Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

گزارش مشاغل Blockchain 2019

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ توسعه Blockchain

گزارش مشاغل Blockchain 2019

مشاغل موجود در Blockchain و Crypto در حال رونق هستند – با Ethereum Blockchain و Dapp Developer Job Kit درگیر شوید. توسط ConsenSys 24 مه 2019 ارسال شده در 24 مه 2019

مشاغل گزارش قهرمان bg

صنعت بلاکچین همچنان در سراسر جهان شاهد گسترش گسترده ای است و این پدیده منجر به رشد همزمان بازار کار بلاکچین شده است. مشاغل مختلف از کدگذاری تا توسعه کسب و کار ، UX تا مدیریت پروژه ، تخصیص سرمایه و نقش های خلاقانه در مسیر صعودی ادامه دارد زیرا صنعت مقاومت خود را نشان می دهد و به مرحله بعدی توسعه می رود.

در حالی که در گذشته ، فضای بلاکچین توسط استارت آپ ها و راه اندازی رمزها هدایت می شد ، اکنون شرکت های بسیار بزرگتر وارد صحنه شده اند ، پروژه های زیربنایی بسیار زیاد است ، و بسیاری از استارت آپ های جذاب سال گذشته با نیازهای روزافزون استخدام به مشاغل بسیار خوبی تبدیل شده اند..

ConsenSys برای تأمین علاقه در حال توسعه ، موارد زیر را معرفی کرده است کیت شغل توسعه دهنده Blockchain. این شامل همه مواردی است که یک تکنسین برای ورود به فضای بلاکچین به آن نیاز دارد ، از جمله چک لیست دانش ، مراکز یادگیری و پیوندهایی که می توانید جستجوی شغل خود را در آن شروع کنید..

اما در واقع چه چیزی بازار کار بلاکچین را تشکیل می دهد؟ این نمودار پلی ون توسط Unchained Capital مفهوم بلاکچین را فراهم می کند که در مجموعه سیستم های توزیع شده ، رمزنگاری ، سیاست و اقتصاد کار می کند:

طیف Blockchain

گرچه این تجسم مطمئناً مفید است ، اما تشخیص این که صنعت را بصورت مسطح ایده پردازی می کند ، مهم است. هر یک از مطالب فوق می تواند در نقش های بیشماری قرار گیرد و به فرایندهای سنتی تر “دنیای واقعی” مربوط شود. این همه رمزنگاری و سیستم های توزیع شده نیست ، نیاز به هزاران نقش غیر فنی از تبلیغات گرفته تا تولیدکنندگان محتوا ، مدیران جامعه و سمت های مدیر وجود دارد..

همانطور که گفته شد ، بیشتر بازار مشاغل بلاکچین بر توسعه دهندگان متمرکز شده است و این همچنان بیشترین تقاضا را دارد. در حقیقت, گزارش مشاغل نوظهور LinkedIn 2018 U.S نشان می دهد که توسعه دهنده بلاکچین در لیست نقش های شغلی با بالاترین رشد در صدر لیست است ، که نسبت به سال گذشته 33 برابر رشد کرده است – این 33 درصد نیست ، یعنی 33 برابر!

پنج شغل برتر نوظهور 2018منبع: LinkedIn ، 2018

شرکتهایی که استخدام می کنند از تیم های کوچک از راه دور تا استارت آپ های تأمین شده توسط VC تا رهبران صنعت و غول های فناوری است. گزارشی توسط TheNextWeb’s Hard Fork نشان می دهد که شرکت های بزرگ مانند IBM ، ارنست & جوان و اوراکل به شدت به دنبال استخدام برای نقش های مرتبط با بلاکچین هستند ، در حالی که شرکت های بلاکچین مانند ConsenSys ، Ripple و Axiom Zen در جذب بهترین استعداد با بازیکنان بزرگ رقابت می کنند.


فرصت های بلاکچین Hard Fork

حقوق توسعه دهندگان بلاکچین تبلیغاتی – با استفاده از داده های جمع آوری شده از CNBC ، Janco Associates و Burning Glass – از 125،000 تا 175،000 $ است.

طبق AngelList ، حقوق مشاغل فنی در صنعت بلاکچین بیشتر از نقش های معادل آن در سازمان های غیر بلاکچین است و این امر تقاضای بالای دانش عملی بلاکچین را برجسته می کند. همزمان ، مشاغل غیرفنی در صنعت بلاکچین نیز در شرکتهای غیر بلاکچین از نقشهای مشابه پیشی می گیرند.

حقوق و دستمزد متوسط ​​برای مشاغل موجود در شرکت های ارز رمزنگاری شده و غیر رمزنگاری ، USD ارسال کنید

حقوق رسانه ای ارسال شده برای مشاغل در شرکت های ارز رمزنگاری شده و غیر رمزنگاری ، دلار آمریکامنبع: AngelList Data

گزارش هارد فورک در ماه مارس اظهار داشت که ایالات متحده در سراسر جهان برای مشاغل زنجیره بلوک پیشرو است:در شیشه ای در حال حاضر در کل 5،711 شغل بلاکچین را در سطح جهان تبلیغ می کند. در حال حاضر ، تقریباً نیمی از این تعداد کارفرمایان آمریکایی با 2،616 جای خالی در اختیار دارند. انگلیس با 1015 آگهی استخدام مرتبط با بلاکچین نائب قهرمان است و پس از آن هند با 257 جای خالی مقام دوم را دارد. “

در ایالات متحده ، مشاغل موجود در دره سیلیکون و سانفرانسیسکو است ، و پس از آن “شهرهای نیویورک ، نیویارک ، نیوجرسی و جرسی سیتی ، که در مجموع موقعیت سوم را دارند. جمع آوری ده جغرافیای برتر برای ارسال شغل از جمله کلمات” بلاکچین ، “ارز رمزنگاری شده” یا “بیت کوین” آستین ، تگزاس ، سیاتل ، دنور ، واشنگتن دی سی ، بوستون و لس آنجلس هستند. ” طبق گفته های فوربس.

با این حال ، ممکن است چنین مطالعات مکانی کمتر از گذشته باشد ، زیرا صنعت بلاکچین در مقایسه با شرکت های سنتی ، ارجحیت زیادی نسبت به کار از راه دور نشان می دهد ، همانطور که در مطالعه زیر توسط AngelList نشان داده شده است:

درصد مشاغل دارای برچسب دوستانه از راه دور در AngelList

درصد مشاغل دارای برچسب دوستانه از راه دور در AngelListمنبع: AngelList Data

بعلاوه ، تجزیه و تحلیل توسط U * امروز در سال 2019 منتشر شد ، 9 مورد بیشترین محبوبیت در صنعت بلاکچین را نشان می دهد ، چهار نقش کاملا فنی است ، سه نقش مدیریت کسب و کار ، یک قانون حقوقی و یک جامعه دیگر.

 • مهندس نرم افزار: 90،000 – 145،000 $ // Chronicled (سانفرانسیسکو) ، Axuall (کلیولند) ، Blockstack (نیویورک)
 • معمار فناوری: 100000 – 160،000 دلار // آمازون / AWS (سیاتل و لس آنجلس) ، بانک آمریکا (شارلوت ، کارولینای شمالی) ، ایالت کلرادو (دنور)
 • مدیر تولید: 85،000 – 130،000 $ // Mediaocean (نیویورک) ، JP Morgan Chase (نیویورک) ، Cynet Corp. (اسپرینگدیل ، آرکانزاس)
 • تحلیلگر ریسک: 85،000 – 105،000 $ // Veem (اتاوا) ، بانک آمریکا (جکسونویل ، فلوریدا) ، موسسه تحقیقات برق (ناکسویل ، تنسی)
 • مدیر روابط تحلیلگر: 50،000 – 125،000 $ // IBM (نیویورک) ، Accenture (آتلانتا ، شیکاگو ، واشنگتن ، دی سی) ، R3 (سانفرانسیسکو)
 • مهندس جلویی: 70،000 – 125،000 $ // Gem (لس آنجلس) ، Binance (آستین ، تگزاس) ، شرکت Ford Motor (Dearborn ، میشیگان)
 • مشاور حقوقی: 100،000 – 190،000 $ // Consensys (نیویورک) ، BitGo (پالو آلتو ، کالیفرنیا) ، شکل (سانفرانسیسکو)
 • تحلیلگر کسب و کار: 80،000- 105،000 $ // IBM (پارک مثلث تحقیقاتی ، کارولینای شمالی) ، NuArca (ووبورن ، ماساچوست) ، Bittrex (واشنگتن دی سی)
 • مدیر انجمن رمزنگاری: 35،000 – 95،000 $ // Dolare (South Bend، Indiana)، Zeus Protocol (سانفرانسیسکو)، Crowdcreate (لس آنجلس)
 • طراح Blockchain UX / UI: 80،000- 140،000 دلار

یک مطالعه موافق توسط 101 بلاکچین نتایج تقریباً مشابهی را با مهندس ، توسعه دهنده ، طراح و متخصص بازاریابی Blockchain از نظر تقاضای بازار 9/10 دریافت کرده اند ، که مشاور حقوقی و مدیر پروژه اندکی عقب مانده اند:

چرخ فرصت های Blockchain

بنابراین ممکن است روشن باشد که مشاغل بلاکچین به سرعت در حال رشد هستند ، چگونه این کار با فعالیتهای بزرگ بلاکچین در شرکتهای استخدام شده همراه است؟ یک مطالعه اخیر توسط PriceWaterhouseCooper نشان می دهد که 77٪ از شرکت های مورد نظر به سمت راه حل های حمل و نقل و محصولات خوب هستند ، در حالی که تنها 14٪ در حال حاضر برنامه ای برای ادغام بلاکچین ندارند..

شرکت های دارای بلاکچین چقدر فاصله دارند؟ نظرسنجی از 600 نفر از مقامات جهانی

شرکت های دارای بلاکچین چقدر فاصله دارند؟منبع: PwC

به طور مناسب ، نظرات در مورد بلاکچین ، شبکه های توزیع شده و Web3 در میان توسعه دهندگان نرم افزارهایی که در Web2 کار می کنند به سرعت در حال تغییر است. گزارش اخیر Deloitte که از توسعه دهندگان در سراسر جهان نظرسنجی می کند نشان می دهد 67.6٪ از نظرسنجی ها نظر مثبت در مورد فناوری بلاکچین دارند.

نظرات توسعه دهندگان در مورد فناوری Blockchain (60،165 پاسخ)

نظرات توسعه دهندگان در مورد فناوری Blockchainمنبع: Deloitte

بنابراین اکنون که چشم انداز مشاغل blockchain را تاسیس کردیم ، توجه به یادگیری مهارت های مورد نیاز برای موفقیت معطوف می شود. ConsenSys کیت شغل توسعه دهنده Blockchain و همچنین درگیر شدن با آکادمی ConsenSys یک منبع عالی برای شروع است.

اگر آماده هستید که به دنبال کار در blockchain بگردید ، در اینجا برخی از منابع اساسی برای شروع وجود دارد:

 • AngelList: AngelList هزاران شغل از شرکتهای نوپا در هر اندازه دارد. پیمایش آسان است و یکی از بهترین مکانها برای یافتن شغل در صنعت رمزنگاری و بلاکچین است.
 • LinkedIn: Linkedin مشاغل مختلف بلاکچین را به شما نشان می دهد و برای یافتن موقعیت در شرکت های بزرگتر مفید است. برای اطمینان از اینکه بهترین قدم را جلو می گذارید ، نمای Linkedin خود را صنوبر کنید.
 • لیست مشاغل رمزنگاری: لیست مشاغل رمزنگاری شده به طور خاص برای مشاغل رمزنگاری و بلاکچین هدف گذاری می شود ، برای هر نقشی ، فنی یا غیر فنی. Coinbase ، Kraken ، Protocol Labs و Status همگی در حال استخدام هستند!
 • Blocktribe: Blocktribe لیستی از بیش از 350 مشاغل blockchain از BNY Mellon تا Coinbase را ارائه می دهد.
 • در واقع.com: یک وب سایت با کاربرد آسان که مشاغل مبتنی بر حقوق ، مکان ، صنعت و سایر موارد را نشان می دهد!
 • Gitcoin.co: Gitcoin امتیازات و فرصت های آزاد را برای توسعه دهندگان فراهم می کند. کار خود را پیدا کنید یا به یک پروژه منبع آزاد بپیوندید تا ضمن ایجاد مهارت های خود ، حقوق دریافت کنید.
 • شبکه Bounties: بستری که فرصت های آزاد را برای متقاضیان کار فنی و غیر فنی نشان می دهد. آینده کار اینجاست!
 • مشاغل ConsenSys: آماده کمک به ConsenSys برای تغییر جهان هستید؟ ما استخدام می کنیم!
می خواهید ساخت و ساز در Ethereum را شروع کنید?

بررسی کنید پورتال توسعه دهنده Ethereum

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیچگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereumوبینار

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereum

چگونه API Ethereum خود را بسازیموبینار

چگونه API Ethereum خود را بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمندوبینار

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمند

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector