسعه دهندگان ، توسعه دهندگان… شما متوجه می شوید.

اکوسیستم هایی که بیشترین توسعه دهنده را دارند به طور معمول برنده می شوند. نمی دانم که بلاکچین های مجاز فاقد مشوق های رمزپایه چگونه می توانند در برابر اکوسیستم های بدون مجوز عمومی بایستند.

Ethereum در حال حاضر دارای یک جامعه توسعه دهنده پر رونق است. ترافل, چارچوب برنامه نویس هوشمند قرارداد ، بیش از 250،000 بار دانلود برنامه نویس دارد. Infura, که می تواند به عنوان یک Akamai برای Ethereum و IPFS شناخته شود ، اکنون بیش از 2 میلیارد درخواست در روز را رسیدگی می کند و به آرامی مقیاس بندی می شود تا در دسامبر هر روز به 4.5 میلیارد درخواست در روز برسد. MetaMask, که Ethereum را به طور یکپارچه برای مرورگرها به ارمغان می آورد ، بیش از 500000 کاربر فعال دارد.

4. بلاکچین ظرف خوبی خواهد بود.

همانطور که دنیا پیامدهای اجتماعی فناوری بلاکچین را یادداشت می کند ، در سال 2018 شاهد افزایش در برنامه های بشردوستانه خواهیم بود.

در سال 2017 ما دیدیم برنامه جهانی غذا Ethereum را برای توزیع 1.4 میلیون کوپن غذایی به 10 هزار و 500 پناهنده سوری در اردن استخدام کرده است. و هدف آن انجام یک میلیون معامله در روز است. این برنامه ابتکاری با نام “بلوک های ساختمانی” نشان می دهد که چگونه کارایی پایگاه داده مزایای ملموسی را برای آسیب پذیرترین افراد به همراه دارد. من تلاش های برنامه جهانی غذا را تحسین می کنم و اعتقاد دارم که موفقیت آن نشانه کارهای بزرگ آینده است.

5- شرکتها چرخهای آموزشی را از تن خارج می کنند.

با ادامه بلاکچین های غیر مجاز و مقیاس پذیری و روند ارتقا priv حریم خصوصی ، بلاک چین های مجاز همچنان اشتراک ذهن توسعه دهنده را از دست می دهند و به طور بالقوه پایگاه مشتری خود را از دست می دهند ، مانند سرویس های AOL ، Prodigy و Compuserve به اینترنت. موارد استفاده محدودی نیز برای بلاکچین های مجاز مانند اینترانت وجود دارد سریع هرگز اینترنت را لمس نکرد ، اما دم دراز از پروتکل های بدون اجازه استفاده خواهد کرد.

اینترانتها چرخهای آموزش عالی بودند ، تا اینکه اینترنت همه گیر شد. همین مسیر برای بلاک چین های مجاز در سال 2018 و بعد از آن رخ خواهد داد.

6. اثبات سهام ، بازی اجماع بلاکچین را تغییر می دهد.

در شب سال نو ’17 ، تیم تحقیقاتی Ethereum نتایج را حذف کرد testnet alpha از Casper, به نام Gجدیدترین حسنگین ترین ایخدمت کرد سubتیپروتکل ree. همه چشم ها در فضای بلاکچین در حال تماشای انتقال Ethereum از اثبات کار به اثبات سهام هستند.

یک الگوریتم اجماع اثبات کار یک اقدام اقتصادی برای جلوگیری از انکار حملات سرویس و سایر سو ab استفاده های خدمات مانند هرزنامه در بلاکچین با نیاز به برخی از کارها از درخواست کننده خدمات است ، معمولاً با پردازش معادلات پیچیده در رایانه GPU یا ASIC.

در بلاک چین های اثبات سهام ، مانند اجرای آینده Casper Ethereum ، مجموعه ای از اعتبارسنجان هر کدام در بلوکی که احتمالاً معتبر شناخته می شوند شرط بندی می کنند و وزن هر رای دهنده اعتبار به میزان سپرده آن بستگی دارد. مجازات ها برای بازیگران بدی اعمال می شود که در عمق خاصی بیش از یک بلوک شرط می بندند یا وقتی قرار است شرکت نکنند.

