Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ConsenSys Codefi برای راه اندازی یک پل ذخیره سازی و ذخیره سازی Filecoin DeFi

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi فعال کنید

ConsenSys Codefi برای راه اندازی یک پل ذخیره سازی و ذخیره سازی Filecoin DeFi

توسط جیمز بک 1 اکتبر 2020 ارسال شده در 1 اکتبر 2020

میزکار خانگی Ophelia 1

اکوسیستم ذخیره سازی غیرمتمرکز Filecoin در ماه جاری شبکه اصلی را با یک برنامه بازار فعال شده توسط Codefi Activate و پروتکل وام مرتبط با Ethereum راه اندازی می کند.

ذخیره سازی غیرمتمرکز بخشی مهم از معماری Web 3.0 است. یکی از امیدوار کننده ترین و بلندپروازانه ترین پروژه ها برای به چالش کشیدن الگوی اقتصادی و ذخیره سازی داده ها است Filecoin. این شبکه نظیر به نظیر امکان ذخیره سریعتر و ارزانتر داده ها را فراهم می کند ، اعتماد به سرورهای متمرکز را کاهش می دهد و حتی در حالت آفلاین دسترسی به وب را امکان پذیر می کند. ذاتی در طراحی Filecoin بازار بازاری برای ذخیره سازی غیرمتمرکز است.

از سیستم عامل های وام و وام گرفته تا پول های ثابت و BTC توکن دار ، اکوسیستم در حال رشد Ethereum Decentralized Finance (DeFi) یک شبکه گسترده از پروتکل های یکپارچه و ابزارهای مالی را ارائه می دهد که ارزش آنها بیش از 11 میلیارد دلار است. ConsenSys Codefi ، که محصولات توکن سازی ، تجارت و انطباق را برای بخش DeFi فراهم می کند ، پشتیبانی از Filecoin را اضافه کرده و از آن استفاده خواهد کرد فعال کنید بستر های نرم افزاری برای کاتالیز کردن راه اندازی شبکه Filecoin.

امروز ما از ارائه اولین نگاه اجمالی به اینکه Codefi Activate به تسریع در تصویب شبکه Filecoin کمک می کند ، هیجان زده هستیم. ابتدا Filecoin Storage به کاربران با نیاز میزبانی این امکان را می دهد تا بهترین قیمت های ذخیره سازی را از معتبرترین استخراج کنندگان پیدا کنند. دوم ، Filecoin DeFi Bridge بازارهای مایع را برای وام و وام Filecoin در بازارهای قوی DeFi Ethereum فراهم می کند تا اطمینان حاصل شود که یک منبع کافی و مایع Filecoin برای استفاده در شبکه Filecoin در دسترس است.

Filecoin چگونه کار می کند

در شبکه Filecoin ، کاربران برای ذخیره پرونده های خود به ماینرهای ذخیره سازی پرداخت می کنند. (توجه داشته باشید که Filecoin یک پروتکل مکمل برای IPFS است ؛ تفاوت در این است که Filecoin فضای ذخیره سازی را تقویت می کند و بنابراین تضمین های پایداری بیشتری را ارائه می دهد.) استخراج کنندگان ذخیره سازی در Filecoin نرم افزار و سخت افزار را برای ذخیره فایل ها برای مشتری اجرا می کنند و برای این کار در ارز رمزپایه بومی غرامت دریافت می کنند ( FIL) Filecoin’s blockchain تراکنش های ارسال و دریافت FIL را بهمراه مدارکی از ماینرهای ذخیره سازی مبنی بر ذخیره صحیح پرونده های خود ثبت می کند. انواع فایلهای معمولی شامل داده های بایگانی هستند – بنابراین برای همیشه ماندگار هستند – و برنامه های وب غیرمتمرکز.

شبکه اصلی Filecoin به طور رسمی در دوره 148،888 آغاز خواهد شد ، که انتظار می رود در حدود 15 اکتبر سال 2020 اتفاق بیفتد. Codefi Activate دو محصول را ارائه می دهد تا قابلیت های اساسی را برای پویایی اولیه شبکه اصلی Filecoin فراهم کند.. ذخیره سازی Filecoin, یک بازار استخراج قوی Filecoin ، به استخراج کنندگان داده کمک می کند تا بهترین قیمت ها را ارائه دهند و مشتریان می توانند بهترین قیمت ها را از ارائه دهندگان داده جستجو کنند. مهمترین انگیزه های اقتصادی اولیه شبکه خواهد بود Filecoin DeFi Bridge بین رمز ارز FIL Filecoin و Ethereum ، که دارندگان Filecoin را قادر می سازد FIL خود را در پروتکل های DeFi مبتنی بر Ethereum توکن کنند. این ابزارها از طریق رابط های بصری Codefi که بینش در مورد آمار و داده های شبکه Filecoin را با جریان بی نقص در وام دهی / گرفتن FIL یا انجام معاملات ذخیره سازی در اختیار شما قرار می دهد ، برای همه قابل دسترسی خواهد بود..


ذخیره سازی Filecoin

همراه با DeFi Bridge ، Codefi Activate در حال راه اندازی است ذخیره سازی Filecoin برای ارائه بهترین نمایش از بازار ذخیره سازی Filecoin ، که از طریق یک برنامه وب و همچنین یک API قابل دسترسی است. هدف این است که کشف قیمت برای ذخیره سازی در شبکه Filecoin ساده و شفاف باشد.

برنامه Filecoin Storage از یک بازار ساده و قابل جستجو تشکیل شده است که به شرکت کنندگان در اکوسیستم اجازه می دهد تا تصویری کامل از بازار ذخیره سازی Filecoin را بدست آورند و به مشتریان اجازه می دهد بهترین استخراج کنندگان را برای نیازهای خود فیلتر ، مرتب سازی و پیدا کنند. استخراج کنندگان Filecoin ، که خدمات ذخیره سازی داده را ارائه می دهند ، می توانند با استفاده از این برنامه قیمت و در دسترس بودن خود را به بازار مراجعه شده توسط مشتریانی که با استخراج کنندگان برای ذخیره و بازیابی داده ها از طریق معاملات ذخیره سازی درگیر هستند ، اعلام کنند..

هر دو برنامه از طریق Codefi Activate در دسترس خواهند بود ، بستری که راه اندازی شبکه های غیرمتمرکز را تسهیل می کند و مشارکت کاربران شبکه را تسریع می کند. ماموریت این شرکت حذف تسهیلات مشارکت در شبکه های غیرمتمرکز با تسهیل تعاملات بین کاربران شبکه ، فعال کننده ها و سازندگان شبکه است. داشبورد فعال سازی نمای کلی اقتصاد کلان از شبکه خاص را در اختیار کاربران قرار می دهد. این داشبورد اطلاعات زنده شبکه را متمایز و ارائه می کند تا کاربر بتواند بفهمد چه اقدام بعدی را با رمزهای خود انجام می دهد.

صفحه فرود (دسکتاپ) .png

پل DeFi

Filecoin DeFi Bridge Filecoin را به سیستم مالی رونق DeFi در Ethereum Mainnet متصل می کند. این امکان تبدیل ارز رمز ارز Filecoin FIL به FIL رمزگذاری شده ERC-20 با استفاده از یک پل رمز را فراهم می کند پروتکل رن. صاحبان FIL و استخراج کنندگان می توانند FIL رمزگذاری شده خود را به عنوان وثیقه در بازار وام دهی DeFi واریز کنند تا سود کسب کنند یا FIL بیشتری را برای بهره برداری از معادن ذخیره سازی وام بگیرند..

هنگامی که شبکه اصلی Filecoin راه اندازی می شود ، در ابتدا میزان عرضه FIL کم خواهد بود. از آنجایی که کاربران شبکه برای اجرای ماینرهای ذخیره سازی نیاز به مشارکت در FIL دارند ، اطمینان از عرضه مایع FIL از طریق این بازارهای وام ، عنصری اساسی در ایجاد بازار ذخیره سازی و استفاده از شبکه است. با معرفی توانایی دارندگان FIL برای وام و قرض گرفتن FIL خود از طریق پل ERC-20 ، حجم گسترده نقدینگی و فعالیت اقتصادی در Ethereum DeFi در دسترس اکوسیستم Filecoin قرار می گیرد. کاربران DeFi بومی Ethereum که علاقه مند به تجارت Filecoin پیچیده و تسریع در توسعه شبکه هستند می توانند از سیستم عامل Codefi برای واریز دارایی های مبتنی بر ETH به عنوان وثیقه ، FIL پیچیده قرض بگیرند و آن را برای ذخیره داده ها یا تعامل با شبکه Filecoin به FIL بومی تبدیل کنند..

Ophelia - صفحه اصلی - دسکتاپ (1) .png

رفتن به بازار با Filecoin Mainnet

تیم Codefi خوشحال است که با این دو پیشنهاد جدید از راه اندازی مورد انتظار Filenet Mainnet در اواسط ماه اکتبر پشتیبانی می کند. Filecoin Storage با Mainnet فعال خواهد شد ، بنابراین کارگران معدن و کاربران می توانند بلافاصله به بازار ذخیره سازی دسترسی پیدا کنند ، و به زودی Filecoin DeFi Bridge در دسترس خواهد بود. در هفته های آینده منتظر به روزرسانی هر دو محصول باشید و برای Filecoin Liftoff آماده شوید!

برای به روزرسانی های Codefi ثبت نام کنید تا در صورت آماده بودن Filecoin Storage و Filecoin DeFi Bridge از آن مطلع شوید.

ثبت نام اطلاعیه مشتری DeFiFilecoinFilecoin DeFi BridgeFilecoin Storage Newsletter برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector