ConsenSys Codefi نشانه جهانی دارایی ها و پرداخت ها را راه اندازی می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

ConsenSys Codefi نشانه جهانی دارایی ها و پرداخت ها را راه اندازی می کند

توسط Nicole Adarme 29 سپتامبر 2020 ارسال شده در 29 سپتامبر 2020

ramon salinero vEE00Hx5d0Q unsplash

گسترش استانداردهای Ethereum برای پوشش موارد وسیع تری از موارد استفاده

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رمز جهانی در وبینار ما ثبت نام کنید

بلاکچین Ethereum به عنوان پایه ای برای یک شبکه معاملاتی دیجیتال معتبر که راه حل های جدیدی را در تجارت و امور مالی تأمین می کند ، ظاهر شده است. فرآیند علامت گذاری دارایی که شامل تبدیل دارایی ها (یا حقوق / مطالبات بیش از یک دارایی) به نمایندگی دیجیتالی بومی است ، “حیاتی” برای این راه حل های جدید بسیار مهم است..

توکن سازی یکی از نوآوری های اصلی فناوری Ethereum است. بسیاری از محصولات مبتنی بر بلاکچین برای مدل سازی ابزارهای مالی ، نمایش دارایی های دنیای واقعی یا ایجاد ساختارهای تشویقی برای بهبود هماهنگی و حاکمیت شبکه ، به نشانه ها اعتماد می کنند.

طی چندین سال گذشته ، ConsenSys میلیاردها دلار ارزش را از طریق انواع دارایی ها ، از جمله دارایی هایی که به طرح های تجاری جدید – مانند ویژگی اثبات استفاده از فعال سازی – و دارایی های صادر شده توسط صنایع با ثبات تر – مانند Mata ، توزیع می کند. ابزار سرمایه گذاری املاک و مستغلات پایتخت.

امروز ، ما هیجان زده ایم که به معرفی علامت جهانی برای دارایی ها و پرداخت ها, یک استاندارد توکن کاملاً جدید که توسط ConsenSys Codefi طراحی شده است. رمز جهانی توسط تیم های پیشرفته ترین پروژه های توکن سازی ConsenSys پس از سه سال یادگیری بلاکچین ساخته شده است. این محصول برای تأمین دامنه موارد استفاده بسیار گسترده تر از استانداردهای موجود در رمز طراحی شده است و قادر به نمایش هر دارایی یا ابزار پرداخت در بلاک چین Ethereum است. این با محبوب ترین استانداردهای موجود Ethereum مانند استانداردهای توکن های غیر قابل انعطاف ، غیر قابل شستشو و ترکیبی سازگار است.

Screen Shot 2020-09-29 در 10.33.13 AM.png


چگونه به اینجا رسیدیم?

برای هر یک از پروژه های ما ، تیم Codefi مشکل موجود ، بازارهای آدرس پذیر که می توانند از یک راه حل بهره مند شوند ، فضای نظارتی و چگونگی تلاش سایر مبتکران برای حل این مسائل (چه با بلاکچین یا بدون بلاکچین) را ارزیابی می کند. پس از شناسایی مسئله مهم ، ما می توانیم فرآیندهای پیچیده تجاری را به مدل های مبتنی بر بلاکچین تقسیم کنیم که سپس در قراردادهای هوشمند رمزگذاری می شوند.

از ابتدای اولین پروژه توکن سازی ، یاد گرفتیم که موارد مختلف استفاده به ویژگی ها و رفتارهای مختلف توکن نیاز دارند:

  • برای دوقلوهای دیجیتال (یا نمایش دارایی های دنیای واقعی) ، ما باید اطمینان حاصل کنیم که هر حرکت فیزیکی به طور یکپارچه با قلمرو دیجیتال مرتبط است.

  • برای ابزارهای مالی ، توکن ها نیاز به توانایی نگهداری یا انتقال به دنبال مقررات موجود و گردش کار کسب و کار دارند.

  • برای بیشتر دارایی ها ، ما باید به این فکر کنیم که چگونه داده ها یا خصوصیات خاصی را در رابطه با برخی از اعضای شبکه خصوصی کنیم. ما همچنین باید از قابلیت همکاری متقابل دفتر اطمینان حاصل کنیم.

  • برای موارد استفاده از امور مالی غیرمتمرکز ، ما باید کنترل صادر کننده بر دارایی را محدود کنیم ، انطباق آن را غیر متمرکز کنیم و اطمینان حاصل کنیم که دارایی با سایر پروتکل های DeFi و قراردادهای هوشمند قابل همکاری خواهد بود.

همه این رفتارهای خاص ، خصوصاً از نظر قابلیت همکاری ، چالش های جالب توجه فنی ایجاد می کنند. یک پاسخ می تواند ایجاد یک قرارداد هوشمند برای هر پروژه و هر بار ممیزی آن باشد. این امر غیرعادی بود ، زیرا ایجاد قرارداد و حسابرسی هوشمند به مقدار قابل توجهی زمان ، پول و منابع توسعه دهنده نیاز دارد. در عوض ، توسعه یک قرارداد هوشمند واحد که برای انواع موارد استفاده و دارایی کارساز باشد ، انتخاب کارآمدتر ، مقیاس پذیر و مطمئن تر بود.

طی سه سال گذشته ، ما همان قرارداد هوشمند را بارها و بارها تنظیم ، اندازه گیری و اصلاح کرده ایم. امروز ما اطمینان داریم که بیشتر موارد مورد نیاز در موارد استفاده متمرکز و غیرمتمرکز مالی را به طور مثر برآورده می کند.

برای نشان جهانی به Github Repo مراجعه کنید

تکامل در استاندارد Ethereum Token

با رمز جهانی دارایی ها و پرداخت ها:

  • مسسات می توانند كنترل كامل دارایی هایی را كه صادر می كنند حفظ كنند. این امر به منظور پیگیری هویت دارندگان رمز ، جلوگیری از دسترسی بازیگران دارای لیست مسدود شده به دارایی های خاص و اطمینان از سازگار بودن نقل و انتقالات ضروری است. در آینده ، در صورت تعامل این موسسات با پروتکل های DeFi ، آنها همچنین می توانند این کنترل ها را حذف یا غیرمتمرکز کنند و از ترکیب پذیری شبکه های DeFi بهره مند شوند..

  • شرکت ها و توسعه دهندگان مجازند هر نوع دارایی یا ابزار پرداختی را در بلاک چین Ethereum منتشر کنند ، اعم از مشتقات DeFi ، وام یا رهن ، CBDC خرده فروشی یا عمده فروشی ، فاکتور یا قبض انبار ، هر نوع ابزار مالی یا حتی قابل وصول. ، یا دارایی بازی.

    نوشته شده توسط تیم خبره توکن در Codefi Assets

از طریق وبینار درخواستی ما درباره نشان جهانی دارایی ها و پرداخت ها بیشتر بدانید.

الان ببین

مدیریت دارایی اعلامیه محصول صحبت کردن توکن جهانی خبرنامه در جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map