Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

راه حل های Blockchain برای بازارهای سرمایه سازمانی

در عرض چند دقیقه اوراق بهادار دیجیتال منتشر کنید

در عرض چند دقیقه اوراق بهادار دیجیتال منتشر کنید

مشکل

صدور امنیت امروز یک فرآیند پیچیده و زمان بر است که شامل ذینفعان متعددی می شود – صادرکننده ، بانکداران سرمایه گذاری ، اعضای سندیکا ، نهادهای نظارتی – که همه باید در مورد آرایه ای از اسناد با یکدیگر آشتی کنند: نامه های نامزدی ، تعهدات صادرکننده ، ارسال های نظارتی. این فرایند چند مرحله ای دستی هم ناکارآمد است و هم مستعد خطا است. 

راه حل

مجموعه برنامه Blockchain ما ، ConsenSys Codefi ، شما را قادر می سازد تا با استفاده از قابلیت توکن داخلی Ethereum به راحتی و به سرعت نمایندگی دیجیتال اوراق بهادار معمولی را ایجاد کنید. اوراق بهادار مبتنی بر بلاکچین نه تنها با دیجیتالی کردن اسناد ، صدور آن را ساده می کند بلکه به شما امکان می دهد ابزارهای مالی را شخصی سازی کرده و دارایی های دیجیتالی کاملاً جدیدی ایجاد کنید..

ببینید که چگونه Mata Capital با ConsenSys Codefi همکاری کرد تا 350 میلیون یورو از املاک و مستغلات را به دست آورد

فروش و تجارت را در یک بستر شفاف و مشترک انجام دهید

فروش و تجارت را در یک پلت فرم شفاف مشترک انجام دهید

مشکل

فروش و معاملات امروز در بورس ها ، کارگزاران و سیستم های تطبیق سفارشات تقسیم شده است که اغلب با تاخیر زمانی تا 10 روز کاری و در نتیجه افزایش ریسک طرف مقابل است. نسخه های متعدد از هر معامله از طریق واسطه هایی مانند تهاتر بانک ها و سپرده گذاران منتقل می شود و در نتیجه میلیاردها دلار هزینه دفتر عقب و خدمات حضانت منجر می شود.

راه حل

راه حل های بلاکچین ، اوراق بهادار دیجیتال را قادر می سازد تا از طریق انواع مکانیزم های خودکار مانند مذاکرات دو جانبه ، مبادلات متمرکز ، مبادلات غیرمتمرکز ، الگوریتم های تطبیق و حراج ها به طور یکپارچه به بازار بروند. با اجرای بازارهای غیرمتمرکز ، مجموعه Codefi به طرفین کمک می کند تا در یک بستر مشترک هماهنگ شوند و به یک منبع داده معتبر برای معاملات اعتماد کنند.. 

در بازارهای Codefi کاوش کنید

دارایی ها را در یک داشبورد واحد مدیریت کنید

دارایی ها را در یک داشبورد واحد مدیریت کنید

مشکل

امروزه مدیریت وثیقه شامل سازگاری دستی و تحویل فیزیکی اوراق بهادار است که باعث تاخیر تا دو روز بین ارزیابی و تماس می شود. علاوه بر این ، ارزیابی وثیقه ، اجرای توافق نامه ها و دیدگاه موقعیت ها در بین شرکت کنندگان متناقض است ، به دست آوردن یک نمای کلی از وثیقه های موجود یک شرکت دشوار است.. 


راه حل

Codefi نمایی از همه تماسها و تعهدات حاشیه ای را در یک داشبورد واحد ارائه می دهد تا بتوانید مانده های وثیقه را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کنید. این عکس فوری یکپارچه به مدیران دارایی این امکان را می دهد تا وثیقه های موجود در شبکه تجاری را به طور دقیق محاسبه و تعادل برقرار کنند و به سرمایه گذاران یک دید کیف پول جامع از تمام دارایی هایشان را ارائه می دهد.

ساده سازی زیرساخت های تبادل

ساده سازی زیرساخت های مبادله

مشکل

صرافی ها وظیفه مجموعه پیچیده ای از وظایف را در بر می گیرند ، از معاملات و مدیریت سهام تا ارتقا O فرابورس تا مجوز داده ها. بسیاری از این فرایندها ، مانند KYC ، انطباق با AML و تطبیق تجارت – اگرچه به طور فزاینده ای الکترونیکی هستند – دارای مشکلات تأخیر و محدودیت های فنی هستند که منجر به هزینه های اضافی می شود.. 

راه حل

فناوری Codefi در حالی که کلاس های جدید دارایی دیجیتال را در اختیار شما قرار می دهد و امنیت و انطباق را تضمین می کند ، تجارت عادلانه و منظم و کشف قیمت کارآمد را تسهیل می کند. با Codefi ، مبادلات اوراق بهادار می توانند تأیید داده ها را ساده کنند ، تسویه حساب ها و تسویه حساب ها را تسریع کنند و شبکه های پرداخت را تعبیه کنند ، در نهایت هزینه های سربار کاهش می یابد. 

تسویه حساب فوری و حسابداری بی نظیر را بدست آورید

دستیابی به تسویه حساب فوری و حسابداری بی نظیر

مشکل

روند تسویه و تسویه حساب امروز بر اساس زیرساخت های مالی پراکنده ساخته شده است که نه تنها ناکارآمد است بلکه منجر به محدودیت های قابل توجه نقدینگی و ریسک های اعتباری می شود. چرخه تسویه در سیستم های مالی فعلی ممکن است 10 روز طول بکشد ، هر دو طرف مقابل را در معرض خطر عدم دریافت به موقع اوراق بهادار یا قیمت خرید قرار می دهد.

راه حل

فناوری قرارداد هوشمند Codefi امکان تسویه دارایی و ادغام دفتر را در عرض چند ثانیه به جای روز فراهم می کند. Codefi به عنوان یک پلت فرم مبتنی بر بلاکچین ، منبع واحدی از حقیقت را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید سفر دارایی خود را از یک متولی به متولی دیگر ، با ثبت هر بدهی و اعتبار به عنوان ورودی غیرقابل تغییر ، مشاهده کنید..

مزایای بلاکچین در بازار سرمایه

دسترسی سریعتر به سرمایه

دسترسی سریعتر به سرمایه

دارایی ها و اوراق بهادار قابل برنامه ریزی به معنای آن است که اوراق بهادار جدید در عرض چند دقیقه با حقوق و تعهدات رمزگذاری شده منتشر می شود ، بنابراین می توانید سرعت وقایع تأمین مالی را افزایش دهید. 

افزایش بدهی

افزایش بدهی

دارایی های دیجیتال مبتنی بر بلاکچین امکان تقسیم دارایی های قبلاً بی نقص را فراهم می کند و موانع ورود را برای صادر کنندگان و سرمایه گذاران کاهش می دهد.. 

ابزارهای جدید مالی

ابزارهای جدید مالی

فناوری Blockchain ایجاد کلاسهای کاملاً جدید دارایی برای تخصیص سرمایه ، با استانداردهای قابل برنامه ریزی برای اطمینان از تصویب و انطباق.

داده های شفاف در زمان واقعی

شفاف ، داده در زمان واقعی

فناوری دفتر کل توزیع شده بلاکچین روندهای KYC و AML را ساده می کند و به سرمایه گذاران ، تنظیم کنندگان و سایر فعالان بازار اجازه می دهد تا فعالیت بازار را در زمان واقعی تجزیه و تحلیل کنند. 

کاهش خطر طرف مقابل

کاهش خطر طرف مقابل

تسویه و تسویه حساب فوری و شفاف پیش فرض و سیستماتیک را کاهش می دهد و اطمینان حاصل می کند که هر دو طرف طرف مقابل اوراق بهادار و قیمت خرید خود را در T + 0 روز دریافت می کنند.

هزینه های عملیاتی پایین تر

هزینه های عملیاتی پایین تر

کاهش هزینه های معامله و خدمات ، حسابداری ، تخصیص و مدیریت ساده وجوه ، هزینه های سربار و هزینه های ناشی از آن را در بازارهای سرمایه کاهش می دهد. 

از Case استفاده کنید

راه حل های Blockchain را برای وام های صنفی کاوش کنید

دریابید که چگونه فناوری بلاکچین راه حل های دیجیتالی استاندارد و استانداردی را وارد بازار پیچیده وام های صنفی می کند.

راه حل های Blockchain را برای وام های صنفی کاوش کنیداخبار

مجوز تصفیه مالی عمده در حال بررسی Ethereum برای مدیریت دارایی دیجیتال است

اعتماد سپرده گذاری & نمونه اولیه جدید Clearing Corporation از بلاکچین Ethereum برای ساده سازی فعالیت بازارهای سرمایه استفاده می کند.

ادامه مطلبسازمان امور مالی اصلی در حال بررسی Ethereum برای مدیریت دارایی دیجیتال استConsensys قهرمان سرمایه

ConsenSys Codefi

مجموعه برنامه Blockchain برای بازارهای سرمایه

Codefi به ناشران ، مدیران صندوق ها ، صرافی ها ، سرمایه گذاران و تنظیم کنندگان مجموعه کامل برنامه بلاکچین برای فعالیت بازارهای سرمایه ، از انتشار و مدیریت چرخه حیات دارایی های دیجیتال گرفته تا تجارت اوراق بهادار توکن دار و اطمینان از انطباق امنیت و مقررات ، را ارائه می دهد.. 

  • محصولات مالی ایجاد کنید که در حال حاضر تضمین نشده اند ، از جمله حسابهای قابل پرداخت ، فاکتورها و قراردادهای خدمات تأمین کننده. با ایجاد ارتباط بین دارایی های کاملاً دیجیتالی ، محصولات و خدمات مالی جدیدی را شکل دهید.
  • بهتر پاسخگوی خواسته های سرمایه گذار و بازار است با تجدید ساختار تسویه کند محصولات مالی و شخصی سازی صدور دارایی به طور مستقیم برای مشخصات سرمایه گذار.
  • نقدینگی را باز کنید با امکان انتقال سریع و مطمئن دارایی های نظیر به نظیر برای گسترش فرصت های بازار ثانویه و جذب سرمایه گذاران بیشتر به شبکه شما.
  • به بازارهای جهانی دسترسی پیدا کنید ، تعداد سرمایه گذاران خود را گسترش دهید, و دارایی های متنوع تری را تحت مدیریت با قابلیت توزیع بین المللی جمع می کند.
  • دستیابی به بازده عملیاتی مطلوب و کاهش هزینه ها با فرایندهای خودکار ، و یک زیرساخت بازار توزیع شده و متقابل.

مجموعه برنامه Codefi را کاوش کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector