Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

حد نصاب ConsenSys که توسط شرکت های برجسته در 50 صفحه برتر بلاک چین Forbes برای سال 2021 استفاده می شود

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogQuorum

حد نصاب ConsenSys که توسط شرکت های برجسته در 50 صفحه برتر بلاک چین Forbes برای سال 2021 استفاده می شود

نه شرکت بزرگ جهانی از ConsenSys Quorum استفاده می کنند ، بیست و دو شرکت دیگر در Ethereum عمومی سرمایه گذاری می کنند یا از آن استفاده می کنند. توسط ماری هال 9 فوریه 2021 ارسال شده در 9 فوریه 2021

بنر اجتماعی Github Repo

فوربس اخیراً نشریه فوربس بلاکچین 50, لیست سالانه آن از بزرگترین شرکتهایی که از بلاکچین استفاده می کنند یا در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری می کنند. امسال 9 شرکت اعلام کردند که از حد نصاب ConsenSys استفاده می کنند ، بیست و دو شرکت دیگر در Ethereum عمومی سرمایه گذاری می کنند یا از آن استفاده می کنند.

معیارهای کلیدی برای نامگذاری در این لیست این است که سازمان ها “در به کارگیری فناوری دفتر توزیع شده پیشگام بوده و درآمد یا ارزشیابی حداقل 1 میلیارد دلار داشته باشند.” طی سه سال گذشته ، شرکت های نوآور نام و پروژه های بلاکچین خود را برای بررسی به Forbes ارسال کرده اند. 

تحقیقات بازار فوربس نشانگر پذیرش گسترده فناوری Blockchain برای پروژه های سازمانی است

به گفته فوربس ، “مشاغل موجود در این لیست با استفاده از بلاکچین و بیت کوین ، که در سال 2020 با 300٪ افزایش و احترام بیشتر به مجموعه C ، از رقابت خود پیشی می گیرند ، پیشی می گیرند.”

مایکل دل کاستیلو ، دستیار ویرایشگر فوربس گفت: “استفاده از بلاکچین به دلیل همه گیر شدن در سال 2020 به سرعت تسریع شد – بنابراین بسیاری از شرکت ها وارد عمل شدند و تبدیل به بیت کوین شدند”. “هرگز مشاغل بیشتری با استفاده از این فناوری که واجد شرایط لیست سالانه ما باشند ، پروژه های معنی دار انجام نمی دهند. جالب اینجاست که اکثر شرکت های 2021 Blockchain 50 در واقع دلالان بیت کوین نیستند ، بلکه در عوض به دنبال روش های ابتکاری برای به کارگیری فناوری اساسی ارز رمزنگاری شده هستند. “

لیست Top 50 Blockchain Forbes امسال اشاره کرد که 9 شرکت پیشرو در این لیست از ConsenSys Quorum به عنوان یک بستر بلاکچین برای پروژه های تولیدی خود استفاده می کنند. ConsenSys Quorum به دلیل سهولت استفاده در توسعه برنامه های Enterprise Ethereum که در صنعت مالی مشهور است ، به دلیل اجرای مجاز Ethereum که از حریم خصوصی معاملات پشتیبانی می کند ، پیشروترین پروتکل دفتر توزیع شده مبتنی بر Ethereum است. از 50 شرکتی که در لیست 2021 قرار دارند ، 22 شرکت از آنها به نوعی از Ethereum استفاده می کنند. 

شرکتهایی که از حد نصاب ConsenSys استفاده می کنند

شرکت هایی که در این لیست از ConsenSys Quorum استفاده می کنند عبارتند از: Ant Group ، Cargill ، HSBC ، ING Group ، JP Morgan Chase ، LVMH ، Microsoft ، Novartis و State Farm. مورد استفاده از مزرعه دولتی به دلیل توسعه شبکه جایگزینی بیمه بلاکچین که به تسریع در پرداخت مطالبات بیمه خودکار کمک می کند ، قابل توجه است. قرار دادن ادعاهای بیمه در بلاکچین به طور قابل توجهی مبادله چک و فرآیندهای مبتنی بر کاغذ بین مزرعه دولتی و بیمه USAA را کاهش داده است.. 

شان بورگس ، مدیر ارشد ادعای USAA ، گفت: “ادعاهای شرکت حمل و نقل از شرکت حمل و نقل تقریباً در آینده با صرفه جویی در وقت و هزینه تقریباً خودکار خواهد شد.” “استفاده از فناوری بلاکچین به ما کمک می کند تا به صورت ایمن یک فرایند دستی را بهبود بخشیم و در نهایت سریعتر پول را به اعضا و مشتریان خود بازگردانیم.” 


کارگیل به عنوان یکی از شش شرکتی که از پلتفرم کووانتیس استفاده می کنند در لیست قرار گرفته است – که با استفاده از بلاکچین Quorum مستقر در Ethereum رکوردی تغییرناپذیر از هر مرحله در روند جابجایی محموله های دانه و دانه های روغنی در سراسر جهان را ایجاد می کند. “این اجازه می دهد تا شرکت های با استفاده از پلت فرم Covantis ردیابی و ردیابی کالا در سراسر زنجیره تامین پیچیده از جمله بزرگ است & سازمان های کوچک. ” 

جوزف لوبین ، بنیانگذار ConsenSys و خالق مشترک Ethereum ، گفت: “قدرت تعهد ابتکار کووانتیس برای استفاده از فن آوری های نوآورانه و بهترین در کلاس برای تبدیل عملیات تجارت جهانی کالاهای کشاورزی الهام بخش است.” “این سیستم عامل شواهدی برای اثبات این واقعیت است که فناوری بلاکچین با همکاری و حذف سیلوهای اطلاعاتی در داخل و سراسر صنایع ، قول خود در مورد باز کردن قفل ارزش را آغاز کرده است.” 

با ادامه پیشرفت فناوری بلاکچین ، لیست 50 برتر Forbes 2021 نشان می دهد که Enterprise Ethereum و ConsenSys Quorum برای رشد مداوم در بسیاری از صنایع از جمله دارایی ، بیمه ، تولید و زنجیره تامین از موقعیت خوبی برخوردار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده شرکت های پیشرو از ConsenSys Quorum ، به مجموعه مطالعات موردی ما مراجعه کنید.

ConsenSys QuorumEnterprise Ethereum Newsletter برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector