سخنرانی جو لوبین از Devcon5: چگونه به یک وب غیرمتمرکز می رسیم؟

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ رویدادها و کنفرانس ها

سخنرانی جو لوبین از Devcon5: چگونه به یک وب غیرمتمرکز می رسیم؟

خطرات وب امروز ، 3 نقطه عطف برای بلاکچین و فراخوان توسعه دهندگان Ethereum توسط ConsenSys 11 اکتبر 2019 ارسال شده در 11 اکتبر 2019

سخنرانی کامل جو لوبین از Devcon 5 چگونه به یک شبکه جهانی وب غیر متمرکز می رسیم

یک میلیون توسعه در Ethereum:

معماری Web3 و نحوه رسیدن به آنجا

جوزف لوبین –– Devcon V ، اوزاکا ، ژاپن–– 10 اکتبر 2019

0 Jlc9oIDEAWyVP6BH جوزف لوبین– @ Devcon V ، اوزاکا ، ژاپن

سلام به همه. من امروز می خواهم در مورد آنچه که من فکر می کنم معماری گسترده شبکه جهانی غیرمتمرکز باشد و نحوه رسیدن ما به آن صحبت کنم. برای دادن خط منگنه: عنصر حیاتی شما هستید.

دنیای Web2 امروز از باغ های محصور دیوار پوش تشکیل شده است. در واقع دیگر وب باز زیادی وجود ندارد. جلوی Google از محتوای دیگران استفاده کرده و از آنها درآمد کسب می کند. فیس بوک ، توییتر و یکسری باغهای دیگر همه ما را در پشت دیوارهایشان محبوس کرده اند.

اینطور شروع نشد. اینترنت با نوید سبک خاصی از تمرکز زدایی آغاز شد. این امر در مورد ساخت معماری های قوی شبکه بود به طوری که آسیب رسیدن به یک قسمت از شبکه باعث غیر قابل استفاده شدن سایر قسمت ها نمی شود. در شبکه های بسته سوئیچ ، بر خلاف شبکه های مدار سوئیچ ، پیام ها به راحتی می توانند به صورت پویا در اطراف آسیب هدایت شوند.

به زودی تکنسین های آگاه اجتماعی این ویژگی عدم تمرکز را در متن کنترل سیاسی تنظیم کردند. جان گیلمور ، سایپرپانک معروف معروف ، اظهار داشت که “شبکه سانسور را آسیب و مسیرهای اطراف خود تفسیر می کند.”

اینترنت با نوید سبک خاصی از تمرکز زدایی آغاز شد.


این سایپرپانک های اولیه امروز پدرخوانده و پدربزرگ همه ما بودند.

امروز در وب 2.0 ، اطلاعات شخصی و قدرت خود را به ما می دهیم وجود داشته باشد در اینترنت. برای اکثر شهروندان سایبری محرومیت از Gmail ، جستجوی Google ، اسناد گوگل ، توییتر ، سرویس های آمازون ، اکوسیستم اپل و ویژگی های مختلف فیس بوک نگران کننده است..

وب خراب است – یا ناقص است – زیرا هیچ ساخت بومی برای هویت و پول ندارد.

وب بدون ساختاری بومی برای پول ، به تبلیغات به عنوان مدل اصلی تجارت خود روی آورد.

بدون ساختاری بومی برای هویت امن و خصوصی ، قبل از اینکه بفهمیم که یک سرطان فناوری تبلیغات در حال رشد است و بیمار را می کشد ، وب بهره برداری قابل توجهی داشت..

با استفاده از تکنیک های یادگیری عمیق که برای کسب درآمد از اطلاعات شخصی و توجه ما استفاده می شود و ما را به کلیک و پیمایش بی وقفه در شبکه های اجتماعی اعتیاد می دهد ، این فناوری که باید کاملاً به ما قدرت بدهد برای بسیاری از افراد نیز مضر شده است و سلاحی از دستکاری گسترده ای است که هدف ما قرار می گیرد. جوامع و دولت های ملی.

بسیاری از ما ، در این کنفرانس و جاهای دیگر ، با شناسایی برخی مشکلات ناخوشایند در معماری فرمان و کنترل وب ، راه حل های امیدوار کننده ای ارائه داده ایم. این راه حل ها هنوز بالغ نشده اند ، اما راه را برای آینده ای وب و اجتماعی نشان می دهند که فکر می کنم همه می توانیم به آن خوش بین باشیم.

به همین دلیل است که 4000 نفر از شما برای جشن گرفتن و گسترش توانایی های فعلی Ethereum به آشپزخانه ژاپن پرواز کرده اند.

راه حل های امیدوار کننده شامل فناوری پروتکل غیرمتمرکز است. این راه حل ها به زودی تکنیک های دانش صفر را به طور فراگیر و منظم به کار می گیرند ، بنابراین فقط آنچه باید در یک شرایط خاص فاش شود ، به اشتراک گذاشته می شود – این که آیا شما نشان می دهید در سن قانونی برای ورود به یک میله هستید (بدون اینکه آدرس خانه خود را نیز نشان دهید ) ، یا نشان دهد که شما قادر هستید مقدار مشخصی از غلات را بدون اعلام نام شرکت خود حمل کنید.

این راه حل ها شامل سازوکارهای همکاری با انگیزه و انگیزه است. به جای دنیایی از شرکت ها که در یک رابطه تا حدودی خصمانه به مشتریان خدمات ارائه می دهند ، ما به زودی زندگی خود را در شبکه ها برای تجارت و تفریح ​​انجام خواهیم داد. این شبکه ها بسیاری از بازیگران را در نقش های مختلف گرد هم می آورد و با طراحی سازوکار توکنیزه فعالیت را برانگیخته می کند به گونه ای که رفتار مشارکتی جمعی که در هر سیستم عامل ظاهر می شود ، در خدمت همه افرادی است که روی پلتفرم فعالیت می کنند و به طور مشترک مالک آن هستند و آن را اداره می کنند. از آنجا که پلتفرم از نظر ارزش قدردانی می کند ، همه صاحبان نقش های مختلف پلتفرم نیز از آن بهره مند می شوند.

این راه حل ها باعث می شود که ما هویت خود-حاکمیت خود را در جایی ایجاد کنیم که بتوانیم ریشه شناسنامه های خود را از طریق DID – هویت های غیرمتمرکز – که توسط بنیاد هویت غیرمتمرکز مشخص شده و در قالب uPortکارت شناسایی شهروندی, و سایر محصولات ادعاهای قابل تأیید ، همانطور که توسط W3C مشخص شده است ، به ما این امکان را می دهد که از DID های خود درمورد DID های نمایندگی افراد دیگر در مورد ویژگی هایی مانند سن آنها ، اقداماتی مانند پرداخت قبض ابزار خود ، دستاوردهای تحصیلات ، و عملکرد با امتیازات اعتباری یا مهارت توسعه دهنده.

شاید از همه مهمتر ، Web3 بیش از هر بستر اینترنت قبلی کاربر محور باشد و در نهایت کاربر را در مرکز تجربه کاربر قرار دهد. افراد باید ریشه هویت خود را کنترل کنند تا هویت آنها به سرقت نرود ، و اطلاعات شخصی خود را کنترل کنند تا از آنها بهره برداری نشود. حتی در شرایط شدید که یک پناهنده از کشور خود مستقل شده و قادر به بردن هیچ دارایی فیزیکی با خود به خانه جدید خود نیست ، آنها باید بتوانند به راحتی به هویت غیر متمرکز خود دسترسی پیدا کنند و تاریخ شخصی و قابل حمل شخصی خود را در کشور خود بازپس بگیرند. فرم ادعاهای قابل تأیید مرتبط با آن DID.

Web3 بیش از هر بستر اینترنتی قبلی کاربر محور خواهد بود و درنهایت کاربر را در مرکز تجربه کاربر قرار می دهد.

جو لوبین ، بنیانگذار Ethereum و بنیانگذار ConsenSys جو لوبین ، بنیانگذار Ethereum و بنیانگذار ConsenSys جو لوبین در Devcon 5

تحت الگوی Web3 ، همه کاربران دارای نمایندگی واقعی ، اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی در بسیاری از شبکه های همکاری هستند که همه ما به زودی در آنها کار خواهیم کرد و زندگی خواهیم کرد. این ساختار جدید جامعه خواهد بود و این ساختار از مشارکت بسیار گسترده تری در حکومتداری و توزیع گسترده تر ثروت پشتیبانی خواهد کرد.

ما به سرعت در حال حرکت هستیم – هرچند که گاهی اوقات به آزار دهنده ای به نظر می رسد – به سمت تحقق دنیای Web3 حرکت می کنیم. به نظر می رسد برای کسانی که به دنبال آن هستند کند است زیرا آنها در مورد پتانسیل می شنوند و انتظار دارند بلافاصله تحقق یابد. به نظر می رسد که وب و اینترنت ، تلفن های همراه و اتومبیل ها به عنوان محصولات بالغ و با زیرساخت های کاملاً شکل گرفته توسط مخترعین اصلی خود متولد شده اند. انگار شبکه الکتریکی جهانی توسط ادیسون چرخانده شده است و 787 و F35 در بالها منتظر آزمایش هستند ، در باند فرودگاه فرودگاه بین المللی در کیتی هاوک.

تحقق یک دنیای Web3 به خوبی شکل گرفته شامل پیشرفت هایی در سه بعد اصلی است: حریم خصوصی و محرمانه بودن ، مقیاس پذیری و قابلیت استفاده.

رازداری و محرمانه بودن با کاوش های مختلف تکنیک های دانش صفر ، مکانیزم کانال های دولتی و معماری زنجیره خصوصی لایه 2 به سرعت در حال حرکت هستند.

ما شاهد پیشرفتهای گسترده ای در این کشور بوده و هستیم مقیاس پذیری. این امر همچنین با ایجاد راه حلهای مختلف لایه 2 که برای ایجاد امنیت بیشتر در Ethereum 1 ایجاد ، راه اندازی و لنگر می شوند ، بسیار سریع پیش می رود. Skale Networks یکی از نمونه های جالب توجه است. باز هم ، در اینجا استفاده زیادی از محاسبات خارج از زنجیره ، با استفاده از بازی های محاسباتی تعاملی و تکنیک های دانش صفر ، مکانیزم کانال های دولتی و معماری زنجیره ای عمومی و خصوصی لایه 2.

ما در حال حاضر شاهد ده ها هزار معامله غیرمتمرکز در ثانیه (DTPS) هستیم که امسال به لایه 2 Ethereum اضافه شده اند و به زودی شاهد میلیون ها دلار خواهیم بود. و احتمالاً قبل از پایان سال 2020 شاهد خواهیم بود که همه اینها هزار برابر شده است زیرا مرحله Ethereum 0 در Q1 تحویل داده می شود و فازهای 1 و 2 احتمالاً قبل از پایان سال با هم می آیند.

قابلیت استفاده همچنین شاهد پیشرفت های زیادی است. تعداد کمی از افراد به خاطر می آورند که دسترسی به اینترنت از طریق شماره گیری در مودم Baud 9600 یا 14.4 چقدر عذاب آور بوده است. برنامه ها و صفحات وب در آن زمان ساده بودند ، اما انتظار 30 ثانیه برای بارگیری یک صفحه غیر معمول نبود. و اغلب مطمئن نبودید که هنوز متصل هستید یا فقط بارگیری می کنید. صبح می توانید به ایستگاه کاری خود بروید ، بارگیری مشتری ایمیل خود را شروع کنید و قهوه بخورید تا قبل از خواندن و پاسخ دادن به آن فرصت دهید تا با سرور POP یا IMAP همگام شود. این سال 1994– 1993 بود. با برخی از پیاده سازی های اولیه فناوری Web3 ، موارد مشابهی را می بینیم.

برای Web3 ، بسیاری از پروژه ها در حال جستجوی “تکنیک پیشبرد پردازش” هستند که امکان بلافاصله سوار شدن کاربر به یک dapp و پس از آن واگذاری تدریجی مسئولیت را از dapp به کاربر به عنوان سرمایه گذاری توجه و پول در dapp افزایش می دهد..

معماری های جدید کیف پول از ابزار چند علامتی استفاده می کند که توسط آن پیشگام شده است Gnosis Wallet and Safe, و افزودن بهبود اجتماعی (با ابتکار uPort) و پذیرش اجتماعی (یا رد) اقدامات کاربر در نظر گرفته شده برای اطمینان از اینکه فرزندان اولیه با لبه های تیز این فناوری جدید لقب نخواهند گرفت.

و سیستم هایی مانند ENS در حال جلب توجه هستند بنابراین خیلی زود دیگر مجبور نخواهیم شد رشته های طولانی آدرس های هگزادسیمال را بررسی کنیمدقیقاً همانطور که به ندرت به چهار هشت آدرس آدرس IP در علامت گذاری نقطه-اعشار نگاه می کنیم.

تحقق یک دنیای وب 3 که به خوبی شکل گرفته باشد ، ما را درگیر پیشرفت هایی در سه بعد عمده می کند: حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن ، مقیاس پذیری و قابلیت استفاده.

جو لوبین ، بنیانگذار Ethereum و بنیانگذار ConsenSys جو لوبین در Devcon 5 جو لوبین در Devcon5

معماری Web2 صرفاً نشان دهنده خطر هویت شخصی برای مردم و خطر سیاسی برای دولت های ملی نیست: همچنین نشان دهنده انواع مختلف خطر سیستم عامل است.

خطر هنرمندان و دیگر افرادی که خود را از سیستمی که برای امرار معاش خود به آن متکی هستند ، ناسازگار می دانند ، خطرناک است. فیس بوک ، توییتر و یوتیوب اکنون توانایی زیادی در شکل دادن به روایت ها ، بحث و اخلاق گسترده دارند. و خطرات بستر برای شرکت های نوپا و دیگر شرکت هایی که متوجه می شوند قوانین یک پلت فرم می توانند از زیر آنها تغییر کند ، با رشد و تکامل آن پلت فرم ، خطر ابتلا به پلتفرم را پیدا می کنند و می توانند شرکت هایی را که چند سال قبل به عنوان شریک خود جذب کرده بودند ، آدمخوار کنند. انگیزه بی وقفه برای رشد درآمد یکبار در اوج منحنی S ، چنین رفتارهای ضد رقابتی را به همراه دارد.

گوگل ، آمازون ، فیس بوک ، لینکدین ، ​​اپل و مایکروسافت همه سیستم عامل های بزرگی هستند که مشغول صرف غذا در افراد وابسته خود هستند. من به عنوان یک شهروند سایبری عاشق گوگل و آمازون هستم ، اما مزایای ناعادلانه ای که آمازون در فعالیت های تجارت الکترونیکی و ابر AWS کسب کرده حیرت آور است. همانهایی که در دسترس Google هستند.

نوع جدید و موذی خطر سیستم عامل اخیراً ظهور کرده است. همانطور که سیستم عامل هایی مانند Facebook ، LinkedIn و دیگران ناهار برخی از شرکت های نوپا را خورده اند ، ابرها هم اکنون سود شرکت های ساخته شده در اطراف پروژه های منبع باز را می خورند.

 • AWS مدتی به نوشتن مجدد ، استفاده مجدد و مارک مجدد محصولات بدون حمایت از منبع باز زمینه ای و غالباً با حذف منافع اقتصادی برای شرکت های انتفاعی که پروژه های منبع باز را تجاری کرده اند ، متهم شده است..
 • بسیاری معتقدند که این نوع رفتارها تحت مجوزهای منبع باز قابل قبول است. دیگران استدلال می کنند که یک قرارداد اجتماعی ضمنی وجود دارد و شرکت هایی مانند آمازون وقتی ارزش خود را از جامعه منبع باز بدست می آورند ، پس نمی دهند..

این نوع رفتار ضد رقابتی با ادغام عمودی امکان پذیر است. من معتقدم که جهان Web3 به طور افقی با وعده های صریح رابط بین لایه ها یا بین اجزای هم افزا در هر لایه لایه لایه خواهد شد.

آیا با توجه به اینکه فضای ما از پروژه های کاملاً متن باز تشکیل شده است آیا این مسئله برای فضای ما مشکل ساز خواهد شد?

من استدلال می کنم که ما فرصتی داریم – منحصر به این فناوری – تا چیزها را به گونه ای دیگر بسازیم. برنامه هایی که در شبکه های بلاکچین اجرا می شوند ، احتمالاً تابع اقتصاد متفاوتی هستند: البته اقتصاد رمزپایه. بهترین سیستم های بلاکچین درمورد هزینه ها صریح است و این هزینه ها باید توسط بازیگر مناسب پرداخت شود. در برخی موارد ، کاربر نهایی خواهد بود. در برخی ، این ناشر برنامه خواهد بود ، شاید از طریق شبکه پمپ بنزین یا سازوکار متا معامله دیگر. شبکه های بلاکچین در صورت بهره گیری طبیعی و گسترده از موارد مثبت خارجی مانند اثرات شبکه ، بهتر عوامل احتمالی منفی را حساب کرده و آنها را وارد چادر می کنند..

همه شرکت کنندگان در این شبکه ها این کار را از سمت نمایندگی شخصی یا شرکتی انجام می دهند. بسیاری از آنها بابت نقشی که در این شبکه ها بازی می کنند ، جبران می شوند ، زیرا آنها به نوبه خود به دیگران ، سازمانها و dapps برای ارزش ارائه شده جبران می کنند..

ریسک بستر های نرم افزاری با حاکمیت غیرمتمرکز و توانایی انشعاب پایگاه های کد منبع باز برای راه اندازی سیستم عامل های رقیب و حتی به سیستم عامل های بهره برداری از چنگال هنگامی که دیگر خدمات خود را به کل حوزه انتخابیه خود متوقف نمی کنند ، کاهش می یابد. همه ما درک خواهیم کرد که چنگال ها یک ابزار اقتصادی بسیار سالم و قدرتمند هستند. سرانجام سیستم عامل های پیشرفته تر ، کپی برداری از کل ایالت (یا ساخت سیستم های بدون تابعیت که چنگال سازی را آسان می کنند) ، برای اطمینان از اینکه افراد تحت حاکمیت سیستم انگیزه می گیرند که مهمانان خوبی برای سیستم. چنگالها به طور م thoseثر “موجود” را در چادر گسترده تر نگه می دارند ، و جامعه گسترده را قادر می سازد تا خود را با اصطلاحات گسترده تر و متنوع تری تعریف کند. جان گیلمور طرفدار مکانیزم انشعاب خواهد بود.

من قدرتمندانه بر تمرکززدایی حداکثر ، عدم اجازه ، لایه اعتماد پایه که Ethereum است و توانایی آن برای یک لایه تسویه حساب جهانی – عمدتا فاقد ریسک سیستم عامل – برای دارایی های دیجیتال بومی یا دارایی های دنیای واقعی متمرکز شده ام. اما من فکر می کنم کوته بینانه است وقتی که برخی از مردم معتقدند که تمام سیستم های بلاکچین باید کاملاً مجاز و حداکثر غیرمتمرکز باشند.

هنگامی که شما دارایی های ارزشمندی را صادر می کنید یا در یک لایه اعتماد پایه متصل می شوید ، آن لایه باید حداکثر غیرمتمرکز باشد و این امر مستلزم کاملاً غیرمجاز بودن آن است. اما افزودن مقداری تمرکز زدایی برای استفاده از مواردی که در میان گروه کوچکی از طرفین تصویب می شود بسیار ارزشمند است و این بهترین کار در سیستم مجاز خصوصی است.

به عنوان مثال یک بستر مالی تجارت کالایی ، که بانک ها و بازرگانان کالا را به هم پیوند می دهد ، در سال 2019 نیازی به تمرکز افراطی و عدم مجوز ندارد تا یک مرتبه بزرگتر یا بستر بهتر برای انجام تجارت در بین آن طرفها باشد..

تصویر مطالعه موردی komgo

بیایید سال 2020 ، ممکن است منطقی باشد که آن پلت فرم مالی تجارت کالا را به صورت جانبی به یک سیستم تجارت کالا ، و یک سیستم پرداخت ، و یک سیستم هویت شرکتی ، و یک سیستم بیمه و غیره پیوند دهیم. این شبکه ها می توانند به یکدیگر مرتبط شوند استفاده جانبی از پل یا استفاده از قانون پذیری فناوری ای که می تواند مبادله اتمی بدون اعتماد و یا عبور پیام از مرزهای شبکه را بدون واسطه انجام دهد. Liquality از قبل اعتماد اتریوم و بیت کوین را بی اعتماد می کند.

و تا سال 2021 ممکن است منطقی باشد که تمام سیستم عامل ها را برای افزایش امنیت بدون از بین بردن مقیاس پذیری در لایه اعتماد Ethereum قرار دهید و همچنین لایه پایه می تواند به عنوان یک پیام قابل اعتماد و گذر معامله بین طیف گسترده ای از برنامه ها باشد.

این نشان می دهد که معماری شبکه گسترده غیرمتمرکز جهانی مانند مجموعه ای از بلاکچین ها به نظر می رسد – برخی از آنها ممکن است خصوصی و مجاز باشند – که به یکدیگر متصل شده اند و با استفاده از تکنیک های مختلف در لایه اعتماد پایه غیرمجاز و حداکثر غیرمتمرکز لنگر می اندازند. در حال حاضر Ethereum 2.0 تنها نامزد ایجاد لایه اعتماد پایه است زیرا تنها پروژه بلاکچین است که به طور آشکار بر تمرکززدایی حداکثر در همه ابعاد متمرکز است..

معماری شبکه گسترده غیرمتمرکز جهانی مانند مجموعه ای از بلاکچین ها به نظر می رسد – برخی از آنها ممکن است خصوصی و مجاز باشند – به یکدیگر متصل شده و در لایه اعتماد پایه غیرمجاز و حداکثر غیرمتمرکز قرار گرفته اند..

جو لوبین ، بنیانگذار Ethereum و بنیانگذار ConsenSys

این اینترنت از معماری بلاکچین با این واقعیت که اینترنت اینترنت شبکه ای است ، قافیه زیبایی می کند. و سرانجام سیاره ما یک بنیاد اعتماد خودکار و عینی برای جایگزینی زیرساخت اعتماد ذهنی ما برای هزاره ها ایجاد کرده است.

برای برطرف کردن پیوسته نگرانی های مقیاس پذیری ، هنگام ایستادن در برابر شبکه های مجاز جدید Ethereum ، باید حداقل تمرکززدایی مناسب را انجام دهیم. برای جلو رفتن ، ما همیشه نگرانی های مقیاس پذیری خواهیم داشت و نیازی به امنیت بیش از حد در هر مورد استفاده نیست. ما به طراحی سیستم هایی با سطح مناسب عدم تمرکز عادت خواهیم کرد.

ما باید شروع به فکر کردن شبکه های بلاکچین لایه 2 به عنوان سازه های منطقی کنیم ، زیرا به مرور زمان می خواهیم اینها را برداریم و آنها را با معماری های فیزیکی با توانایی بیشتری عقب بینیم. ما باید طراحی چنین ارتقااتی را شروع کنیم. سرانجام اکثر سیستم های مجاز خصوصی جهان بر اساس زیرساخت های بدون مجوز عمومی کار خواهند کرد ، همانگونه که امروز زیرساخت های فناوری اطلاعات شرکت ها و دولت ها عمدتا روی ابر کار می کنند ، فقط به این دلیل که بهترین بستر برای اجرای این سیستم ها خواهد بود.

بسیار مهم است که این لایه پایه غیرمجاز و حداکثر غیرمتمرکز باشد زیرا در آنجا اعتماد را جلب می کنیم. و این لایه اعتماد باید جهانی باشد تا بتوانیم سیستم های مالی و تجاری بین المللی بسازیم که همه کشورها بتوانند روی آن همکاری کنند.

چه چیزی Ethereum را به بهترین یا تنها گزینه فعلی برای یک لایه اعتماد پایه برای کره زمین تبدیل می کند?

در پادکست اخیر “Into the Ether” ، ماتئو لیبوویتز آنچه را “چهارم توزیع توزیع” نامید ، ترسیم کرد. استدلال وی این بود که از زمان بیدار شدن نهادهای نظارتی ، هر پروتکل پس از سال 2015 که بخواهد به تصویب گسترده برسد ، باید با توجه به چهار رکن زیر موفق شود:

 1. رمز باید به طور گسترده و عادلانه صادر شود.
 2. جامعه باید درگیر ، سرزنده و با گذشت زمان بزرگ شود. یکی از راه های دستیابی به این هدف این است که از نشانه هایی که در انجمن نگهداری می کند از ارزش برخوردار شوند. به عنوان یک نکته جانبی: جامعه همچنین باید بهترین و درخشان ترین توسعه دهندگان و کارآفرینان را به تعداد زیاد جذب کند.
 3. این پروژه باید سرمایه کافی به همراه داشته باشد تا بتوان آن را تحویل ، نگهداری و به طور مداوم بهبود بخشید.
 4. و سرانجام ، و این چین و چروک جدید است: این پروژه باید از نظر تنظیمات سازگار باشد.

در میان همه رقبا ، قاتلان Ethereum ، که در چند سال گذشته پس از بیت کوین و Ethereum ظهور کرده اند ، هیچ یک از آنها علائم قانع کننده ای از تأمین هر چهار مورد چهارگانه را نشان نمی دهد. بهترین راه برای ایجاد و رشد یک جامعه قوی فروش یک نشانه به آنها است و قول می دهید که قدردانی کند و آنها برای این کار تلاش می کنند. این تعریف امنیت است. از آنجا که اکنون یک اوراق بهادار را می فروشید ، توکن شما به طور گسترده و گسترده صادر نمی شود و انجمن شما قوی نخواهد بود. سازوکارهای جدیدی وجود خواهد داشت که به مرور زمان امتحان شده اند ، اما تاکنون هیچ پروژه ای جذابیت زیادی پیدا نکرده است و تصور ساختن بنیاد اعتماد جهان و لایه تسویه حساب جهانی بر روی پروژه VC Coin دشوار است..

SEC به تازگی به پروژه EOS سیلی زده است که به دلیل فروش توکن خود به مچ دست خورده است ، اما این بدان معنی نیست که پروژه ای مانند EOS در این مرحله می تواند افزایش موفقیت آمیزی داشته باشد. SEC در حال حاضر بیش از حد کامل شناخته شده و بسیار آگاه است. امروز ، قبل از اینکه بتواند اولین بیلبورد خود را در Times Square روشن کند ، یک فروش مانند فروش EOS را تعطیل می کند.

در حال حاضر تنها Ethereum به اندازه کافی بالغ ، غیرمتمرکز و قابل برنامه ریزی است تا بتواند نیازهای زیرساخت ها ، صنایع و افراد امروزی را تأمین کند ، با حرکت و نقشه راه برای رشد همه این چشم اندازهای بلند مدت.

بنابراین ، به جای باغ های دیواری عمودی وب 2.0 ، لایه های همکاری غیرمتمرکز افقی خواهیم داشت.

در پایگاه ما Ethereum برای معاملات قابل اعتماد و اجرای تضمین شده توافق نامه ها ، مرتبط با پروتکل های ذخیره سازی غیرمتمرکز ، پهنای باند ، محاسبه سنگین ، هویت ، اثبات مکان و سایر موارد را خواهیم داشت..

علاوه بر این ، ما یک لایه باز لوله کشی مالی غیرمتمرکز برای اقتصاد در حال ظهور جهانی خواهیم داشت. این شامل توکن ثبات قیمت ، شبکه های وام و وام ، مبادلات غیرمتمرکز برای نقدینگی ، دارایی های توکن دار به هر شکل ، سایر ابزارهای مالی مانند مشتقات و مصنوعات ، سیستم های پرداخت ، سیستم های اشتراک و سیستم های سهام و اعتبارسنجی خواهد بود. حتی سیستم های حاکمیت نیز تا حدودی در این لایه لوله کشی مالی برای انواع خاصی از شبکه ها و رمزها نهفته است.

Screen Shot 2020 01 28 ساعت 16 08 14 برای دسترسی به وبینار توکن سازی اینجا را کلیک کنید

بسیاری از سیستم های زنجیره بلوکی که ما در آینده ایجاد خواهیم کرد ، توسط یک لایه مالی به طور فزاینده قادر و پیشرفته فعال و تقویت می شوند. به عنوان مثال ، صنعت IT در حال تبدیل شدن به دانه ریزتر و کالایی شدن است. محاسبه قابل اعتماد ، محاسبه سنگین ، ذخیره سازی و پهنای باند ، همه در زیرساخت های ابر و مه توزیع می شوند. ما در زمان واقعی با توکن مذاکره ، ارائه و پرداخت خواهیم کرد. ارائه دهندگان و کاربران برای جلوگیری از قیمت گذاری و سایر خطرات خود به ابزارهای بومی دیجیتال نیاز دارند.

لایه اعتماد پایه لایه مالی را قادر می سازد. و بر روی آن لایه لوله کشی مالی ، بقیه اقتصاد دیجیتال جهانی در حال ظهور ساخته می شود.

یک زمان شگفت انگیز برای فعال بودن در فضای فناوری است و بسیار خوب است که در زمانی توسعه پیدا کنید که افراد مبتلا به ارث می برند تا زمین بسیار بیشتر از دوره های تکنولوژیک قبلی.

طی چند سال آینده کمی درگیری ایجاد خواهد شد. الگوهای Web2 به سرعت و به راحتی از بین نخواهند رفت و بسیاری از سازه های با ارزش Web2 باید توسعه یافته و به نفع Web3 باشند. و البته گرگهای Web2 در لباس گوسفندهای Web3 وجود خواهند داشت.

انسانها در شرف به ارث بردن زمین هستند.

برای دستیابی به تکامل سریع فن آوری و پیشرفت اجتماعی ، ما به سادگی به توسعه وب بیشتری نیاز داریم. برای درک آنچه اکنون تحت این الگوی جدید امکان پذیر است ، به بهترین و درخشان ترین ها از دنیای Web2 نیاز داریم.

جایی در شمال وجود دارد 30 میلیون توسعه دهندگان نرم افزار در سطح جهان. این تعداد به عنوان تخمین های تقریبی شامل:

 • 600k توسعه دهندگان منبع باز
 • 12 میلیون توسعه دهنده جاوا
 • 8 میلیون توسعه دهنده پایتون
 • 20 میلیون توسعه دهنده اپل / iOS
 • 3 میلیون توسعه دهنده مایکروسافت
 • 15k توسعه دهندگان لینوکس

بنابراین ، این سوال من است – یا بهتر بگوییم یک چالش – برای همه ما برای سال آینده: بیایید دریافت کنیم یک میلیون از آن توسعه دهندگان ساخت با فناوری Ethereum.

Joe Lubin 1 میلیون توسعه دهنده

ما می توانیم بر اساس بارگیری Truffle و سایر معیارها تخمین بزنیم که در حال حاضر 500000 توسعه دهنده نرم افزار با برخی از ظرفیت ها به طور منظم با Ethereum درگیر هستند و احتمالاً 200000 یا بیشتر که مشاغل تمام وقت توسعه دهندگان Ethereum را دارند یا در غیر این صورت کاملاً مشغول هستند.

در ابتدا ، ممکن است 1 میلیون برنامه ETH بیش از حد بلند پروازانه به نظر برسد ، اما من فکر می کنم با یک تلاش مشترک می توانیم در طی یک سال یا بیشتر به آنجا برسیم. در حال حاضر Ethereum دارای مشارکت ذهن و توسعه دهنده خوبی است. ما طیف باورنکردنی با استعدادی از افراد و تیم ها را داریم که وقت و تلاش خود را برای بهبود ابزارها و منابع انجام می دهند. و ما از جذاب ترین و خنک کننده ترین فناوری نرم افزار در جهان داریم. همه ما تصمیم گرفته ایم که مشاغل خود ، روزها ، شب ها و آخر هفته های خود را به سمت ساخت این فناوری با هم هدایت کنیم و فقط در چند سال کوتاه به این راه رسیده ایم. از زمان شروع پروژه Ethereum ، این همه برای من اجتناب ناپذیر به نظر می رسید ، هرچند سرعت حرکت آن بسیار حیرت انگیز است. اما برای همه کسانی که به ما نگاه می کنند و منتظر ما هستند ، بیایید این چیز را با دنده بالاتر تهیه کنیم.

در پورتال توسعه Ethereum کاوش کنید در پورتال توسعه Ethereum کاوش کنید

این چالش من برای همه ما است: یک میلیون توسعه دهنده Ethereum. توسط Devcon VI شاید؟ شاید این کمی بلند پروازانه باشد ، اما ما به آن ضربه خواهیم زد.

طی روزها و هفته های بعدی ، لطفاً با دوستان سازنده خود که هنوز در فضای Ethereum نیستند تماس بگیرید. ما چندین پروژه را برای حمایت از این فشار جمع آوری کرده ایم. وبسایت onemilliondevs.com راه های مختلفی را برای معرفی دوستان توسعه دهنده خود به بسیاری از “مقدسات مقدس” در خود جای داده است لحظه هایی که با یادگیری فضا ذهن شما را منفجر می کند.

کوین اووکی و گیت کوین تیم یک بازی را آماده کرده است که به زودی در دسترس خواهد بود تا بسیاری از این بینش ها را برجسته کند.

بیلی لودتك ، كامس كاكس-گراگتی و جو برنیت از تیم RAPID یك سیستم جستجوی كوچك برای كمك به دوستان توسعه دهنده شما برای یادگیری ادیسه های لحظه ای مقدس آماده كرده اند. نشان ها ، امتیازات و یک سیستم امتیازدهی وجود خواهد داشت. اگر 20 برنامه بیاورید و آنها شروع به جمع آوری امتیازات و امتیازات کنند ، می توانید در جدول رده بندی صعود کنید ، زیرا همه آنها نمایندگان اعضای تیم شما هستند.

به هر حال ، کسب جایگاه در میان ده تیم برتر جدول ، شما را در استخدام در روابط توسعه دهنده – جایگزین – در اکوسیستم ما فوق العاده استخدام خواهد کرد. ConsenSys و دیگران افراد با این مهارت ها را بسیار با ارزش می دانند. onemilliondevs.com سایت طی چند روز آینده مکانیسم های جالب بیشتری را نشان می دهد. و ما آن را به مرور رشد خواهیم داد. لطفاً آن را بررسی کنید و برای دوستان خود بفرستید.

برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map