مزایای اثبات سهام عبارتند از:

  • توانایی کاهش مصرف برق زیاد و هزینه های سخت افزاری برای تأمین امنیت بلاکچین. تخمین زده می شود که میزان مصرف برق بیت کوین به سمت مصرف معادل کشوری متمایل شود دانمارک تا سال 2020.
  • به دلیل کاهش مصرف انرژی ، صدور رمز لزوماً ذاتی تضمین سازی شبکه نیست. انتشار خالص منفی ممکن است رخ دهد ، به موجب آن توکن ها واقعاً سوزانده می شوند و در نتیجه عرضه و ارزش آن افزایش می یابد.
  • 51٪ حملات به صورت تصاعدی گران تر می شوند ، زیرا خطر ابتلا به آنچه را که به خطر می اندازید می دهید. ولاد زامفیر اغلب توضیح می دهد که “اگر در یک حمله 51٪ ناموفق شرکت کنید ، PoS مزرعه ASIC شما را می سوزاند”.

7. Token Fever – در SAFT خیلی سریع نیست.

در حالی که زمین همچنان به مزایای دارایی های دیجیتال بومی برای همه چیز پی می برد (منابع طبیعی, فیات, طلا, موسیقی, امتیاز وفاداری, بلیط های کنسرت مدونا, نرم افزار, مشاور املاک, ثبت دستگاه IoT, سهام, الکترون ها, و غیره) در دفاتر توزیع جهانی تنظیم مقررات ضروری است. رگولاتورها قادر به ایجاد مشخصات نرم افزار قرارداد هوشمند و توسعه آزمایش هایی هستند که شرکت های سازگار باید آنها را قبول کنند.

با توجه به روند تنظیم توکن سازی ، من از مارکو سانتوری ، خوان باتیز-بنت و جسی کلیبرگ برای اولین شکست خودتنظیمی از طریق SAFT سفید ، اما من مطمئن نیستم که SAFT با حسن نیت برای بیشتر پروژه های توکن سازی مناسب است.

ConsenSys پروژه بروکلین را آغاز کرد تا بهترین روشهای خودتنظیمی را آغاز کند و ذهن حقوقی درخشان قانون Cardozo Law و تیم حقوقی ConsenSys مقاله ای نفیس با جزئیات محدودیت های SAFT نوشتند.

توکن ریخته گری اولین پلتفرمی خواهد بود که بدون استفاده از SAFT اجازه راه اندازی توکن برنامه سازگار با تنظیمات را می دهد – به این معنی که همه (نه فقط افراد معتبر در Sand Hill Rd.) قادر به مشارکت و خرید توکن در فروش اولیه خواهد بود و بدین ترتیب به دموکراتیک سازی سرمایه های خطرپذیر ادامه می دهد.

من تصور می کنم که بحث SAFT تا سال 2018 ادامه یابد تا بهترین روش ها را برای توکن سازی پیش ببرد. من مشتاقانه منتظر دیدن بهترین شیوه های توکن سازی ConsenSys برای رونمایی عمومی در سال 2018 هستم.

8. اکوسیستم بلاکچین منابع آموزشی آنها را فوق العاده افزایش خواهد داد.

“آموزش و پرورش قدرتمندترین سلاحی است که می توانید برای تغییر جهان استفاده کنید.”

نلسون ماندلا

تا همین اواخر ، افراد یادگیرنده مهندس نرم افزار بوده اند ، اما در سال 18 برنامه های آموزشی سفارشی برای سیاست گذاران ، وکلا ، مدیران پروژه ها ، مدیران اجرایی و MBA برای درک پیامدهای این فناوری در زمینه های مربوطه وجود دارد. آکادمی ConsenSys بسیاری از این تلاش ها را قبلاً انجام داده است و در سال جدید ابتکارات مهیجی دارد.

9. سازمان امور مالیاتی و معادل آنها در سطح جهانی پوند گوشت خود را مطالبه خواهند کرد.

“هیچ چیز قطعی نیست ، جز مرگ و مالیات.”

بن فرانکلین

قبلاً سابقه ای در وجود دارد ایالات متحده در برابر Coinbase Inc ، و دیگران. جایی که یک صرافی مجبور به افشای سابقه تجارت پایگاه کاربر آنها شده است. من انتظار می رود که ارتباط مشابه با سایر مبادلات باشد. نرم افزاری مانند Balanc3 برای ردیابی p استفاده می شود&دارایی های دیجیتالی شخص یا شرکت و همچنین سابقه تجارت. مالیات خود را پرداخت کنید.

10. افراد کنترل هویت آنلاین خود را به دست خواهند گرفت.

ما همچنان روند رو به رشد را مشاهده خواهیم کرد که در آن افراد ، شرکت ها و ماشین آلات هویت خود را به طور مستقل مدیریت می کنند و نه توسط ارائه دهنده خدمات شخص ثالث مانند بانک ، فیس بوک یا ارائه دهنده خدمات اینترنت دیگر.

جالب توجه است ، دولت ها به طور فزاینده ای خود را به عنوان گواهی دهنده این هویت های خود-حاکم می یابند ، مانند آنچه Zug ، سوئیس به استفاده از هویت شهروندان با uPort ، Ethereum منجر می شود.

11. در سال 2018 ، دولت ها و نهادهای نظارتی استفاده از بلاکچین را برای ردیابی و ردیابی دارایی های با ارزش بالا مجاز می دانند.

“چیزهای زنجیره تامین واقعا مشکل است.”

الون ماسک

شرکت ها و سازمان ها متوجه خواهند شد که برای اولین بار امکان بارگیری زیرساخت های اساسی ردیابی و ردیابی در زنجیره عمومی وجود دارد. این امر منجر به کاهش هزینه و بار نظارتی و افزایش وفاداری به برند مشتری خواهد شد. این دو گرایش زمینه را برای ایجاد زیرساخت ردیابی و ردیابی مشترک فراهم می کند که توسط زنجیره عمومی پشتیبانی می شود.

50 شرکت بزرگ Fortune در حال حاضر خواستار موارد استفاده از ردیابی و ردیابی زنجیره ای عمومی هستند که از آنها استفاده می کنند سرحال پلت فرم برای ساختن راه حل های خود.

12. تحول قانون در تقاطع علوم کامپیوتر ادامه خواهد یافت.

“اولین کاری که می کنیم ، بیایید همه وکلا را بکشیم.”

شکسپیر

وکلای فردا باید جنبه های اساسی آینده علوم رایانه را به اندازه سابقه قانونی درک کنند.

استفاده كردن قانون آزاد, وکلا می توانند توافق نامه های حقوقی نسل بعدی را با تکیه بر Ethereum و IPFS ایجاد ، استقرار و ویرایش کنند. در اینجا نمونه های عالی از خرید اعطای سهام محدود شده است, توافقنامه استاندارد برای حقوق صاحبان سهام, و یک توافقنامه خرید توکن ERC20.

اتحاد سازمانی Ethereum دارد یک کارگروه تشکیل داد با بسیاری از موسسات حقوقی پیشرو و مدارس حقوقی برای اطمینان از سازگاری صنعت حقوقی.

13. “برای اولین بار ، منبع باز ، توسعه دهندگان پروتکل نظیر به نظیر می توانند از پروژه خود در سطح پروتکل درآمد کسب کنند” – اولاف کارلسون-وی

برای اولین بار ما می توانیم کار منبع باز را ایجاد و ایجاد درآمد کنیم ، که احساس می کند در انفجار پارامترهای جدید فناوری بلاکچین در کامبرین ، یک انطباق با نیتروگلیسیرین اضافه می شود. با پروژه های توکن سازی جدید مانند Bounties. شبکه و گیت کوین, ما یک لایه اقتصادی رمزنگاری را به مهندسی نرم افزار اضافه می کنیم.

14. اشکالات begone: ممیزی های قرارداد هوشمند در سال 2018 یک ضرورت است.

برای دهه ها مهندسان نرم افزار کدی را با اشکالات ایجاد می کردند ، که تا حدی بی نتیجه بود زیرا نرم افزار در درجه اول به عنوان مکانیزم ارتباطی عمل می کرد. همانطور که به اینترنت با ارزش با دارایی های توکن دار دیجیتال می رویم ، اشکالات می تواند به معنی از دست دادن بالقوه سرمایه باشد. ما نیازی به رقص دوباره نداریم پولکا یا از آن لذت ببرید DAO-Saster از سال 2017 و 2016 به ترتیب موافقت کنید که حسابرسی های امنیتی هوشمند قرارداد لازم است.

سوپراستارها دوست دارند فیل دایان و ConsenSys Diligence به قهرمانان ممیزی امنیت هوشمند قرارداد تبدیل خواهند شد و این می تواند یکی از بزرگترین بازارهای شغلی در اکوسیستم بلاکچین باشد.

15. فقط زنجیره بلوک را تنظیم نکنید … از طریق بلاکچین تنظیم کنید.

2018 سال G-to-C و G-to-G (دولت به شهروند و دولت به دولت) خواهد بود – قوانین ، مقررات ، معاهدات نوشته شده در قراردادهای هوشمند ، مطابقت با آنها 100 برابر ارزان تر و ساده تر و 100 برابر ارزان تر و آسان تر می توان نظارت مناسب را بدون نیاز به احضار سوابق شخصی و شرکت انجام داد.

16. Stablecoin در راه است.

Stablecoins اساس ابزارهای مالی برای پوشش و مشتقات است که برای این کار لازم است غرب وحشی صنعت برای عبور از شکاف به محصولات مالی ایمن و آسان تر استفاده می شود. سازنده DAO, VariabL, و زیر پایه در حال تلاش برای این کار از سیستم اکو استارتاپ هستند ، اما من فکر می کنم این فضای خوبی برای یک شرکت بانکی سازمانی است که می تواند ارزش ، نقدینگی و اعتبار را به اکوسیستم دارایی دیجیتال ارائه دهد..

من پیش بینی می کنم اگر بتوانند از طریق انطباق آن را بدست آورند ، در سال 2018 شاهد استقبال از بلاک بانک مبتنی بر بلاک خواهیم بود. 17. تانگو با کانتانگو.

پس از مشاهده اولین محصولات آتی بیت کوین در مبادلات نظارتی ایالات متحده که به صورت نقدی در سال 2017 تسویه حساب می شوند ، پیش بینی می کنم بازار برای جلوگیری از کوبیدن در نزدیکی برای دستکاری در آینده. علاوه بر این ، مشتقات دارایی دیجیتال دیگر مانند اتر را خواهیم دید.

این قراردادهای مشتق منحنی قیمت گذاری رو به جلو را فراهم می کند که برای پیدایش و تکامل وجوه قابل معامله در بورس دارایی های دیجیتال لازم است. 18. کل ارزش دارایی های دیجیتالی مبتنی بر بلاکچین تا 1 ژانویه 2019 از 2 تریلیون دلار آمریکا فراتر خواهد رفت.

“ماشین جدید ، خاویار ، چهار ستاره خیابانی.”

پینک فلوید

قیمت اتر در سال 2018 از 2000 دلار فراتر خواهد رفت. عملکرد اتر در مورد بیت کوین ادامه خواهد داشت و ارزش کل اتر در بازار 2018 از بیت کوین فراتر خواهد رفت. مسائل مربوط به حاکمیت بیت کوین ، عدم تمایل به تکامل و هزینه های بسیار زیاد می تواند منجر به نابودی آن شود. . بیت کوین کش احتمال جدی دارد که بیت کوین را محو کند. سقف بازار Filecoin تا سال 2023 بیش از حد بیت کوین خواهد بود.

یک زمستان رمزنگاری وجود خواهد داشت ، هرچند نه در سال 18 ، زیرا این صنعت در بهار جوانی خود است.

اوقات جالب,

AK

لطفا تمام پیش بینی ها را با یک دانه نمک انجام دهید. آنها مشاوره مالی یا درخواست خدمات مالی نیستند. لطفا قبلیش رو هم ببینید 2016 و پیش بینی های 2017 برای دیدن اینکه آیا سابقه او خوب است.

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector