Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

زنان در Blockchain Tech در ETH Lagos: Ese Mentie

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ توسعه Blockchain

زنان در Blockchain Tech در ETH Lagos: Ese Mentie

مدیر تضمین کیفیت uPort Ese Mentie ارتباط بین سیستم های غیرمتمرکز و تمدن های آفریقای باستان را از طریق لسا مونه ژانویه 17 ، 2020 منتشر می کند ارسال شده در 17 ژانویه 2020

Eseoghene Mentie

اس که در لاگوس ، نیجریه زندگی می کند ، نحوه علاقه مند شدن به فناوری بلاکچین و ارتباط پنهان بین عدم تمرکز و ساختارهای باستانی آفریقایی را به اشتراک می گذارد. این فکر می کند زمان آن فرا رسیده است که مردم درک کنند که فناوری نه تنها در دسترس نیست بلکه توسط هر کسی که می خواهد یاد بگیرد می تواند از آن استفاده کند. این داستان اوست.

در طول قرن ها ، خارجی ها سیستم های خود را به آفریقا تحمیل کرده اند ، و ما مجبور به استفاده از آنها شده ایم – که اغلب به ضرر ما است.

Web3 به عنوان یک فناوری باز ساخته شده است. ما می توانیم از این فناوری برای توسعه جامعه ای که منعکس کننده ماست استفاده کنیم ، جامعه ای که می تواند به نفع مردم آفریقا باشد.

مادرم من را با رمزنگاری آشنا کرد.

ما همیشه رایانه در اطراف خود داشتیم و من تمایل مداوم داشتم که یاد بگیرم چگونه کار می کند. این جذابیت منجر به مدرک لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه بنسون آیداهوسا ، ایالت ادو نیجریه شد.

به اندازه کافی جالب توجه ، مادر من رمزنگاری را به رادار من آورده است! او اصطلاح “بیت کوین” را به من معرفی کرد. من به عنوان “فرد با تکنولوژی” در خانواده ام ، به تحقیق پرداختم. بعد از اینکه انگشت شست را برای خرید رمزنگاری به او دادم ، من مرتبا به جستجو در بلاکچین و ارز رمزنگاری شده پرداختم. من از اینکه چگونه نیازی به سرور مرکزی ، نحوه توزیع و منبع آزاد آن نیست ، شگفت زده شدم.

در حال حاضر ، یک مبارزه مداوم در مورد مرزها ، ویزا ، اعتماد و هویت در سراسر جهان وجود دارد. اگر راهی برای حل این مسئله مداوم وجود داشته باشد ، این از طریق فناوری خواهد بود. ترکیب این دو موضوع من را به سمت هدایت سوق داد پروژه uPort, یک شرکت بلاکچین که بر روی هویت خود حاکم بر پروتکل Ethereum تمرکز دارد. در بستر uPort ، شما حق داده هایی را دارید که هویت شما را تشکیل می دهند و می توانید به دلخواه دسترسی به این داده ها را به اشتراک بگذارید و لغو کنید. بازنگری در ساختارهای شناسایی می تواند پیامدهای مثبت بسیاری برای قاره آفریقا داشته باشد حدود 500 میلیون نفر فاقد شناسنامه رسمی هستند.

من به عنوان مدیر تضمین کیفیت در سال 2017 به uPort پیوستم ، و در اوایل سال 2019 مدیر QA شدم. کار من اتصال خطرات به مشکلات و اشکالات برای کاهش سطح خطر است.


در حال حاضر ما در حال کار بر روی روشهایی هستیم که ادغام uPort را برای افراد آسان تر کرده و حتی بدون آخرین فن آوری نیز می توانند به داده های خود دسترسی پیدا کنند. هدف این است که بتوان آن را برای افرادی که دارای تلفن های ویژه هستند – نوعی تلفن همراه که دارای ویژگی های بیشتری نسبت به تلفن های همراه استاندارد است اما معادل تلفن های هوشمند نیست – یا برای افراد بدون تلفن در دسترس قرار داد..

وب 3 قبل از استعمار ، آینه جوامع خودگردان آفریقایی است

هنگامی که به فضای بلاکچین پیوستم ، شروع به کشف حتی بیشتر شباهت بین این فن آوری های “جدید” و مکانیزم های قدیمی و قابل اعتماد در جوامع آفریقایی کردم.

ساخت Web3 نمایانگر مفاهیم سنتی و ساختارهای اجتماعی است که نشان می دهد ما قبل از استعمار چگونه در آفریقا اداره می کنیم. در زمان های گذشته ، آفریقا از قبایل ، طوایف و جوامع غیرمتمرکز تشکیل شده بود ، نه ملت های متمرکز. مرزها و کشورها وجود نداشت. طمع و استعمار همه آن چیزها را به وجود آورده است.

این سیستم های تمرکززدایی و اجماع “جدید” ، خطابه ها و کانال های دولتی از تمدن ها و پادشاهی های باستان الهام می گیرند.

به عنوان مثال ، در بعضی از جوامع آفریقایی ، وقتی شخصی می خواهد ازدواج کند ، به دهکده شریک زندگی خود می رود و بررسی پیشینه می کند. آنها می توانند با یک اوراکل ، پیرزنی از روستا ، صحبت کنند که تاریخ هر خانواده و محوطه آنها را بیان می کند. در پروتکل های بلاکچین ، اوراکل خدماتی هستند که برای بدست آوردن اطلاعات خارجی اضافی در سیستم برای اعتبار سنجی داده ها استفاده می شوند.

حتی اگر بلاکچین یک فناوری جدید باشد ، از مفاهیم و سنت های باستانی روابط عادلانه و ساختارهای قدرت غیرمتمرکز بهره می برد. هویت حاکم بر خود نشان می دهد که آفریقایی ها به طور سنتی چگونه خود را شناسایی می کنند ، روند KYC را انجام می دهند و غیره.

در طول سال ها ، مردم همیشه سیستم های خود را به آفریقا آورده اند ، و ما خود را مجبور به استفاده از آنها کردیم – به ضرر ما. از طرف دیگر ، Web3 به عنوان یک فناوری باز ساخته شده است. ما می توانیم استفاده کنیم ، می توانیم آن را توسعه دهیم. ما می توانیم از این فناوری برای ایجاد جوامع و سیستم هایی استفاده کنیم که کارساز باشند. سیستم هایی که به اقوام و جوامع مختلف آفریقا سود می رساند. به همین دلیل است که من پریدم.

صحبت های اخیر من در EthCC ارتباط بین عدم تمرکز و تمدن های باستان را نشان داد. من مفاهیمی را معرفی کردم که در تمدن های باستان وجود دارد و می تواند به حل برخی از مشکلات موجود در زنجیره بلوک کمک کند.

تنوع محصول بهتری ایجاد می کند

uPort دارای اعضای تیم از هر قاره است: آمریکای جنوبی ، آفریقا ، هند ، اروپا و آمریکای شمالی. همه نمایندگی دارند ، و کد ما منعکس کننده آن است. این یک دیدگاه جامع به چگونگی ظاهر و عملکرد محصول در مکان های مختلف می دهد. تنوع محصول بهتری ایجاد می کند.

وجود افرادی از مناطق مختلف جهان برای همه افراد درگیر چشم باز است. ماهی یک بار ، ما با یک تماس ویدیویی تماس می گیریم و با هم غذا می خوریم. این نه تنها یک لحظه اتصال است ، بلکه برای کمک به مردم در تغییر دیدگاه های جاسازی شده نیز مثر است.

به عنوان مثال ، ما یک همکار هندی داریم که تصاویری از زیباترین مکانهایی را به اشتراک می گذارد که تصاویر معمولی هند را در تلویزیون به چالش می کشد. ما همکارانی از سانفرانسیسکو داریم که گزارش می دهند بسیاری از مردم محلی از سوار شدن به قطار می گذرند زیرا WiFi وجود ندارد. من به آنها درباره تراکم ترافیک در لاگوس می گویم ، و اینکه مردم چقدر از قطار لذت می برند – حتی اگر WiFi نداشته باشد.

اعضای تیم uPort ما در مورد نحوه کار سیستم های محلی خود سهیم هستند و این به ما دیدگاهی دست اول را در مورد قسمت دیگری از جهان و مردمی که در آنجا زندگی می کنند ارائه می دهد..

این توییت

درک Blockchain غیرممکن نیست

من می خواهم مردم درک کنند که بلاکچین ریشه های بسیار قابل قبولی دارد. فکر نکنید خیلی پیچیده است یا اینکه فقط برای افراد خاصی ساخته شده است. م theلفه ها را به چیزهایی که در اطراف شما هستند ربط دهید و به زودی متوجه خواهید شد که درک آن غیرممکن نیست.

همچنین ، افراد بیشتری در فن آوری باید توضیح دهند که فناوری ، به خودی خود ، علم موشک نیست. وقتی من در Girls Who Code صحبت می کنم ، همه چیز را به مفاهیم قابل فهم تقسیم می کنم ، به دختران نشان می دهم که می توان هر چیزی را یاد گرفت. الگوهای قابل تعویض برای دعوت از توسعه دهندگان متنوع به میز بسیار مهم است.

تفسیر من از تنوع کمی متفاوت است ، زیرا در قاره آفریقا بزرگ شدم. با این حال ، من می توانم به عنوان مدیر با یک عضو تیم که اتفاقاً سفیدپوست است ، همین حالا برای جلسه ای در لاگوس بروم. طرف دیگر به طور خودکار رئیس شخص سفیدپوست را تصور می کند. هرگز شکست نمی خورد.

چند نفر از شرکت کنندگان در کنفرانس در ایالات متحده نمی توانستند باور کنند که دختری که شبیه من است و دارای نوارهای بلند است ، احتمالاً در حال کار روی پروژه uPort است. سرانجام ، هنگام یک جلسه در اتیوپی ، یک شرکت کننده از من پرسید: “آیا این فناوری برای همه است؟ فقط سفیدپوستان روی آن کار نمی کنند ، درست است؟ “

به طور خلاصه ، باید به نسل بعدی نشان دهیم که فناوری فقط برای غربی ها نیست. برای کار در فناوری نیازی به روش خاصی نیست. ما باید همه را تشویق کنیم که کمک کنند و نیازهایشان را کدگذاری کنند.

EthLagos 2017ETHLagos 2017

بلاکچین و رمزنگاری باید یک تمایز مشخص داشته باشند

آفریقایی ها باید تفاوت بین فناوری بلاکچین و ارز رمزنگاری شده و قدرتی را که این فناوری می تواند به ما تحمیل کند و به ما کمک کند ، درک کنیم. کاش در مورد اکوسیستم ، کاش افراد بیشتری می دانستند که این سیستم هنوز هم بسیار انحصاری و یکدست است.

ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم تا همه نوع مردم را شامل شویم. همه ما باید در این فناوری سهیم باشیم – یکی از این فناوری ها که قرار است از آن استفاده کنیم. اگر معماران متنوع مشارکت نکنند ، این فناوری به جای نیازهای همه ، فقط درمورد نیازهای چند فرد خاص کار خواهد کرد.

در اینجا ابزارها و نکات من برای توسعه دهندگان Web3 آورده شده است:

ابزارها – Truffle: Blockchain Dev Tools یک محصول عالی است که بلافاصله شما را شروع می کند. بهترین دوست دیگر شما است متوسط. مقالات متوسط ​​را در مورد نحوه شروع کار با Ethereum بخوانید. ایجاد یک حساب کاربری در MetaMask درک اینکه داشتن یک حساب Ethereum به چه معناست. ZeppelinOSیک چارچوب عالی برای شروع سریع است.

نکات – برای اینکه یک توسعه دهنده وب 3 باشید ، باید مفاهیم موجود در بلاکچین و نحوه کار آن را درک کنید. چرا آنطور که کار می کند کار می کند؟ چرا تغییرناپذیر است دانستن اساس ملفه ها به شما کمک می کند محدودیت های توسعه را درک کنید. قبل از ایجاد کد باید پارامترها را درک کنید.

بزرگترین درسی که در نقش خود آموخته اید چیست?

حفظ کیفیت یک سفر بی پایان است.

برای بالا بردن کیفیت باید صدای مزخرف را صدا کنید. این می تواند شما را به عنوان فردی در اتاق که مردم در ابتدا دوست ندارند ، جدا کنید. با این حال ، وقتی فهمیدند که شما به نفع همه کار می کنید ، شروع به دوست داشتن شما می کنند. هرگز از بودن در آن شخص نترسید.

من که یک زن در فن آوری هستم ، مجبور شده ام با منافع بد کنار بیایم. بعضی از مهندسین نرم افزار امتیازات واقعی بزرگی دارند. من یاد گرفته ام که چگونه هیچ زندانی را نگیرم و دقیقاً به او بگویم چگونه است. من انعطاف پذیر هستم اما من هیچ زندانی نمی گیرم. من به نفس خود اهمیت نمی دهم بیایید کار را تمام کنیم.

من شخصی هستم که معتقد است “اکنون می جنگیم ، اما بعداً دوست خواهیم شد”

او می گوید ، با 13 توصیه در LinkedIn.

**

می خواهید مهارت های تبدیل شدن به یک توسعه دهنده بلاکچین را بیاموزید?

Blockchain Developer Job Kit Download را بارگیری کنید

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیچگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereumوبینار

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereum

چگونه API Ethereum خود را بسازیموبینار

چگونه API Ethereum خود را بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمندوبینار

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمند

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector