Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

20 پروژه برتر Blockchain برای فعالیت توسعه دهنده – اکتبر ، 2019

وبلاگ 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ توسعه Blockchain

20 پروژه برتر Blockchain برای فعالیت توسعه دهنده – اکتبر ، 2019

بدانید کدام پروژه ها در اکوسیستم بلاکچین در ماه اکتبر بیشترین پیشرفت را داشته اند در ConsenSys 11 نوامبر 2019 منتشر شده در 11 نوامبر 2019

بدون عنوان 3

شما می توانید با توجه به میزان فعالیتی که دارد ، درباره وضعیت یک پروژه یا برنامه کاملاً بگویید گیتهوب. پروژه هایی که اقدامات زیادی در آنها انجام می شود به احتمال زیاد در میان BUIDLing و حمل و نقل قرار دارند ، در حالی که Github که فقط توسط گیاهان تنومند زندگی می کند ، نشانه پروژه ای است که یا رو به جلو حرکت نمی کند یا بسیار عالی است و دیگر نیازی به آن ندارد کار کردن – و این چیزی نادر است.

ایالت داپ ها کار خوبی در زمینه جمع آوری داده ها از Github انجام می دهد ، از جمله تعهدات ، فشارها ، مشکلات و درخواست های جذب شده از پروژه های منبع باز و Dapps به نمایندگی از برجسته ترین سیستم عامل هایی که از برنامه های غیرمتمرکز پشتیبانی می کنند – از جمله Ethereum ، EOS ، Steem و xDai. نتیجه یک دید پرنده از فعالیت توسعه دهنده در فضای بلاکچین است.

با اينكه این اطلاعات به هیچ وجه تصویری قطعی یا کامل از اکوسیستم بلاکچین نیست به دلایل بی شماری ، داده های Github برخی از روندهای جالب توجه در مورد فعالیت توسعه دهنده در فضای بلاکچین را در رابطه با پروژه های منبع باز نشان می دهد. آیا پروژه مورد علاقه خود را که در زیر ذکر شده است نمی بینید؟ آنها را تشویق کنید تا فعالیت خود را علنی کرده و در State of the Dapps منتشر کنند.

ماه اکتبر تغییرات قابل توجهی در رتبه بندی برای فعالیت در Github نشان داد ، با تازه واردانی که در لیست قرار داشتند ، به طور منظم از لیست پیشی گرفتند. اگرچه پروژه های مبتنی بر Ethereum هنوز از بالا به پایین بر این لیست تسلط دارند ، اما به نظر می رسد که توسعه دهندگان صنعت بلاکچین باید در Devcon مشغول باشند ، زیرا پس از یک دوره رشد پایدار در تابستان امسال ، تعداد آنها پایین بود.. 

در زیر 20 پروژه برتر State of the Dapps بر اساس فعالیت توسعه دهندگان طی 30 روز گذشته از اکتبر 2019 آورده شده است …

1. وضعیت

0 g0wusYuqfeS2ypV3

هنوز نسخه ای از این لیست در سیستم عامل Mobile Ethereum وجود ندارد وضعیت در رتبه بندی شماره 1 قرار نگرفته است. وضعیت مدتهاست که در فضای بلاکچین پیشتاز است و فعالیتهای اخیر در Github – با 5675 رویداد در 30 روز گذشته – نشان می دهد تیم قابل توجه وضعیت همچنان در حال توسعه iOS است که از چالش ها پیشی می گیرد ، Android و نسخه دسک تاپ برنامه Status. این رقم نسبت به ماه گذشته با کاهش قابل توجهی نسبت به لیست پروژه های دیگر ، افت بسیار ناچیزی را از ماه گذشته نشان می دهد

ویرایش شده.


2. استورج

0 qtaG6RbZPX8Hatky

شبکه ذخیره سازی ابر غیر متمرکز استورج در حال کار سریع پس از راه اندازی Pioneer 1 Beta برای شبکه V3 خود ، به سمت Pioneer 2 Beta و راه اندازی تولید در اواخر سال جاری است. علاوه بر این ، تیم چندین تلاش اضافی مانند پروژه شریک Open Source و سیستم عامل ذخیره سازی ابر Tardigrade خود را انجام داده است. تیم Storj در این ماه با 4966 تعهد موقعیت دوم را حفظ کرده است – جهش 20 درصدی نسبت به ماه قبل و یکی از معدود پروژه های این ماه که واقعاً آمار خود را افزایش می دهد. این یک رقم قابل توجه دیگر از یکی از سازنده ترین تیم ها در کل بلاکچین است.

3. اوگور

ناشناس 9

اگر در این ماه شرط بندی رمزگذاری در ورزش ، سیاست یا حتی مرگ یک شخصیت عمومی قرار نداده اید – آیا حتی بلاکچین می کنید؟ پلت فرم Augur با نام تجاری غیرمتمرکز و پروتکل بازار پیش بینی یکی از برجسته ترین پروژه هایی است که در حال حاضر در Ethereum Mainnet اجرا می شود – و تیم ماه گذشته 4035 رویداد بزرگ را در Augur Github برگزار کرد. این کافی است تا آگوور را با دو نقطه به شماره 3 برساند. با راه اندازی نسخه V2 آن قریب الوقوع است ، وبلاگ آگوور همچنین به منظور تجزیه و تحلیل دقیق تر ، به روز رسانی های هفتگی در مورد توسعه را ارائه می دهد.

4. کیهان

بی نام 4

پس از راه اندازی تکرار Mainnet ، پلتفرم قابلیت همکاری بلاکچین مبتنی بر Tendermint کیهان در عملکرد چشمگیر اخیر خود با 3860 مرتکب شدن در 30 روز گذشته ثابت است و پس از 22٪ کاهش در اوایل تابستان به یک ریتم می رسد. تکرار Cosmos از Cosmos Hub خود با راه اندازی به خوبی در حال انجام است لونی, برنامه کیف پول رمزنگاری بومی آن.

5. آراگون

ناشناس 5

آراگون این پروژه پس از یک حرکت بزرگ در نمودارهای توسعه دهنده در این تابستان ، به شماره 5 کاهش می یابد. ستون اصلی Ethereum مدت طولانی است که اعتبار خود را به عنوان یک عملیات خوب اجرا می کند و بستر آن برای ایجاد سازمان های غیرمتمرکز یک پیشنهاد قدرتمند را ارائه می دهد – پیشنهادی که بر اساس آن می توانید هم اکنون سازمان مجهز به بلاکچین خود را در Ethereum Mainnet ایجاد کنید. تیم آراگون طی 30 روز گذشته 3216 رویداد را به گیتهوب متعهد کرده است تا آن را به شماره 5 برساند ، تقریبا 16 درصد کمتر از ماه قبل.

6. پروتکل مبدا

ناشناس 6

پروتکل مبدا, که از Ethereum و IPFS برای ایجاد بازارهای غیرمتمرکز استفاده می کند. برنامه Origin Beta و تلفن همراه در حال حاضر در Ethereum Mainnet فعال هستند و می توانید از آنها برای خرید انواع موارد نادر ، مهیج و گاهی اوقات عجیب مانند ویولن از دهه 1800 ، هنر هولوگرافی Ethereum و اجاره های لوکس تعطیلات در سراسر کشور استفاده کنید. جهان با 2994 تعهد طی 30 روز گذشته – و با وجود کاهش عمده 40 درصدی عملکرد ماه گذشته – پلت فرم Origin به رشد خود ادامه می دهد. 

7. 0x

0 5szqsybtxILEz6t8

0 برابر پس از جهش بزرگ در سرعت رشد خود با 2906 تعهد ، البته با کاهش 26 درصدی نسبت به ماه گذشته ، کشش خود را حفظ می کند. با بیش از 30 پروژه با استفاده از 0 برابر زیرساخت های ایجاد انواع بازارهای غیرمتمرکز با بیش از 700 هزار معامله + کل معاملات ، نشانه ها حاکی از آن است که یکی از با استعدادترین تیم های بلاکچین در حال پیشرفت گام های مهم است..

8. وفاداری بالا

وفاداری بالا و

وفاداری بالا, پلت فرم واقعیت مجازی که توسط بنیانگذاران دنیای مجازی Second Life راه اندازی شده است ، از قبل میزبان رویدادهای مجازی است و اکنون در حال کار در جهت ادغام EOS است. High Fidelity Github ماه گذشته 2906 رویداد را در خود جای داده است که نشان دهنده افزایش قابل توجه 20 درصدی گزارشات ماه گذشته است.

9. شبکه Raiden

1 1bkWS563IRGAYGTz VC XQ

کار جامد ادامه دارد شبکه Raiden, راه حل شناخته شده مقیاس زدایی خارج از زنجیره که پرداخت های فوری ، کم هزینه و مقیاس پذیر را امکان پذیر می کند. نسخه آلفای آن پایدار است و در حال حاضر برای ادغام در پروژه های Ethereum در Mainnet در دسترس است و نامزدهای انتشار و نسخه های آزمایشی بیشتری نیز برای استفاده در توسعه دهندگان بی باک تر در دسترس هستند. با 2822 بار تعهد در ماه گذشته – 25 درصد افت نسبت به ماه قبل – شبکه Raiden همچنان جایگاه خود را در 20 لیست برتر حفظ می کند. 

10. گنوز

گنوز

نیروگاه BUILDing متمرکز بر اتریوم گنوز در زمینه راه اندازی بازار پیش بینی چند وجهی ، قراردادهای هوشمند DutchX ، Gnosis Safe و Gnosis Olympia Alpha اقدامات زیادی برای جامعه بلاکچین انجام داده است – همه اینها برای کمک به ایجاد ابزاری است که دیگران می توانند بازارهای خود را راه اندازی کنند و آینده را توزیع کنند. تیم Gnosis در این ماه 2946 رویداد را در Github ثبت کرده است ، که 37 درصد نسبت به ماه قبل کاهش یافته است ، اما هنوز هم برای یک پایان خوب جدول میانی کافی است. 

11. به کیف پول اعتماد کنید

0 5MfJ8FrljeTfzGNR

یک کیف پول چند سکه ایمن برای دستگاه های Android و OS که توسط بسیاری از سازمان های برجسته در حوزه رمزنگاری استفاده می شود, اعتماد به کیف پول همچنین کیف پول شریک مبادله ارز رمزنگاری شده Binance است. Trust Wallet حتی در اوایل سال جاری در بین 20 نفر برتر قرار نگرفت و نمودارهای فعالیت را افزایش داد و از آن زمان تاکنون با 2250 مرتکب شدن در 30 روز گذشته علائم کمی از کاهش نشان داده است – 32٪ افت نسبت به ماه قبل.

12. OmiseGO

omisego

مستقر در تایلند OmiseGO از زمان راه اندازی شبکه Ethereum در مقیاس گذاری و همکاری پذیری تمرکز کرده است. با تولید MVP ها و شبکه های آزمایشگاهی محلول مقیاس پلاسما ، کارهای متنوع و قابل توجه توسعه دهنده OmiseGO منجر به 2198 رویداد در Github در این ماه شد.

13. متاماسک

متاماسک

پسوند مرورگر مورد علاقه همه ، سنگ بنای اکوسیستم Ethereum است و کاملاً نزدیک به بالای این لیست است. اکنون میلیون ها بارگیری و مجموعه ای از محصولات به سرعت درحال گسترش است, متاماسکتیم متبحر همیشه در تلاش برای بهبود محصول Metamask و راه اندازی نسخه موبایل محصول خود هستند و ماه گذشته رویدادهای 2017 را در Github ثبت کردند.

14. مدنی

1 BRFUCEWEtoMBVcQVhtiu9Q 1

بازسازی روزنامه نگاری و رسانه با قابلیت بلاکچین, مدنی از Ethereum برای تأمین بودجه اتاق خبر و اطمینان از صحت گزارش آنها استفاده می کند. Civil که یک رهبر دیرینه در فضا است ، این رویداد را با رویدادهای 1984 وارد 20 نمودار برتر توسعه این ماه می کند – این 104٪ افزایش ماه قبل است.

15. IoTex

iotex

یک بستر بلاکچین برای اینترنت چیزهای قابل اعتماد, اینترنت اشیا با توسعه پورتال رأی گیری IoTex که رویدادهای 1927 Github را در این ماه برگزار می کند ، جایگاه خود را در 20 گروه برتر حفظ می کند. این نشان دهنده یک مسیر ثابت و تعداد قابل توجهی است که نسخه اصلی آن را در اوایل سال جاری راه اندازی کرد.

16. OpenZeppelin

1 IGourfMFRc77Qm5eqFl0AQ

یک نیروگاه قدرتمند قرارداد هوشمند که “کتابخانه های آزمایش شده از قرارداد های هوشمند برای Ethereum و سایر بلاکچین ها” را در کنار استانداردهای ساخت برنامه های غیرمتمرکز ارائه می دهد., OpenZeppelin اولین بار در 20 نمودار برتر این ماه با 1591 رویداد در ماه اکتبر در Github خود ظاهر می شود. این افزایش عمده 61 درصدی نسبت به ماه قبل است.

17. سانتیمنت

رقت

داشبورد داده های رمزنگاری چاشنی بازگشت خود به 20 برتر ماه گذشته را با ثابت قدم نگه داشتن سرعت رشد خود دنبال می کند. با بیش از 1200 دارایی که بیش از 50 معیار و شمارش را ردیابی کرده است ، فعالیت توسعه دهنده Santiment 1562 رویداد را در ماه گذشته در Github ردیابی کرده است – البته با 25 درصد کاهش – در محصولاتی مانند SANbase و SANgraph.

18. تکینگی NET

1 CZ6u1JhVnCN7ZeN6DHWB9w

تکینگی NET, که به هر کسی اجازه می دهد خدمات AI را در مقیاس وسیع ایجاد ، به اشتراک گذاشته و از آن درآمد کسب کند ، مدتی است که با مرحله بعدی توسعه خود جلو می رود. طرح جاه طلبانه این پروژه برای یک بازار جهانی هوش مصنوعی با داشتن پورتال زنده Beta ، SingularityNET Studio در حال تولید و یک جامعه فعال که در اطراف پورتال توسعه دهنده آن ساخته شده است ، بیشتر و بیشتر شبیه یک واقعیت است. با 1546 رویداد در SingularityNET Github در ماه گذشته ، این قطعاً پروژه ای است که می توانید چشم های خود را با آن پوست کنده کنید..

19. شبکه Aion

1 scwZbXELqq0uejIsoH1KFA

یک پلت فرم قابل همکاری با قابلیت های قرارداد هوشمند برای راه اندازی برنامه های غیرمتمرکز, شبکه Aion دارای یک شبکه جهانی از توسعه دهندگان و جامعه با استفاده از فن آوری خود ، و ویژگی های مختلف از اسناد و مدارک گرفته تا ابزار توسعه این پلت فرم پس از 6 ماه وقفه با 1511 تعهد Github در ماه اکتبر ، با 16 درصد افزایش نسبت به ماه قبل ، در 20 ماه گذشته قرار گرفت..

20. نوفوند

1 MckIuHHOlHeHVpyudyORJQ

مستقر در برلین نوفوند سکویی برای صدور رمزهای امنیتی در بلاکچین Ethereum از طریق “پیشنهادات توکن سهام” است و کار توسعه پروژه اغلب تیم خود را در رتبه 20 برتر قرار می دهد. با 1440 رویداد در ماه گذشته در Github – 25 درصد کمتر از ماه قبل – بستر سرمایه گذاری در حال حاضر با تعدادی از پروژه ها در میان جمع آوری کمک های مالی زندگی می کند.

DappsDevelopers Newsletter برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیچگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereumوبینار

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereum

چگونه API Ethereum خود را بسازیموبینار

چگونه API Ethereum خود را بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمندوبینار

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمند

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector