Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Blockchain در اروپا: رصدخانه و تالار گفتگوی Blockchain اتحادیه اروپا

تسریع در نوآوری در بلاکچین در اروپا

چالش

اتحادیه اروپا مدت ها است که توانایی بلاکچین را در دامن زدن به نوآوری دیجیتال به سود تجارت و جامعه اروپا در بخش های دولتی و خصوصی شناخته است. اروپا همچنین از نظر اکتشاف بلاکچین بسیار فعال بوده است قطعنامه Blockchain پارلمان اروپا به مشارکت Blockchain اروپا (EBP) ، به تازه اعلام شده انجمن بین المللی برنامه های قابل اعتماد Blockchain (INATBA) نیازی به ذکر نیست که بودجه قابل توجهی که از طریق این پروژه برای بلاکچین فراهم شده است افق 2020 برنامه.

رهبران دولت اروپا می فهمند که سیاست قوی باید مبتنی بر اطلاعات و بینش صحیح باشد. با توجه به طبیعت نوپا و سریع بلاکچین ، چگونه سیاست گذاران اروپایی می توانند از وضعیت و توسعه راه حل های مبتنی بر بلاکچین در اروپا اطلاعاتی کسب کنند؟ چگونه آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که نگرانی ها را می شنوند و با جامعه بلاکچین اروپا همگام می مانند?

پاسخ: رصدخانه Blockchain اتحادیه اروپا & انجمن, یک پروژه دو ساله که توسط کمیسیون اروپایی با پشتیبانی از پارلمان اروپا. رصدخانه Blockchain اتحادیه اروپا & این مجمع برای ارائه تجزیه و تحلیل ، بحث ، آموزش و توصیه های معنی دار برای تقویت نوآوری در بلاکچین در اکوسیستم اروپا طراحی شده است.

 

مشارکت ConsenSys

تصمیم گیری معنادار در مورد سیاست های بلاک چین در اروپا

کمیسیون اروپا ConsenSys و شرکای دانشگاهی آن را از گروه 18 نامزد به عنوان شریک اصلی رصدخانه Blockchain اتحادیه اروپا انتخاب کرد & انجمن. به عنوان پیمانکار اصلی ، از ConsenSys خواسته شد تا بستر رصدخانه را ایجاد کند و تریبونی را برای اطمینان از اینکه همه ذینفعان علاقه مند در جامعه بلاک چین اروپا می توانند تخصص و بینش خود را در بحث و توصیه های بعدی ارائه دهند ، فراهم کند. رصدخانه & تالار گفتمان فن آوري است و از نظر پزشکان فن آوري هاي دفتر توزيع شده دولتي و خصوصي استقبال مي کند.

اهداف رصدخانه & انجمن به شرح زیر است:

 • کار مداوم برای شناسایی و نظارت بر روندها و ابتکارات بلاکچین در سراسر اروپا و بقیه جهان
 • جمع آوری بینش و تخصص از بهترین منابع اروپایی و جهانی و انجام تحقیقات اصلی برای تولید منابع جامع و در دسترس عموم دانش بلاکچین
 • برای ایجاد یک انجمن جذاب و شفاف که در آن تمام ذینفعان زنجیره بلوک اروپا می توانند تجربه ، بحث در مورد مباحثه و تأمل در مورد آینده این فناوری جدید را به اشتراک بگذارند
 • برای ارائه توصیه هایی در مورد نقش کشورهای عضو اروپایی که به دنبال تسریع در پذیرش بلاکچین و نوآوری هستند

برای دستیابی به این اهداف ConsenSys از نزدیک با اداره کل شبکه های ارتباطی ، محتوا و فناوری کمیسیون اروپا (DG CONNECT) و همچنین م institutionsسسات برجسته دانشگاهی مانند دانشگاه ساوتهمپتون ، موسسه دانش دانش در دانشگاه آزاد ، دانشگاه لوسرن همکاری می کند. علوم کاربردی و دانشگاه کالج لندن.

در حالی که ConsenSys و شرکای دانشگاهی یک هسته اساسی ، رصدخانه Blockchain اتحادیه اروپا را تشکیل می دهند & این مجمع به عنوان یک تلاش پان اروپایی تصور شد و به طور فعالانه از طیف وسیعی از ذینفعان که از طرق مختلف به این انجمن کمک می کنند ، سهم می گرفت:

 • گروه های کاری مجمع ، متشکل از 60 رهبر فکری زنجیره ای اروپایی ، مسئول تحقیق در مورد اقدامات موجود و شناسایی نیاز احتمالی برای اقدام اتحادیه اروپا هستند.
 • این مجمع از بیش از 1000 سیاستگذار اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه اروپا ، کارآفرینان ، محققان و متخصصانی که به طور موقت کمک می کنند درخواست می کند..
 • این مجمع همچنین از نظرات و نظرات مردم از طریق انجمن استقبال می کند #EBlockchainCommunity بستر آنلاین.

ورودی این سهامداران از طریق رصدخانه در دسترس است & فعالیتهای مختلف مواجهه عمومی انجمن این شامل:

 • نقشه برداری: رصدخانه & فروم یک نقشه برداری جامع و پویا از صدها طرح ، رویداد و منابع بلاکچین در اروپا و سراسر جهان را آغاز کرده است.
 • تحلیل و گزارش گیری: رصدخانه & انجمن با استفاده از اولویت های کمیسیون اروپا و براساس ورودی از گروه های کاری خود و سایر سهامداران ، در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مهم blockchain تجزیه و تحلیل و گزارش می کند..
 • اشتراک و آموزش دانش: رصدخانه & انجمن چندین منبع آموزشی از جمله دوره های عمومی از طریق وبینارها و کانال های مشابه را ارائه می دهد. این منابع در وب سایت آن موجود است. به طور مداوم از پیشرفت خود گزارش می دهد و اخبار و دیدگاه ها را از طریق خبرنامه ، رسانه های اجتماعی و سایر کانال های ارتباطی خود به اشتراک می گذارد.
 • رویدادها و بحث تعاملی: رصدخانه & فروم یک سری کارگاه های موضوعی و همچنین رویدادهای دیگری را برای تسهیل بحث سالم و تبادل ایده برگزار می کند.

“من بلاکچین را به عنوان یک تغییر دهنده بازی می دانم و می خواهم اروپا در خط مقدم توسعه خود باشد. ما باید یک محیط مناسب فراهم کنیم … رصدخانه و تالار گفتگوی بلاکچین اتحادیه اروپا گام مهمی در این راستا است. “

– ماریا گابریل ، کمیسار اقتصاد و جامعه دیجیتال

نتایج بدست آمده از مه 2019


کارگاه های آموزشی

 • با همکاری کمیسیون اروپا ، شرکای دانشگاهی و گروه های کاری آن ، این مجمع تا به امروز 9 کارگاه آموزشی در زمینه موضوعات کلیدی زنجیره بلوک زیر برگزار و برگزار کرده است:
 • مجمع و شرکای آن در مجموع 18 کارگاه آموزشی در طول عمر رصدخانه برگزار خواهند کرد.
 • تحلیل و گزارش دهی

  • در رابطه با گروه های کاری مجمع و همچنین سایر متخصصان موضوعی انتخاب شده ، این مجمع تا به امروز پنج گزارش موضوعی را تحقیق ، تألیف و منتشر کرده است:
 • این مجمع به طور فعال در حال کار بر روی گزارش های موضوعی اضافی در زمینه شناخت قانونی ، زنجیره تأمین و همگرایی است و 13 گزارش از طول عمر رصدخانه را منتشر می کند.
 • این مجمع همچنین مجموعه ای از مقالات تحقیقاتی سفارش داده شده به همراه شرکای دانشگاهی خود و همچنین منابع دیگری از جمله فیلم های آموزشی را در این زمینه منتشر کرده است. دانش صفحه.
 • دارایی های جامعه

  رصدخانه Blockchain اتحادیه اروپا & تالار گفتمان در ادامه به بررسی موارد مرتبط با بلاکچین در اروپا می پردازد. نقشه راه رصدخانه که به جلو می رود شامل غواصی های عمیق به بلاکچین است و:

  • دارایی های دیجیتال
  • مراقبت های بهداشتی
  • خدمات مالی
  • امنیت سایبری – حریم خصوصی
  • تحصیلات
  • تأثیرات اجتماعی
  • انرژی & محیط

  برای اطلاعات بیشتر و اخبار به روز در مورد رصدخانه Blockchain اتحادیه اروپا & انجمن ، بررسی کنید https://www.eublockchainforum.eu/

  راه حل های ConsenSys

  برای مشاوره بلاکچین سازمانی ثبت نام کنید

  ConsenSys Solutions بلاکچین را برای تجارت به ارمغان می آورد. ما به شرکت ها ، دولت ها ، سازمان های غیرانتفاعی و استارتاپ ها در سراسر جهان کمک می کنیم تا راه حل های بلاکچین عمومی و خصوصی را بسازند ، آزمایش و استقرار دهند.

  با یک متخصص بلاکچین ارتباط برقرار کنیدبرای مشاوره بلاکچین سازمانی ثبت نام کنید

  همکاران تحقیق

  آرم موسسه رسانه دانشدانشگاه لوسرنآرم دانشگاه کالج لندنآرم Uni southamptom آبی

  درباره رصدخانه Blockchain اتحادیه اروپا بیشتر بدانید & انجمن

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector