CapBridge Group بورس اوراق بهادار خصوصی را در Ethereum راه اندازی می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

CapBridge Group بورس اوراق بهادار خصوصی را در Ethereum راه اندازی می کند

پشتیبانی از ConsenSys ، امکان مبادله 1 بلاکچین برای دسترسی سرمایه گذاران معتبر به سهام خصوصی قابل تجارت در بلاک چین عمومی است. سرمایه گذاران با کیف پول دیجیتال اکنون می توانند کلاس دارایی جدید و تنظیم شده را تجارت و ردیابی کنند. توسط ConsenSys ژوئیه 10 ، 2019 ارسال شده در 10 ژوئیه 2019

1 مبادله

سنگاپور  اولین اوراق بهادار خصوصی قابل معامله اکنون در دسترس است 1 تبادل (1X) ، که در شبکه عمومی Ethereum “مستقیم” است. سرمایه گذاران معتبر اکنون می توانند از طریق کیف پول های دیجیتالی خود به کلاس دارایی های سهام خصوصی خصوصی قابل تجارت دسترسی داشته و ردیابی کنند.

مستقر در مرکز مالی جهانی سنگاپور ، 1X دارای مجوز و تنظیم توسط اداره پول سنگاپور است. صرافی خصوصی اولین بورس اوراق بهادار خصوصی تنظیم شده در جهان است که بر روی بلاکچین عمومی ساخته شده است. با استفاده از 1X ، شرکت ها برای دسترسی به نقدینگی جهانی گزینه ایمن لیست سهام خصوصی را دارند. یک لیست خصوصی به شرکت ها امکان می دهد با ذکر بخشی از سهام خود ، بدون هزینه های بالای خروجی های معمولی مانند IPO یا M ، انعطاف پذیری مالی داشته باشند.&آ.

برای سرمایه گذاران ، به ویژه آنهایی که کیف پول های دیجیتال از قبل در مبادلات DLT فعال هستند ، اکنون می توانند به یک کلاس دارایی مورد جستجو و تنظیم شده از دارایی های خصوصی قابل تجارت موجود در 1X دسترسی پیدا کنند. 1X در شبکه عمومی Ethereum ساخته شده است ، بر روی یک گروه نقدینگی جهانی ضربه می زند و به سرمایه گذاران فرصت سرمایه گذاری در شرکت های با رشد بالا از طریق سهام خصوصی را می دهد.

اولین لیست در 1X ، Aggeregate Asset Management Pte Ltd ، مدیر صندوق بوتیک برای سهام آسیا است. به دنبال اعلام اینکه 1X با استفاده از نشانه های اصلاح شده ERC20 سهام عمومی سرمایه گذاران را در Ethereum ثبت و ردیابی می کند ، AAM در 4 مه 2019 فعالیت خود را برای جمع آوری کمک مالی آغاز کرد و در مدت زمان شش هفته مبلغ 5.2 میلیون دلار استرالیا را افزایش داد.

جوزف لوبین ، بنیانگذار ConsenSys و خالق شرکت Ethereum ، گفت: “لیست موفقیت آمیز 1X در اولین دسته از سهام خصوصی قابل تجارت ، گامی مهم در تحقق چشم انداز استفاده از Ethereum عمومی به عنوان یک لایه تسویه مالی جهانی است. یک لایه تسویه حساب بدون مرز بنیادی برای اقتصاد جهانی بازتر و یک سیستم مالی جهانی یکپارچه است. “

“1X یکی از چندین پروژه مهمی است که اخیراً نشان داده است چگونه تجارت و بازارهای سنتی به استفاده از فناوری پروتکل غیرمتمرکز روی می آورند و بدین ترتیب تجدید نظر می کنند که چگونه می توان اعتماد بهتری را در سیستم هایی که به مشتریان آنها خدمت می کند تزریق کرد.” او ادامه داد.

Daren Frankel ، مدیر عملیات ConsenSys در سنگاپور ، اظهار داشت: “توانایی منحصر به فرد زنجیره بلوک برای بهبود دید و کاهش اصطکاک در حالی که اطمینان حاصل می شود نظارت در 1X محصور شده است. ما نشان می دهیم که استفاده از بلاکچین های عمومی چگونه می تواند برای بازارهای مالی مفید باشد و برای سرمایه گذاران ، ناشران و تنظیم کنندگان بازار ارزش ایجاد کند. “

چو هایپینگ ، مدیر عامل شرکت 1X ، به اشتراک گذاشت ، “با استفاده از 1X ، شرکت ها و سرمایه گذاران اکنون می توانند با سهولت و امنیت به نقدینگی دسترسی پیدا کنند. سهام خصوصی قابل تجارت با پتانسیل بازده بالاتر و بازار مایع ، به تنوع بخشیدن به سبد سرمایه گذاری کمک می کند. شرکت هایی که لیست خصوصی خود را در 1X دنبال می کنند ، می توانند از بهترین ها در هر دو جهان لذت ببرند – با استفاده از بازار سرمایه خصوصی سودآور ، در عین حال خصوصی باقی می مانند تا رشد بهینه داشته باشند. ” 1X اکنون به لیست شرکت های بیشتری کمک می کند و در حال بررسی مشارکت با سایر موسسات مالی و مبادلات برای افزایش دسترسی به مجموعه نقدینگی جهانی است.

سلب مسئولیت: این تبلیغاتی نیست که پیشنهادی ارائه دهد یا توجه شما را به یک پیشنهاد یا پیشنهاد مورد نظر جلب کند. خدمات 1exchange و CapBridge فقط به “سرمایه گذاران نهادی” و “سرمایه گذاران معتبر” محدود می شود (همانطور که در قانون اوراق بهادار و آینده (سرپوش 289) سنگاپور تعریف شده است).


درباره 1exchange:

واحد وابسته CapBridge 1exchange (“1X”) یک بورس اوراق بهادار خصوصی تنظیم شده است که یک بستر معاملاتی منحصر به فرد برای خرید و فروش اوراق بهادار خصوصی به صورت منظم ، متمرکز و شفاف به سرمایه گذاران ارائه می دهد. 1X یک روش آسان تر و انعطاف پذیر برای باز کردن ارزش سهامداران و بازیافت سرمایه برای شرکت های خصوصی فراهم می کند. 1X برای شرکتهای عملیاتی خصوصی که به دنبال سرمایه یا آماده سازی برای رویدادهای نقدینگی هستند ، طراحی شده است. شرکتهای متاخر و دارای سرمایه گذاری مورد حمایت سهامدار و کارمندانی که می خواهند سهام خود را پول بگیرند. و مشاغل متعلق به خانواده به دنبال ایجاد تنوع در سهامداران یا برنامه ریزی برای انتقال مدیریت. سیستم عامل ما به سرمایه گذاران حرفه ای و صاحبان مشاغل امکان تجارت و خارج از موقعیت خود را می دهد. 1X دارای مجوز اپراتور شناخته شده بازار است و توسط سازمان پولی سنگاپور تنظیم می شود. سنگاپور صرافی (SGX) یک شریک و سهامدار استراتژیک است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 1X ، به سایت www.1x.exchange مراجعه کنید.

درباره CapBridge:

CapBridge از یک پلت فرم سندیکای سرمایه گذاری جهانی برای فرصت های خصوصی استفاده می کند. پلت فرم سندیکای سرمایه گذاری مشترک CapBridge در خدمت شرکت های رشد مرحله میانی تا اواخر و سرمایه هایی است که روی آنها تمرکز دارد. مدل سرمایه گذاری مشترک ما با در نظر گرفتن سرمایه گذاران ساخته شده است. ما در ابتدا فرصت هایی را برای هدایت سرمایه گذاران فراهم می آوریم ، سرمایه هایی که از دانش خاص صنعت خود برای انجام مراقبت های لازم ، مذاکره درباره ساختارهای سرمایه گذاری با ارزش افزوده و مدیریت موقعیت های نمونه کارها برای خروج مطلوب استفاده می کنند. پس از آن ما فرصت های مشابهی را برای سرمایه گذاران مشترک فراهم می کنیم که آنها از مهارت سرمایه گذاران اصلی در زمینه های خاص صنعت و کار مجدد استفاده می کنند. سرمایه گذاران مشترک با همان شرایط سرمایه گذاران اصلی امضا می کنند و بازدههای بهتر تنظیم شده برای ریسک و احتمال خروج بیشتری را تحقق می بخشند. شرکت ها از همکاری با سرمایه گذاران اصلی که بخش خود را به خوبی درک می کنند و می توانند مستقیماً به ارزش افزوده بپردازند ، و همچنین گسترش سهامداران با سرمایه گذاران مشترکی که می توانند اتصال شبکه را اضافه کنند و به لیست موفق تر در ادامه راه کمک کنند ، سود می برند. روند سرمایه گذاری مشترک به صورت الکترونیکی بر روی سیستم عامل هوشمند ما انجام می شود ، که بی وقفه برای مطابقت با معاملات با سرمایه گذاران و تسهیل روند معاملات کار می کند. CapBridge دارای مجوز خدمات بازارهای سرمایه است و توسط اداره پول سنگاپور تنظیم می شود. سنگاپور صرافی (SGX) یک شریک و سهامدار استراتژیک است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بستر سرمایه گذاری مشترک CapBridge ، به سایت www.capbridge.sg مراجعه کنید.

درباره ConsenSys:

ConsenSys در حال تبدیل معماری دیجیتال فعلی ما به سمت اینترنت با ارزش بازتر ، فراگیرتر و ایمن است که معمولاً Web3 نامیده می شود. ما با معماری قابل اعتمادتر در اینترنت ، به افراد ، شرکت ها و دولت ها کمک می کنیم تا مدل ها و ارزش های تجاری جدید را باز کنند ، از طریق زیرساخت مشترک فناوری اطلاعات کارایی کسب کنند و از روشهای رمزنگاری پیشرفته برای حفاظت از داده های کاربر خصوصی استفاده کنند. ما این کار را از طریق تجارت جهانی منحصر به فرد خود در حال توسعه بلاکچین Ethereum ، متشکل از یک صندوق سرمایه گذاری و جوجه کشی راه اندازی ، بازوی مشاور Enterprise Ethereum و آکادمی آموزشی انجام می دهیم..

تماس با رسانه [ایمیل محافظت شده]

بازارهای سرمایه خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map