Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ConsenSys برندگان موج 2 اعطا می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

ConsenSys برندگان موج 2 اعطا می کند

نگاهی به همكاری Grants Wave 2 و نحوه درخواست به ConsenSys Grants Wave 3. توسط ConsenSys 14 نوامبر 2019 ارسال شده در 14 نوامبر 2019

ConsenSys Grants hero6

بیش از یک سال پیش در Devcon در سال 2018 ، جوزف لوبین اعلام کرد 500000 دلار بودجه اعطا می شود که به پروژه های اختصاصی ساخت اکوسیستم Ethereum توزیع می شود. ConsenSys Grants قبلاً 20 پروژه را با مبلغ 420،000 دلار تأمین مالی كرده است و هم اكنون در حال پذیرش برنامه های موج سوم کمکهای مالی خود است.. 

ConsenSys بودجه ای را در پروژه های منبع باز اعطا می کند که به نفع جامعه بیشتر Ethereum است. پروژه های پشتیبانی شده شامل مناطق حیاتی مانند زیرساخت های اصلی ، ابزار توسعه یافته و UX ، امنیت ، تأثیرات اجتماعی و دسترسی به آموزش هستند..

شکست بودجه فعلی

پروژه های زیرساخت بیشترین بودجه را از پنج دسته در طول دو موج اول کمک های مالی دریافت کرده اند. این امر تا حدی به دلیل تعداد پروژه های متناسب با گروه زیرساخت و نان گسترده ای است که در زیرساخت ها گنجانده شده است. به طور مشابه ، قابلیت استفاده و ابزار توسعه دهنده یک دسته گسترده است و در حال حاضر برای ایجاد اختلال رسیده است. تیم هایی که Ethereume را برای کاربران و توسعه دهندگان آسان تر می کنند ، به کارآفرینان کمک می کنند تا حتی در بالای Ethereum برنامه های کاربردی بیشتری ایجاد کنند. ConsenSys معتقد است که هر طبقه برای ساخت آینده Ethereum بسیار مهم است. اگر شما یک کارآفرین ، توسعه دهنده یا هک یک پروژه جانبی هستید که به Ethereum کمک می کند تا به جلو حرکت کند – برای مرحله سوم کمک هزینه ها اعمال کنید! 

بودجه ConsenSys را بر اساس دسته بندی اعطا می کندبودجه ConsenSys را بر اساس دسته بندی اعطا می کند

در زیر لیستی از تمام پروژه های بودجه بندی شده در طول سال 2019 بر اساس دسته بندی وجود دارد: 

قابلیت استفاده و توسعه دهنده ابزار

آلیس  – برنامه تلفن همراه برای ساخت آسان برنامه های محلی Ethereum تلفن همراه.

25000 دلار


Ethers.js – یک کتابخانه جاوا اسکریپت Ethereum کامل برای ساخت کیف پول ، چارچوب ها و ابزارها ، با تمرکز بر امنیت ، فشردگی و سادگی.

25000 دلار

بازگشت به عقب – به سازمان دهندگان رویداد بلاکچین کمک می کند تا شرکت کنندگان جدید را با کمترین دانش و تجربه تعامل با dapps و قراردادهای هوشمند جذب کنند..

 10000 دلار

**رسیدن – یک زبان برنامه نویسی / پلت فرم توسعه که عوارض زنجیره بلوک را از بین می برد در حالی که به طور خودکار کل dapp را تأیید می کند.

25000 یورو

**زنجیره پست – به راحتی از طریق یک رابط کاربری ساده و مشابه ایمیل ، پیام های HTML با محتوای غنی را بین آدرس های عمومی بلاکچین ارسال و دریافت کنید.

25000 یورو

**Eth Dev Tools – ابزار توسعه دهنده Chrome که به توسعه دهندگان امکان بازرسی ، اشکال زدایی و توانایی تست دستی در هنگام توسعه dapp را می دهد – افزونه ای که مانند یک چاقوی ارتش سوئیس برای توسعه دهندگان dapp و کاربران کنجکاو عمل می کند.

10000 یورو

**احترام – لایه خرد پرداخت های اشتراک DeFi با هدایت جریان های بهره از دارایی های رمزنگاری به ارائه دهندگان محتوا یا به هر چیزی که دارنده می خواهد پشتیبانی کند ، تأمین می شود.

10000 یورو

ConsenSys Grant Winners در Devcon V اعلام شد[هائو فو (آلیس) ، مارک پریرا (آلیس) ، مهدی زروالی (سیگما پرایم) ، پل هونر (سیگما پرایم) ، یدیرا بلاکر (ConsenSys) ، گابریل میشلتی (کمک های ConsenSys) ، پاتریک مک کوری (PISA)]

زیر ساخت

Dappnode – یک شبکه غیرمتمرکز از گره های شخصی با رابط کاربر پسند.

25000 دلار

PISA – ایجاد و محافظت از قراردادهای هوشمند جهانی ، حفظ حریم خصوصی ، بدون مجوز و خارج از زنجیره.

25000 دلار

تلور – یک سخنرانی غیر متمرکز که یک گزینه کارآمد ، بی اعتماد و غیرمتمرکز برای داده های خارج از زنجیره فراهم می کند.

25000 دلار

زیروپول – بستری برای معاملات کاملاً ناشناس و غیرقابل ردیابی در Ethereum ، پشتیبانی از چندین نشانه ERC20 ، اتر و مبادله اتمی ناشناس.

25000 دلار

شبکه پمپ بنزین / EIP-1613 – حل مشكل پردازنده كاربران بدون گاز به روش غیرمتمرکز و غیر قابل اعتماد ، از طریق شبکه رله های تشویقی.

25000 دلار

ما نه – خدماتی که به کاربران اجازه می دهد تا از طریق رویدادهای قرارداد هوشمند Ethereum یا اشتراک پروتکل نمودار GraphQL وب بوک ها را راه اندازی کنند.

10000 دلار

**بلوک های واقعی – چارچوبی که نمای آدرس ها را نمایه می کند ، دسترسی سریع به تاریخ معاملات کامل ، کامل و با کیفیت حسابرسی برای هر آدرس را فراهم می کند.

25000 یورو

تصویر برندگان Grants Wave 2 در Devcon 5[اسکات مور (Gitcoin) ، نیکلاس فت (تلور) ، برندا لویا (تلور) ، مایکل زمروز (تلور) ، ریچارد مور (Ethers.js) ، گابریل میشلتی (ConsenSys Grants)]

امنیت

فانوس دریایی – مشتری Ethereum Serenity به کاربران امکان می دهد از مزایای یک پلت فرم خرد شده و اثبات سهام Ethereum با ظرفیت 1000 برابر استفاده کنند.

50000 دلار

**Unikeys – کیف پول های سخت افزاری کارت بیومتریک که کاربران دارایی رمزنگاری را قادر می سازد با استفاده از کارت های خود با تلفن های هوشمند ، پرداخت ها را به راحتی و ایمن تأیید کنند

25000 دلار

تأثیرات اجتماعی

Ribbon Blockchain: برنامه مشوق های بهداشت عمومی – استفاده از مشوق های توکن دار برای ایجاد تغییرات مثبت در سبک زندگی & کاهش بار سیستم پزشکی

25000 دلار

نوری – استفاده از فناوری بلاکچین برای ایجاد انگیزه در حذف کربن منطقی است. نوری از تقلب و شمارش مضاعف در بازار کربن جلوگیری می کند ، و علامت NORI جهان را قادر می سازد برای حذف یک تن دی اکسید کربن از جو قیمت واقعی بازار را تعیین کند.

10000 دلار

دانش و دانش فنی 

Black Girls CODE Blockchain Immersion Program – یک برنامه سه لایه بلاکچین که بر آموزش ، غوطه وری و ارائه “مزاحمت” برای آزمایش دانش عملی اکوسیستم تمرکز دارد.

10000 دلار

برنامه توسعه دهندگان بلاک چین آفریقا – فرصت دادن به توسعه دهندگان آفریقایی برای به دست آوردن مهارت های لازم برای تبدیل شدن به توسعه دهندگان بلاک چین آماده

10000 دلار

ConsenSys Grants Wave 3 باز است!

ConsenSys Grants Wave 3 اکنون برای اپلیکیشن ها باز است و قرار است برندگان اولیه در ETHDenver در فوریه 2020 اعلام شوند. آخرین مهلت برای ارسال درخواست ها 14 ژانویه 2020 است. 

یوهانا موران ، ConsenSys Grants Lead ، گفت: “واضح است که اکنون نوار با کیفیت ارسالی که برای Wave 2 دریافت کرده ایم ، بالا است.” “همچنین ما خوشحالیم که بسیاری از این پروژه ها به زیرساخت های فوری و نیازهای ابزار توسعه برای حمایت از جامعه در حال رشد Ethereum می پردازند..

ConsenSys Grants Wave 3 باز است! منتظر چی هستی؟ امروز اقدام کنید!

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector