Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Allfunds Blockchain و ConsenSys شریک فناوری پیشرفته Blockchain برای صنعت صندوق

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

Allfunds Blockchain و ConsenSys شریک فناوری پیشرفته Blockchain برای صنعت صندوق

توسط ConsenSys 11 فوریه 2021 ارسال شده در 11 فوریه 2021

همه صندوق ها و آگهی نصاب

Allfunds Blockchain, بازوی انقلابی فناوری بلاکچین همه سرمایه ها, و ConsenSys ، شرکت پیشرو نرم افزار Ethereum ، برای حمایت بیشتر از ساده سازی زنجیره ارزش توزیع صندوق و سایر صنایع تنظیم شده ، توافق نامه همکاری را امضا کردند.

از نظر تاریخی ، انتقال وجوه سنتی بین اشخاص مالی ، واسطه ها و سیستم های پرداخت شخص ثالث یک فرآیند پیچیده در نظر گرفته شده است. فناوری بلاکچین می تواند با کاهش چشمگیر زمان پردازش و تسویه حساب ، توزیع صندوق را متحول کند ، در حالی که یک سیستم ایمن برای چند طرف فراهم می کند بدون هیچ نقطه خرابی.

ساده سازی توزیع امن وجوه جهانی با بلاکچین

در سال 2020 ، Allfunds بستر فناوری مبتنی بر بلاکچین خود را از طریق نهاد جدیدی به نام Allfunds Blockchain راه اندازی کرد. با راه اندازی این بازوی جدید تجاری ، Allfunds فناوری نوآورانه بلاکچین را به بازار عرضه کرد که هدف آن ساده سازی صنعت توزیع وجوه جهانی از طریق امکان ایجاد ارتباط فوری ، قابل اعتماد و ایمن بین فعالان صنعت است..

از طریق این توافق نامه ConsenSys و Allfunds Blockchain راه حل های فنی Allfunds و حد نصاب ConsenSys را برای تأمین انرژی بستر صنعت Allfunds Funds ترکیب خواهد کرد. Allfunds Blockchain دو راه حل مستقل ارائه می دهد:

  • راه حل فنی: افزونه حریم خصوصی Allfunds که قابلیت های منحصر به فردی را در بالای حد نصاب ConsenSys اضافه می کند و نگرانی های عمده مربوط به حاکمیت داده ها را در اکوسیستم های بلاک چین حل می کند.
  • راه حل کسب و کار: قراردادهای هوشمند تجاری Allfunds که فعالیت های توزیع وجوه را در بستر صنعت Allfunds امکان پذیر می کند ، قفل قابلیت های جدید را از طریق فناوری بلاکچین باز می کند. 

هر دو شرکت با همکاری یکدیگر برای توسعه و پشتیبانی بیشتر از راه حل فنی Allfunds Blockchain در ترکیب با ConsenSys Quorum ، یک لایه پروتکل منبع باز برای توسعه با Ethereum. این راه حل شامل ویژگی های پیشرفته حریم خصوصی است که به شرکت کنندگان در یک شبکه بلاکچین امکان می دهد تا در سطح دانه ای ، چه کسی مجاز به دیدن اطلاعات است و چه گره هایی در تأیید اعتبار داده های حاوی اطلاعات محرمانه کنترل می کنند.. 

این راه حل می تواند در سطح جهانی در بسیاری از بخشهای صنعت ، به ویژه صنعت وجوه بسیار منظم مورد استفاده قرار گیرد. سیستم های بلاکچین با ارائه مسیرهای حسابرسی ، مطابقت نظارتی را آسان می کنند. 

شرکت های پیشرو در داخل و خارج صنعت مالی علاقه مند به استفاده از فناوری Allfunds برای اقدامات مختلف شده اند. قابلیت های منحصر به فرد حریم خصوصی و ناشناس بودن Allfunds Blockchain به علاوه تجربه و تخصص ConsenSys ، به شدت به توسعه مستمر اکوسیستم Enterprise Ethereum کمک می کند.

روبن نیتو ، مدیر عامل در Allfunds Blockchain, گفت: “ما از همکاری با ConsenSys برای ارائه این راه حل انقلابی بلاکچین به بازار گسترده بسیار خوشحالیم. از طریق تخصص ConsenSys ، مشتریان Allfunds Blockchain از یک محصول بلاکچین واقعا منحصر به فرد بهره مند خواهند شد. ما حد نصاب ConsenSys را به دلیل پذیرش قابل توجه آن در بلاک چین و توسعه و پشتیبانی مداوم ConsenSys ، به عنوان پروتکل بلاکچین سازمانی خود انتخاب کردیم. این گام مهم دیگری به جلو در تکامل فناوری Allfunds Blockchain است. “


Madeline Murray ، سرب محصول در ConsenSys Quorum ، اظهار داشت: “ما در حال افزایش علاقه جهانی به ConsenSys Quorum ، پروتکل Enterprise Ethereum منبع باز هستیم که برای ساده سازی استفاده از بلاکچین سازمانی ساخته شده است. این مشارکت با Allfunds بیشتر به پذیرفتن بلاکچین جهانی برای صنعت سرمایه کمک می کند و اکوسیستم را با نوآوری های فنی مناسب برای موارد پیشرفته استفاده از حریم خصوصی غنی می کند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازدید از بلاکچین Allfunds: https://allfunds.com/fa/blockchain/

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توانایی های ConsenSys Quorum ، به این آدرس مراجعه کنید: https://consensys.net/quorum

پایان می یابد

درباره بلاکچین Allfunds و Allfunds:  

Allfunds با ارائه خدماتی که شامل داده است ، به یکی از پیشروترین شرکتهای توزیع والت و صندوق در جهان تبدیل شده است & تجزیه و تحلیل ، تجارت & خدمات اجرا ، نمونه کارها & ابزارهای گزارشگری ، تحقیقات ، راه حل های نظارتی و فناوری بلاکچین. Allfunds 1.2 تریلیون یورو در AuA دارد و به 2000 خانه صندوق و 2300 توزیع کننده از 16 دفتر محلی خدمات می دهد.  

در سال 2020 ، Allfunds یک نهاد جداگانه Allfunds Blockchain را راه اندازی کرد تا انقلابی ترین فناوری بلاکچین را به بازار عرضه کند. پس از سالها کاوش در فن آوری های مختلف بلاکچین موجود ، پلت فرم اختصاصی بلاکچین Allfunds قابلیت های منحصر به فردی را برای شبکه های Ethereum برای راه حل های واقعی شرکت اضافه می کند..

درباره ConsenSys:

ConsenSys پیشروترین شرکت نرم افزاری Ethereum است. ما توسعه دهندگان ، شرکت ها و مردم را در سراسر جهان قادر می سازیم تا برنامه های نسل بعدی را ایجاد کنند ، زیرساخت های مالی مدرن را راه اندازی کنند و به وب غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند. مجموعه محصولات ما ، متشکل از Infura, حد نصاب, تیتلاطم, کدفی, MetaMask, و Diligence ، به میلیون ها کاربر خدمت می کند ، میلیاردها پرسش مبتنی بر بلاکچین را برای مشتریان پشتیبانی می کند و میلیاردها دلار دارایی دیجیتال را مدیریت کرده است. Ethereum بزرگترین بلاک چین قابل برنامه ریزی در جهان است که منجر به پذیرش مشاغل ، جامعه توسعه دهندگان و فعالیت های DeFi می شود. بر اساس این بنیاد منبع باز مورد اعتماد ، ما در حال ساخت اقتصاد دیجیتال فردا هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: consensys.net

مخاطبین رسانه ای: 

همه سرمایه ها

کاترین جی اسلون

ارتباطات جهانی شرکت

[ایمیل محافظت شده]   / تلفن +34 91 2746400

FTI مشاوره  

[ایمیل محافظت شده]   / تلفن: +44 7890 611 340

ConsenSys

[ایمیل محافظت شده]

برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector