Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Blockchains عمومی EEA’s Mainnet Initiative Bridges مجاز و عمومی است

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ بلاک چین

Blockchains عمومی EEA’s Mainnet Initiative Bridges مجاز و عمومی است

معنای کارگروه فنی EEA برای بلاکچین ، تجارت و همکاری بین ConsenSys 14 آگوست 2019 ارسال شده در 14 آگوست 2019

شبکه اصلی

هفته گذشته ، اتحاد سازمانی Ethereum (EEA) از راه اندازی ابتکار Mainnet, که هدف آن تسریع در همکاری بین شرکتها و جامعه Ethereum کار بر روی شبکه عمومی است. این ابتکار توسط یک کارگروه فنی هدایت خواهد شد و کانالی برای شبکه اصلی R فراهم می کند&تیم های D برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای شرکت و به شرکت ها فرصت می دهند تا بر توسعه شبکه اصلی تأثیر بگذارند. با پیشرفت های اخیر در Ethereum اجازه و افزایش علاقه به یکپارچه سازی سیستم, این گروه کاری نشان دهنده یک گام مهم دیگر به جلو در زمینه تقویت هماهنگی فنی و همکاری بین شبکه های بلاکچین سازمانی و جامعه شبکه اصلی Ethereum است..

“شتاب سریع نوآوری در فن آوری در سراسر شبکه اصلی Ethereum در حال تغییر چگونگی ارائه ارزش صنایع از طریق معاملات و خدمات همتا به همتا است.”

فراتر از مشخصات: همسویی اکوسیستم اتریوم

همکاری و همسویی فنی کلید افزایش پذیرش بلاکچین است. تا قبل از تشکیل طرح Mainnet ، شرکتهایی که به تعامل و توسعه شبکه اصلی علاقه مند بودند ، فضای رسمی برای همکاری در یک نقشه راه فنی نداشته اند. اتحادیه Enterprise Ethereum که اخیراً کارگروه مشخصات فنی آن را منتشر کرده است V3 مشخصات مشتری برای تسهیل تصویب Enterprise Ethereum ، امیدوار است که طرح Mainnet راهی را برای شرکتها برای تعامل مستقیم و نفوذ در افرادی که به شدت درگیر توسعه نسل بعدی شبکه اصلی Ethereum هستند ، روشن کند..

جوزف لوبین ، یکی از بنیانگذاران Ethereum ، بنیانگذار ConsenSys و عضو هیئت مدیره EEA ، این ابتکار عمل را به عنوان یکی دیگر از نقاط عطف مسیر همکاری با یکدیگر می داند: فناوری Ethereum توسط شرکت. به طور قابل توجهی ، تلاش های ملموس و متعهدی برای استفاده از شبکه اصلی Ethereum توسط شرکت و ایجاد زیرساخت هایی برای شبکه اصلی صورت گرفته است که همچنین به موارد طولانی مدت استفاده تجاری نیز خدمت می کند. سازمانهای اصلی از چهار بزرگ و از فناوری بزرگ گرفته تا داروسازی ، شرکتهای بزرگ خدمات مالی ، بانکهای مرکزی و شرکتهای بزرگ انرژی همه توجه قابل توجهی را به Ethereum معطوف کرده اند. “

فرصت در قابلیت همکاری Mainnet

در طول پنج سال گذشته ، شبکه اصلی Ethereum توسط یک جامعه پر جنب و جوش ، با استعداد و گسترده به جلو رانده شده است. از زمان تأسیس ، شبکه اصلی بیش از 500 میلیون تراکنش ، بیش از 130 میلیون تراکنش را فقط در سال 2019 پردازش کرده است. استفاده از شبکه تقریباً کمتر از 90٪ نسبتاً پایدار مانده است. بیش از 70 میلیون آدرس منحصر به فرد در Ethereum وجود دارد که 16 میلیون آدرس از ابتدای سال ایجاد شده است. علاوه بر این ، تخمین زده می شود که جامعه توسعه Ethereum 30 برابر جامعه بعدی بلاکچین باشد و سریعترین رشد را دارد – تعداد توسعه دهندگان هسته Ethereum بین 2018 و 2019 بیش از 20 درصد رشد کرده است.

با این اوصاف ، توسعه شبکه اصلی نمی تواند جدا از دنیای تجارت فعلی باشد. از آنجا که اکوسیستم اتریوم قصد دارد انقلابی در بسیاری از فرایندهای تجاری در صنایع ایجاد کند و شبکه های پیچیده را ادغام کند ، جامعه شبکه اصلی باید تلاش کند تا فراگیر باشد و با بیشترین سهامداران ذیربط مرتبط همکاری کند. این یک شبه اتفاق نخواهد افتاد ، اما جلب اعتماد و الهام بخشیدن به کسانی که بسیاری از فرآیندهای تجاری امروز را مدیریت می کنند ، دنیای سازمانی قدیمی را به شرکت در شبکه های جهانی به طور فزاینده توزیع شده و در عین حال امن نزدیک می کند.

مشاغل ، دولت ها و سازمان های برجسته شروع به شناسایی شبکه اصلی Ethereum به عنوان یک فرصت می کنند. این علاقه مجدد با ظهور تکنیک هایی حاصل شده است که از قابلیت های منحصر به فرد شبکه اصلی بدون نمایش اطلاعات کسب و کار خصوصی یا منطق محرمانه تجارت در معرض دید عموم مردم یا اشخاص غیر مجاز استفاده می کنند. ماه گذشته ، گروه CapBridge ، با مشارکت ConsenSys ، راه اندازی شد 1 مبادله, اولین بورس اوراق بهادار خصوصی جهان در شبکه اصلی Ethereum. صرافی دارای مجوز و تنظیم توسط پولی سنگاپور است و به شرکت ها گزینه ای امن برای لیست سهام خصوصی برای دستیابی به نقدینگی جهانی ، بدون هزینه های بالای خروجی های معمولی مانند IPO و M می دهد.&آ.


بسیاری از کارشناسان بلاکچین سازمانی پیش بینی می کنند که دسترسی مجاز شبکه های بلاکچین به شبکه اصلی با دسترسی اینترانت به اینترنت مشابه خواهد بود که در آن کاربران پشت فایروال های امنیتی هنوز به تمام بخشهای اینترنت دسترسی دارند یا قسمتهای دیگر آنها را انتخاب می کنند. در مورد بلاکچین ، شبکه های سازمانی می توانند از طریق پل به شبکه اصلی Ethereum دسترسی داشته باشند ، این امکان را دارد که شبکه ها ، گره ها و حساب ها را در زنجیره اصلی انتخاب و انتخاب کند. قابلیت همکاری شبکه مجاز با شبکه اصلی Ethereum امکان ذخیره اطلاعات در سراسر بلاکچین و فضای ابری خصوصی با قابلیت تنظیم خصوصی و رازداری را فراهم می کند. اتصال به شبکه اصلی همچنین امکان سازگاری و دسترسی به موارد زیر را فراهم می کند:

  • سایر شبکه های بلاکچین منبع باز یا تجارت
  • بازارها و کاربران گسترده تر
  • منطق داده یا حاکمیت
  • هزاران dapps

حریم خصوصی ، مجوزها و سازگاری با شبکه اصلی

پیاده سازی دنیای واقعی بلاک چین های سازگار با شبکه اصلی در گوشه گوشه است و ابزارها در اینجا موجود هستند. مثلا, پانتئون مشتری Ethereum است که می تواند کنسرسیوم های خصوصی و مجاز بلاکچین سازگار با شبکه اصلی ایجاد کند. پانتئون قبلاً توسط سهام مایع, یک کنسرسیوم 9 نفره شامل BNP Paribas و Société Générale برای تسویه حساب پس از تجارت در بازارهای سهام. به گفته Thibaud de Maintenant ، مدیر عامل شرکت LiquidShare ، “همکاری با PegaSys قدرت Pantheon ، ویژگی های سازمانی آن و علاقه روزافزون به استفاده از Enterprise Ethereum ساخته شده برای سازگاری شبکه اصلی را نشان می دهد.”

با راه اندازی Enterprise Mainnet Initiative ، EEA امیدوار است که دریچه ای برای هزاران کاربر و فرآیند تجاری که برای شبکه های بزرگتر و غیرمتمرکز مناسب تر است ، باز کند. شرکت ها و دولت هایی که ممکن است شبکه اصلی را به عنوان یک جعبه سیاه نگاه کرده باشند ، هم اکنون می توانند از نزدیک در مورد روند توسعه بلاک چین عمومی Ethereum نگاه کنند. بخش عمده ای از منشور گروه کاری تولید اسناد فنی با کیفیت بالا ، ارتقا promoting EIP (پیشنهادهای بهبود Ethereum) که مربوط به نیازهای شرکت هستند و توسعه مشخصات فنی است که به سیستم های سازمانی امکان تعامل بیشتر با شبکه اصلی را می دهد..

برنامه بعدی برای Mainnet چیست

برای عمل به وعده خود ، وب 3 باید یک شبکه کاملا غیرمتمرکز در هسته اصلی خود داشته باشد. از امروز ، گسترده ترین و قوی ترین شبکه ای که می تواند به عنوان یک لایه تسویه حساب بلاکچین غیر متمرکز باشد ، شبکه اصلی Ethereum است. جامعه Ethereum در حال حاضر در نسخه بعدی شبکه اصلی – Eth 2.0 – سرمایه گذاری کرده است ، که یک تلاش گسترده در اکوسیستم است تا اطمینان حاصل شود که شبکه اصلی می تواند هزاران تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند و از سازوکار اجماع کارآمدتر برای انرژی استفاده کند. انتظار می رود تحولات جدید در سه مرحله اصلی آغاز شود ، از اوایل سال 2020 شروع می شود.

Eth 2.0 ممکن است آنچه را که جستجوی Google برای اینترنت انجام داده است از طریق مقیاس بندی یک بستر نرم افزاری یکپارچه ، انعطاف پذیر و سازگار با توسعه ، برای mainnet انجام دهد. این امر اهمیت بیشتری را برای جامعه Ethereum درگیر می کند تا مجموعه متنوعی از نیازهای ذینفعان را در این روند وارد کند. در غیر این صورت تلاش Web3 می تواند به دنیای بلاک چین پراکنده ای از شبکه های اختصاصی تبدیل شود که فرصت استفاده از زیرساخت های فناوری اطلاعات کارآمد و مشترک و حریم خصوصی لایه ای را از دست می دهد..

در مقاله اخیر خود “ایمنی بدون سیلوها: چرا مشاغل یاد می گیرند عاشق Ethereum عمومی باشند” جان وولپرت ، مدیر اجرایی جهانی بلاکچین IBM و اکنون در ConsenSys ، اهمیت کنترل دقیق تنظیم شده در شبکه اصلی را که به شرکتها امکان می دهد امنیت و حریم خصوصی را بدست آورند ، تشخیص می دهد:

“در پایان ، آنچه منطقی است این است که اجازه دهید هر طرف سیستم های خصوصی خود را با داده های خصوصی خود مدیریت کند ، عملکردهای محافظت شده خود را اجرا کند – اما آنها را به گونه ای ادغام کند که به آنها امکان هماهنگی در صورت لزوم ، ردیابی سریع مشکلات و اطمینان حاصل کنید که همه طبق قوانین بازی می کنند. “

هنگامی که گروه کاری EEA Mainnet به طور رسمی آغاز به کار کرد ، اکوسیستم Ethereum دارای یک انجمن مناسب برای اتصال شبکه های اصلی و اصلی است. رهبران گروه های کاری از جامعه Ethereum و همچنین از دنیای سازمانی خواهند آمد. این طرح به شرکت کنندگانی که نیازهای شغلی و همچنین پشته فناوری Web3 را درک می کنند ، نیاز دارد. هدف این نیست که توسعه شبکه اصلی را با نیازهای خاص کسب و کار یا بخش سازگار کنیم ، بلکه این امکان را می دهیم که هر شرکتی که موارد استفاده از بلاک چین را ارزیابی می کند ، شبکه اصلی Ethereum را به عنوان بخشی جدا نشدنی و ضروری از راه حل خود در نظر بگیرد.

می خواهید درباره Enterprise Ethereum بیشتر بدانید?

موارد و برنامه های استفاده از صنعت را کاوش کنید

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیراهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Enterprise Ethereum چیستوبینار

Enterprise Ethereum چیست?

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Blockchain Komgo برای امور مالی تجارت کالامورد مطالعه

Komgo: Blockchain برای امور مالی تجارت کالا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector