Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

آزمایشگاه های ConsenSys سرمایه گذاری در atpar را اعلام کرد

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

آزمایشگاه های ConsenSys سرمایه گذاری در atpar را اعلام کرد

تیم پشتیبان پروتکل ACTUS برای ایجاد زیرساخت برای دارایی های مالی قابل همکاری پشتیبانی می کند. توسط ConsenSys 11 نوامبر 2019 منتشر شده در 11 نوامبر 2019

زوریخ ، سوئیس و نیویورک ، ایالات متحده آمریکا– آزمایشگاه های ConsenSys امروز از سرمایه گذاری در این کشور خبر دادند آتپار, تیم مستقر در سوئیس که از طریق تهیه پروتکل ACTUS برنامه های مالی درجه بانکی ارائه می دهد. ConsenSys به عنوان یکی از سرمایه گذاران برجسته در Ethereum ، از پروژه هایی پشتیبانی می کند که دارای توانایی بالقوه برای تصویب در مواردی هستند که اکوسیستم بیشترین پتانسیل را دارد – خدمات مالی و بانکی. 

دارایی های مالی در قلب هر سرویس مالی قرار دارند و نمایندگی این دارایی ها در Ethereum به روشی شفاف و قابل همکاری ، وعده اصلی جنبش مالی باز است. با اجرای این وعده ، پروتکل ACTUS یک چارچوب منبع باز برای صدور ابزارهای مالی درجه بانکی به صورت یکپارچه در بین طبقات دارایی است. atpar سیستم قرارداد هوشمند خود را برای پروتکل ACTUS در مورد منابع آزاد باز کرده است GitHub و یک پورتال نسخه ی نمایشی در شبکه آزمایشی Ethereum موجود است.  

چارچوب قرارداد هوشمند پروتکل ACTUS دارایی های مالی و منطق آنها را بر روی Ethereum به عنوان بلوک های ساختمانی مدولار ، مانند “Lego” با الگوهایی نشان می دهد که می تواند تقریباً هر ابزار مالی از رهن و اوراق قرضه گرفته تا مشتقات و موارد دیگر را پارامتر کند. به جای ساختن از ابتدا ، توسعه دهندگان می توانند با قراردادهای مالی آماده برای استفاده کار کنند که حاوی برگه های اصطلاحی واحد قابل خواندن و برنامه تعهدات ابزار است. علاوه بر این ، پروتکل ACTUS جنبه های خدماتی مانند صدور ، ثبت و به روز رسانی تغییرات دولت ، تقسیم بندی و تجمیع دارایی ها ، توزیع وجوه را کنترل می کند و گزارش و تجزیه و تحلیل دارایی ها و اوراق بهادار را بسیار ساده می کند. زیرساخت های جامع atpar ، نهادهای مالی را قادر می سازد تا چرخه عمر دارایی های مالی را با کسری از هزینه امروز اداره و سرویس دهند. 

از آنجا که تحولات مالی غیرمتمرکز (DeFi) با بیش از 600 میلیون دلار تنها در بلاکچین Ethereum حبس شده ، به بالاترین سطح صنعت رسیده است ، ConsenSys متعهد به سرمایه گذاری در پروژه هایی است که مهاجرت نهایی بازارهای مالی تریلیون دلاری به شبکه های بلاک چین را تسریع می کند. به همین ترتیب پذیرش استاندارد ERC-20 امکان ایجاد توکن سازی در شبکه را با آسان ساختن تبادل یک توکن ERC-20 با دیگری و استفاده در کیف پول و مبادلات ، پروتکل ACTUS را قادر می سازد تا قابلیت همکاری یکسان برای دارایی های مالی در ترکیب با ERC-2222 استاندارد توزیع وجوه – که یک تلاش مشترک پیشگامانه توسط atpar بود – دارایی های مالی ادغام قابل توجه و هزینه های سازگاری داده های سیستم های قدیمی امروز را دور می زند.  

جوزف لوبین ، بنیانگذار ConsenSys و بنیانگذار Ethereum به اشتراک گذاشت ، “با همدیگر مشخصات فنی ACTUS و پروتکل مالی ACTUS این امکان را دارند که HTML و HTTP لایه مالی شبکه جهانی غیرمتمرکز باشند ، به شرکت ها امکان غلبه بر ناکارآمدی های باغ دیواری سیستم مالی فعلی ما ، که شرکت ها و بازارها را به سیستم های اختصاصی اسکله محدود می کند. در آینده ، پروتکل ACTUS هدف آن تعریف هر قرارداد مالی در کره خاکی با ورودی ها ، خروجی ها و الگوریتم های کاملاً مشخص برای کدگذاری جریان های ارزشی است که هر یک در یک توافق نامه هوشمند مبتنی بر بلاکچین ارائه و محصور شده اند. “

atpar در فوریه 2019 توسط تیم متنوعی با سالها تجربه نوآوری در خدمات مالی و شبکه های غیرمتمرکز تاسیس شد. تیم atpar پروتکل ACTUS را پایه گذاری کرد تا راه برای توزیع جریان های نقدی در Ethereum را فراهم کند و توسعه دهندگان را به ابزارهایی برای تصور مجدد خدمات مالی در زیرساخت های باز ، قابل همکاری و بدون اصطکاک مجهز کند. تیم در حال ساخت است استانداردهای ACTUS (استانداردهای یکپارچه انواع قرارداد الگوریتمی) ، که توسط بخش خدمات مالی تهیه و به عنوان استاندارد صنعت برای نمایندگی دارایی ها در پاسخ به بحران مالی جهانی در سال 2008 پذیرفته شد. 

“کانتینرهای بین مدال انقلابی در صنعت حمل و نقل ایجاد کردند ، هدف atpar این است که این مزایای کارایی را برای صنعت مالی تکرار کند. پروتکل ACTUS زیرساخت هایی را فراهم می کند که تمام دارایی های اصلی مالی را در اختیار شما قرار می دهد و آنها را با “اسناد حمل و نقل” یکپارچه و قابل خواندن ماشین توصیف می کند. این نهاد مالی را قادر خواهد ساخت تا هزینه های تولید را با اتوماسیون سرویس دهی و گزارش دارایی های مالی در کل چرخه عمر خود به صفر برساند. “گفت مایکل سووبودا ، مدیر عامل شرکت آتپار.

atpar در کشور خود سوئیس در حال شتاب گرفتن است که اخیراً به عنوان یکی از 10 شرکت fintech برای پیوستن به 2019 انتخاب شده است برنامه شتاب دهنده Kickstart توسط دیجیتال سوئیس راه اندازی شد. مشارکت atpar در گروه Kickstart منجر به a اثبات مفهوم با Swisscom, بزرگترین ارائه دهنده ارتباطات از راه دور و اپراتور زیرساخت های بانکی در سوئیس. Swisscom در حال بررسی پروتکل ACTUS برای ایجاد راه حل برای بدهی توکن برای صنعت مالی سوئیس است. علاوه بر این ، آژانس نوآوری سوئیس Innosuisse استقبال کرده است آتپار تیم را به برنامه اصلی مربیگری خود اعطا می کند و برای پیشرفت حرفه ای به تیم کمک مالی می کند. 

سرمایه گذاری از طریق آزمایشگاه های ConsenSys این تیم را قادر می سازد تا پروتکل ACTUS را از شبکه آزمایش Ethereum به شبکه اصلی انتقال دهد.. 

برای اطلاعات بیشتر در مورد atpar و نحوه ساخت با پروتکل ACTUS ، لطفاً به اینجا مراجعه کنید atpar.io و actus-protocol.io.


اطلاعات بیشتر در مورد atpar:

آتپار زیرساخت های مالی را در Ethereum ایجاد می کند که به صادرکنندگان و ارائه دهندگان راه حل های صدور اجازه می دهد تا گسترده ای از کلاس های دارایی مالی را در کل چرخه زندگی خود با کسری از هزینه امروز تهیه و مدیریت کنند.

درباره آزمایشگاه های ConsenSys:

آزمایشگاه Consensys در آینده دارترین بنیانگذاران Web3 جهان سرمایه گذاری می کند. با سرمایه گذاری در بیش از 78 شرکت در 22 کشور ، آزمایشگاه ها بر کمک به بنیان گذاران برای ایجاد آینده ای غیرمتمرکز و قابل اعتماد متمرکز شده اند. در Labs.ConsenSys.net بیشتر بیاموزید.

مخاطبین رسانه ای: 

[ایمیل محافظت شده]

مایکل سووبودا, [ایمیل محافظت شده]

 

 

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector