Citi و ConsenSys از بلاکچین برای نوسازی معاملات کالا استفاده می کنند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ بلاک چین

Citi و ConsenSys از بلاکچین برای نوسازی معاملات کالا استفاده می کنند

رئیس جهانی سرمایه مالی تجارت کالای Citi توضیح می دهد که چگونه برخی از بزرگترین م institutionsسسات جهان گرد هم می آیند تا یک راه حل نهایی بلاکچین برای تأمین مالی تجارت کالاها ایجاد کنند. توسط ConsenSys مارس 10 ، 2020 منتشر شده در 10 مارس 2020

قهرمان مالی تجارت بلاکچین ConsenSys Citi

پلت فرم komgo مستقر در Ethereum که اخیراً در لیست Blockchain 50 فوربس معرفی شده است ، توسط تعداد بیشتری از بانک های جهانی ، بازرگانان کالا ، شرکت های انرژی و سایر بازیگران اصلی در اکوسیستم مالی تجارت که مصمم هستند صنعت را به بیست و یکمین بیاورند ، تصویب می شود. قرن. از اعتبار اسنادی دیجیتالی گرفته تا اشتراک داده های مقاوم در برابر دستکاری ، این پلت فرم به ساده سازی ، ایمن سازی و استاندارد سازی عملیات در صنعت مالی تجارت سنتی کمک می کند و از موارد استفاده برای زنجیره بلوک برای تجارت جهانی پشتیبانی می کند.. 

komgo در سال 2018 راه اندازی شد پس از آنکه 15 از بزرگترین بانک ها ، شرکت های تجاری و غول های نفتی در همکاری با ConsenSys برای حل چالش هایی مانند پردازش مبتنی بر کاغذ ، تأخیر در معامله ، فاکتور فاکتورهای پرهزینه و ثبت تقسیم شده با هم همکاری کردند. ردیابی در امور مالی تجارت. این پلتفرم اولین راه حل مبتنی بر بلاکچین برای اکوسیستم تجارت کالا است. 

آرم های کومگو

از زمان راه اندازی ، komgo از 1 میلیارد دلار بودجه در سیستم عامل فراتر رفته و زمان صدور اعتبار نامه دیجیتال را از میانگین 10 روز به 1 ساعت کاهش داده است. در سال 2019 ، این پلتفرم اعتبار اسنادی با تخفیف دریافتنی و استندبای و م institutionsسسات مالی و انرژی چند ملیتی فراتر از گروه سهامداران اولیه مانند TOTSA Oil Trading SA ، SMBC و Lloyds Bank را ارائه داد.. 

komgo به کار خود با مشارکت ConsenSys برای سرعت بخشیدن به توسعه و ساده سازی پذیرش سایر بازیگران نهادی در بازار معاملات کالا ادامه می دهد. ما اخیراً با کریس ون بروخون ، رئیس جهانی امور مالی تجارت کالا در Citi ، یکی از بنیانگذاران سرمایه گذار komgo ، به گفتگو نشستیم تا در مورد مزایای بلاکچین در امور مالی تجارت ، انگیزه های سرمایه گذاری Citi و چشم انداز وی برای پلت فرم komgo در 2020 و بعد از آن. 

چگونه پلت فرم komgo را توصیف می کنید?

komgo یک شرکت جدید است که به ساخت یک پلت فرم دیجیتالی کاملاً غیرمتمرکز برای تأمین مالی پایان به پایان تجارت در صنعت کالا اختصاص یافته است. از طریق komgo ، خریداران و فروشندگان کالا و همچنین بانک ها و ارائه دهندگان خدمات آنها می توانند به صورت الکترونیکی ارتباط برقرار کرده و داده ها را تبادل کنند. زیرساخت ستون فقرات از فناوری بلاکچین استفاده می کند تا به شما در ایجاد اعتماد و امنیت بیشتر کمک کند. این پلت فرم برای یکپارچه سازی و قابلیت همکاری آسان با بسیاری از سیستم های پشت دفتر کاربران خود و همچنین سایر سیستم عامل های موجود ساخته شده است. هدف این است که توسعه یک فروشگاه تک مرحله ای برای تامین مالی تجارت کالا ارائه دهد که سرعت ، کارایی و یک تجربه کاربر درجه یک را به صنعت ارائه دهد..

شبکه تجارت جهانی سنتیشبکه تجارت جهانی سنتی


 

شبکه Blockchain برای تجارت جهانیشبکه Blockchain برای تجارت جهانی

چه مشکلاتی است که komgo سعی در حل آن دارد?

komgo تلاش می کند فراتر از تبدیل فرآیند مالی تجارت کالاهای موجود به یک فرآیند دیجیتالی باشد. برای متقاعد کردن کاربران برای اتخاذ روشی جدید برای برقراری ارتباط و برای ایجاد تغییر ، باید نقاط درد واقعی کاربران در هر طرف معامله را برطرف کنیم. این می تواند به اشکال مختلف ، از جمله حذف نقاط لمسی دستی باشد. به نوبه خود ، این امر به سرعت بخشیدن به زمان چرخش ، بهبود سازگاری داده ها و کاهش خطر تقلب و خطاهای انسانی کمک می کند.

komgo در حال کار بر روی تعدادی از ویژگی های هیجان انگیز است که برای بهبود شدید تجربه کاربر در نظر گرفته شده است. تمرکز اولیه komgo بر اعتبار اسنادی ، تأمین مالی حساب های دریافتنی و KYC بوده است. بعداً ویژگی های دیگری مانند تأمین مالی موجودی کالا و تطبیق خودکار اسناد الکترونیکی اضافه می شود.

“komgo تلاش می کند فراتر از تبدیل فرآیند مالی تجارت تجارت موجود به یک فرآیند دیجیتال باشد … komgo به سرعت بخشیدن به زمان چرخش ، بهبود آشتی داده ها و کاهش خطر تقلب و خطاهای انسانی کمک می کند.”

Citi چگونه در komgo نقش دارد? 

سیتی یکی از سرمایه گذاران بنیانگذار کامگو است. ما اولین بار در اوایل سال 2018 در شرکت تأسیس شدیم و اخیراً ارزش سهام خود را افزایش دادیم تا به شرکت اجازه دهیم به توسعه خود ادامه دهد. از آنجا که تجارت جهانی Citi در حال مدیریت سرمایه گذاری است ، من مستقیماً در مشارکت با komgo مشارکت دارم. ما این کار را انجام دادیم تا در به دست آوردن حداکثر ارزشی که می توانیم برای komgo در مراحل اولیه توسعه محصول و تعامل کاربر به کار ببریم ، کمک کنیم. Citi ، مانند سایر بانک ها و شرکت های پشتیبانی کننده ، در کارگاه های توسعه محصول ، بررسی فناوری اطلاعات و امنیت به زمان و منابع کمک می کند و بازخورد کاربران را به اشتراک می گذارد. ما حتی یکپارچه سازی سیستم پردازش تجارت خود با komgo را آغاز کردیم بنابراین می توانیم از قبل شاهد کاهش زمان چرخش و استفاده از مزایایی هستیم که komgo به ارمغان می آورد.

چرا سیتی عضویت در komgo را انتخاب کرد?

Citi به عنوان یک بانک دیجیتال پیشرو افتخار می کند و فناوری بلاکچین فرصت های فوق العاده ای برای کمک به بهبود شیوه کار بانک ها و مشتریان در حال حاضر ارائه می دهد. ما به عنوان یکی از برترین بانک های تجارت جهانی در جهان ، رقمی سازی تجارت را بسیار جدی می گیریم. برای بیش از 100 سال ، صنعت به شدت به تبادل و پردازش دستی اسناد کاغذی وابسته بوده است. اکنون فناوری بلاکچین به عنوان یک کاتالیزور برای برهم زدن صنعت نسبت به پردازش داده های الکترونیکی عمل می کند. بانک ها و مشتریان می خواهند یک تجربه کاربری ساده و ظریف همراه با ابزارهای دیجیتالی داشته باشند. و همین بانک ها و شرکت ها برای کمک به کاهش هزینه ها ، سرعت بخشیدن به زمان چرخش و کاهش تقلب ، باید کارایی پیدا کنند. در Citi ، ما در مورد تصویب دیجیتالی شدن بسیار پیشگام هستیم و مشتریان ما انتظار دارند که ما یکی از نیروهای محرک در این روند تغییر باشیم.

از آنجایی که سایر بانک ها به دنبال این هدف مشابه هستند ، ما در اوایل فهمیدیم که اگر ما با هم ترکیب شویم و با komgo همکاری کنیم ، این امر بسیار قویتر خواهد بود. با تلاش در جهت گردهم آوردن بازار و ایجاد راه حل در کنار سایر بانک ها و کاربران شرکتی ، در تلاشیم تا به موفقیت های بیشتری دست یابیم. این دقیقاً همان چیزی است که باعث جذابیت komgo می شود: این تنها کنسرسیومی است که بانک ها و شرکت ها را به عنوان بنیانگذار ترکیب می کند. گروه اولیه شامل برخی از بزرگترین بانکها و شرکتهای بزرگ فعال در تجارت کالا است. از این طریق به ما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنیم که ویژگی هایی که komgo ایجاد می کند ، واقعاً به درد بسیاری از کاربران – فراتر از بانکها – می پردازد و تعدادی از م institutionsسسات پشتیبان سیستم عامل هستند که متعهد به انجام معاملات در سیستم عامل هستند..

“برای بیش از 100 سال ، صنعت به شدت به تبادل و پردازش دستی اسناد کاغذی وابسته بوده است. اکنون فناوری بلاکچین به عنوان یک کاتالیزور برای برهم زدن صنعت نسبت به پردازش داده های الکترونیکی عمل می کند. ” 

عضویت در komgo چگونه به نفع سیتی و مشتریان آن بوده است? 

در جهانی که بسیار جهانی است ، بازار همچنان به دنبال کارایی است تا بتواند ارزش سهامداران را همچنان فراهم کند. با توجه به توان مالی ما ، مجموعه گسترده راه حل های ما و دسترسی جهانی به مشتری ها ، Citi در موقعیت ایده آل قرار دارد تا مشتریان ما را در دوره های تغییر و دیجیتالی سازی راهنمایی کند. مشارکت ما در komgo علاقه بسیاری از مشتریان را برانگیخته است. دیجیتالی سازی در بسیاری از مکالمات مشتری ما از اولویت های اصلی است و صادقانه بگویم ، شما باید مستقیماً درگیر شوید تا واقعاً بفهمید چه اتفاقی می افتد ، و یک گفتگوی معنی دار در این زمینه داشته باشید. این همان چیزی است که komgo قبلاً به سیتی آورده است. ما چیزهای زیادی در مورد بلاکچین ، چیزهایی که کاربران را به تغییر رفتار آنها سوق می دهد و همچنین اینکه چگونه می توانیم به حل نقاط درد کمک کنیم نه تنها برای خودمان بلکه برای اکوسیمیت گسترده.

چه KPI هایی را ردیابی می کنید?

در سال اول ، ما وقت و انرژی مناسبی را صرف اصلاح و تنظیم امنیت فناوری اطلاعات کردیم. یک سال بعد ، ما اکنون به دنبال ردیابی KPI در مورد پیشرفت komgo هستیم. ما هزینه های سرمایه گذاری بستر های نرم افزاری را کنترل می کنیم تا اطمینان حاصل شود که توانایی مالی لازم برای ادامه کارهایی را که در نظر داریم انجام دهیم ، دارد و همچنین پیشرفت در مورد کاربر روی کاربر و بازخورد مشتری را برای پیگیری نرخ فرزندخواندگی کنترل می کنیم تا بتوانیم نتایج بهینه را تنظیم کنیم.

komgo تاکنون چه موفقیتی کسب کرده است؟ مراحل بعدی چیست?

در چهار سال گذشته ، سر و صدای زیادی در مورد خلبانان ایجاد شده است که شامل دیجیتالی شدن و بلاکچین است. س aboutالاتی در مورد اینکه بلاکچین فقط یک کلمه زبانی است مطرح شده است. من از این نظر صبورتر از دیگران هستم. وقتی مستقیماً درگیر شوید ، می فهمید که زمان بر است. ذکر مزایای بالقوه دفترهای توزیع شده و استفاده از داده های الکترونیکی کار چندان دشواری نیست. ما همچنین یاد گرفته ایم که حتی سازماندهی خلبانان و اثبات اینکه پردازش داده های دیجیتالی بسیار سریعتر و کارآمدتر از پردازش دستی اسناد کاغذی است ، کار سختی نیست. ما به مرحله ای رسیده ایم که به نظر می رسد اکثر فعالان بازار می فهمند که بلاکچین چیست و چه مزایایی می تواند به همراه داشته باشد. اما این یک جهش عظیم برای رفتن از POC به یک سیستم عامل تولید زنده است. 

komgo در سال 2018 تاسیس شد. ساخت و آزمایش زیرساخت های فناوری اطلاعات و توسعه اولین مجموعه از ویژگی های مورد علاقه کاربران حدود یک سال به طول انجامید. 12 ماه برای توسعه زیرساخت ها بسیار سریع و یک دستاورد خارق العاده است. اکنون که این پلتفرم فعال و فعال است ، تمرکز به سمت پردازنده کاربر تغییر می کند. این زمانی است که واقعاً جالب خواهد شد. با شروع تعامل کاربران با پلتفرم دیجیتال جدید ، ما مشتاقانه منتظر جمع آوری بینش های جدیدی از کاربران فعال هستیم تا بتوانیم ویژگی ها را برای حل بهتر نقاط درد آنها بیشتر توسعه و اصلاح کنیم. با ورود کاربران جدید ، پیش بینی می کنیم سیستم عامل مورد توجه قرار بگیرد و باید شاهد افزایش سریع معاملات در حال پردازش باشیم. مانند هر مورد جدید ، اغلب جهت دادن به بقیه بازار به چند حرکت اولیه نیاز است و ما آماده هستیم که سهم خود را در آن بازی کنیم.

دنیای فردا با آنچه امروز داریم بسیار متفاوت خواهد بود. فناوری جدید در حال ایجاد امکانات جدید است و تعامل روزانه ما با تلفن های هوشمند و رسانه های اجتماعی انتظارات بیشتری را ایجاد می کند. در حالی که ایده ها و شواهد زیادی در مورد مفهوم فناوری وجود دارد ، بسیاری از آنها این محصول را به تولید نمی رسانند. اما من معتقدم که در مدت زمان سه تا پنج سال ، بازار یک اکوسیستم جدید تشکیل می دهد که در آن کاربران مستقیماً یا از طریق سیستم عامل ها با یکدیگر دیجیتال ارتباط برقرار می کنند و ممکن است داده ها بین سیستم عامل های جداگانه اما متصل رد و بدل شوند. در دنیای مالی کالاها ، این اکوسیستم جدید در حال حاضر در بستر بازپرداخت باز komgo ، و همچنین در Vakt ، پلت فرم اجرای پس از تجارت Covantis برای کالاهای کشاورزی و سایر اقدامات در مورد حمل و نقل و بیمه در حال ظهور است. در کنار هم ، این یکپارچه سازی های پشته ای باید باعث افزایش کارایی و تجربه کاربری شود که امروز آرزو داریم. 

مطالعه موردی رایگان komgo ما را بخوانید

درباره اولین پلت فرم مبتنی بر بلاک چین برای اکوسیستم تجارت کالا بیشتر بدانید.

مطالعه موردی را بخوانید

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیراهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Enterprise Ethereum چیستوبینار

Enterprise Ethereum چیست?

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Blockchain Komgo برای امور مالی تجارت کالامورد مطالعه

Komgo: Blockchain برای امور مالی تجارت کالا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map