Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه 350 میلیون یورو ارزش املاک و مستغلات در Ethereum ثبت شد

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ بلاک چین

چگونه 350 میلیون یورو ارزش املاک و مستغلات در Ethereum ثبت شد

پشت صحنه پروژه رمزگذاری برجسته Mata Capital و معنی آن برای آینده مدیریت دارایی. توسط ConsenSys 29 مه 2020 ارسال شده در 29 مه 2020

قهرمان داستان موفقیت ماتا

“این آغاز تحول بنیادی در بخش مدیریت دارایی های املاک و مستغلات است.”

Matthieu Bouchaud ، سرآمد محصولات در دارایی های Codefi

از نمونه های اولیه عنوان در انگلستان تا کانکس های کسری در منهتن, توکن سازی املاک و مستغلات در سالهای اخیر به عنوان یکی از مواردی که اکنون از فناوری بلاکچین برای مدیران دارایی و دارایی های بزرگ استفاده می شود ، ظهور کرده است. سال گذشته ، مدیر دارایی فرانسه پایتخت ماتا این صنعت را با به ثمر رساندن دارایی های املاک و مستغلات به ارزش بیش از 350 میلیون یورو ، از نقطه عطف دیگری عبور داد. این پروژه شامل یک صندوق سرمایه گذاری جایگزین بود که دارای یک بستر لجستیکی به ارزش 220 میلیون یورو در شمال پاریس بود. انتشار رمز حمایت دارایی از بزرگترین پروژه های توکن سازی املاک و مستغلات در اروپا است.

فراتر از پردازش ، پردازش معاملات و گزارش دهی مشتری با کارآیی بیشتر ، هدف Mata افزایش دسترسی و جذب مجموعه گسترده تری از سرمایه گذاران حرفه ای داخلی و بین المللی است. باپتیست سنت مارتین ، مدیر توسعه محصول در Mata Capital ، توضیح می دهد که چشم انداز طولانی مدت این پروژه “ساخت یک بستر سرمایه گذاری است که به هر کسی امکان سرمایه گذاری در سهام خصوصی ، املاک و مستغلات ، زیرساخت ها یا بدهی خصوصی با کمتر از یک یورو ، ضمن رعایت تمام استانداردهای نظارتی. ” 

Mata Capital با همکاری ConsenSys راه حل راه حل Codefi Assets را که یک پلتفرم مبتنی بر Ethereum برای صدور و مدیریت دارایی های دیجیتال است ، راه اندازی کرد. پلت فرم Codefi همچنین از قراردادهای هوشمند Ethereum برای تعریف الزامات انطباق و اعتبار سنجی KYC به منظور انتشار سهام مربوطه به سرمایه گذاران تأیید شده استفاده می کند.. 

در اینجا نگاهی به پشت صحنه نحوه کار بستر های نرم افزاری و تجزیه و تحلیل معنی پروژه برای بخش املاک و مستغلات است..

consensys plexus icon round مطالعه کامل مورد Mata Capital را بارگیری کنید. دانلود

چگونه آنها آن را ساخته اند

Tokenized Real Estate

یکی از مزایای منحصر به فرد بلاکچین Ethereum این است که هرکسی به راحتی می تواند نشانه های دیجیتالی را که نشان دهنده دارایی های مسخره کننده ، غیرقابل ضعف و دارایی مالی است و می تواند در یک دفتر توزیع شده تأیید شود ، ضرب و توزیع کند. برای دارایی های یکپارچه تاریخی مانند املاک و مستغلات ، نشانه های بلاکچین اجازه می دهد املاک به راحتی کسری شوند ، بنابراین سهام دیجیتال می تواند به سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی توزیع شود.


از زمان راه اندازی Ethereum در سال 2015 ، جامعه استانداردهای توکن را به طور گسترده ای اتخاذ کرده است – لیستی از الزامات فنی که قراردادهای هوشمند باید مطابق با سازگار بودن و سازگار بودن توکن در شبکه Ethereum داشته باشند. برای راه حل Mata Capital ، پلتفرم Codefi Assets از استاندارد رمز ERC1400 برای نشان دادن سهام صندوق های املاک و مستغلات در بلاکچین Ethereum. ERC1400 تضمین می کند که رمزها توسط مدیر ، ضبط و انتقال و سوزانده می شوند ، همچنین به اسناد و توافق نامه های قانونی ملزم می شوند.  

قبل از استقرار ، تمام قراردادهای هوشمند تهیه شده برای راه حل Mata Capital توسط ConsenSys Diligence ، تیم متخصصان امنیت بلاکچین ما مورد بازرسی قرار گرفت..

صفحه کلاس را به اشتراک بگذاریدیک عکس فوری از سهام املاک و مستغلات توکن شده در بستر دارایی Codefi.

پرداخت سرمایه گذار: انطباق KYC و لیست سفید

پلتفرم Codefi از طریق فراهم کردن امکان سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران بالقوه برای ایجاد حساب ، تکمیل فرم انطباق با KYC / AML و بارگذاری کلیه اسناد مورد نیاز ، باعث ساده سازی سرمایه گذاران در Mata Capital می شود. سپس سرمایه گذاران واجد شرایط در لیست سفید قرار می گیرند تا آدرس Ethereum آنها بتواند سهام خریداری شده در سیستم عامل را دریافت کند. سرمایه ماتا تاکنون تقریباً 80 سرمایه گذار حرفه ای را در اختیار دارد.

دسکتاپروند KYC در بستر Codefi Assets.

پروسه جابجایی پول 

پس از تأیید اعتبار ، Mata Capital از پلتفرم Codefi برای امضای یک گواهی دیجیتال با کلید خصوصی خود و اجازه انتقال رمزهای امنیتی املاک و مستغلات به سرمایه گذاران استفاده می کند. سپس سرمایه گذاران رسید فروش را دریافت می کنند که به معامله در بلاکچین Ethereum پیوند دارد.

لیست صندوقپیگیری وضعیت پرداخت در بستر دارایی Codefi. consensys plexus icon round وبینار ما را درباره آینده سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در بلاکچین مشاهده کنید. تماشا کردن

 معنای این برای املاک و مستغلات چیست

پروژه توکن سازی Mata Capital نشانه این است که برخی از تغییرات اساسی برای بخش املاک و مستغلات انجام می شود ، چه کوتاه مدت و چه بلند مدت. فناوری Blockchain مزایای آشکاری برای پردازش اطلاعات دارد ، اما مزیت خاص آن فرصت ایجاد محصولات سرمایه گذاری با قیمت مناسب تر است. در اینجا مواردی وجود دارد که ما به عنوان سه گرایش اصلی که به عنوان راه حل های بلاکچین در املاک و مستغلات مورد توجه قرار گرفته اند ، باید بدان توجه کنیم: 

  • دیجیتال اجتناب ناپذیر است. امروزه در صنعت املاک و مستغلات ، مدیریت دارایی هنوز درگیر فرآیندهای کاغذی برای اعتبار سنجی KYC و مدیریت ثبت سرمایه گذاران است. سیستم عامل هایی مانند Codefi سرانجام یک لایه دیجیتالی امن و امن برای مدرن سازی این روند کاری صنعت ایجاد می کنند.
  • دارایی های شفاف در راه است. اگر بحران رهن وامهای فرعی 2008 یک مطالعه موردی در داراییهای غیرشفاف بود ، راه حل مبتنی بر بلاکچین Mata Capital در حال تعیین استاندارد جدیدی برای شفافیت دارایی است. با ورود بیشتر برنامه های کاربردی بلاکچین املاک و مستغلات ، سرمایه گذاران انتظار دارند شفافیت اطلاعات دارایی برای اطلاع از تصمیمات و تجزیه و تحلیل ریسک آنها باشد. 
  • یک زمین بازی برای سرمایه گذاری یکسان. در بسیاری از کشورها ، دسترسی به وجوه سهام خصوصی معمولاً به سرمایه گذاران معتبر و نهادی محدود می شود و حداقل سرمایه گذاری از 100000 تا 250،000 دلار است. علاوه بر این ، مدیران دارایی هزینه های تنظیم را متحمل می شوند که معمولاً به صورت کارمزد به سرمایه گذاران پرداخت می شود. صدور رمز ارزان و پردازش معاملات ، مدیران دارایی را قادر می سازد محصولات سرمایه گذاری کاملاً مقرون به صرفه تری ارائه دهند ، که برای ناشران و سرمایه گذاران یک برد محسوب می شود. 

بعدی چیست

سرمایه ماتا اکنون در ایجاد بازار ثانویه سهام توکن دار متمرکز شده است. باپتیست سن مارتین توضیح داد که آنها در حال بحث و گفتگو با مشاوران خود هستند و بر روی به روزرسانی های نظارتی نظارت می کنند تا “اطمینان حاصل کنند که ما راه حل سازگار و ارزشمندی برای مشتریان خود ارائه می دهیم.” راه حل مبتنی بر Ethereum آنها این امکان را دارد تا ضمن اطمینان از انطباق KYC ، توزیع مرزی دارایی های مالی را تسهیل کند. 

Matthieu Bouchaud ، سرآمد محصولات دارایی های Codefi ، معتقد است که ابتکار Mata Capital یک نقطه اثبات قدرتمند است که نشان می دهد چگونه بازیکنان سازمانی می توانند راه حل های بلاکچین را اتخاذ کنند و همچنین اینکه چگونه سرمایه گذاران خرده فروشی می توانند محصولات مالی پیچیده را از طریق داشبورد کاربر پسند مانند Codefi خریداری کنند. بوشو توضیح می دهد که پلت فرم همه در یک Codefi ، اکنون “حرکت از عصر آزمایش به یک رشد صنعتی” را قادر می سازد.

نسخه ی نمایشی پلتفرم Codefi را درخواست کنید

به پلتفرم صدور دارایی Codefi در عمل مراجعه کنید. درخواست نسخه ی نمایشی

مدیریت دارایی Case StudyCodefiReal Estate Newsletter برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیراهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Enterprise Ethereum چیستوبینار

Enterprise Ethereum چیست?

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Blockchain Komgo برای امور مالی تجارت کالامورد مطالعه

Komgo: Blockchain برای امور مالی تجارت کالا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector