خبرنامه شماره 8: ارزش کل قفل شده در DeFi در یک ماه سه برابر شده است

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

خبرنامه شماره 8: ارزش کل قفل شده در DeFi در یک ماه سه برابر شده است

خبرنامه شماره 8: ارزش کل قفل شده در DeFi در یک ماه سه برابر شده است. به علاوه ، اخبار هیجان انگیز در مورد آزمایش Eth2 Medalla.

توسط Nicole Adarme 20 آگوست 2020 ارسال شده در 20 آگوست 2020

خبرنامه شماره 8

یک عکس فوری از DeFi

ارزش کل قفل شده (TVL)

بین سال 2018 و پایان Q2 2020 ، DeFi بیش از 1 میلیارد دلار در اکوسیستم جمع کرده است. به گفته پالس DeFi ، از پایان سه ماهه ، این تعداد در یک ماه سه برابر شده و به 4.5 میلیارد دلار پوند رسیده است. در زیر ما همچنین نمودار TVL را برای پروتکل های اصلی نظارت شده در سیستم خود ترسیم می کنیم – تعداد کل 3،3 دلار B فقط از آن 9 پروتکل اصلی جمع می شود.

TVL آگوست 2020.png

کاربران فعال روزانه DeFi (DAU)

در Q1 2020 ، ما 62 هزار پوند کاربر فعال داشتیم که از طریق پروتکل های اصلی DeFi دیده شده اند. این تعداد در Q2 به 80 هزار پوند رسید. از اواخر جولای و اوایل ماه اوت ، ما شاهد ظهور Balancer و جذب تعداد زیادی از کاربران در شبکه هستیم. 


DAU آگوست 2020.png

بازدیدهای سریع Codefi

  • جدید در خبرنامه و Codefi? وارسی این ویدیوی توضیح دهنده در مورد ConsenSys Codefi.

  • آیا شما آماده سهام هستید؟ حراج SKALE در هفدهم آگوست در Codefi Activate به طور مستقیم برگزار می شود. راهنمای دستورالعمل مناقصه ما را برای حراج بررسی کنید و درباره SKALE بیشتر بدانید در وب سایت فعال کنید.

  • راه اندازی SKALE & وبینار سهام یک AMA عمیق از انتظارات و چگونگی آماده شدن برای حراج در 17 آگوست است. هم اکنون وبینار درخواستی را تماشا کنید.

  • معرفی Codefi Markets ، ارائه معاملات ثانویه برای اوراق بهادار دیجیتال. Codefi Markets امکان معاملات نظیر به نظیر OTC را برای سیستم عامل های توکن سازی و صادرکنندگان ارائه دهنده بازارهای ثانویه برای سرمایه گذاران خود فراهم می کند..

  • در صورت از دست دادن آن ، گزارش Codefi Data Q2 2020 DeFi ، تجزیه و تحلیل کامل عملکرد پروتکل و اکوسیستم را از آوریل تا ژوئن بررسی کنید.

  • برای Ethereum 2.0 آماده هستید؟ در ماه جولای ، شبکه آزمایشی چند مشتری Medalla فعال شد و توسعه دهندگان برای تأیید اعتبار شبکه GoETH را شروع کردند. درباره اعتبارسنجی ، شرکت در GoETH و مراحل بعدی آزمایشگاه که منجر به راه اندازی Beacon Chain در چند ماه می شود بیشتر بیاموزید. معرفی پد راه اندازی سپرده برای Ethereum 2.0.

  • برنامه شریک ConsenSys به شرکای فناوری ، ادغام کننده سیستم ها ، شرکت های کاربردی و فروشندگان نرم افزار با محصولات برجسته بلاکچین ما به مزایای سفارشی و فرصت های شغلی جدید دسترسی دارد. دسترسی ، پشتیبانی و آموزش محصولات Codefi تنها یکی از مزایای پیوستن به برنامه Partner است.

  • بازخورد Codefi ConsenSys: TLDR؛ ما می خواهیم به شما را بهتر می شناسم و یک دقیقه طول می کشد. 

Codefi Spotlight: پد راه اندازی سپرده Eth2

مانند همه مأموریت های بزرگ ، راه اندازی رایانه جهانی فردا نیاز به بستری دارد که سفر آن را در مرزهای فضای دیجیتال ما هدایت ، تقویت و تقویت کند. در ماه ژوئیه ، ما برنامه زنده شرکت را اعلام کردیم برنامه Eth2 Launch Pad, که نقطه ورود اعتبارسنج ها را برای شروع سفر خود در زنجیره Eth2 مشخص می کند. وقت آن است که testnet ETH خود را آماده کنید!

طی چند ماه گذشته, Codefi فعال کنید و بنیاد اتریوم (EF) برای آسان تر کردن سهام کاربران و تبدیل شدن به اعتبار سنج در Ethereum 2.0 بسیار پایین است. نتیجه این تلاش Eth2 Launch Pad است ، برنامه ای که برای راهنمایی ایمن شما در فرآیند تولید جفت کلیدهای Eth2 و قرار دادن 32ETH در قرارداد سپرده رسمی طراحی شده است. Launch Pad برای اعتبار سنجی های شخصی طراحی شده است ، یعنی علاقه مندان به علاقه مندی که قصد دارند اعتبار سنج خود را اجرا کنند و در صفحه نمایش ترمینال در رایانه خود با راحتی کار می کنند.

در ابتدا ، Launch Pad فقط با Eth2 سازگار است آزمایشگاه Medalla, که در تاریخ 4 آگوست اجرا شد. شبکه آزمایشی به منظور فراهم کردن زمان کافی برای اطمینان از عملکردهای Beacon Chain بدون خطا طراحی شده است. پس از مرحله testnet ، Eth2 Launch Pad همچنان به عنوان یک درگاه ورود اعتبارسنجها برای به دست آوردن ETH واقعی برای Mainnet عمل می کند..

یک اعتبار سنج Testnet شوید

در سال 2019 ، ما شروع به کاوش در اکوسیستم Eth2 کردیم تا کشف کنیم که Codefi Activate در چه مکانی می تواند به Eth2 ارزش افزوده و شکاف های ارتباطی موجود بین سازندگان پروتکل ، ارائه دهندگان خدمات و دارندگان ETH موجود را با نزدیک شدن به مرحله فاز 0. پر کند. از آنجا که ماموریت ما را بر توسعه منابع آموزشی و بینش در مورد اقتصاد Eth2 ، و همچنین صنعت و تحقیقات اعتبار سنجی متمرکز کرده است ، یافته های آن اخیراً به عنوان گزارش اکوسیستم Eth2 staking منتشر شده است.

اندکی پس از DevCon V ما با کارل بیخویزن ، که رهبری تلاش های Command-Line-Interface (CLI) در بنیاد Ethereum (EF) را بر عهده داشت ، ارتباط برقرار کردیم. فراتر از این کد ، کارل همچنین بر روی تجربه کاربری دارندگان ETH برای اولین بار اعتبار سنج شده است. با توجه به تلاش های تحقیقاتی Eth2 موجود و تجربه ما در زمینه راه اندازی شبکه ها ، همکاری با EF و Deep Work Studio گام بعدی منطقی برای اطمینان از ساخت فاز 0 به گونه ای بود که تجربه کاربر را در اولویت قرار دهد ، اما همچنین خطرات مرتبط با آن را بیان کند اطلاعاتی که کاربران می توانند با راه اندازی اعتبار سنج های Eth2 خود احساس راحتی کنند.

در طول چند ماه گذشته ما در کار تحقیق سخت بوده ایم, طراحی, و ساختمان Eth2 Launch Pad و ما خوشحالیم که نتایج حاصل از این تلاش را با شما به اشتراک می گذاریم!

Eth2 Launch Pad بود منبع باز در اجلاس اثیری در تاریخ 8 مه ، به کاربران اجازه می دهد تا برنامه را به صورت محلی میزبانی کنند. از زمان انتشار اولیه ، بسیار خوب بوده است نامزدی فوری را ببینید و بازخورد جامعه. ما همچنان تیم ها و کاربران را به ارائه بازخورد تشویق می کنیم!

سخنان نهایی

از اینکه در این خبرنامه قرار گرفتید متشکریم ما را دنبال در توییتر, در وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. خواه شما علاقه مند به کار با ما باشید ، برای ما ، یا فقط می خواهید سلام کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید.

این پیام را ارسال کرد? ثبت نام برای به روزرسانی های ماهانه.

تا دفعه بعد,

تیم Codefi ConsenSys

صنعت خبرنامه خبرنامه به روزرسانی محصول خبرنامه در جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map