Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ConsenSys اعلام همکاری با شبکه خدمات Blockchain چین

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

ConsenSys اعلام همکاری با شبکه خدمات Blockchain چین

توسط ConsenSys 25 ژانویه 2021 ارسال شده در 25 ژانویه 2021

آگهی نصاب BSN

ConsenSys Quorum اکنون در شبکه خدمات مبتنی بر بلاک چین (BSN) ، پروژه بلاک چین در سراسر کشور در دسترس خواهد بود

امروز ConsenSys از همکاری با شبکه خدمات مبتنی بر بلاکچین (BSN) برای دسترسی بیشتر بلاکچین برای بنگاه ها و سازمان های دولتی. به عنوان بخشی از مشارکت ، ConsenSys Quorum ، یک لایه پروتکل منبع آزاد که به عنوان پایه ای برای مشاغل ساخت راه حل های سازمانی مبتنی بر Ethereum عمل می کند ، در حدود 80 شهر مختلف از طریق گره های شهرهای عمومی BSN در سرزمین اصلی چین در دسترس خواهد بود.. 

ConsenSys Quorum یک لایه پروتکل منبع باز است که شرکت ها را قادر می سازد از Ethereum برای برنامه های تولید بلاکچین خود استفاده کنند. مشاغل برای تأمین شبکه های درجه شرکتی که برای باز کردن قفل ارزش با بلاکچین به آنها احتیاج دارند ، به حد نصاب ConsenSys اعتماد می کنند. ConsenSys Quorum را می توان با ماژول های محصول ConsenSys ، فروشندگان شخص ثالث یا توسعه دهندگان داخلی برای ایجاد برنامه های قابل تنظیم با عملکرد بالا ادغام کرد..

BSN یک فضای ابری ویژه بلاکچین با مدیریت مجوز یکپارچه ، API های دروازه ، SDK های قرارداد هوشمند ، الگوریتم های رمزگذاری برای چارچوب های مجاز و گره های زنجیره ای عمومی انباشته شده برای دسترسی آسان است. هدف BSN این است که با تهیه یک محیط منابع مشترک و یک راه حل یک مرحله ای برای توسعه دهندگان ، مشکل پرهزینه استقرار و نگهداری dApp بلاکچین را حل کند. ConsenSys Quorum همراه با سایر شبکه های بلاک چین مجاز و عمومی برای فروش به شرکت ها و دولت ها بسته بندی می شود و بازار بسیار گسترده تر و عمیق تری را در چین ارائه می دهد..

با پشتیبانی مرکز اطلاعات دولتی چین (SIC) ، یک اتاق فکر تحت کمیسیون توسعه ملی و اصلاحات (NDRC) ، بالاترین آژانس برنامه ریزی اقتصادی ، BSN یک ابر متقابل ، چند پورتال ، چند چارچوب ، بلاکچین است – شبکه زیرساخت جهانی مستقر برای توانمندسازی توسعه دهندگان و شرکت ها برای ایجاد ، استقرار و مدیریت برنامه های غیر متمرکز نسل بعدی (dApps) با کارآیی ، راحت تر و با هزینه کم در چندین پروتکل مختلف تحت یک استاندارد واحد. Red Date Technology ، یک شرکت نرم افزاری مستقر در پکن ، China UnionPay و China Mobile شرکت های بنیانگذار BSN هستند. Red Date Technology بر R نظارت دارد&D ، عملیات روزانه و نگهداری BSN. 

در ماه های آینده ، GoQuorum با برخی از چارچوب ها و پروتکل هایی که قبلاً بخشی از BSN از طریق مرکز ارتباطات بین زنجیره ای BSN. توسعه دهندگان به زودی می توانند با ساخت Quorum و ایجاد قابلیت همکاری آسان در BSN برای ساخت سیستم های پیشرفته فناوری اطلاعات که بتوانند منطق پیچیده تجارت را برآورده کنند. برنامه های ConsenSys Codefi مانند Orchestrate ، Workflow و Assets در بازار BSN در دسترس خواهند بود ، بنابراین توسعه دهندگان می توانند با سرعت بیشتری برنامه های تجاری قابل اعتماد و مقیاس پذیر بسازند. برنامه های آموزشی توسعه دهندگان بلاکچین با تسهیل فناوری Red Date در سراسر کشور آغاز می شود. 

“پس از راه اندازی ، BSN در برنامه های آموزشی BSN در سال 2021 برای تسریع قابل توجه تصویب فناوری بلاکچین و راه حل های مبتنی بر Ethereum در چین ، حد نصاب را در نظر می گیرد. GoQuorum همچنین با سایر چارچوب های مجاز قابل استفاده خواهد بود و چارچوب های مجاز را باز کنید در BSN ، ایجاد سنگ بنای اصلی “زیرساخت های جدید” در چین ، “گفت Yifan He ، مدیر عامل فناوری Red Date و مدیر اجرایی انجمن توسعه BSN.

“پروتکل های غیر متمرکز مانند Ethereum دستیابی به موفقیت در ایجاد اعتماد به همه سیستم های ما ، با تسهیل همکاری های عمیق تر و ایجاد دارایی های دیجیتال است. ConsenSys Quorum از این نظر منحصر به فرد است که از نظر حفظ حریم خصوصی و ویژگی های مجاز ، طیف وسیعی از نیازهای شرکت را در بر می گیرد ، اما هنوز با شبکه اصلی Ethereum سازگار است. ما معتقدیم که پروتکل های مختلف بلاکچین متن باز نیاز به همکاری دارند و با BSN ما گام مهمی در جهت آوردن حد نصاب ConsenSys در بسیاری از شرکت های چین که می توانند از شبکه های شفاف مشاغل مشترک بهره مند شوند ، برداشته می شود. “.

از زمان راه اندازی آن در آوریل سال 2020 ، BSN به یکی از بزرگترین و سریعترین رشد اکوسیستم های بلاکچین سازمانی در جهان تبدیل شده است. BSN که به عنوان زیربنای ستون فقرات جاده ابریشم دیجیتال طراحی شده است ، بیش از 2000 برنامه بلاکچین را در شرکت ها و سازمان های دولتی در چین مستقر کرده است. 108 گره شهر عمومی مستقر شده اند که بیش از 80 شهر را در سرزمین اصلی چین و 8 گره شهر عمومی را در کشورهای دیگر جهان متصل می کنند. امسال BSN قصد دارد بیش از 10 پروتکل بلاکچین عمومی مجاز و 30 مورد دیگر را برای توسعه دهندگان داشته باشد تا با هزینه کم در شبکه جهانی خود از آن استفاده کنند..


ConsenSys در مورد استفاده از حد نصاب ConsenSys با شتاب دهنده BSN همکاری خواهد کرد. 

برای اطلاعات بیشتر ، ConsenSys را در توییتر دنبال کنید: Consensys و وی چت: ConsenSysNews

درباره ConsenSys:

ConsenSys پیشروترین شرکت نرم افزاری Ethereum است. ما توسعه دهندگان ، شرکت ها و مردم را در سراسر جهان قادر می سازیم تا برنامه های نسل بعدی را ایجاد کنند ، زیرساخت های مالی مدرن را راه اندازی کنند و به وب غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند. مجموعه محصولات ما ، متشکل از Infura, حد نصاب ، کدفی, MetaMaskترافل و Diligence ، به میلیون ها کاربر خدمت می کند ، میلیاردها پرسش مبتنی بر بلاکچین را برای مشتریان پشتیبانی می کند و میلیاردها دلار دارایی دیجیتال را مدیریت کرده است. Ethereum بزرگترین بلاک چین قابل برنامه ریزی در جهان است که منجر به پذیرش مشاغل ، جامعه توسعه دهندگان و فعالیت های DeFi می شود. بر اساس این بنیاد منبع باز مورد اعتماد ، ما در حال ساخت اقتصاد دیجیتال فردا هستیم. برای کاوش در محصولات و راه حل های ما ، به http://consensys.net/ مراجعه کنید.

درباره BSN:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد BSN لطفا به این موارد مراجعه کنید: https://www.bsnbase.com/ (چینی) و http://bsnbase.io (انگلیسی).

درباره فناوری تاریخ قرمز: 

Red Date (Hong Kong) Technology Co.، Ltd. (“Red Date Tech”) ، یکی از چهار عضو بنیانگذار شبکه خدمات مستقر در Blockchain (BSN) ، در سپتامبر 2014 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ است. این معمار BSN است و مسئول BSN’s R است&D و کار و نگهداری روزانه. قبل از ایفای نقش حیاتی در BSN ، Red Date Tech از سالها پیش به همراه China Mobile و China UnionPay یک ارائه دهنده تکنولوژی درجه یک برای ساخت شهرهای هوشمند در چین بوده است. لطفا سوالات را به [ایمیل محافظت شده].

مخاطبین رسانه ای:

[ایمیل محافظت شده]

Codefi AssetsCodefi Orchestratecodefi گردش کار ConsenSys Quorum Newsletter برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector