ConsenSys Codefi Data API را راه اندازی می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi Data

ConsenSys Codefi Data API را راه اندازی می کند

توسط Nicole Adarme 1 آوریل 2020 ارسال شده در 1 آوریل 2020

داده های ویژگی

ما در ConsenSys Codefi Data API Codefi Data خود را به عنوان راهی برای دسترسی به کاربران و شرکت کنندگان امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) منتشر کرده ایم تا بتوانند به صورت مستقیم و در زمان واقعی به رتبه بندی DeFi و داده های ریسک مانند خطر قرارداد هوشمند ، نقدینگی ، وثیقه و تمرکز دسترسی داشته باشند.. 

ما اطلاعات پیرامون پروتکل های وام دهی DeFi و قراردادهای هوشمند را جمع آوری کرده ایم ، بنابراین داده ها برای کاربران و dapp ها منطقی تر است. تیم DeFi Score ما اطلاعاتی را که در حال حاضر در چندین منبع پراکنده شده است ، در یک مدل داده غنی شده که هم اکنون برای استفاده مستقیم جامعه در دسترس است ، جمع آوری و ترکیب کرده است. با استفاده از این API ، توسعه دهندگان ، سرمایه گذاران ، مشاغل و علاقه مندان به DeFi اکنون می توانند این داده های ریسک DeFi را در قالب یکپارچه سازی آسان برای پشتیبانی بهتر از پروژه های آنها ، بدون نیاز به ایجاد یا نگهداری زیرساخت های نمایه سازی سفارشی ، بازیابی کنند..

ما معتقدیم که پتانسیل واقعی مالی غیرمتمرکز باز ، دید و شفافیت مطلق در پروتکل ها برای درک آنچه ، چگونه و چرا اوضاع به شکلی است ، اعم از نرخ بهره یا محصولات مالی غیرمتمرکز متفاوت است. به همین دلیل ما پلت فرم ConsenSys Codefi Data را ایجاد کرده ایم – برای ارائه اطلاعات دقیق و عملی به کاربران برای تأمین آینده خدمات مالی. ما در حال راه اندازی API Codefi Data هستیم تا داده های DeFi را با قالبی آسان برای مصرف ، قابل خواندن توسط ماشین به کاربران خود باز کنیم.. 

یکی از اصول اصلی تیم ما پشتیبانی و توسعه جامعه است. برای ما بسیار مهم است که جامعه DeFi با داده ها و روش امتیازدهی ما درگیر شود و آنها را توسعه دهد. به همین دلیل API ما دارای یک سطح سرویس است که استفاده از آن رایگان است. امور مالی غیرمتمرکز به سرعت در حال رشد است ، اما ما همچنان خود را در مرحله بزرگتر آزمایش می بینیم زیرا اکوسیستم آنچه را که ممکن است با DeFi امکان پذیر باشد به نمایش می گذارد. Codefi Data علاقه زیادی به ایجاد شفافیت بیشتر ، و در نتیجه پاسخگویی ، و در نتیجه بلوغ فضای ما دارد ، و ما عاشق ردیابی هر یک از پروتکل های DeFi در هنگام ظهور و رشد هستیم..

اکنون ثبت نام کنید برای دسترسی به ConsenSys Codefi Data API!

چرا داده های DeFi مهم هستند

برای همه شرکت کنندگان در بازارهای مالی ، دسترسی به داده های قابل اعتماد و عملی پایه و اساس تجزیه و تحلیل مالی و تصمیم گیری است. یافتن داده های مناسب به ندرت ساده است ، و در بازارهای مالی سنتی ، کل صنایع بر اساس فعالیت تأمین ، سازماندهی و تنظیم اطلاعات برای مشتریان ساخته شده اند تا تصمیمات پیچیده تر و مبتنی بر داده را اتخاذ کنند. تجزیه و تحلیل قبل از تجارت ، ارزیابی دارایی ، مدیریت نمونه کارها ، اجرای تجارت ، تسویه حساب پس از تجارت ، مدیریت ریسک ، پردازش نمونه کارها ، گزارش عملکرد و انطباق نظارتی توسط داده های قابل خواندن توسط ماشین هدایت می شود. 

این امر در مورد اکوسیستم نوظهور DeFi نیز صادق است. وجوه رمزنگاری ، معامله گران رمزنگاری ، کاربران سیستم عامل وام ، شرکت کنندگان شبکه سهام ، همراه با سیستم عامل ها و مکان های معامله مورد استفاده این سرمایه گذاران – همه برای تصمیم گیری آگاهانه به داده های با کیفیت نیاز دارند. داده ها برای تجزیه و تحلیل گزینه های سرمایه گذاری ، ایجاد الگوریتم ها ، یافتن نقدینگی ، اجرای معاملات ، ارزیابی عملکرد ، برآورده سازی الزامات انطباق و مدیریت اوراق بهادار حیاتی هستند. برای DeFi ، دستیابی به این داده ها دشوار است و می تواند درون یا خارج از زنجیره باشد. 


با راه اندازی اولیه ConsenSys Codefi Data API ، اکنون می توانید به درجه نمره DeFi و عناصر مهم پروتکل وام زنجیره ای و خارج از زنجیره وام که ورودی به آن رتبه هستند ، دسترسی پیدا کنید.. 

منبع: نمره CodeFen ConsenSys

منبع: نمره CodeFen ConsenSys

امتیاز DeFi 

در ابتدا توسط تیمی در ConsenSys تصور می شد امتیاز DeFi یک روش منبع باز برای تعیین کمیت ریسک در استخرهای وام بدون مجوز است و برای ایجاد شفافیت و درک در مورد خطرات فنی و مالی موثر بر بازارهای وام دهی ساخته شده است. DeFi Score برای اندازه گیری ریسک پروتکل ، بر اساس عواملی از جمله ریسک قرارداد هوشمند ، وثیقه گذاری و نقدینگی ، یک مقدار قابل مقایسه و پیوسته قابل مقایسه ارائه می دهد. این مدل نمره 0-10 را که می تواند به کاربران ارائه شود یا در سیستم های دیگر ادغام شود ، قابل درک می کند. 

در دسترس قرار دادن داده های رتبه بندی DeFi Score از طریق Codefi Data API روشی قدرتمند برای غنی سازی اکوسیستم ما برای داده ها و تجزیه و تحلیل های DeFi ایجاد می کند. به عنوان مثال ، ما با آن همکاری کردیم CoinGecko, ارائه دهنده اصلی تجزیه و تحلیل بازار رمزنگاری ، برای ارائه داده های مرتبط با ریسک DeFi به کاربران خود مقایسه جامع تری از گزینه های وام دهی DeFi را ارائه می دهد. کاربران آنها اکنون از بینش اضافی ارائه شده توسط رتبه بندی DeFi Score در سیستم عامل CoinGecko’s Earn بهره مند می شوند.

منبع: CoinGecko Earn Platform

منبع: CoinGecko Earn Platform

در ماه های آینده ، Codefi Data API دارایی دیجیتال اضافی و داده های DeFi را شامل می شود که از سیستم عامل های موجود ConsenSys و منابع خارجی تهیه می شود. ما خوشحالیم که امروز این API را منتشر می کنیم و درمورد نوع داده ای که می خواهید در سیستم عامل و زندگی شما ببینیم از شما می شنویم. Codefi Data API همه این مجموعه داده ها را از یک نقطه پایانی با یک مصرف آسان API در دسترس قرار می دهد.

برای دسترسی به Codefi Data API ، در اینجا تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر در مورد API و آنچه شامل آن است ، به سایت ما در اینجا مراجعه کنید. برای پیوستن به مکالمه درباره داده های DeFi و بازخورد ما ، به ما بپیوندید گروه تلگرام امتیاز DeFi اینجا. 

Will Janensch ، Codefi Data Business Lead

کریس وسلس ، سرپرست فنی Codefi Data

اردن Lyall ، امتیاز محصول DeFi سرب 

اطلاعیه محصول خبرنامه برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map