Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

اتصال Blockchain با Codefi Orchestrate

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ توسعه دهندگان

اتصال Blockchain با Codefi Orchestrate

توسط ConsenSys 20 مه 2020 ارسال شده در 20 مه 2020

ارکستراسیون Codefi

برنامه های سازمانی را به راحتی به یک شبکه Ethereum متصل کنید

POC های Blockchain (اثبات مفاهیم) در صنایع مختلف در حال افزایش است. با این حال ، بسیاری از موسسات با ساختن راه حل های مقرون به صرفه و مقرون به صرفه مبارزه می کنند. چرا؟ از آنجا که ساختن یک راه حل سازمانی که با شبکه های بلاکچین تعامل داشته باشد می تواند یک کار پیچیده باشد.

در اینجا برخی از ملاحظات کلیدی هنگام جستجو برای اتصال برنامه های سازمانی خود به شبکه Ethereum و روش های حل آنها با استفاده از Codefi Orchestrate ذکر شده است..

نیازهای امنیتی 

کلیدهای خصوصی 

کلیدهای خصوصی در قلب هر شبکه غیرمتمرکز قرار دارند و برای اطمینان از به خطر افتادن آنها به محافظت های اضافی نیاز دارند. با استفاده از یک محفظه خزانه امن که از کلیدهای چرخان و مجوزهای سخت استفاده می کند ، می توانید از خصوصی بودن کلیدهای خود اطمینان حاصل کنید. 

کلیدهای خصوصی ارکستراسیون کنید

Codefi Orchestrate سازگاری با سیستم های ذخیره سازی ایمن مانند Hashicorp Vault را ارائه می دهد ، كه در آن كلیدهای خصوصی هنگام امضای تراكنش یا در حافظه زندگی می كنند یا به صورت رمزگذاری شده بر روی دیسك ذخیره می شوند ، به طور چشمگیری احتمال به خطر افتادن كلید خصوصی را محدود می كنند. Hashicorp Vault گزینه خوبی برای ذخیره اکثر کلیدهای خصوصی است که روزانه استفاده می شود (به عنوان مثال کلید خصوصی یک سرمایه گذار در یک سیستم مالی غیرمتمرکز) و تعادل خوبی بین امنیت ، تجربه کاربر و هزینه زیرساخت ارائه می دهد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلیدهای خصوصی و ارکستراسیون ، پست وبلاگ را بخوانید “چگونه Codefi Orchestrate 4 چالش اصلی امنیتی برای شرکت را حل می کند راه حل های Blockchain“.

حسابرسی های قرارداد هوشمند


قراردادهای هوشمند اطلاعاتی هستند که داده های شما را ذخیره و پردازش می کنند. هر گونه اشکال و آسیب پذیری می تواند برای راه حل blockchain شما فاجعه بار باشد. در اینجا چند سوال برای اطمینان از جواب دادن به شما وجود دارد:

 1. آیا قرارداد هوشمند با استفاده از کد صحیح اجرا شده است?

2. آیا اجرای قرارداد هوشمند ایمن است ، یعنی برای حملات احتمالی درب پشتی ندارید?

ارکستر به زودی با ادغام می شود MythX, یک API امنیتی قوی که به طور خودکار آسیب پذیری ها را در قراردادهای هوشمند که کد آنها در ثبت قرارداد Orchestrate موجود است ، بررسی و پرچم گذاری می کند.

محیط های بدون شکست

خرابی و خرابی سیستم می تواند بسیار پرهزینه باشد. طبق گفته گارتنر ، متوسط ​​هزینه خرابی برای یک شبکه سازمانی حدود 5600 دلار در دقیقه است. در اینجا نحوه محاسبه هزینه های بالقوه شما برای خرابی شبکه بلاکچین شما آورده شده است:

هزینه زمان خرابی (در هر ساعت) = درآمد از دست رفته + بهره وری از دست رفته + هزینه های بازیابی + هزینه های نامشهود

درآمد گمشده = درآمد / ساعت x خرابی (ساعت) x آپ تایم (٪)

صنایع با نظارت عالیه همچنین می توانند جریمه و هزینه های اضافی متحمل شوند.

شکست های احتمالی معامله

برخی از ملاحظاتی که ممکن است به راحتی نادیده گرفته شود عبارتند از:

  • حساب شما از قبل بودجه ندارد
  • افزایش قیمت بنزین ، باعث می شود معاملات شما استخراج نشود

با داشتن ویژگی مدیریت شیرآلات ، Codefi Orchestrate به شما اطمینان می دهد که معاملات شما هر بار کنترل و ارسال می شوند. 

سایر نقاط درد معامله عبارتند از:

  • از دست دادن معاملات که هنوز استخراج نشده اند
  • خطاهای غیرقابل جبران همیشه یک خطر است

با استفاده از مدیر معاملات Orchestrate ، تراکنش ها به طور مداوم کنترل می شوند و در صورت عدم استخراج ، دوباره پخش می شوند. کدهای خطا به محض بروز خطا برای محدود کردن خسارت احتمالی ، به کاربران ارسال می شوند. 

خطرات با حجم زیاد & در دسترس بودن بالا

ارسال دسته ای از معاملات همیشه آسان نیست. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که هر یک از آنها مرتب شده اند و به ترتیب.

ارکسترات Codefi یک پایگاه داده توزیع شده کاملاً در دسترس را ارائه می دهد تا بتواند پرونده های معاملات خارج از زنجیره را ارسال کند. معاملات و رسیدها به ترتیب با استفاده از گذرگاه پیام سازمانی حفظ می شوند.

یک راه حل بسیار در دسترس نیز انعطاف پذیری و مقیاس پذیری افقی را تضمین می کند. با کاهش وابستگی های خرد ، Orchestrate از اتلاف اطلاعات جلوگیری می کند.

درباره بیشتر بیاموزید کدفی ارکستر کردن

موارد زیادی وجود دارد که باید با “در میان” سیستم عامل Ethereum و برنامه های شما در نظر گرفته شود. از معاملات ، قراردادهای هوشمند ، گاز ، برق و غیره – می خواهید اطمینان حاصل کنید که هر قسمت در نظر گرفته شده است تا از دست دادن داده ها ، نقض امنیت یا خطرات دیگر جلوگیری شود. در پست های آینده ، ما در مورد چگونگی مدیریت هزینه های ساخت راه حل blockchain و کاهش زمان تولید با برنامه ریزی هوشمند و Codefi Orchestrate بحث خواهیم کرد..

Codefi Orchestrate 2.0 اکنون در دسترس است. برای پرسش ، نسخه ی نمایشی یا یادگیری اینکه چگونه Orchestrate می تواند به شما در کاهش زمان تولید کمک کند, با ما تماس بگیرید.

در تماس باشید

Newsfiber ارکسترات CodefiCodefiEnterprise Ethereum خبرنامه برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector