Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

استراتژی و مدیریت Blockchains سازمانی – کنفرانس مجازی

Contents

چرا شرکت کنید | دستور جلسه | بلندگوها | شرکا

استراتژی بلوک های تجاری & مدیریت

کنفرانس مجازی

23 جولای 2020 | 15:00. CET | 9:00 صبح ET

اکنون On-Demand را تماشا کنید!

1000+

شرکت کنندگان

8+

گوینده ها

3+

مباحث

به یک رویداد دیجیتالی هیجان انگیز جدید خوش آمدید

بلاکچین یک چارچوب ابتکاری است که شرکت ها بیشتر و بیشتر از آن برای اجرای فرایندهای تجاری شرکت به روشی مشترک و قابل اعتماد استفاده می کنند ، به ویژه در تلاش برای مواجهه و غلبه بر شرایط بحرانی اقتصادی کنونی. برای این کار ، تصمیم گیرندگان تجاری باید پایه و اساس این فناوری را درک کنند. این به این دلیل نیست که آنها “گیک” فناوری شوند ، بلکه قدردان راه حل های ممکن هستند که می توانند به لطف ویژگی های دفترهای توزیع غیرمتمرکز اجرا شوند..

بسیاری – به حق – اعتراض می کنند که برای استفاده از نامه های الکترونیکی نیازی به دانستن همه پیچیدگی های پروتکل های فناوری پس زمینه مانند POP3 ، IMAP ، SMTP و موارد دیگر نیست.

اگرچه این گفته درست است ، اما نشان دهنده عدم درک واقعی و واقعی بودن بلاکچین است. بلاکچین یک ویژگی فناوری نیست که مانند یک ایمیل که وظیفه ارسال پیام دیجیتال بین دو یا چند طرف را دنبال می کند ، یک هدف مهم و مهم را انجام دهد. بلاکچین ، همانطور که قبلاً تعریف شد ، یک چارچوب تجاری است – با پشتیبانی از ویژگیهای فن آوری نوآورانه – که شرکای تجاری را قادر می سازد تا به طور همکار به یکدیگر همکاری و اعتماد کنند.

این کنفرانس مجازی عناصر اساسی را معرفی می کند که تصمیم گیرندگان شرکت را در شرایطی قرار می دهد تا بهترین کاربردهای موردی را برای تجارت خود و شرکای تجاری خود شناسایی کنند..

این مسئله یادگیری چگونگی تولید نرم افزار نیست ، بلکه درک از کسانی که این کار را انجام می دهند – سخنرانان کنفرانس و میزبانان – سطح راه حل های پیچیده ای است که توسط سیستم عامل ها و برنامه های فعلی مبتنی بر بلاکچین امکان پذیر شده است..

برنامه رویداد (CET / ET)

15: 00/09: 00 صبح

سخنرانی افتتاحیه

15: 05/09: 05 صبح

افتتاحیه Keynote- Blockchain POCs با آینده

اریک سارانیکی, بنیانگذار و رئیس محصول ، دارایی دیجیتال

15: 30/09: 30 صبح

جلسه 1- تصمیم گیری برای بلاکچین

پیتر بوش, دارنده محصول توزیع Ledger Technologies Mobility ، بوش

تانیا کوزنتسوا, مدیر خزانه داری ، مارکهای مرکزی

15: 55/09: 55 صبح

نكته اصلی – جستجوی نقشه راه موفقیت آمیز برای اجرای بلاكچین – از مورد استفاده تا تصویب

جیم میسون, Blockchain Practice Leader، Paramount Software Solutions

16: 20/10: 20 صبح

جلسه 2 – ایجاد پرونده تجاری

لیزا باترز, مدیر کل ، تجارت GoDirect ، Honeywell

نادیا هیوت, سرپرست پروژه ، بلاکچین و ارز دیجیتال ، مجمع جهانی اقتصاد

16: 45/10: 45 صبح

سخنرانی

17: 10/11: 10 صبح

جلسه 3- ارتباطات و بازاریابی


شهار استیف, AVP New Technologies، PCCW Global

جولیان گری, مدیر فناوری ، BP

موضوعات پوشش داده شده

استراتژی

مدیریت

فن آوری

بلندگوهای خاص

شهار استیفشهار استیف

شهار استیف

AVP New Technologies، PCCW Global

اریکاریک

اریک سارانیکی

بنیانگذار و رئیس محصول ، دارایی دیجیتال

جیم میسونجیم میسون

جیم میسون

Blockchain Practice Leader، Paramount Software Solutions

لیزا باترزلیزا باترز

لیزا باترز

مدیر کل ، تجارت GoDirect ، Honeywell

جولیان خاکستریجولیان خاکستری

جولیان گری

مدیر فناوری ، BP

نادیا هیوتنادیا هیوت

نادیا هیوت

سرپرست پروژه ، بلاکچین و ارز دیجیتال ، مجمع جهانی اقتصاد

پیتر بوشپیتر بوش

پیتر بوش

دارنده محصول توزیع Ledger Technologies Mobility ، بوش

تانیا کوزنتسواتانیا کوزنتسوا

تانیا کوزنتسوا

مدیر خزانه داری ، مارکهای مرکزی

در کنفرانس آنلاین شرکت کنید –

بدون مسافرت لازم است!

23 جولای 2020 | 15:00. CET

اکنون On-Demand را تماشا کنید!

جلسه 1- تصمیم گیری برای بلاکچین

تا همین اواخر ، بلاکچین بندر امنی برای علاقه مندان به ارزهای رمزپایه بوده است که فناوری توزیع دفتر کل را به عنوان راه حلی برای بسیاری از مشکلات موجود در صنعت مالی متصور شده اند. در حالی که بیشتر پیشرفت های رمزنگاری بلاکچین در این راه شکست خورده است ، اصول و مزایای فناوری بلاکچین در سایر بخش های صنعت نفوذ کرده است.

گرچه وعده ها واقعاً قابل توجه هستند ، اما شروع یک برنامه مبتنی بر بلاکچین بدون داشتن چشم انداز مشخص از محدودیت های اجتناب ناپذیر ، موانع ، شکاف های فنی و از همه مهمتر تقاضای واقعی بازار که همیشه با هرگونه ابتکار تغییر شکل دیجیتال مواجه است ، کار عاقلانه ای نیست. بلاکچین تفاوتی ندارد.

در این جلسه متخصصان صنعت جمع می شوند که مشاوره های خود را ارائه می دهند – بر اساس تجربه واقعی زندگی – در مورد چگونگی برنامه ریزی برای بلاکچین و – مهمتر از همه – نحوه تصمیم گیری در مورد نیاز به بلاکچین برای ایجاد تغییر.

جلسه 2 – ایجاد پرونده تجاری

درست مثل هر برنامه پیاده سازی دیگر ، زمانی فرا می رسد که باید برای بودجه کم بجنگید و رئیس خود را متقاعد کنید. رقبای داخلی شما کار ساده تری دارند: فروش می تواند نشان دهد که اگر بودجه به آنها اختصاص یابد ، درآمد آنها افزایش خواهد یافت. بازاریابی ادعا خواهد کرد که سهم بازار را افزایش می دهند. تولید قادر به تولید بیشتر و فروش بیشتر خواهد بود. بلاکچین چه چیزی را روی میز می آورد؟ دشواری در شناسایی محرکهای ارزیابی کلیدی مناسب و تعیین کمیت مواردی که در غیر این صورت ماهیت نامشهود دارند ، با توجه به این نکته که فناوری بلاکچین زیرساختی را ایجاد می کند که دارای قابلیت ذاتی برای تغییر روش اجرای فرآیندهای تجاری و تغییر است ، بیشتر تشدید می شود. پویایی روابط تجاری طولانی مدت. چگونه می توانید ارزش همه اینها را اندازه بگیرید؟ فقط توجیه این نیست که منافع آن بیش از هزینه ها خواهد بود.

سخنرانان این جلسه در مورد چگونگی سنجش تأثیر بلاکچین در تجارت خود بحث خواهند کرد و به شرکت کنندگان کمک خواهند کرد تا درک کنند که چگونه رانندگان نامشهود مانند “اعتماد” ، “همکاری” ، “پاسخگویی” ، “قابلیت اطمینان” معامله را انجام می دهند یا از بین می برند. ضمناً ، همه این رانندگان به دارایی های مشهود در بلاکچین تبدیل می شوند.

جلسه 3- ارتباطات و بازاریابی

کار هنوز تمام نشده است. بودجه شما تصویب شده است ، شما آینده ای روشن در پیش رو دارید. با این حال ، شما تاکنون فهمیده اید که اگر تعهد و تعامل کامل شرکای زنجیره تأمین خود را نداشته باشید ، شروع به یک پروژه مبتنی بر بلاکچین ارزش کمی دارد. در حالی که اجرای یک پروژه بلاکچین در چهار دیوار یک شرکت به هیچ وجه آسان نیست ، با این وجود در یک محیط کاملا تحت کنترل صاحب پروژه اجرا می شود. در مراحل قبلی برنامه پروژه ، پشتیبانی و نظارت بر مدیریت عالی قبلاً تأمین شده است. بنابراین هر مسئله داخلی می تواند به سرعت حل شود. اما وقتی شرکای خارجی شرکت در پروژه حضور دارند ، تأثیر مدیریت شرکت تقریباً از بین می رود. سوasion رفتار اخلاقی می تواند یک عنصر قانع کننده مفیدی باشد ، اما موفقیت در این پروژه مستلزم تصویب و پاسخگویی توسط همه طرف های درگیر است.

منافع مورد انتظار پروژه باید به وضوح بیان و ابلاغ شود. این زمانی است که مهارت بازاریابی و ارتباطات کاملاً مهم در موفقیت ابتکار عمل قرار می گیرد.

این جلسه متخصصان صنعت را به هم می ریزد که مثالها و اشتباهات عملی را برای جلوگیری از تجربه آنها در اجرای چندین پروژه بلاکچین برای شرکت و مشتریان خود به اشتراک می گذارند..

همکاران رویداد ما

راه حل های نرم افزاری پارامونت

دامل

شریک شدن

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector