5 روند Blockchain برای تماشای امسال در هفته Blockchain Virtual NY – مه 2020

وبلاگ 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ رویدادها و کنفرانس ها

5 روند Blockchain برای تماشای امسال در هفته Blockchain Virtual NY – مه 2020

صدها رهبر اکوسیستم از 6 تا 20 مه در مورد آخرین تحولات رمزنگاری در مقابل مخاطبان جهانی بحث خواهند کرد. در اینجا باید به دنبال چه مواردی باشید. توسط ConsenSys 28 آوریل 2020 ارسال شده در 28 آوریل 2020

مقاله evs 2020 دارای تصویر خالی است

هفته Blockchain NY NY هفته آینده رسماً به صورت مجازی آغاز می شود تا به مخاطبان در سراسر جهان اجازه دهد تا بزرگترین هفته سال را برای رمزنگاری ها هماهنگ کنند. برنامه نویسی برای کلیه ثبت نام کنندگان کاملاً آنلاین و رایگان خواهد بود و دارای محتوای جهانی است. این هفته با یک هاکاتون مجازی برگزار می شود که به طور مشترک میزبان اجلاس Ethereal ، Gitcoin و Consensus 2020 است و به دنبال آن اجلاس مجازی Ethereal و Consensus توزیع می شود. اگر قبلاً مکان خود را ایمن نکرده اید ، برای ثبت نام رایگان پیوندهای زیر را دنبال کنید:  

consensys plexus icon round امروز در اجلاس مجازی Ethereal مکان رایگان خود را رزرو کنید.

طبق معمول در اکوسیستم بلاکچین ، همه در حال کار بر روی همه لایه های پشته هستند ، گوینده های بیش از 250+ هفته و بحث های گسترده از جمله نقاط عطف Ethereum 2.0 ، برنامه های DeFi ، پذیرش بلاکچین سازمانی و موارد دیگر ، این را نشان می دهند. در اینجا پنج موضوع به ویژه برای توجه به آنها وجود دارد که فکر می کنیم بیشترین تلاش ها در فضای بلاکچین در سال جاری باشد. 

1. آنچه COVID-19 به معنای آینده زیرساخت های جهانی است

بسیاری این لحظه منحصر به فرد اقتصادی را فرصتی برای جنبش بلاکچین می دانند تا بتواند خود را در شعور جهانی به عنوان یک گزینه مقاوم تر برای سیستم های موجود ، به ویژه زیرساخت های پولی ، مالی ، پزشکی و زنجیره تأمین ، قرار دهد. Crypto ، مانند هر بازار دیگر ، تحت تأثیر شوک های اقتصادی جهانی همه گیر COVID-19 قرار گرفته است. با این حال ، در دسترس بودن بالای پروتکل های DeFi از طریق افزایش بازار در اواسط ماه مارس ، و همچنین افزایش تقاضا برای پول های پایدار و پهنای باند اقتصادی ETH ، تعجب بسیاری راجع به ارتباط بین دارایی های رمزنگاری شده و سنتی و اینکه شرکت کنندگان در بازار جهانی به دنبال پناهگاه های امن در چشم انداز خطر ما که همیشه در حال تحول است. 

این بحران همچنین ممکن است تصویب دارایی های دیجیتال را برای بازیگران نهادی که به دنبال ساده سازی ریل پرداخت و بهبود دسترسی بانکی هستند ، کاتالیز کند. بولتن اخیر توسط بانک تسویه حساب های بین المللی اشاره کرد که نیاز به افزایش دسترسی مالی در طول COVID-19 می تواند به تسریع در تصویب ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) کمک کند. 

سرانجام ، ConsenSys Health ، با مشارکت Gitcoin ، Hyperledger ، One Million Devs و OpenMinded ، توقف COVID-19 Hackathon کارشناسان مراقبت های بهداشتی و توسعه دهندگان Web3 را دور هم جمع کنید. این هاکاتن در طول دوره Blockchain Week اجرا می شود و برندگان در تاریخ 18 مه اعلام می شوند.

گفتگوهای مرتبط:

 • 7 مه – اثیری: “روایت های رمزنگاری در حال تغییر”
 • 7 مه – اثری: “CBDCs در عصر COVID-19”
 • 8 مه – اثیری: “بحث میزگرد COVID-19 و فناوری”
 • 11 مه – اجماع: “ویروس کرونا ، بلاکچین و معنای زندگی”
 • 11 مه – اجماع: “ایو مرش در مورد ارزهای دیجیتال بانک مرکزی”
 • 12 مه – اجماع: “آینده فیات: ارزهای دیجیتال بانک مرکزی”
2. آماده شدن برای Ethereum 2.0 Phase 0

توسعه Ethereum 2.0 در حال شتاب گرفتن است و در چند هفته گذشته به نقاط عطف اصلی رسیده است. آزمایشگاه های Prysmatic در روز جمعه ، 17 آوریل ، Topaz Testnet خود را راه اندازی کردند ، یک شبکه آزمایشی کاملاً پیکربندی شده Ethereum 2.0 Phase 0. با پیش بینی اثبات اقتصاد سهام توسط Ethereum 2.0 ، تیم ConsenSys Codefi همچنین اصول اساسی ETH را بررسی می کند. روز 2 اجلاس مجازی اثیری پر از گفتگوهای پشت سرهم Eth2 از صداهای برجسته اکوسیستم مانند بن Edgington (در Eth2 چه جدید است) ، Evan Van Ness (هفته در Ethereum) ، دنی رایان (EF) و موارد دیگر.

گفتگوهای مرتبط:

 • 8 مه – اثیری: “آوردن Ethereum 2.0 به فاز 0 در سال 2020”
 • 8 مه – اثیری: “The Ethereum 2.0 Staking Panel”
 • 8 مه – اثیری: “ETH را دریافت کردید؟ این است که چگونه شما آن را به خطر انداختن “
 • 8 مه – اثیری: “آزمایشگاه های Prysmatic چگونه Eth 2.0 را ایجاد می کنند”
 • 8 مه – اثری: “انتقال از Eth1 به Eth2”
 • 8 مه – اثری: “چت Fireside با بنیانگذاران آزمایشگاه SKALE”
3. راهی برای پذیرش گسترده DeFi

اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) در 6 فوریه سال جاری به نقطه عطف $ 1B خود تبدیل شد که در DeFi قفل شده است و شاهد روند رو به رشد همپوشانی کاربران بین پروتکل ها است که به دلیل قابلیت همکاری سیستم عامل های DeFi مبتنی بر Ethereum امکان پذیر شده است. بسیاری DeFi را به عنوان فرزند طلایی استفاده می کنند که از فناوری بلاکچین استفاده می کند ، هم به دلیل انطباق آن با اصول اصلی تمرکززدایی ، شفافیت و ترکیب پذیری ، و هم به دلیل بهبود UX برنامه های DeFi ، که بطور کاملاً ساده ای برای تازه واردین رمزنگاری ساده است. . بازی بدون ضرر و پس انداز استخر با هم حتی با استخر دای بهره پروتکل مرکب ادغام می شود بنابراین یک شرکت کننده خوش شانس می تواند تمام سود کسب شده از جایزه را کسب کند.   

یکی دیگر از پیشرفتهای بزرگ در فضای DeFi عدم تمرکز فزاینده پروتکل مرکب بوده است. در اوایل این ماه ، تیم کامپوند اعلام کرد که حاکمیت اجتماعی رسماً جایگزین مدیر شد. پس از آزمایش عمومی ، تیم حاکمیت کامل را به جامعه واگذار می کند. 

گفتگوهای مرتبط:

 • 7 مه – اثری: “پیشنهاد ارزش باز مالی”
 • 7 مه – اثری: “مکالمات دشوار DeFi”
 • 7 مه – اثری: “عملیاتی کردن و رشد یک پلتفرم DeFi”
 • 7 مه – اثری: “چت Fireside با بنیانگذار کامپوند”
 • 8 مه – اثیری: “چت Fireside با Maker در آینده DeF”
 • 8 مه – اثری: “آوردن DeFi به 1 میلیارد نفر”
 • 8 مه – اثری: “نوآوری های Breakout DeFi”
 • 8 مه – اثری: “زندگی در DeFi: چگونه مبارزه می کنیم”
 • 8 مه – اثری: “چت Fireside با Wyre در آینده DeFi”
 • 13 مه – اجماع: “DeFi Deep Dive”
4. ظهور بازی در Ethereum

DeFi تنها برنامه ای نیست که مورد توجه تیم های dapp و کاربران در Ethereum قرار گرفته است. از زمان رونق CryptoKitties در سال 2017 ، طیف وسیعی از بازی های مبتنی بر بلاکچین نیز در بازار ظاهر شده اند ، از جمله Gods Unchained ، SkyWeaver ، Axie Infinity و Neon District (نگاه کنید به لیست کامل بازیهای مبتنی بر Ethereum در دولت از Dapps). این بازی ها آماده هستند تا با ادامه مقیاس بندی و بهبود UX ، به یک ارگان قدرتمند در اکوسیستم بلاکچین تبدیل شوند.

infura بیاموزید که چگونه Horizon Games با Infura همکاری کرد تا SkyWeaver را به سمت تولید سوق دهد.

گفتگوهای مرتبط:

 • 7 مه – اثری: “تاریخچه و آینده پس اندازهای مرتبط با جایزه”
 • 7 مه – اثیری: “وضعیت بازی در Ethereum”
 • 7 مه – اثری: “بازی برای کسب درآمد”
 • 7 مه – اثیری: “ساخت یک بازی موفق در Ethereum در سال 2020”
 • 8 مه – اثری: “یک پلت فرم معاملاتی مبتنی بر STARK برای خدایان بدون زنجیر”
5. علاقه شرکت در Mainnet

با توجه به اخیر گزارش فارستر به سفارش EY, که از مدیران سازمانی در حال بررسی راه حل های بلاکچین بوده است ، 43٪ از مدیران “تا حدودی” و 32٪ “بسیار احتمالا” از بلاکچین های عمومی در آینده استفاده می کنند. طی سال گذشته ، انجمن توسعه دهندگان Ethereum در ایجاد حریم خصوصی و مجوزهای مورد نیاز شرکت ها ، به ویژه در مورد دسترسی به شبکه و داده های معاملات ، گام های بزرگی برداشته است. اطلاعیه ماه گذشته ابتکار ابتکار پروتکل و هایپرلجر Besuپیشرفت مداوم به عنوان مشتری Ethereum سازگار با شبکه اصلی برای شرکت ها (اخیراً به وضعیت فعال رأی داده شده است) همچنین آینده خوبی برای پذیرش بلاکچین عمومی است. 

گفتگوهای مرتبط:

 • 8 مه – اثری: “چت Fireside با مایکروسافت و PegaSys”
 • 8 مه – اثیری: “چگونه Ethereum در حال شکستن زمین با شرکت ها است”
 • 12 مه – اجماع: “پول قابل برنامه ریزی و آینده بلاکچین سازمانی”
 • 12 مه – اجماع: “راه اندازی Enterprise Node ، ساخت کنسرسیوم Blockchain”
 • 12 مه – اجماع: “Hyperledger”
نگاه به عقب ، حرکت به جلو

اکوسیستم از زمانی که 7 بزرگترین روند از هفته Blockchain 2019 را بازنگری کردیم ، راه بسیار طولانی را طی کرده است. نتایج سال گذشته در مورد نیاز به سیستم های ضد انعطاف پذیر ، افزایش داستان DeFi ، ظهور راه حل های حفظ حریم خصوصی و افزایش علاقه شرکت ها به بلاکچین بود. راه حل ها اکنون سیستم های قدیمی و شکننده ما با آزمایش استرس یک عمر روبرو هستند. DeFi فقط یک جنبش نیست بلکه یک اکوسیستم غنی از پروتکل های تعامل است. و شرکتها در حال فراتر از PoC های بلاکچین هستند و برای شبکه اصلی آماده می شوند. چه کسی می داند یک سال دیگر در این فضای پیشرانه چه چیزی به ارمغان می آورد. 

در آنجا امن باشید. صبر نمی کنیم تا هفته آینده با شما ارتباط برقرار کنیم.

دستور کار کامل اجلاس مجازی اثیری را بررسی کنید

2 روز محتوای 100+ رهبر در سراسر اکوسیستم Ethereum را نمی توانید از دست بدهید. دستور کار را مشاهده کنید CBDCDeFiEthereum 2.0 Hyperledger Besu Newsletter برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Staking Ethereum 2.0

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده امور مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map