Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

ConsenSys اعلام کرد SKEN Network Token راه اندازی شده در Codefi Platform

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

انتشار صفحه اصلی بلاگ

ConsenSys اعلامیه SKEN Network Token را در بستر Codefi اعلام کرد

فعال سازی ، توسط ConsenSys Codefi ، با N.O.D.E همکاری می کند. بنیاد اجازه می دهد تا مصرف کنندگان در کشورهای واجد شرایط برای خرید ، استفاده و پاداش در شبکه SKALE استفاده کنند. توسط ConsenSys 11 فوریه 2020 ارسال شده در 11 فوریه 2020

hero active skale v3

نیویورک ، نیویورک و سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا  – فعال کنید, توسط ConsenSys Codefi ، اولین پلتفرمی است که برای راه اندازی شبکه های غیرمتمرکز طراحی شده است و به مشتریان امکان خرید ، مدیریت و استفاده از رمزهای خود را می دهد – همه در یک برنامه. امروز ، Activate به همراه اولین مشتری خود ، SKALE ، از معرفی آینده این محصول خبر دادند شبکه SKALE, یک سیستم عامل بلاکچین الاستیک غیرمتمرکز برای مقیاس گذاری ایمن dApps مبتنی بر Ethereum.

فعال سازی ، اعلام شده در اکتبر 2019 ، در حال تعیین استاندارد خرید ، توزیع و استفاده از توکن های ابزار برای بوت استرپ استفاده از شبکه در مراحل اولیه است. از طریق طراحی پلت فرم منحصر به فرد خود ، فعال سازی نیاز به راه اندازی شبکه ها و قابل استفاده بودن آنها در بلافاصله یا پس از فروش هرگونه نشانه برای راه اندازی شرکت کنندگان دارد. علاوه بر این ، فعال سازی تضمین می کند که شرکت کنندگان نمی توانند به سادگی برای اهداف غیرفعالانه سوداگرانه تلنگر بزنند ، بلکه از آنها می خواهد که از نشانه های خود برای هدف مورد نظر خود استفاده کنند. 

در مورد شبکه SKALE ، دارندگان رمز باید با واگذاری اعتبار یا اعتبارسنجی در شبکه ، به امنیت و مقیاس پذیری شبکه کمک کنند و از این طریق جوایزی کسب کنند. هدف این است که ایجاد یک پایگاه قوی از دارندگان رمزهایی که انگیزه می گیرند و در واقع از نظر برنامه ریزی لازم است ، از نشانه های خود برای هدف مورد نظر خود استفاده کنند که باید به نوبه خود ، یک شبکه اصلی قوی تر در Q2 2020 ارائه دهد..

Skale InlineImage 1 را فعال کنید

“راه حل های مقیاس پذیری لایه دو باعث می شود که رعد و برق سریع معاملات و انعطاف پذیری بیشتری را به Ethereum انجام دهند. شبکه SKALE نوعی راه حل پیشرفته است که نمایانگر یک پلتفرم لایه و دو با قابلیت تنظیم و کم هزینه برای توسعه دهندگان است تا امکان اجرای فوری قراردادهای هوشمند را فراهم کند. فعال کردن در حال تعیین استاندارد برای شبکه های توکن عادلانه و حداکثر توزیع شده است ، در حالی که یک اعتبار سنج و یکپارچه و تجربه کاربری را برای اطمینان از تعامل معنی دار همه شرکت کنندگان با شبکه SKALE – و شبکه های غیرمتمرکز آینده فراهم می کند. ” مشترک خالق Ethereum.

SKALE Network یک شبکه بلاکچین الاستیک است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به راحتی زنجیره های کاملاً غیرمتمرکز با قابلیت تنظیم بسیار سریع را که بلافاصله با Ethereum سازگار هستند تهیه کنند. زنجیره های SKALE می توانند بارهای بلوک زیر ثانیه را با بیش از 2000 تراکنش در ثانیه (tps) در هر زنجیره اجرا کنند و علاوه بر ذخیره سازی غیرمتمرکز و یادگیری ماشین در EVM ، قراردادهای هوشمند تمام حالت را نیز اجرا کنند. در حال حاضر بیش از 35 dApp در حال ساخت SKALE هستند ، از بازی ها گرفته تا DeFi گرفته تا پخش صوتی و موارد دیگر.

“با تمرکز بر ایجاد dApps تأثیرات اجتماعی ، ما به ویژه نسبت به هزینه و سرعت در بازار حساس هستیم زیرا این بدان معناست که dApps ما می تواند سریع تر ، برای افراد بیشتر ، کارهای خوب انجام دهد. ما با تیم SKALE در یک هکاتون ملاقات کردیم و تقریباً در هیچ زمانی با معاملات زیر ثانیه با هزینه بنزین که کسری کمی از آنچه در گذشته بود ، کار می کردیم و کار می کردیم. ” آلیس.

با راه اندازی از طریق فعال سازی ، شبکه SKALE امنیت خود را بیشتر متمرکز و توزیع می کند ، که در حال حاضر دارای پایگاه چشمگیری از طرفداران متعهد به مشارکت در امنیت شبکه ، از جمله Blockchange ، آزمایشگاه های ConsenSys ، Galaxy Digital ، Hashed ، HashKey ، Floodgate است. ، سرمایه Multicoin ، منابع استخدام ، شرکای سرمایه گذاری Signia و سرمایه Winklevoss. شبکه SKALE توسط دو مدیر باسابقه نرم افزار راه اندازی با چندین موفقیت موفق تاسیس شده است ، شبکه SKALE توسط N.O.D.E پشتیبانی می شود. پایه.

کاربرانی که شرکت در راه اندازی آینده توکن در بستر فعال سازی را انتخاب می کنند ، با تکمیل مراحل تأیید و پیشنهادات خرید توکن آغاز می شوند. مصرف کنندگان تأیید شده از ابزارهای داخلی Activate برای خرید ، مدیریت و به اشتراک گذاشتن علائم خود از طریق اعتبارسنجان شخص ثالثی که تأیید معاملات در شبکه SKALE دارند استفاده می کنند. سپس دارندگان توکن به عنوان مشوق شبکه ای برای مشارکت خود که توسط شبکه SKALE تعیین شده است ، پاداش می گیرند. فعال سازی یک تجربه بدون اصطکاک با رابط های بصری را ارائه می دهد که به کاربران امکان می دهد از رمزهای خود برای هدف مورد نظر خود استفاده کنند.


جک اوهولران ، بنیانگذار مشترک ، گفت: “SKALE واقعاً پروژه ای بود که از اشتیاق برای مقیاس گذاری اکوسیستم Ethereum برای یک میلیارد نفر به وجود آمده بود.”, شبکه SKALE. “پس از صحبت با تیم فعال سازی ، به سرعت مشخص شد که رویکرد آنها برای مدیریت راه اندازی شبکه با ارزشهای اصلی ما در اولویت قرار دادن توسعه دهندگان و سلامت شبکه مطابقت دارد. این به معنای تجربه کاربری عالی برای دارندگان رمزها ، بررسی کامل تیم و فناوری است یا اطمینان از مطابقت انگیزه های تیم اصلی با سلامت کلی شبکه. ما خوشحالیم که با ConsenSys Codefi کار می کنیم تا نشان دهیم چگونه یک راه اندازی موفقیت آمیز شبکه می تواند به نفع همه باشد. “

نحوه عضویت در لیست انتظار

برای راه اندازی رمز SKALE از قبل ثبت نام کنید فعال کنید و در چند ثانیه حساب ایجاد کنید. سپس کاربران از طریق یک فرایند کوتاه سوار شدن ، جایی که از آنها خواسته شود KYC و تأیید هویت را انجام دهند ، هدایت می شوند. پس از تأیید موفقیت ، آنها باید یک آموزش کوتاه را که برای آزمایش درک آنها از شبکه SKALE و رمز SKALE طراحی شده است ، تکمیل کنند. پس از انجام مراحل قبلی ، کاربران واجد شرایط شرکت در راه اندازی توکن SKALE خواهند بود. 

فقط کاربران واجد شرایط که این روند را با موفقیت به پایان رسانده اند ، می توانند در راه اندازی توکن زنده شرکت کنند. 

 

درباره ConsenSys

ConsenSys یکی از بزرگترین شرکتهای بلاکچین در جهان است که ابزارها ، زیرساخت ها و برنامه هایی را تأمین می کند که شبکه Ethereum را تأمین می کنند. از سال 2014 ، ما میلیاردها دلار دارایی دیجیتال ، از جمله طیف گسترده ای از کالاهای مصرفی ، پول های ثابت ، املاک و مستغلات و ابزارهای مالی ، که ده ها میلیارد دلار در معاملات مبتنی بر بلاکچین تأمین می کند ، توجیه کرده ایم. ما از طریق برنامه های خود به صدها هزار کاربر اعم از بانک های مرکزی و موسسات مالی بزرگ تا توسعه دهندگان و کاربران خرده فروشی شبکه اصلی Ethereum خدمت کرده ایم. ConsenSys Codefi را ساخته است ، “یک سیستم عامل” متشکل از ابزارها و خدماتی برای کمک به هر کس – از موسسات مالی و شرکت های بزرگ ، تا کارآفرینان ، توسعه دهندگان و شبکه های غیرمتمرکز – از تحول دیجیتال زیرساخت ها ، تولید و توزیع زنجیره ارزش در تجارت و امور مالی. Codefi ساخته شده در Ethereum ، توانایی دیجیتالی کردن فرآیندهای تجاری ، پرداخت ها و دارایی هایی مانند سهام ، وام و املاک و مستغلات را فراهم می کند..

درباره SKALE

SKALE یک شبکه بلاکچین الاستیک است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به راحتی زنجیره های کاملاً غیرمتمرکز با قابلیت تنظیم بسیار سریع و سازگار با Ethereum را تهیه کنند. زنجیره های SKALE می توانند بارهای بلوک زیر ثانیه را اجرا کنند ، حداکثر تا 2000 دور در هر زنجیره را اجرا کنند و علاوه بر ذخیره سازی غیرمتمرکز ، اجرای Rollups و یادگیری ماشین در EVM را انجام دهند. شبکه SKALE یک پروژه منبع باز است و مشارکت کنندگان زیادی از جمله SKALE Labs، Inc دارند که دفاتر آن در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا و خارکف ، اوکراین است. طرفداران شبکه SKALE شامل Blockchange ، ConsenSys Labs ، Hashed ، HashKey ، Floodgate ، Multicoin Capital ، Recruit Holdings ، Signia VP و Winklevoss Capital هستند. شبکه SKALE توسط معتبرترین معتبران در جهان از جمله Blockware ، ConsenSys ، Certus پشتیبانی می شود. One ، Chorus One ، Dokia ، Figment Networks ، Hashed ، Staken ، StakewithUs و Stake X ، و همچنین بازیکن زیرساخت اصلی Bison Trails. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.skale.network, SkaleNetwork در توییتر ، وskaleofficial در تلگرام. 

درباره N.O.D.E. پایه & آنستالت

بنیاد شبکه اقتصاد غیرمتمرکز (N.O.D.E.) یک نهاد غیرانتفاعی مستقر در لیختن اشتاین است که برای انجام مأموریت پشتیبانی از پروژه منبع باز شبکه SKALE ایجاد شده است. بنیاد توسط N.O.D.E پشتیبانی می شود. آنستالت ، یک بازوی تجاری فرعی بنیاد. این بنیاد همچنین توسط SKALE Labs ، Inc با دفتر مرکزی در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا پشتیبانی می شود. آزمایشگاه های SKALE با مشارکت در کد منبع باز ، رشد جامعه و سایر تلاش های اساسی برای تسهیل رشد و پذیرش شبکه SKALE ، از شبکه پشتیبانی می کنند..

مخاطبین رسانه ای:

ConsenSys: [ایمیل محافظت شده] 

[ایمیل محافظت شده]

 

اطلاعیه مشتری CodefiSKALEN Newsletter برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و سایر موارد ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector