Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Blockchain در رسانه و سرگرمی

مزایای بلاکچین در رسانه و سرگرمی چیست?

تجارت موسیقی هنوز هم در درجه اول بر روی سیستم های قدیمی و مدل های تجاری کار می کند که هنگام پخش آهنگ ها در قالب نسخه چاپی ساخته شده اند و از طریق اینترنت منتشر نمی شوند. فقط تعداد کمی از بازیکنان در معرض رقمی سازی قرار گرفته اند و آنها بر بازار جریان تسلط دارند و سود هنرمندان را از بین می برند.

ماهیت باز و غیرمتمرکز بستر عمومی Ethereum به بازیگران صنعت سرگرمی امکان استفاده از مزایای زیر را می دهد:

  • کاهش نقض IP
  • محتوای بدون واسطه از واسطه های صنعت
  • درآمدزایی مستقیم از کلیه دارایی های نوشتاری از طریق قراردادهای هوشمند و پرداخت های خرد p2p

 

چگونه بلاکچین باعث کاهش تخلف IP در رسانه ها و سرگرمی ها می شود?

دزدی دریایی دیجیتال ، نسخه های جعلی ، مالکیت معنوی نقض شده استودیو (IP) و تکثیر موارد دیجیتالی هزینه صنعت فیلم و تلویزیون ایالات متحده را در پی دارد. سالانه 71 میلیارد دلار تخمین زده می شود. Enterprise Ethereum به هنرمندان و سازندگان اجازه می دهد تا فراداده های محتوای منحصر به فرد خود را دیجیتالی کرده و حقوق IP را بر روی دفتری بدون تغییر و مهر و موم شده مدیریت و ذخیره کنند. فقط ضمیمه ساختار بلاکچین باعث می شود سازندگان در صورت بروز نقض حقوقی خود را به طور قانونی اجرا کنند..

چگونه بلاکچین موجب عدم اخلال در رسانه ها و سرگرمی ها می شود?

صنعت تبلیغات و رسانه مملو از واسطه ها است. گزارش CitiGroup که اگرچه صنعت موسیقی ایالات متحده در بالاترین میزان خود 43 میلیارد دلار در سال است. این هنرمند فقط 5 میلیارد دلار یا حدود 12 درصد به خانه می برد. خدمات پخش درخواستی مانند YouTube ، Spotify ، Apple Music و Soundcloud واسطه و همچنین پخش کننده های صنعتی مانند شرکت های موسیقی ضبط شده ، ناشران موسیقی ، مدیران موسیقی و توزیع کنندگان موسیقی هستند.

چگونه بلاکچین امکان پرداخت خرد در رسانه ها و سرگرمی ها را فراهم می کند?

هنگامی که یک سازنده محتوا دارایی خود را در یک بستر بلاکچین ثبت کرد ، بلاکچین هر استفاده از آن محتوا را ثبت می کند. این ردیابی مکانیسم های قیمت گذاری در زمان واقعی ، انعطاف پذیر و کاملاً شفاف مبتنی بر مصرف را امکان پذیر می کند ، به عنوان مثال ، صورتحساب اندازه گیری شده. از یک قرارداد هوشمند می توان برای پرداخت خرد خودکار بین مصرف کننده و سازنده استفاده کرد.

تجارت & مطالعه موردی مالی

MythX: تسهیل پرداخت های اشتراکی ارزهای رمزنگاری شده برای بنگاه های اقتصادی

پرداخت اشتراک ارز رمزنگاری شده با محصول Codefi Payments ، دیزی. این ابتکار MythX را قادر ساخت تا یک راه حل پرداخت ارز رمزنگاری شده برای جایگزینی پرداخت آسان زنجیره ای برای گزینه های فیات فراهم کند..


MythX تسهیل پرداخت های اشتراک ارز رمزنگاری شده برای شرکت

موارد استفاده از بلاکچین در رسانه چیست؟ & سرگرمی?

چندین برنامه بلاکچین در سراسر تبلیغات وجود دارد & صنعت رسانه در اینجا برخی از موارد استفاده برتر است که ConsenSys شناسایی کرده است:

  • توزیع محتوا و فروش همتا به همتا
  • ساده پرداخت حق امتیاز
  • مدل های صورتحساب مبتنی بر استفاده

 

چگونه فناوری بلاکچین امکان فروش همتا و توزیع محتوا در رسانه ها و سرگرمی را برای همتا فراهم می کند?

با استفاده از Ethereum ، هنرمندان می توانند بخش عمده ای از کار مدیریت بازرگانی را در مورد صدور مجوز ، قراردادها و پرداختها به طور خودکار انجام دهند. هنگامی که کار مبتنی بر قرارداد ، معمولاً با واسطه ها ، خودکار می شود و با کسری از هزینه انجام می شود ، سازندگان می توانند کار خود را مستقیماً به نظیر بفروشند. بازارهای مبتنی بر بلاکچین برای محتوای دیجیتال به ایجادکنندگان و مصرف کنندگان اجازه می دهد بدون واسطه های پرهزینه تعامل کنند.

چگونه فناوری بلاک چین پرداخت حق امتیاز را ساده می کند?

در یک بستر مبتنی بر بلاکچین ، هنرمندان می توانند آثار اصلی را بارگذاری کنند ، خود منتشر کنند ، گزینه های صدور مجوز را کنترل کنند و توزیع ها را مدیریت کنند. پرداخت حق الزحمه را می توان در یک قرارداد هوشمند برای هر قسمت از محتوا برنامه ریزی کرد و پس از استفاده به طور خودکار به سازنده پرداخت کرد.

چگونه فناوری بلاکچین گزینه های جدید قیمت گذاری برای محتوای پولی ایجاد می کند?

در حال حاضر ، مشتریان برای دستیابی به تبلیغات و رسانه هایی مانند YouTube ، Hulu ، Tidal ، Amazon Prime و Netflix به جمع كنندگان محتوا پرداخت می كنند. از آنجایی که مشتریان بیش از حد از سرویس های جریانی بمباران می شوند ، فرصتی برای مدل های مبتنی بر مصرف پرداخت به ازای هر بار استفاده خود را نشان می دهد. فناوری Blockchain توانایی ثبت یک رکورد پیچیده از داده های استفاده از رسانه را دارد و مدل های کارآمد پرداخت هزینه خرد را قادر می سازد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector