Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ابتکار کووانتیس ConsenSys را به عنوان شریک فناوری برتر معرفی می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

ابتکار کووانتیس ConsenSys را به عنوان شریک فناوری برتر معرفی می کند

ابتکار کووانتیس ConsenSys را به عنوان شریک فناوری اصلی برای توسعه یک پلت فرم اجرای پس از تجارت برای معاملات حمل و نقل کشاورزی انتخاب کرد. توسط ConsenSys ژانویه 23 ، 2020 ارسال شده در 23 ژانویه ، 2020

کووانتیس

اعضای بنیانگذار ابتکار Covantis ، که هدف آن مدرن سازی عملیات تجارت جهانی است ، از انتخاب ConsenSys ، یک شرکت پیشرو در بازار فناوری بلاکچین Ethereum ، به عنوان شریک اصلی فناوری برای توسعه بستر تحول آفرین خود خبر داده اند.. 

Stefano Rettore ، مشاور مستقل پروژه ، گفت: “بنیانگذاران یک فرآیند انتخاب قوی ، از جمله یک هکاتون دو هفته ای را تنظیم کردند تا اطمینان حاصل شود که ما شریک فناوری مناسب را برای تأمین نیازهای صنعت خود انتخاب کردیم.” “ConsenSys نمونه های اولیه ای را ارائه داد كه در حوزه خود برتری نشان می دهد و سابقه استفاده از فناوری بلاکچین برای دیجیتالی کردن فرآیندهای صنعت مالی تجارت کالا را در کارنامه خود دارد. ما اطمینان داریم که این مشارکت به ما امکان می دهد محصولی درجه یک ، متمرکز بر عملکرد بی نظیر ، امنیت و حریم خصوصی ایجاد کنیم., ارکسترات PegaSys, کالیدو و MythX برای ایجاد شبکه بلاکچین در Ethereum. این یک پلت فرم امن مبتنی بر Quorum ، یک پروتکل بلاکچین مجاز مبتنی بر Ethereum ایجاد خواهد کرد تا بتواند به بازیکنان کوچک و بزرگ در سراسر زنجیره تأمین پاسخ دهد..

جوزف لوبین ، بنیانگذار ConsenSys و خالق مشترک Ethereum ، گفت: “قدرت تعهد ابتکار کووانتیس برای استفاده از فن آوری های نوآورانه و بهترین در کلاس برای تبدیل عملیات تجارت جهانی کالاهای کشاورزی الهام بخش است.” “این سیستم عامل شواهدی برای اثبات این واقعیت است که فناوری بلاکچین با همکاری و حذف سیلوهای اطلاعاتی در داخل و سراسر صنایع ، قول خود در مورد باز کردن قفل ارزش را آغاز کرده است.”

ابتکار Covantis در اکتبر 2018 توسط رهبران صنعت کالا برای توسعه فناوری های استاندارد و دیجیتالی کردن معاملات حمل و نقل جهانی کشاورزی به سود کل صنعت ایجاد شد. پیش بینی می شود یک نهاد کووانتیس و پلت فرم دیجیتال آن در سال 2020 با رعایت مصوبات قانونی تنظیم شوند. تمرکز اولیه بر روی اتوماسیون فرآیندهای اجرای پس از تجارت دانه و دانه های روغنی خواهد بود. 

علاقه مندان می توانند با مراجعه به این طرح ، اطلاعات بیشتری در مورد این طرح کسب کنند www.covantis.io

مخاطبین رسانه ای

ADM

جکی اندرسون (آمریکا)

[ایمیل محافظت شده]


بانگ

دفتر اخبار Bunge

[ایمیل محافظت شده]

کشاورزی گلنکور 

جین مک براید (استرالیا)

[ایمیل محافظت شده]

کارگیل

آوریل نلسون (ایالات متحده آمریکا)

[ایمیل محافظت شده]

شرکت لویی دریفوس

کارن سدلر (سوئیس)

[ایمیل محافظت شده]

درباره ابتکار کووانتیس

کووانتیس یک ابتکار بلاکچین است که معطوف به مدرن سازی عملیات تجارت جهانی است. اعضای موسس, ADM (NYSE: ADM), بانگ (NYSE: BG), کارگیل, شرکت لویی دریفوس و کشاورزی گلنکور, به طور مشترک در حال توسعه یک بستر برای تجارت جهانی ساده ، امن و کارآمد هستند. این ابتکار هدف ایجاد کارآیی و صرفه جویی در هزینه برای شرکت ها در سراسر زنجیره تأمین بین المللی است.

یادداشت در مورد گزاره های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی شامل “بیانیه های آینده نگرانه” به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال ایالات متحده است ، از جمله بیانیه هایی در مورد توسعه پیش بینی شده ، موفقیت و مزایای پلت فرم دیجیتال پیشنهادی. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاحیه دعوی در اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگرانه را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” و “انتظار” و اظهارات مشابه شناسایی کرد. اظهارات رو به جلو واقعیت های تاریخی نیستند و شامل خطرات و عدم اطمینان های ذاتی هستند. عوامل مختلفی می توانند نتایج واقعی را با نتایج موجود در هر بیانیه آینده نگر متفاوت سازند ، از جمله در این مورد خطر موفقیت آمیز بودن سیستم عامل یا دستیابی کامل به اهداف شرکت کنندگان وجود ندارد. اطلاعات بیشتر در مورد خطرات مرتبط با اظهارات آینده نگر در پرونده های شرکت Bunge Limited و Archer Daniels Midland در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده موجود است. تمام اظهارات این مقاله از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ارائه می شود و شرکت کنندگان هیچ تعهدی در قبال به روزرسانی یا بازنگری علنی بیانیه آینده نگر ندارند ، چه به دلیل اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا غیر آن ، مگر در مواردی که طبق قانون لازم است.

اخبار مشتریگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector