Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

چگونه توکن های بسته بندی شده نقدینگی بیشتری را به DeFi می آورند

وبلاگ 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogCodefi

چگونه توکن های بسته بندی شده نقدینگی بیشتری را به DeFi می آورند

اکنون بیش از 5.5 میلیارد دلار بیت کوین در برنامه های Ethereum DeFi استفاده می شود. در این پست ما در مورد نشانه های بسته بندی شده بحث می کنیم ، به شما می آموزیم که چگونه می توان از بیت کوین در Ethereum استفاده کرد و به یک دارایی درآمدزا تبدیل شد و در مورد روش هایی که توکن های بسته بندی شده نقدینگی بیشتری را به اکوسیستم DeFi Ethereum می آورند ، بحث می کنیم. توسط جیمز بک 29 ژانویه 2021 ارسال شده در 29 ژانویه 2021

تصویر بیت کوین روی Ethereum گزارش را بارگیری کنید

این بخشی از مجموعه مقالات ConsenSys Codefi’s Q4 2020 Ethereum DeFi Report است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استانداردهای رمز دارایی ها و پرداخت ها ، بازارهای NFT ، نشانه های اجتماعی و اجتماعی ، DAO ، وام های فلش ، بیت کوین و Filecoin پیچیده ، پروژه های وام و موارد دیگر ، گزارش کامل را بارگیری کنید.

Ethereum به طور فزاینده ای دارایی های دیجیتالی را از سایر پروتکل های بلاکچین جذب می کند. با الگوهای جدید طراحی ، اکنون می توان دارایی های دیجیتال مانند Bitcoin یا Filecoin را در Ethereum قرار داد تا بتوانند با برنامه های DeFi تعامل داشته باشند. Q4 2020 شاهد افزایش تصاعدی ارزشی در Ethereum بود و با ادامه رشد اثرات شبکه اکوسیستم DeFi ، پیش بینی می کنیم پروتکل های اضافی نسخه های بسته بندی شده توکن های خود را در سال 2021 در Ethereum راه اندازی کنند.

در این پست ما در مورد توکن های بسته بندی شده بحث می کنیم ، به شما می آموزیم که چگونه می توان از بیت کوین در Ethereum استفاده کرد و به یک دارایی درآمدزا تبدیل شد و همچنین در مورد راه هایی که توکن های بسته بندی شده نقدینگی بیشتری را به اکوسیستم DeFi Ethereum وارد می کنند ، بحث می کنیم.  

نشانه های بسته بندی شده چیست? 

بسته بندی نشانه ها در Ethereum روند تبدیل دارایی رمزنگاری موجود به رمز ERC-20 را توصیف می کند. رمزهای ERC-20 همچنان پرکاربردترین استاندارد برای طراحی رمزها هستند و اطمینان حاصل می کند که قوانین قراردادهای هوشمند با برنامه هایی مانند صرافی های غیرمتمرکز یا پروتکل های وام سازگار است.. 

معرفی توکن های بسته بندی شده در واقع با خود ETH آغاز شد ، زیرا استاندارد توکن ERC-20 پس از مشخص شدن ویژگی های ارسال و ذخیره سازی اتر به دست آمد. Wraped ETH (یا WETH) ETH را به ERC-20 تبدیل می کند ، که کلیه قابلیت ها و قابلیت انتقال رمز ERC-20 را فراهم می کند. برای بسته بندی یک نشانه ، معمولاً کاربر رمز اصلی را در یک قرارداد هوشمند “قفل” می کند ، سپس مقدار معادل توکن های بسته بندی شده را ضبط می کند. این یک یادداشت ساختاریافته سنتی است که توسط یک ربات DeFi صادر شده است. برای باز کردن قفل رمزهای اصلی خود ، به سادگی توکن های بسته بندی شده خود را به قرارداد هوشمند معامله می کنید. “بسته بندی” به نظر غلط است ، زیرا شما در واقع فقط یک رمز را برای یک ارز ERC-20 با ارزش برابر معامله می کنید. اما این اقدام ساده عواقب قدرتمندی دارد که 5.5 میلیون ETH تبدیل شده به WETH در پایان Q4 2020 نشان می دهد.

عرضه WETH در Ethereum. منبع: CoinMetrics

همانطور که در گزارش ConsenSys Codefi Q3 DeFi آمده است ، یکی از روندهای مهم در اواسط سال 2020 افزایش مبادلات غیرمتمرکز (DEX) بود. حجم کل تجارت DEXes در Q4 بیش از 60 میلیارد دلار است و یکی از اصلی ترین عوامل این فعالیت این است که WETH تعویض ETH را برای هر رمز دیگر ERC-20 ساده می کند..


حجم تجارت ماهانه توسط DEXes. منبع: Dune Analytics

روش بسته بندی توکن ها نیز در بین انواع دیگر توکن ها و پروتکل ها تعمیم یافته است ، و همه گیر بودن توکن های ERC-20 را کاتالیز می کند.. 

بیت کوین در Ethereum

اگر می توانید ETH را به رمز ERC-20 تبدیل کنید ، چرا بیت کوین را به رمز ارز تبدیل نکنید تا بتواند با قراردادها و پروتکل های هوشمند در Ethereum تعامل کند.? بیت کوین پیچیده شده در Q4 2020 حرکت شگرفی پیدا کرد. اکنون بیش از 159991 BTC (حدود 5.5 میلیارد دلار) در شبکه Ethereum وجود دارد که WBTC و renBTC به عنوان بیت کوین پیچیده غالب هستند. در نهایت ، این بدان معنی است که اکنون دارندگان بیت کوین می توانند از BTC خود با کیف پول های مبتنی بر Ethereum استفاده کنند MetaMask و دسترسی به برنامه های غیرمتمرکز مالی. 

Wrapped Bitcoin در ژانویه 2019 آغاز شد ، یک پروژه مشترک از BitGo ، Ren ، Dharma ، Kyber ، Comound ، MakerDAO و Set Protocol است. این پروژه اکنون توسط یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) تحت عنوان کنترل می شود WBTC DAO, که از طریق یک قرارداد چند امضایی حاکم بر اضافه و حذف بازرگانان و متولیان امور WBTC در Ethereum است. WBTC نقدینگی بیشتری برای بیت کوین به اکوسیستم Ethereum آورده است ، زیرا WBTC برای تجارت در مبادلات غیرمتمرکز ، به عنوان وثیقه برای گرفتن وام یا وام ، یا تجارت مشتقات مورد استفاده قرار می گیرد. مثلا, ترکیب به هر کسی اجازه می دهد تا از درآمد غیرفعال خود با وام دهی WBTC به سایر کاربران شبکه استفاده کند. WBTC همچنین به تغییر حجم تجارت از مبادلات متمرکز به DEX کمک کرده است. 

روش دیگر برای بسته بندی BTC که در Q4 2020 شتاب بیشتری گرفت ، استفاده از بیت کوین مصنوعی است ، جایی که کاربر BTC خود را در یک قرارداد هوشمند قفل می کند و یک دارایی مصنوعی با ارزش برابر دریافت می کند. مصنوعی, یک پلت فرم معاملات مشتقات ، پیشگام این تکنیک است که Bitcoin sBTC پیچیده خود را فراخوانی می کند. در حالی که رمز مصنوعی به طور مستقیم توسط BTC پشتیبانی نمی شود ، Synthetix از هر BTC با 800٪ ارزش BTC در نشانه های SNX پشتیبانی می کند ، که برای مدیریت و تأمین نقدینگی نیز استفاده می شود. 

تمام این BTC در Ethereum محصولات جالب تجاری را ارائه می دهد. TokenSets ، یک شرکت DeFi که استراتژی های مدیریت نمونه کارها را خودکار می کند ، معرفی کرد تولید – محصول که به طور خودکار بین WBTC و ETH معامله می کند تا با توازن مجدد در ترکیب ETH / WBTC بسته به حرکت نسبی قیمت ، سود هر دو دارایی را بدست آورد. 

در پایان Q4 2020 ، 141،322 BTC در Ethereum وجود داشت که تقریباً 4.2 میلیارد دلار نشان می دهد. 

Bitcoin را روی Ethereum پیچید. منبع: Dune Analytics

Filecoin در Ethereum

راه اندازی Filecoin در Q4 یکی از مورد انتظارترین موارد در فضای پروتکل غیرمتمرکز بود. در شبکه Filecoin, FIL واحد پول بومی است که برای پرداخت هزینه ذخیره اطلاعات در یک شبکه جهانی که توسط استخراج کنندگان ذخیره سازی نگهداری می شود ، استفاده می شود. (Filecoin یک پروتکل مکمل برای IPFS است ؛ تفاوت در این است که Filecoin انگیزه ذخیره سازی را ایجاد می کند و بنابراین تضمین های پایداری بیشتری ارائه می دهد.) 

در Q4 ، ConsenSys Codefi معرفی شد پل DeFi به منظور تبدیل Filecoin’s FIL به رمز ERC-20 با استفاده از پروتکل رن, که همچنین BTC را پیچیده می کند. صاحبان و معدنچیان FIL پس از ورود به Ethereum می توانند renFIL خود را به عنوان وثیقه در بازارهای وام DeFi برای کسب سود واریز کنند ، یا FIL بیشتری را که برای عملیات استخراج معدن مورد نیاز است قرض کنند. اطمینان از عرضه مایع FIL از طریق بازارهای وام ، یک عنصر مهم در ایجاد بازار ذخیره سازی و استفاده از شبکه IPFS است. با استفاده از سکوی ساخت Codefi, استخراج کنندگان ذخیره سازی می توانند دارایی های مبتنی بر ETH را به عنوان وثیقه واریز کنند ، FIL بسته بندی شده را قرض بگیرند و آن را برای ذخیره داده یا تعامل با شبکه Filecoin به FIL بومی تبدیل کنند.

از زمان راه اندازی ، 48،575 renFIL صادر شده است ، یا تقریباً 1،020،075 دلار. مبادلات دیگر مانند Binance و Huobi نسخه های خود را از FIL بسته بندی شده به ترتیب با 33000 BFIL و 59999 HFIL صادر کردند. به گفته همه ، 143،843 FIL بسته بندی شده در Ethereum یا بیش از 3 میلیون دلار آمریکا وجود دارد. 

renFIL در Ethereum. منبع: Dune Analytics

چگونه می توان با MetaMask یک بیت کوین پیچیده دریافت کرد

بنابراین ممکن است اخیراً تحت تأثیر الون ماسک برای خرید بیت کوین قرار گرفته باشید. اکنون که بیت کوین دارید ، چه کاری می توانید انجام دهید؟ علاوه بر HODLing یا ارسال آن برای شخص دیگر ، در بلاکچین بیت کوین زیاد نیست. اما اگر بیت کوین پیچیده را خریداری کنید ، که در بسته بندی ERC-20 BTC است ، می توانید به مجموعه کاملی از برنامه های مالی غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنید. wBTC خود را وام دهید فرار کردن و تامین نقدینگی wBTC خود را در لغو کردن به راحتی انجام آن اقدامات با ETH آسان است.

بنابراین ، چگونه برخی از wBTC را خریداری می کنید؟ ابتدا بارگیری کنید MetaMask, که به عنوان پسوند مرورگر یا در تلفن همراه در دسترس است. اکنون خود را به یک طاق کلیدی مجهز کرده اید که فقط شما می توانید به آن دسترسی داشته باشید ، یک ورود ایمن ، یک کیف پول برای مشاهده نشانه های خود و یک روش برای تبادل نشانه ها یا دسترسی به وب غیرمتمرکز. وقتی از برنامه های مختلف مالی غیرمتمرکز استفاده می کنید ، آن را راهی برای مدیریت پول ، دارایی های دیجیتالی ، هنر و هویت منحصر به فرد خود بدانید.

ابتدا باید مقداری ETH به کیف پول MetaMask خود اضافه کنید تا هزینه تراکنش های شبکه Ethereum را پرداخت کنید. می توانید ETH را مستقیماً از MetaMask یا از صرافی مانند Coinbase خریداری کنید. پس از به دست آوردن ETH می توانید آن ETH را با wBTC مبادله کنید.

تصویر 3

مقدار ETH را که می خواهید به wBTC تبدیل کنید انتخاب کنید. تخمینی را مشاهده خواهید کرد ، اما هنگامی که “دریافت قیمت” را انتخاب می کنید MetaMask 7 تبادل غیرمتمرکز مختلف را بررسی می کند و سازندگان بازار خودکار (AMM) تا با کمترین هزینه بهترین تجارت را به شما ارائه دهد.

صفحه نمایش 2021 01 28 در 10 42 04 بعد از ظهر تصویر 4

اگر از نرخ راضی هستید ، روی “مبادله” کلیک کنید و wBTC به حساب MetaMask شما اضافه می شود. در اینجا یک فیلم از روند کار است با استفاده از یک رمز متفاوت البته برخلاف کاربر در مثال بالا ، شما باید به اندازه کافی کافی داشته باشید گاز به منظور پرداخت هزینه معامله.

مانده جدید wBTC شما می تواند در هر برنامه مالی Ethereum که اجازه می دهید استفاده شود. مبادله ETH برای wBTC یک روش عالی برای به کار انداختن BTC شما از طریق وام و تأمین نقدینگی است. با wBTC کاری کنید که BTC برای شما مناسب باشد!

BitcoinDeFiFilecoinMetaMask Swaps Q4 2020 DeFi Report Tokens Newsletter اخبار جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر را در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector