اکوسیستم Blockchain سنگاپور – یک گزارش از صنعت

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ بلاک چین

اکوسیستم Blockchain سنگاپور – یک گزارش از صنعت

رانندگی به سمت جهانی غیرمتمرکز: نگاهی اجمالی به منظره بلاک چین پر جنب و جوش و متنوع سنگاپور. توسط ConsenSys 15 نوامبر 2019 ارسال شده در 15 نوامبر 2019

گزارش اکوسیستم Blockchain سنگاپور 2019

چرا کشورها برای جذب بلاکچین و صنعت رمزنگاری در رقابت هستند?  

طبق IMDA’s گزارش آینده خدمات, بازار بلاکچین در سنگاپور امکان دستیابی به هزینه بازار تا 272 میلیون دلار در سال 2022 و تا 2.6 میلیارد دلار تا سال 2030 با نرخ رشد سالانه مرکب 32.5٪ را دارد.. 

به طور مشابه ، گارتنر پیش بینی کرده است که ارزش افزوده تجاری بلاکچین تا سال 2026 در سطح جهانی کمی به بیش از 360 میلیارد دلار رشد خواهد کرد و سپس تا سال 20304 به بیش از 3.1 تریلیون دلار افزایش خواهد یافت., پیش بینی ها نشان می دهد انتظار می رود که بازار جهانی بلاکچین از 212 میلیون دلار 2016 به 8،683 میلیون دلار تا پایان 2024 با نرخ رشد سالانه مرکب (CAGR) 59.04٪ رشد کند. به طور کلی ، ایجاد ارزش بالقوه از طریق فناوری بلاکچین بسیار زیاد خواهد بود ، به گونه ای که کشورهای جهان مانند سنگاپور ، مالت ، هنگ کنگ ، سوئیس و کشورهای دیگر متعهد به در آغوش گرفتن شرکت های بلاکچین هستند – و تا حدودی رمزهای رمز. 

گزارش بلاکچین اکوسیستم سنگاپور چیست?

ConsenSys چشم انداز نوآوری در بلاکچین در سنگاپور را در سه حوزه گسترده – مالی ، بهداشت و درمان و راه حل های هوشمند بررسی کرد. این گزارش مطالعات موردی مختلفی را در هر حوزه بررسی می کند تا نحوه استفاده از بلاکچین برای ایجاد ارزش را نشان دهد. به عنوان مثال ، صرافی های مجاز اوراق بهادار در سنگاپور از بلاکچین برای ایجاد نقدینگی در بازارهای خصوصی استفاده می کنند. 

از آنجا که شرکت ها از پیشنهادات عمومی برای ادامه دوره های زندگی خصوصی طولانی تر خودداری می کنند ، نیاز به بهره وری سرمایه و نقدینگی در بازارهای خصوصی نیز شدیدتر می شود. استفاده از داده های بزرگ در بخش دولتی نیز پتانسیل بسیار زیادی دارد. سوابق غیرمتمرکز بیمار در بلاکچین می تواند امنیت بیشتری در برابر نقض داده ها و همچنین پردازش سریعتر مطالبات مزایای بیمه فراهم کند. این تحقیق سه بینش اساسی را ارائه می دهد.

کامل بخوانید گزارش بلاکچین اکوسیستم سنگاپور

بینش های کلیدی گزارش:

1. محیط نظارتی سنگاپور برای آزمایش بلاکچین مهم است 

سنگاپور یک محیط نظارتی را حفظ کرده است که به طور مداوم طرفدار شرکت بوده و از فن آوری های نوظهور مانند بلاکچین پشتیبانی می کند. بیش از یک دهه است که سنگاپور در میان سه کشور برتر در شاخص سهولت انجام تجارت بانک جهانی قرار گرفته است. کمکهای مالی سخاوتمندانه دولت برای تشویق شرکتها به استفاده از فناوری جدید و گسترش جهانی وجود دارد. دولت سنگاپور همچنین ابتکار عمل هوشمند ملی را در سال 2014 برای ایجاد راه حل هایی ایجاد کرد که با استفاده از فناوری های infocomm ، شبکه ها و داده های بزرگ ، کشور را تغییر دهد..

علاوه بر این ، سازمان پول پولی سنگاپور (MAS) فعالانه آزمایش را با مشارکت با صنعت خصوصی در آزمایش پرداخت های مرزی با استفاده از بلاکچین و فناوری دفتر توزیع شده تشویق می کند. در اوایل سال 2016 ، MAS یک جعبه ماسه ای نظارتی ایجاد کرد تا موسسات مالی (FI) و سایر شرکت های نوپا بتوانند راه حل های ابتکاری Fintech را در محیطی آزمایش کنند که محصولات یا خدمات واقعی بتوانند در یک فضا و مدت زمان مشخص به کاربران ارائه شوند.. 


نوآوران در جعبه شن و ماسه نظارتی برای لذت بردن از الزامات نظارتی آرام که در غیر این صورت مشمول آن خواهند بود ، قرار دارند. استراتژی نظارتی شفاف ، گشوده و آینده نگر سنگاپور در “دوشادوش کنار نوآوران” نیاز به نظارت نظارتی را در عین استقبال از پیشرفت تکنولوژیک متعادل می کند.

2. بلاکچین به عنوان مکانیزم ایجاد ارزش

سه روش گسترده وجود دارد که با استفاده از آن می توانید ارزش ایجاد کنید. در مرحله اول ، دفتر توزیع شده بلاکچین به ذینفعان مختلف زنجیره ارزش اجازه می دهد تا در یک دفتر مشترک مشارکت داشته و با یکدیگر تعامل کنند. به عنوان مثال ، بیمارستان ها و شرکت های بیمه می توانند برای تأیید ، و پردازش فوری ادعاهای بیمه ، به یک بانک اطلاعاتی مشترک از سوابق بیمار دسترسی داشته باشند. دوم ، وقتی سازمان ها داده های معاملاتی بیشتری را به صورت دیجیتال ایجاد و ذخیره می کنند ، توانایی فناوری های بلاکچین در حفظ تاریخ معاملات می تواند اطلاعات عملکردی را از موجودی کالاها گرفته تا ریسک طرف مقابل در بازارهای بدهی فراهم کند.. 

توانایی نظارت بر بازار برای خود ، امکانات جدیدی را برای کاهش ریسک و شناسایی شکاف های عملکردی ایجاد می کند. سرانجام ، بلاکچین ها را می توان مورد استفاده قرار داد تا مالکیت جزئی دارایی های عمیق تر و گسترده تر از آنچه بازارهای سنتی سرمایه توانسته اند انجام دهند ، باشد.. 

3. نحوه همکاری شرکتها و سازمانها برای استفاده از بلاکچین

همکاری ها از دو جهت کلید رقابت هستند. اولاً ، بلاکچین ها می توانند ادغام عمودی بهتری را بین شرکت های مختلف در هر زنجیره ارزش داده شده ، مانند مورد تدارکات ، فراهم کنند. همکاری های افقی همچنین به رقبا اجازه می دهد تا مانند پرونده مالی تجارت با یکدیگر راحت تر معامله کنند. ثانیاً ، همکاری بین متصدیان جدید و تازه واردها محبوبیت بیشتری پیدا می کند. بر خلاف انتظارات اولیه بسیاری از علاقه مندان به بلاکچین ، شرکت های فعلی در هر بخش پذیرای پذیرش فناوری جدید برای جلوگیری از ایجاد اختلال هستند.. 

بانک های بزرگ و همچنین شرکت های خصوصی به دنبال راه هایی برای مشارکت با ارائه دهندگان راه حل برای بهبود بهره وری عملیاتی خود از طریق استفاده از فناوری بلاکچین هستند. شرکت های تاسیس شده دسترسی به بازار و بستری را برای مبتکران کوچکتر و نوظهور فراهم می کنند. این مشارکت ها هم برای حفظ رقابت در شرکت های اصلی و هم برای شرکت های جدید فناوری برای جلب توجه بازار بسیار مهم است.

کامل بخوانید گزارش بلاکچین اکوسیستم سنگاپور

سلب مسئولیت 

این گزارش محصولی از ConsenSys با مشارکت های خارجی است. یافته ها ، تفسیرها و نتیجه گیری های بیان شده در این نشریه لزوماً منعکس کننده نظرات Temasek ، سازمان توسعه رسانه Infocomm (IMDA) و مقام پولی سنگاپور (MAS) یا شرکت های وابسته مربوط به آنها نیست. تحقیقات از چندین منبع عمومی و همچنین مصاحبه استفاده می کنند تا چشم انداز اکوسیستم بلاک چین سنگاپور را در سال 2019 ارائه دهند. این گزارش فقط برای اهداف عمومی و اطلاعاتی در نظر گرفته شده است. این گزارش تحت هیچ شرایطی قصد استفاده یا در نظر گرفتن مشاوره مالی یا سرمایه گذاری ، توصیه یا پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار یا شکل دیگری از دارایی مالی را ندارد. اطلاعات موجود در این گزارش ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کند. ما هیچ تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح اطلاعات موجود در این گزارش نداریم. این گزارش به صورت “همانطور که هست” ارائه شده است. ConsenSys ، Temasek ، IMDA و MAS و شرکت های وابسته مربوطه آنها هیچگونه نمایندگی یا ضمانتی را به صورت صریح یا ضمنی از نظر صحت یا کامل بودن اطلاعات موجود در گزارش ارائه نمی دهند و هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت (مستقیم یا غیرمستقیم) ندارند. از یا در ارتباط با استفاده از این گزارش یا محتوای آن در ارتباط است. مطالب این گزارش نباید به عنوان مشاوره حقوقی ، تجاری ، سرمایه گذاری یا مالیاتی تعبیر شود. هر گیرنده باید در زمینه مشاوره حقوقی ، تجاری ، سرمایه گذاری و مالیاتی با مشاوران حقوقی ، تجاری ، سرمایه گذاری و مالیاتی خود مشورت کند.

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیراهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Enterprise Ethereum چیستوبینار

Enterprise Ethereum چیست?

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Blockchain Komgo برای امور مالی تجارت کالامورد مطالعه

Komgo: Blockchain برای امور مالی تجارت کالا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map