ConsenSys توکن مبادله ای را برای MetaMask معرفی می کند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

ConsenSys توکن مبادله ای را برای MetaMask معرفی می کند

مقایسه و مبادله رمزها در MetaMask برای بهترین تجربه تجارت در DeFiby ConsenSys 6 اکتبر 2020 ارسال شده در 6 اکتبر 2020

MetaMask Mockup 3

امروز ، ConsenSys MetaMask Swaps را معرفی کرد: ویژگی مقایسه و تعویض مستقیم نشانه ها در داخل آن MetaMask، محبوب ترین کیف پول Ethereum در جهان و مرورگر Web3. این ویژگی در ابتدا در مرورگر Firefox در دسترس کاربران برنامه افزودنی MetaMask قرار دارد و به زودی در سایر مرورگرها و MetaMask Mobile نیز ارائه می شود. میلیون ها کاربر برای ذخیره و استفاده ایمن از دارایی های دیجیتال به MetaMask اعتماد دارند و اکنون بیشترین تنوع توکن را با بهترین قیمت در سراسر DeFi ارائه می دهد. مبادله های توکن جدید نقل قول چندین منبع نقدینگی غیرمتمرکز را برای جلب اطمینان کاربران از آنچه که به دنبال آن هستند با بهترین قیمت موجود دریافت می کند..

ماه های اخیر شاهد پذیرش گسترده مبادلات غیرمتمرکز (DEX) توسط کاربران در مقیاس بزرگ بوده ایم. در مقایسه با مبادلات متمرکز ، DEX ها می توانند جفت های بیشتری را هنگام معامله ارائه دهند ، به تنوع بیشتری از رمزها دسترسی پیدا کنند و مبادله های غیر حضوری را که ایمن تر بودجه هستند ، فعال کنند. با این حال ، کاربران مبادلات غیرمتمرکز معمولاً در صورت کمبود نقدینگی یا درصورتی که صرافی غیرمتمرکز خاص بهترین قیمت موجود را نداشته باشد ، بهترین قیمت را دریافت نمی کنند.

پیش از این ، کاربران MetaMask مجبور بودند در بسیاری از مبادلات غیر متمرکز یا تجمع دهندگان که مجموعه های مختلفی از رمزها را با قیمت های مختلف ارائه می دهند ، استفاده کنند. این نه تنها ناخوشایند است ، بلکه هر نشانه باید برای تجارت در هر مکان به طور جداگانه تأیید شود ، یک تجربه کاربری پیچیده و پرهزینه.

ویژگی جدید توکن مبادله ، نقدینگی موجود را برای یک تجربه کاربری بهتر و یکپارچه ساده می کند – افزایش کارایی Web3 و DeFi و همچنین امکان استفاده بیشتر از کاربران نهایی برای دسترسی سریع به سیستم مالی غیر متمرکز.

“MetaMask اکنون بهترین تجربه تجارت در DeFi را ارائه می دهد. مبادله به نفع افرادی خواهد بود که به طور فعال از MetaMask استفاده می کنند و همچنین کاربران جدیدی که در صرافی ها و تجمع کنندگان تجارت می کنند ، سودمند خواهد بود. ”گفت: Jacob Cantele ، رئیس محصول درMetaMask. “ما معتقدیم که ایجاد شفافیت و کارایی بیشتر به DeFi در Ethereum منجر به تجربه بهتر شبکه برای همه خواهد شد.”

MetaMask برای ادغام با ConsenSys Codefi همکاری کرداز او صرف نظر کنید، جستجوی هوایی,و سایر تجمع کنندگان برجسته DEXes و DEX. این همکاری بخشی از تلاش متمرکز ConsenSys برای توسعه راه حل های نرم افزاری برجسته برای تجارت و بازارهای مالی غیرمتمرکز است که از پروتکل های باز استفاده می کنند..

در داخل کیف پول MetaMask مقایسه و مبادله کنید

  • بهترین قیمت ها.تجمع کنندگان DEX از استراتژی های تجاری مختلفی استفاده می کنند که بسته به دارایی و اندازه آن قیمت های متفاوتی دارند. MetaMask با درخواست قیمت از تمام تجمع کنندگان در دسترس ، همراه با سازندگان بازار ، تضمین می کند که هر کاربر همیشه بهترین قیمت ها را در سراسر DeFi دریافت می کند.
  • عمیق ترین نقدینگی. هر جمع کننده با تعدادی از منابع نقدینگی مختلف تعامل دارد. هر منبع مقدار محدودی از نقدینگی را در اختیار دارد. با واکشی سفارشات از چند جمع کننده ، مانند از او صرف نظر کنید، پرش با هوا, سایبر, 0xAPI، 1 اینچ. مبادله,dex.ag, پاراپوپ،توتالو سازندگان بازارهای خصوصی ، MetaMask به بیشترین نقدینگی در اکوسیستم DeFi دسترسی دارد.
  • بیشتر نشانه ها واکشی سفارشات از چندین تجمع دهنده اطمینان می دهد که هر کاربر MetaMask به همه نشانه های موجود در DeFi دسترسی دارد.
  • گاز کم.هر تجمع کننده برای یافتن بهترین تجارت راهی متفاوت را دنبال می کند. هر مسیر برای انجام معامله به مقدار متفاوتی از هزینه های بنزین نیاز دارد. MetaMask بهترین قیمت ها را پیدا می کند و تعیین می کند که کدام تجمع دهنده برای یک معامله معین از نظر مصرف گاز بیشترین بازده را دارد.
  • مصوبات کمتر.دیگر کاربران نیازی به تأیید رمزهای مختلف جمع کننده ها ندارند. با استفاده از MetaMask ، کاربران فقط یک بار رمز را تصویب می کنند ، این امر باعث کاهش هزینه های بنزین و ساده شدن مراحل تأیید می شود.
  • مجتمع UX علاوه بر ساده سازی فرآیند تأیید ، کاربران می توانند از طریق رابط کاربری MetaMask به کلیه نقدینگی دسترسی داشته باشند. پیش از این ، کاربران باید از DEX یا تجمع جداگانه بازدید کرده و به طور مستقل از هر تجربه کاربر استفاده کنند. با ارائه یک تجربه ساده و ساده ، MetaMask به کاربران با دانش پیشرفته و پایه Web3 امکان دسترسی به کل اکوسیستم را می دهد.

یک تجربه بهتر DeFi به اکوسیستم Ethereum

MetaMask با ارائه یک تجربه منفرد از انتها به انتها ، کاربران Web3 را با بینش و ابزارهای مورد نیاز برای مرور و تعامل با کل وب غیرمتمرکز توانمند می کند..


یک تجربه ساده و ساده با MetaMask پیچیدگی کاربران رمز جدید را کاهش می دهد و پذیرش DeFi را تسهیل می کند. MetaMask با ارائه یک مسیر بهینه شده برای هر معامله ، معاملات بیشتری را با کارایی بیشتری انجام می دهد.

مشتری مرورگر MetaMask را از اینجا بارگیری کنید

درباره ConsenSys

ConsenSys پیشروترین شرکت نرم افزاری Ethereum است. ما توسعه دهندگان ، شرکت ها و مردم را در سراسر جهان قادر می سازیم تا برنامه های نسل بعدی را ایجاد کنند ، زیرساخت های مالی مدرن را راه اندازی کنند و به وب غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند. مجموعه محصولات ما ، متشکل ازInfura، Q uorum ، Codefi, MetaMaskو Diligence ، به میلیون ها کاربر خدمت می کند ، از میلیاردها پرسش مبتنی بر بلاکچین برای مشتریان ما پشتیبانی می کند و میلیاردها دلار دارایی دیجیتال را مدیریت کرده است. Ethereum بزرگترین بلاک چین قابل برنامه ریزی در جهان است که منجر به پذیرش مشاغل ، جامعه توسعه دهندگان و فعالیت های DeFi می شود. بر اساس این بنیاد منبع باز مورد اعتماد ، ما در حال ساخت اقتصاد دیجیتال فردا هستیم. برای کاوش محصولات و راه حل های ما ، به https://consensys.net/ مراجعه کنید.

مخاطبین رسانه ای:[ایمیل محافظت شده]

مبادله MetaMask اعلامیه خبرنامه خبرنامه ما را برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map