Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

6 اقدام Blockchain از اجلاس مجازی اثیری 2020

وبلاگ 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

6 اقدام Blockchain از اجلاس مجازی اثیری 2020

مهمترین نقل قول ها ، بینش ها و پیش بینی های رهبران صنعت در مورد آینده Ethereum ، توسعه dapp ، پذیرش شرکت ، DeFi و موارد دیگر. توسط ConsenSys 8 مه 2020 ارسال شده در 8 مه 2020

قهرمان وبلاگ مجازی اثیری

“اتریوم احتمالاً تنها چیزی است که از زبان فراتر می رود ، از جنسیت فراتر می رود ، از مذهب فراتر می رود ، از مکان فراتر می رود. این یک زبان مشترک است که مردم در اطراف آن جمع شده اند. فکر نمی کنم بسیاری از آنها وجود داشته باشد – بالقوه فقط یک مورد. “

کالین مایرز ، استراتژی جهانی محصول ، ConsenSys Codefi

طی دو روز گذشته ، بیش از 200 توسعه دهنده ، کارآفرین ، پیشکسوت شرکت و ذهن پیشرو صنعت از سراسر اکوسیستم بلاکچین برای اولین اجلاس مجازی Ethereal گرد هم آمدند. مأموریت آنها: بحث و گفتگو ، همکاری و آموزش جامعه رمزنگاری گسترده تر در مورد مهمترین تحولات در خط لوله برای سال 2020 و در هر لایه از پشته ، از انباشت Eth2 گرفته تا شرکت مجاز به برنامه های DeFi. اگر یک اقدام کلی وجود داشته باشد ، این است که هیچ چیز – بدون آفت ، بدون قطعی ، بدون جریان ویدئویی laggy – جامعه را در تلاش برای ایجاد جریان اصلی بلاکچین متوقف نخواهد کرد. همانطور که جو لوبین در مکالمه خود با مایک نووگراتز تأکید کرد ، انقلابیون و تکاملی ها باید با هم کار کنند تا “خرد را از کوه به پایین مردم بیاورند”. 

در روزهای آینده ، ما ضبط های ویدئویی جداگانه را منتشر خواهیم کرد تا بتوانید جلساتی را که از دست داده اید تماشا کنید و همچنین موارد مورد علاقه خود را دوباره مرور کنید. در همین حال ، در اینجا 6 عکس برتر از دو روز پرمخاطب مصاحبه ، پنل ، نسخه ی نمایشی و موارد دیگر آورده شده است.. 

1. شوک های اقتصادی COVID-19 مردم را در معرض پتانسیل دارایی های دیجیتالی قرار می دهد.

“COVID آتش سوزنی است که راه را برای رویش شاخه های سبز باز می کند.” 

آنجی لاو ، سردبیر Forkast.News

بسیاری از افراد ، به ویژه جامعه رمزنگاری ، بحران اقتصادی جهانی را به عنوان یک فراخوان برای تغییر سیستم ، به ویژه در مورد زیرساخت های مالی می دانند. ایده “کمبود دیجیتال” و ETH به عنوان “پهنای باند اقتصادی” با توجه به مشکلات چاپ پول و کاهش ارزش دلار در گفتگوها ظاهر شده است. همانطور که مایک نووگراتز توضیح داد ، “COVID پاسخی مالی و پولی را ارائه داده است که قبلاً هرگز ندیده ایم.” و لزوماً یک م effectiveثر نیست. به همین دلیل ، ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) به عنوان یک برنامه جذاب بلاکچین برای ساده سازی ریل های پرداخت و افزایش دسترسی مالی برای تک تک شهروندان ، توجه را در بخش بانکی جلب کرده است. با کاهش نصف بیت کوین و مکانیسم های کمیاب بومی Ethereum در مورد تأمین ETH ، بسیاری از افراد لحظه منحصر به فرد اقتصادی ما را نقطه عطفی برای بلاکچین و دارایی های دیجیتال برای جلب توجه جهانی می دانند..

consensys plexus icon round برای وبینار آتی ما در CBDC و Stablecoins ثبت نام کنید. ثبت نام


2. Ethereum 2.0 Phase 0 پیش بینی شده ترین توسعه شبکه در سال 2020 است.

“ما در حال حاضر در جایی هستیم که Eth1 چند ماه قبل از راه اندازی بود.” 

ویتالیک بوترین ، بنیانگذار Ethereum

فاز 0 ، اولین فاز Ethereum 2.0 ، Beacon Chain ، قلب سیستم Eth2 است. مرحله 1 خرد کردن است ، که در آن بلاکچین Ethereum به 64 زنجیره موازی مختلف تقسیم می شود. جو لوبین تأکید کرد که Ethereum 2.0 “تقریباً بلافاصله بسیار مفید خواهد بود.” همانطور که ویتالیک توضیح داد ، “Eth2 هزینه معامله را با ضریب 100 کاهش می دهد و اجازه می دهد عملیات بیشتری با هزینه کمتری انجام شود.” Eth1 سرانجام به عنوان خردکن خود در شبکه Eth2 وجود خواهد داشت. 

با پیش بینی مرحله 0 و اقتصاد سازوکار اجماع جدید آن ، شرط بندی نیز مهمترین نکته بود. مارا اشمیت از ConsenSys Codefi و Carl Beekhuizen از بنیاد Ethereum به معرفی این مقاله پرداختند لانچ پد Ethereum 2.0, روش رسمی EF برای واریز ETH خود برای Eth2. Launchpad در حال حاضر در حال توسعه فعال برای testnet است. 

دنی رایان از EF ، در توصیف پیچیدگی سیستم Eth2 ، گفت: “این چیز پیچیده و باورنکردنی و هیجان انگیز است.” “اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، آن را درست انجام دهید.” مهمترین مرحله در حال حاضر ، علاوه بر آزمایش ، آموزش کاربران در مورد اصول ، مزایا و خطرات خطر است. تیم Codefi اخیراً گزارشی از اکوسیستم Staking Ethereum 2.0 Staking را منتشر کرده است تا انگیزه ها و نگرانی های دارندگان ETH را که قصد دارند مشارکت کنند یا نه ، مورد بررسی قرار دهند.. 

3. Ethereum 1.0 به ترتیب دارای راه حل های بزرگ مقیاس گذاری است. 

“اگر امروز به بلاکچین نگاه کنید ، مثل کامپیوترهای قبل از اپل است … با SKALE ، ما می خواهیم بلاکچین به جریان اصلی تبدیل شود.”

استن کلادکو ، مدیر آزمایشگاه های SKALE

شبکه SKALE یک شبکه بلاک چین الاستیک از زنجیره های جانبی است که با شبکه اصلی Ethereum سازگار است و می تواند در هر ثانیه تا 2000 معامله را در هر زنجیره انجام دهد. این تیم قصد دارد در این ماه آزمایش SKALE را راه اندازی کند و در ماه های آینده خود را برای شبکه اصلی آماده می کند. شبکه SKALE در حال راه اندازی است سیستم عامل Codefi فعال کنید, که از مکانیزم توکن منحصر به فردی به نام اثبات استفاده استفاده می کند ، همانطور که مدیر اجرایی SKALE ، جک اوهولران توضیح داد ، “برای سلامت شبکه طراحی شده است ، dapps را در اولویت قرار می دهد.” حتی با به روزرسانی Eth2 در گوشه و کنار ، راه حل های مقیاس بندی مانند SKALE یک فرصت بزرگ برای Ethereum برای تأمین تقاضای شبکه در کوتاه مدت است..

4- “Enterprise Ethereum” فقط Ethereum است که با افزونه های حریم خصوصی و انطباق مورد نیاز شرکت ها است.

“این همان فن آوری است. نحوه استقرار آن متفاوت است. “

یورک رودز ، بنیانگذار Blockchain در مایکروسافت

با چندین پیشرفت کلیدی در زمینه حفظ حریم خصوصی و مجوز طی چندین سال گذشته ، شرکتهای بیشتری به سمت بلاکچین Ethereum منبع باز برای راه اندازی IT کم هزینه ، بسیار قابل برنامه ریزی و بسیار مقاوم در حال حرکت هستند. جان وولپرت گفت: “بگذارید آن را IT بدانیم.” “خسته کننده فناوری اطلاعات قدیمی شرکت. شاید خسته کننده چیز هیجان انگیز جدید باشد. ” 

PegaSys ، تیم مهندسی پروتکل در ConsenSys ، امروز اعلام کرد که مجموعه PegaSys Ethereum – که شامل Hyperledger Besu ، PegaSys Plus و PegaSys Orchestrate است – در Microsoft Azure Marketplace در دسترس خواهد بود. علاوه بر این, کیت توسعه بلاکچین مایکروسافت زیرا Ethereum اکنون از Hyperledger Besu به طور مستقیم پشتیبانی خواهد کرد. این پیشنهادات جدید به توسعه دهندگان سازمانی کمک می کند تا به راحتی به سیستم عامل ها و ابزاری که برای ساخت شبکه های خصوصی و مجاز Ethereum و سازگار با شبکه اصلی نیاز دارند دسترسی پیدا کنند. وولپرت ، که بنیانگذار ابتکار پروتکل مبنا بود ، مزایای شبکه اصلی Ethereum را به صراحت بیان کرد: اگر شما یک شرکت هستید ، می توانید “از شبکه اصلی به عنوان گذرگاه پیام استفاده کنید تا سیستم ثبت خود را با سیستم های افراد دیگر متصل کنید. رکورد.”

وولپرت یادآوری کرد: “در سال 2015 ، ما قادر به گفتن کلمه” بلاکچین “در شرکت های آمریکایی نبودیم.” با توجه به تعداد تیتان های سازمانی مسلط به زنجیره بلوک در اجلاس مجازی Ethereal طی دو روز گذشته ، روشن است که همه آنچه تغییر کرده است.  

5- توسعه ها قفل مدل های اقتصادی را باز می کنند که مردم را مجذوب خود می کند. کاربران Dapp کسب و کارها را مستقیماً از کیف پول Ethereum خارج می کنند. 

“با Ethereum ، هر کس می تواند تجارت کوچک و مبتنی بر مجموعه های دیجیتال خود را داشته باشد. همه آنها به اینترنت و کیف پول Ethereum نیاز دارند. ” 

جفری زیرلین ، سرب رشد در Axie Infinity

بازی های بلاکچین برای تازه واردان به یک onramp قدرتمند Web3 تبدیل شده اند. همانطور که Peter Kieltyka از Horizon Games مشاهده کرد ، “80٪ از پایگاه کاربری ما افرادی هستند که هرگز به زنجیره بلوک دست نزده اند.” بازی های “برای کسب درآمد” مانند SkyWeaver ، که در آن کاربران می توانند مجموعه های دیجیتالی ایجاد و تجارت کنند ، به ویژه محبوب هستند. با راه حل های مقیاس گذاری قوی مانند SKALE در افق, تلفن همراه MetaMask در حال تولید است و اقتصاد جدید بازی های مبتنی بر Ethereum ، اکوسیستم dapp آماده است تا امسال. 

شروع استفاده از برنامه های blockchain با کیف پول رمزنگاری MetaMask امروز.

6. امنیت مهمترین نکته برای DeFi است.

“من فکر نمی کنم شروع یک کار هماهنگی برای ممیزی های جامعه ایده بدی باشد. همه ما در آن سهیم هستیم. ” 

کایل کیستنر ، بنیانگذار bZx

شاید سوال اصلی برای آهنگ DeFi در Ethereal ، سوال Jordan Lyall در روز 1 در پانل “چالش های عملکرد و رشد یک سیستم عامل DeFi” بود: “چگونه نوآوری را تشویق کنیم و کاربران را ایمن نگه داریم؟” اکوسیستم DeFi در اوایل سال جاری به نقطه عطف میلیارد دلاری خود رسید اما با شوک های بازار جهانی نیز با چند حمله و ناهنجاری روبرو شد. ابزارهای منبع باز مانند امتیاز DeFi برای کمک به کاربران در اندازه گیری خطر پلت فرم در اطراف عواملی مانند تمرکز و نقدینگی ظهور کرده اند. اتفاق نظر کلی این بود که تیم های پروتکل DeFi نیاز به انجام تحقیقات گسترده کاربر و ممیزی های قرارداد هوشمند دارند ، به خصوص که حجم بیشتری را مشاهده می کنند. 

پروتکل های DeFi به دلایلی فعال ترین برنامه های Ethereum هستند. اسپنسر نون از DTC Capital به صراحت گفته است: “امور مالی اولین مورد مناسب برای استفاده از Ethereum است.” سیستم عامل های مالی غیرمتمرکز مانند کامپوند و Uniswap بسیاری از افراد در زمینه ترکیب پذیری و تعهد خود به تمرکززدایی کامل مورد تحسین قرار گرفته اند. جو لوبین در روز 1 برای همه فضای DeFi را تشریح کرد: “” سکه های جادویی پول اینترنتی “فقط یک پروتکل برای وام ، تجارت ، وام است. این یک دنیای جدید شجاعانه است و همه ما خودمان قادر به اداره آن خواهیم بود. ” اقدامات امنیتی سخت گیرانه و افزایش آموزش و شفافیت در مورد خطر سیستم عامل باید آن دنیای شجاع جدید را برای تازه واردان قابل کنترل تر کند. 

consensys plexus icon round بارگیری گزارش Q1 2020 Ethereum DeFi ما را بارگیری کنید

پاداش: Deepfake ممکن است زمین لرزه بعدی اینترنت باشد. 

“برای برداشتن ویدئوی عمیق جعلی ، مداخله سازمان ملل طول کشید”

کاترین هریسون ، بنیانگذار اتحاد DeepTrust

کاترین هریسون ممکن است نمایش را بدزدد وقتی که تماشاگران را با تصاویر ارزان و تقلبی شوکه کرد که باعث شد جریان مستقیم او از YouTube خارج شود (!) ، احتمالاً باعث تغییر حالتهای محتوای Google می شود. DeepTrust Alliance یک سازمان غیرانتفاعی و ائتلاف جهانی از سهامداران است که از فناوری بلاکچین برای مبارزه با اطلاعات نادرست و جعل عمیق استفاده می کند. ارائه بی شرمانه کاترین یک یادآوری قدرتمند بود که ، همانطور که آرژانتین Itamar Lesuisse در اوایل روز با زرنگی بیان کرد ، “تمرکززدایی فقط فلسفی نیست. این در مورد این است که آیا مردم به سیستم عامل اعتماد خواهند کرد. ” و در مورد deepfakes ، آیا مردم به محتوا اعتماد خواهند کرد. سیستم های تأیید غیرمتمرکز می تواند به افشای موارد ترسناک اطلاعات غلط و اطلاعات غلط کمک کند که شاید برخی از بینندگان اثری قبل از صحبت امروز کاترین ردیابی نمی کردند.

و بنابراین مبارزه ادامه دارد. در برابر COVID-19. در برابر سیستم های شکننده. علیه تمرکز. در برابر اطلاعات غلط اما دیروز و امروز ثابت شده است که بسیاری از آنها به مبارزه اختصاص داده شده اند ، و مانند همیشه متعهد هستند. بسیار سپاسگزارم برای تنظیم و تمام زحمات شما. در آنجا امن باشید و در ارتباط باشید.  

مشترک شدن در خبرنامه ما

جدیدترین اخبار بلاکچین و Ethereum ، محصولات ، وبینارها و موارد دیگر را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید. اشتراک در

CodefiDeFiEthereum 2.0MetaMaskQuorum Newsletter برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector