Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

سخنران اصلی Blockchain در فناوری و تجارت هسته ای Blockchain

Aviv Lichtigstein یک رهبر و کارآفرین فکر است با تجربه گسترده در ساخت محصولات سازمانی با استفاده از Big Data & هوش مصنوعی او همچنین بنیانگذار و مدیر عامل 101Blockchains.com – یکی از پیشروترین پورتال های منابع بلاکچین در جهان است. Aviv یک مدیر ارشد با بیش از 12 سال تجربه در زمینه های مختلف با بازی در نقش های فنی ، عملیاتی و تجاری است. وی دارای مهارت بی نظیری در زمینه راه اندازی ، اجرای و رشد پروژه ها و برنامه ها برای مدل های تجاری متعدد است. این صنایع و فناوری ها شامل استارتاپ های مشهور شرکت های Fortune 500 است و Aviv با ذکاوت و درخشش آنها را به مسیر موفقیت سوق داده است. به غیر از اینها ، آویو سابقه اثبات شده ای در ایجاد ، ساخت و مدیریت تیم ها برای توسعه محصولات و مشاغل دارد. علاوه بر این ، او یک مسافر پرشور و سه گانه مشتاق Ironman است.

سخنران اصلی فناوری Blockchain بلندگو

iCEE.fest: آپگرید 100 ، 2019

صنایع با سرعت نمایی در حال تغییر هستند و فناوری Blockchain یک عنصر مهم در بازی است. Blockchain نه تنها انقلابی در بخش های مالی ایجاد کرده است بلکه سایر بخشهای بزرگ مانند خدمات دولتی ، زنجیره های تأمین ، بهداشت ، خرده فروشی ، اینترنت اشیا and و بسیاری دیگر را نیز متحول می کند. به عنوان مثال ، امارات متحده عربی در تلاش است تا فناوری را در هر بخش از دبی ادغام کند. هدف این است که این شهر اولین شهری باشد که تا سال 2020 فقط در Blockchain فعالیت می کند.

بلاکچین یک فناوری منحصر به فرد است که نیاز به هرگونه واسطه را برطرف می کند و ساختاری غیرمتمرکز را ایجاد می کند که به همه کاربران قدرت می بخشد. داده ها اکنون ارز جدیدی است و بلاکچین به طور موثر می تواند راهی برای برداشت آن باشد. از طرف دیگر ، انتظار می رود که Blockchains سازمانی به صنعتی به ارزش 3.1 تریلیون دلار در سال 2030 برسد. شکل گیری شکل جدید اینترنت نیز در اختیار فناوری توزیع دفتر کل است. به عنوان یک سخنران اصلی Blockchain ، تخصص Aviv حول محور این مفهوم اصلی است که جلسات بصیرت آمیز را تنظیم می کند.

سخنران اصلی Blockchain

دنیای فناوری Blockchain ، لندن 2019

چشم انداز در مورد تجارت بلاکچین & فن آوری

مشکل اصلی شبکه های متمرکز میراث در دنیای تجارت معمولی است. هر نوع تجارت به این معماری معیوب وابسته است. در نتیجه ، مردم عادی در حال پرداخت هزینه هستند. نه تنها فناوری Blockchain انقلابی در این سیستم های شبکه ایجاد می کند ، بلکه امکان ایجاد بازارهای جدید بی شماری را نیز فراهم می کند و در طولانی مدت تریلیون دلار صرفه جویی می کند.

بهترین بلندگوی بلاکچین 2020

Mobilefest ، استانبول 2019

این بدان معنی است که فناوری Blockchain می تواند برای مدل های تجاری معمولی یک برکت و نفرین باشد زیرا با گذشت زمان آنها را تغییر شکل می دهد. با این حال ، امکانات بسیار زیاد است. به همین دلیل صنایع و استارتاپ های بی شماری برای فرصت های بیشتر در این فناوری سرمایه گذاری می کنند. سخنران فناوری Blockchain Aviv بر ویژگی های خاص فناوری Blockchain و چگونگی تحول متمرکز است. او همچنین می تواند مشکلات اساسی و چگونگی مقابله صنایع با تغییر جدید را روشن کند. در حالی که دیگر سخنرانان برجسته بلاکچین تمایل دارند مسائل را بیش از حد پیچیده کنند ، Aviv ترجیح می دهد همه چیز را با اصطلاحات ساده تر که برای مردم عظیم الجثه خوشایند است ، خراب کند.

سخنران اصلی بلاکچین aviv lichtigstein

بورس اوراق بهادار تل آویو


سخنران اصلی Blockchain ، Aviv همچنین دارای اشتراک صنایع مختلفی است که با گذشت زمان تغییر می کنند مانند –

  • خدمات دولتی
  • زنجیره های تأمین
  • مراقبت های بهداشتی
  • بیمه
  • خرده فروشی و موارد دیگر.

نتایج جدیدتر

بدیهی است که وقتی فناوری جدیدی وارد کار می شود ، اکثر مردم از ابتدا نمی دانند که چگونه با آن کنار بیایند. با این حال ، صنایع یاد می گیرند که پس از دیدن آنچه دیگران انجام می دهند و سپس تغییر آن برای بهتر شدن نتایج بازار ، آن را با موفقیت ادغام کنند. دقیقاً چگونگی اوضاع در حال حاضر با فناوری Blockchain پیش می رود. بازارها در تلاشند تا اطلاعات بیشتری در مورد تحول Blockchain بدانند اما در عوض چرخش های اشتباه منجر به شکست می شوند.

با این حال ، Aviv به عنوان یکی از برترین سخنرانان بلاکچین موضوع را به زبان ساده ارائه می دهد و درباره چالش های پذیرش Blockchain که یک کسب و کار با آن روبرو است صحبت می کند. وی همچنین ابزارهای لازم برای هرگونه تغییر موفقیت آمیز بلاکچین سازمانی را که می تواند به حفظ اوضاع کمک کند ، تجزیه و تحلیل می کند.

بلندگوی برتر Blockchain

بهداشت و درمان را تغییر دهید ، 2019

پیامدهای Blockchains سازمانی

این یکی از تأثیرات طولانی مدت فناوری Blockchain است. کاملاً کنایه آمیز است که چگونه بنگاه هایی که بیشتر در معرض تهدید آن هستند ، در آن سرمایه گذاری می کنند. بسیاری از شرکت ها در حال چشم انداز این فناوری هستند تا کاملاً شیوه های اداره کار خود را تغییر دهند. آنها کاملا اشتباه نمی کنند بلاکچین از ویژگی های اساسی برای افزودن ارزش بیشتر به تمام بخش های خود برخوردار است و به آنها فضای بیشتری برای توسعه می بخشد.

امروزه سازمان های مختلف برای رشد مداوم باید با مشکلات عظیم مدیریت داده ها و معاملات مواجه شوند. این سناریو چالش هایی با درجه سازمانی ایجاد می کند که با پیچیدگی ، شفافیت و مسائل امنیتی سروکار دارند. به عنوان مثال ، بازار تقلبی تنها مسئول گرفتن بیش از 7.5 میلیارد دلار درآمد هر ساله فقط در ایالات متحده آمریکا است. با پیشرفت تکنولوژی ، بلاکچین اکنون قادر به مدیریت حجم بیشتری از داده ها و معاملات پیچیده است. مدل سازمانی استراتژیک بهتر به آنها کمک می کند تا از پس این چالش ها برآیند.

با در اختیار داشتن بلاکچین های سازمانی ، اکنون سرانجام می توانند سهم عادلانه خود را در بازارهای آینده به دست آورند. با توجه به این نکته ، سخنران اصلی Blockchain ، Aviv بهترین نوع فناوری های Blockchain را که برای سازمان های خاص مناسب تر است ، شرح می دهد. او همچنین راه حل های دیگری مانند فروشندگان ارائه Blockchain به عنوان سرویس و سیستم عامل Blockchain Enterprise را بررسی می کند. علاوه بر این ، موارد استفاده احتمالی و چالش های کل مفهوم در جلسه سخنران اصلی Blockchain به اشتراک گذاشته شده است.

سخنران اصلی Blockchain 2019

نمایشگاه سازمانی دیجیتال ، مادرید 2019

فناوری Ledger توزیع شده – تغییر دهنده بازی واقعی

Aviv برنامه سخنران اصلی Blockchain خود را با پوشش سایر عوامل نیز ایجاد می کند. بلاکچین سهم کافی از نقایص خود را دارد. به همین دلیل بسیاری از افراد در این زمان علاقه زیادی به پذیرش فناوری ندارند. برای مقابله با این موضوع ، آویو همچنین اصطلاح چتر “فناوری توزیع شده لجر” و تأثیرات آن را به تصویر می کشد..

فناوری Blockchain فقط قسمت کوچکی از فناوری Ledger توزیع شده است. مردم اغلب این دو اصطلاح را اشتباه گرفته و به جای یکدیگر استفاده می کنند. اما این تمام قضیه در اینجا نیست. به غیر از Blockchain ، بسیاری از فناوری های توزیع شده Ledger کاملاً مجهز برای تحمل بار بازار جهانی وجود دارد. در برنامه سخنران اصلی Blockchain ، Aviv می خواهد مطمئن شود که سردرگمی را از این دو اصطلاح برطرف کرده و DLT را بیشتر روشن می کند. در جلسات سخنران فناوری Blockchain ، او انواع مختلف را مطالعه می کند و ویژگی های فردی آنها را بررسی می کند. به غیر از توضیح معنی DLT ، او همچنین در جلسه سخنران اصلی blockchain سیستم عامل های پیشرو برای یک فناوری خاص را پوشش می دهد. برخی از آنها عبارتند از:

وب 3.0 و آینده اینترنت

اینترنت نیز از فناوری Blockchain بی بهره نخواهد ماند. تاکنون مردم با وب 1.0 و وب 2.0 آشنا هستند. این دو بر اساس معماری معمولی کلاینت سرور است و بیش از حد دارای نقص است. این نوع مدل اطلاعات شخصی کاربران را مستعد سو abuse استفاده می کند. اما با اینترنت جدید “وب 3.0” همه چیز به سمت تمرکززدایی سوق پیدا می کند و آن را بیشتر کاربر محور می کند. مردم روش امن تر و شفاف تری برای اتصال به سیستم عامل های مورد علاقه خود پیدا می کنند.

سخنران فناوری Blockchan

Tech Week فرانکفورت ، آلمان ، 2019

این امر آینده اینترنت را تغییر شکل داده و کاملاً متفاوت از آنچه مردم به آن عادت کرده اند خواهد بود. با این حال ، Blockchain Technology اینترنت را از طریق Web 3.0 قالب سازی کرده و آن را سریعتر و بهتر می کند. Aviv ، به عنوان یکی از برترین سخنرانان Blockchain ، این مسئله را برطرف می کند و تفاوت های نسل های قبلی اینترنت را یادداشت می کند. برای شفاف سازی بیشتر ، سخنران اصلی در بلاکچین لایه های معماری را ترسیم می کند ، و نتیجه نهایی را نشان می دهد.

Blockchain Technology هنوز مسیری طولانی در پیش دارد. اینها فقط مراحل اولیه آن انقلاب است. Aviv همیشه تمام تحقیقات و مطالعات خود را برای برنامه بلندگو Blockchain Technology با جدیدترین تحولات به روز می کند.

به غیر از این ، برنامه سخنران اصلی Blockchain همچنین شامل آینده احتمالی اینترنت و نحوه ساخت یک اکوسیستم پایدار است.

آره! من می خواهم Aviv را به عنوان سخنران اصلی داشته باشم

بیایید با هم ارتباط برقرار کنیم و دریابیم که چگونه می توانیم به شما کمک کنیم ارزش جدیدی را به سازمان خود برسانید

همچنین می توانید با ما direclty از طریق ایمیل ارسال کنید-> با 101blockchains.com تماس بگیرید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector