خبرنامه شماره 6: اعلام انطباق با Codefi

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

خبرنامه شماره 6: اعلام انطباق با Codefi

توسط Nicole Adarme 9 ژوئن 2020 ارسال شده در 9 ژوئن 2020

ویژگی codefi

آهای رفیق,

به امید این ایمیل شما را به خوبی یافته و با الگوهای جدید رفتاری ما سازگار شده (یا سازگار است). در این ماه ، ما به برخی از برنامه های ظریف تر بلاکچین Ethereum نگاه می کنیم ، و هم راه اندازی Codefi Compliance و هم وضعیت بیمه در Ethereum را بازبینی می کنیم..

تماس با اتر

جامعه در طی اعصار و در دوران جنبش ها ، شورش ها ، قیام ها ، اعتراض ها و اعتراض ها پیشرفت کرده است. این جنبش ها تاریخ را به جلو سوق می دهند ، اما توسط فراموشی تاریخی ما نیز به درستی نمایش داده نمی شوند. تعصب رسانه ای ، شستشوی سفید سفید ، سانسور عمدی ، دستور کارهای سیاسی و گناه گذشته نگر می تواند منجر به تحریف یا بیان غلط خطرناک واقعیت ما شود.

در بلاکچین Ethereum ، پیام هایی در گذشته ، بیش از تأثیر رسانه ها ، دولت ، سانسور یا پاک کردن ، ارسال ، ذخیره و نگهداری می شوند. افرادی که این پیام ها را ارسال کرده اند می خواهند اطمینان حاصل کنند که ما فراموش نمی کنیم. “تماس به اتر” فراخوانی به ابدیت است.

(نکته برای پیوندهای Etherscan در زیر. رفتن به: “برای دیدن موارد بیشتر کلیک کنید” → “داده های ورودی” → “مشاهده ورودی به عنوان” “UTF-8”).

COVID Whistleblower |

لیستی برای به خاطر سپردن |


زندگی سیاه مهم است |

عدالت برای جورج فلوید |

من یک رویا دارم |

از خبرنامه Lex Sokolin’s (سرپرست جهانی Codefi) 1 ژوئن ، طرح اولیه Fintech:

این مدرسه شماست این تلویزیون شماست. این شغل شما و سیستم حقوقی شما و هیئت مدیره شما و مالیات شما و نماینده دولت شما است. چرخ دنده های کشور ما قرن ها تاریخ را روشن می کند ، قرن ها به معنای واقعی کلمه از چیزهایی ساخته شده اند که امروز تماشای آنها برایشان راحت نیست. شما می خواهید از اعتراضاتی که خطوط گسل در جامعه ما را مشخص می کند نگاه کنید؟ به نظر شما غارتگری زشت ، و زانو زدن بی احترامی است?

به تاریخ قدرت نگاه کنید. رشته های آن در پول ما بافته شده است. امپراتوری اقتصادی ما و گزینه های حاکمیت آن ، از بین بردن عزت ، انتخاب و فرصت زندگی سیاهپوستان از طریق افسانه شایسته سالاری سرمایه دار ، هنوز بر جهان مسلط است. چگونه آنچه را كه مایه حیات جهان است تغییر دهیم؟ تمام قدرت های بزرگ بر اساس این خون ساخته شده اند ، پول ناشی از نابرابری.

دلار در جنوب با پنبه رشد کرد ، راه آهن بزرگی را با دستان چینی ساخت ، در دوران رکود بزرگ بیکار ماند ، برای جنگ های جهانی تانک ساخت و از هیروشیما منفجر شد. این مبارزه با شر مبارزه و خود را harvessed. اتحاد جماهیر شوروی را شکست و روی ماه فرود آمد. دلار جورج فلوید را کشت. این باعث نجات تعداد بی شماری از دیگران خواهد شد. این به ما بستگی دارد که برای روحش کشتی بگیریم.

اگر آنچه را می بینید دوست ندارید ، با پول خود رأی دهید. مالیاتی را که پرداخت می کنید ، شمشیر شما را می درخشید و قدرت آن را رشد می دهید ، انتخاب کنید.

ادامه مطلب

کدفی کانون توجه:

اعلام انطباق Codefi

دیروز ، Codefi از راه اندازی Codefi Compliance ، یک پلت فرم تنظیم و انطباق خودکار و چابک برای ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال خبر داد. Codefi Compliance به عنوان یک راه حل نسل بعدی برای مبارزه با پولشویی (AML) و مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) ، تضمین می کند که دارایی های دیجیتال ، بدون در نظر گرفتن صلاحیت و طراحی ، از انتظارات نظارتی برآیند ، بدون اینکه خدشه ای به نیاز بازار و تجارت وارد کنند. این تنها راه حل انطباق است که به طور انحصاری برای دارایی های مبتنی بر Ethereum طراحی شده و توسط ConsenSys ، رهبر توسعه Ethereum ساخته شده است.

امروزه ، Codefi Compliance بیش از 280،000 نوع دارایی دیجیتال را در شبکه Ethereum پشتیبانی می کند. سازگاری Codefi از یک چارچوب سفارشی برای ارائه یک راه حل AML / CFT سازگار با Ether و پرکاربردترین استانداردهای توکن مانند ERC20 ، ERC721 ، ERC179 ، ERC777 ، همراه با سکه های قابل توجه مانند DAI ، USDC و Tether استفاده می کند که بیش از 280،000 نوع دیجیتال را پوشش می دهد دارایی های ساخته شده در Ethereum. این اولین راه حل ساخته شده برای دارایی های دیجیتال است که با ETH 2.0 اجرا می شود ، شبکه مورد انتظار برای ارتقا transactions معاملات در ثانیه و فعال کردن مقیاس Ethereum.

“تأمین انعطاف پذیری قوی AML / CFT برای دارایی های دیجیتال مبتنی بر Ethereum یک گام اساسی در آوردن صنعت مالی نهادی به امور مالی غیرمتمرکز است. انطباق Codefi ماژول بعدی مجموعه محصولات ما برای از بین بردن پیچیدگی و ریسک استفاده از DeFi است و به سود کسب و کار از استفاده از دارایی های دیجیتال کمک می کند. – لکس سوکولین ، سرپرست جهانی ConsenSys Codefi.

مقاله بلومبرگ را بخوانید

بازدیدهای سریع Codefi

اطلاعیه ها

  • جدید در خبرنامه و Codefi? این فیلم توضیح دهنده درباره ConsenSys Codefi را ببینید.

  • بازخورد Codefi ConsenSys: TLDR؛ ما می خواهیم شما را بهتر بشناسیم و یک دقیقه طول می کشد.

  • اعلام انطباق Codefi. انطباق Codefi اطمینان حاصل می کند که دارایی های دیجیتال انتظارات نظارتی را برآورده می کنند و نیازهای بازار و تجارت را برآورده می کنند. ما با ارائه راه حل های قابل اعتماد ضد پولشویی (AML) و مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) با استفاده از مکانیسم های معامله خود (KYT) برای محافظت در برابر کلاهبرداری و جرایم مالی ، به دارایی های دیجیتالی اعتماد می کنیم. مقاله بلومبرگ را در مورد رعایت Codefi بخوانید.

  • ConsenSys سیالیت را به دست می آورد. فلوئیدی توسعه دهنده اصلی AirSwap است و چندین صنعت در تولید توکن سازی املاک و مستغلات ، تجارت اوراق بهادار توکن ، سیستم های وثیقه وثیقه واقعی به سیستم عامل های اعتبار غیرمتمرکز تولید کرده است و میزبان اجلاس سیالیت است. بیشتر بخوانید درباره Fluidity و ConsenSys.

  • چگونه 35050 یورو ارزش املاک و مستغلات در بلاک چین Ethereum ثبت شد

Data Dive: بیمه بلاکچین

نگاهی به عملکرد Onyn ، یکی از برترین سیستم عامل های بیمه Ethereum. داده های جمع آوری شده و تجزیه و تحلیل شده توسط Codefi Data.

بیمه Opyn ، که در فوریه سال 2020 راه اندازی شد ، یک پروتکل بیمه Ethereum است که از کاربران DeFi و دلالان ETH محافظت می کند. محصولات موجود Opyn به کاربران امکان خرید یا فروش محافظت از سپرده های مرکب (USDC و DAI) را می دهد و با خرید یا فروش محافظت ETH در برابر نوسانات قیمت ETH محافظت می کند.

داده ها نشان می دهد از زمان راه اندازی حداقل 35 گزینه برای بازار پرچین قیمت ETH ایجاد شده است. نمودار مساحت انباشته شده در زیر تعادل فردی هر قرارداد رمز گزینه و مجموع کل ارزش قفل شده در سیستم عامل Opyn را نشان می دهد. ارزش قفل شده در تاریخ 23 آوریل به بالاترین قیمت خود در 1.6 میلیون دلار رسید و در حال حاضر 1.1 میلیون دلار پوند است. نمودار چرخه حیات هر گزینه را نیز نشان می دهد. وقتی هر میله انباشته رنگی ناپدید می شود ، به این معنی است که گزینه به تاریخ انقضا رسیده و اعمال شده است.

به طور معمول ، در سال 2020 تاکنون همزمان حدود چهار گزینه وجود داشته است و هر یک به طور متوسط ​​400 هزار پوند دلار قفل می شوند. طول بلوغ معمول حدود 15 تا 40 روز است.

unnamed.png

ارائه دهندگان نقدینگی USDC افرادی هستند که USDC را در پروتکل بیمه Opyn به منظور تأمین نقدینگی به افرادی که مایل به خرید ETH هستند واریز کرده اند. این سپرده گذاران USDC شرط بندی می کنند که قیمت ETH افزایش یابد و هدف آنها این است که بتوانند USDC را در تاریخ بعدی برای حق بیمه برداشت کنند. افرادی که ETH را با USDC موجود خریداری می کنند از آن در برابر کاهش قیمت محافظت می کنند.

به ویژه پس از سقوط بازار در اواسط ماه مارس – پس از آن مردم ممکن است علاقه بیشتری به یافتن راه هایی برای محافظت از دارایی های ETH خود داشته باشند – تعداد ارائه دهندگان روزانه و میزان USDC سپرده گذاری در حال افزایش است. از آوریل ، نزدیک به 25 روز با بیش از 20 تامین کننده نقدینگی و چهار روز با بیش از 40 تامین کننده نقدینگی وجود دارد. علاوه بر این ، این تأمین کنندگان نقدینگی مقادیر بیشتری USDC را واریز می کنند. در آوریل ، پایان ماه رکوردهایی با کمی کمتر از 500 هزار دلار USDC واریز شد. با دو روز که سپرده USDC از 500 هزار دلار USDC فراتر رفت ، حجم ماه مه حتی بیشتر شد.

ناشناس (1) .png

مشوق تأمین کنندگان نقدینگی این است که در صورت افزایش قیمت ETH حق بیمه سپرده های USDC خود را بدست آورند. دریافت کنندگان برتر USDC بین 700 تا 22k USDC دریافت کرده اند. بزرگترین دریافت کننده حق بیمه – 22.3k USDC – بیش از 30٪ از کل حق بیمه پلت فرم Opyn را به خود اختصاص داده است..

بدون نام (2) .png

راه اندازی پلت فرم Opyn در ماه فوریه در حالی صورت گرفت که بلاکچین ، اترئوم و اکوسیستم DeFi به ویژه توجه بیشتری به امنیت نشان داده اند. در میان انبوهی از رویدادهای امنیتی و بازار در دو سه ماهه گذشته ، کاربران Ethereum به دنبال راه های بهتری برای اطمینان از محافظت از وجوه خود در هنگام کار با این سیستم عامل های جدید هستند. ممیزی ها ، بررسی های دقیق امنیتی و معماری متن باز بدون شک کمک خواهد کرد – اما وقایع امنیتی همچنان ادامه خواهد داشت. بیمه تنها راه محافظت در برابر امنیت و نوسانات است. Opyn و Nexus Mutual – دو بازیکن بزرگ در بازی بیمه Ethereum – هر دو به بازار آمده اند تا به اکوسیستم کمک کنند تا در برابر حوادث غیرمترقبه نیز مقاومت بیشتری داشته باشد.

سخنان نهایی

از اینکه در این خبرنامه قرار گرفتید متشکریم ما را در توییتر دنبال کنید ، در وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. خواه شما علاقه مند به کار با ما باشید ، برای ما ، یا فقط می خواهید سلام کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

این پیام ارسال شده است؟ برای به روزرسانی های ماهانه ثبت نام کنید.

تا دفعه بعد,

تیم Codefi ConsenSys

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map