Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ConsenSys مجموعه تروفل را خریداری می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

ConsenSys مجموعه تروفل را خریداری می کند

تیم پشتیبان پرکاربردترین ابزارهای توسعه دهنده بلاکچین به ConsenSysby ConsenSys در 17 نوامبر 2020 می پیوندد در 17 نوامبر 2020 منتشر شد

ترافل با محصولات ConsenSys 3

نیویورک ، 17 نوامبر 2020 – ConsenSys تیم و فناوری را بدست آورده است ترافل. در میان پرکاربردترین ابزارهای توسعه دهنده بلاکچین ، Truffle Suite یک محیط توسعه ، چارچوب آزمایش و خط لوله دارایی است که همه در یک مورد قرار گرفته اند. شرایط تحصیل فاش نشده است.

با استفاده از ترافل ، کاربران می توانند به تدوین قرارداد هوشمند ساخته شده ، پیوند ، استقرار و مدیریت باینری دسترسی داشته باشند. Truffle با بیش از 8.5 میلیون بارگیری و یک جامعه توسعه دهنده پر جنب و جوش ، مدتهاست که مورد علاقه اکوسیستم برای توسعه دهندگان جدید و باتجربه است که به دنبال ابزاری برای تسریع در قرارداد هوشمند و روند توسعه برنامه های جلویی هستند. ترافل به عنوان یکی از اولین پروژه هایی که توسط ConsenSys جوجه کشی شده است ، رشد اکوسیستم منبع آزاد Ethereum را تسریع کرد و از آن زمان به توسعه دهندگان علاقه مند شده است. با ادغام موفقیت آمیز Truffle با ConsenSys Quorum, Filecoin, و پروتکل های دیگر ، Truffle هدف خود را بر تصویب بلاکچین در شرکت های جهانی قرار داده است.

Truffle Suite با اعتماد بیش از 1.3 میلیون توسعه دهنده در سراسر جهان متعهد به ساخت ظرافت ، تولید و ایمن ساخت Solidid است. رایگان جعبه های ترافل حاوی ماژول های مفید ، قراردادهای Solidity و کتابخانه ها ، نمای جلویی و حتی نمونه های کامل dApps برای سهولت در توسعه دهندگان جدید. تیم های تروفل تیم های مهندسی را از هر اندازه قادر می سازد تا در کارهای مشترک در محیط های آزمایشی همکاری کنند تا مطمئن شوند که یک برنامه قبل از تحمیل هزینه برای استقرار در شبکه اصلی Ethereum کار می کند.

افزودن ترافل به پشته محصول توسعه دهنده ConsenSys مجموعه خدمات گسترده تری را به مشتریان شرکت ارائه می دهد تا با اطمینان برنامه های خود را به کار گیرند. این تیم با حمایت از تیم های توسعه دهنده تجارت ، مهندسی و بازاریابی پیشرو در صنعت ConsenSys ، ساخت Truffle را ادامه خواهد داد. فن آوری ترافل نیز توسط Quorum ، Diligence و Infura. مهندسان و متخصصان توسعه بلاکچین Truffle همچنان تجربه توسعه دهندگان بلاکچین را بالا می برند و ابزارهای توسعه با کیفیت و سازمانی را در اختیار آنها قرار می دهند..

“مجموعه Truffle برای شروع کار توسعه دهندگان در Ethereum و Web3 ضروری است و برای افزایش پذیرش برنامه های Mainnet و راه حل های بلاکچین سازمانی بسیار ارزشمند است. از آنجا که تقریباً همه توسعه دهندگان سفر هوشمند توسعه قرارداد خود را با Truffle Suite شروع می کنند ، تروفل اغلب از بهترین محصولات و خدمات ما محسوب می شود. ما از ادغام بیشتر با مجموعه ابزارها و برنامه های توسعه دهنده ConsenSys هیجان زده هستیم. “گفت جوزف لوبین ، بنیانگذار ConsenSys.

Truffle در سال 2015 راه اندازی شد ، یک مجموعه توسعه است که برای مدیریت کل روند کار توسعه دهندگان بلاکچین از توسعه قرارداد هوشمند تا برنامه های جلویی طراحی شده است ، و محبوب ترین چارچوب توسعه را برای ساخت بلاک چین Ethereum بر اساس ستاره های Github ارائه می دهد. 

Truffle Suite از عناصر زیر تشکیل شده است تا توسعه نرم و یکپارچه dApps را تسهیل کند: 

  • تیم های تروفل – جریان کار یک تیم را ساده می کند ، یک محیط تلفیقی و آزمایشی مشترک را برای ادغام مداوم فراهم می کند و به یک تیم امکان می دهد تا معاملات ، وضعیت و رویدادهای قراردادهای هوشمند مستقر را کنترل کند. همچنین ارائه بصری داده های مفید و اعلان های قابل تنظیم خطاها را برای بینش مهم فراهم می کند.
  • ترافل – محیط توسعه واقعی که تلفیق ، آزمایش و استقرار قراردادهای هوشمند را با هم ادغام می کند.
  • گاناچ – Ganache که به صورت محلی شبیه ساز بلاکچین مستقر شده است ، دارای یک رابط کاربر گرافیکی است که می تواند شبکه های بلاکچین را شبیه سازی کند و آزمایش مستقیم قراردادهای هوشمند را بدون نیاز به راه اندازی شبکه های آزمایش واقعی یا استفاده از شبکه از راه دور امکان پذیر کند..   
  • باران ریز و نمناک – مجموعه ای از کتابخانه های جلویی که اجزای مفیدی را برای توسعه برنامه های وب ارائه می دهند که می توانند به صورت یکپارچه با قراردادهای هوشمند ارتباط برقرار کنند.

“به عنوان محبوب ترین چارچوب توسعه Ethereum ، طبیعی است که Truffle بخشی از پشته محصول ConsenSys باشد. ما مشتاقانه منتظر ارائه راه حل های سازمانی هستیم که توسعه دهندگان را قادر به ساخت و استقرار سیستم های بلاکچین با استفاده از Ethereum و چندین بلاکچین کند. ” ترافل.   

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به trufflesuite.com.


محصول مجموعه ترافل

مخاطب: [ایمیل محافظت شده]

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector