Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

نحوه صرفه جویی در وقت در DevOps و مقیاس Ethereum Dapp خود را با Infura

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ توسعه Blockchain

نحوه صرفه جویی در وقت در DevOps و مقیاس Ethereum Dapp خود را با Infura

مزایا و معایب اجرای گره Ethereum خود و روش های مختلفی را که تیم های dapp با استفاده از Infura برای مقیاس بندی زیرساخت های خود از DeFi تا بازی انجام می دهند ، بیاموزید. با ConsenSys 30 آوریل 2020 ارسال شده در 30 آوریل 2020

جوانب مثبت و منفی اجرای گره خود

یکی از قدرتمندترین گزاره های بلاکچین Ethereum این است که از نظر تئوری ، هرکسی می تواند گره ای را اجرا کند ، تراکنش ها را تأیید کند و به شبکه کمک کند. اگر شما یک توسعه دهنده باسابقه Ethereum هستید ، چرخاندن و اجرای یک گره ممکن است یکی از اولین کارهایی باشد که هنگام ورود به این فضا انجام داده اید. 

با این حال ، همگام سازی گره Ethereum و ذخیره سازی داده های بلاکچین می تواند وقت گیر (روزها) ، پرهزینه (500 گیگابایت فضای ذخیره سازی یا بیشتر) و بسیار ناچیز باشد (اگر مشتری خود را به طور نامناسب خاموش کنید ، اگر دیسک شما SSD نباشد) ، اگر اینترنت شما قطع شود ، و غیره). اگر می خواهید یک dapp محبوب بسازید ، در نهایت باید زیرساخت های خود را برای جابجایی کاربران جدید و حجم معاملات بالاتر مقیاس بندی کنید. این به معنای گره های بیشتر ، فضای دیسک بیشتر ، مهندسان زیرساخت تمام وقت و در نهایت هزینه های بیشتر است. اگر می خواهید داده ها را به IPFS پین کنید ، به داده های بایگانی گره کامل دسترسی پیدا کنید یا گره های خود را ارتقا دهید تا با فورک های سخت شبکه سازگار باشید ، حفظ زیرساخت فقط پیچیده تر می شود.

infura وبینار On-Demand: بیاموزید که چگونه گره Ethereum خود را با مهندس ارشد زیرساخت Infura’s بچرخانید. الان ببین

سه راه برای مقیاس گذاری زیرساخت 

راه حل خود را بچرخانید

اگر منابعی برای ایجاد یک تیم توسعه و به کارگیری تمام وقت مهندسین قابلیت اطمینان سایت (SRE) دارید ، می توانید زیرساخت های خود را با چرخش و نگهداری بیشتر گره های Ethereum در داخل ، مقیاس بندی کنید..

زیرساخت به عنوان یک سرویس

اگر در توسعه Web3 تازه وارد هستید یا وقت و منابعی برای راه اندازی زیرساخت و اجرای گره (های) همگام سازی شده Ethereum خود ندارید ، می توانید از ارائه دهندگان خدمات گره مبتنی بر cloud مانند Infura. با استفاده از نقاط انتهایی Infura’s API ، می توانید dapp خود را با یک خط کد به شبکه های آزمایش Ethereum ، mainnet و IPFS متصل کنید. نیازی به همگام سازی یا تنظیمات پیچیده نیست. ردیف های اشتراک Infura به شما امکان می دهد خدمات خود را به راحتی مقیاس بندی کنید و به تیم شما کمک می کند تا به جای حفظ زیرساخت های پرهزینه ، روی توسعه محصول اصلی متمرکز بمانید..

زیرساخت ترکیبی

اگر گره شخصی شما به خوبی به شما خدمات بدهد ، اما می خواهید انعطاف پذیری و آرامش خاطر داشته باشید که بتوانید از ارائه دهنده خدمات گره استفاده کنید ، یک مدل زیرساخت ترکیبی راه حل خوبی است. یک راه حل ترکیبی ترکیبی از گره های ابری میزبان خود به همراه ارائه دهنده خدمات مانند Infura است که به شما امکان می دهد تراکنش های مربوط به خود را تأیید و تأیید کنید و در عین حال زیرساخت های خود را برای اطمینان از حداکثر به روز بودن شبکه متنوع کنید. همانطور که در زیر بحث خواهیم کرد ، تعدادی از تیم های محبوب dapp هنوز هم گره های خود میزبان را در ترکیب با Infura کار می کنند تا بتوانند خود معاملات را بررسی کنند و همگام سازی گره های خود را دوباره بررسی کنند.


تصویر 3

داپ های محبوب چگونه از Infura برای تقویت زیرساخت های خود استفاده می کنند

Infura از طیف گسترده ای از برنامه ها در اکوسیستم Ethereum ، از سیستم عامل های توسعه dapp گرفته تا پروتکل های DeFi گرفته تا بازی های نسل بعدی ، پشتیبانی می کند. در اینجا نحوه استفاده چند تیم برجسته از API های Infura برای پاسخگویی به تقاضا در این زمانهای بی سابقه فعالیت شبکه آورده شده است..  

توسعه دپ
OpenZeppelin

OpenZeppelin تیم برخی از گره های خود میزبان را اجرا می کند و اینفورا را در کیت های آغازین خود گنجانده است, کمک به آنها برای کاهش سربار و ساده کردن پردازش های Web3 برای توسعه برنامه های در حال رشد که آماده استقرار برنامه های خود در شبکه اصلی هستند. OpenZeppelin’s ابزار شبکه JS سرعت کار سازندگان dapp را سرعت می بخشد و آنها را قادر می سازد تا به راحتی به یک گره عمومی Infura برگردند و با یک خط کد به شبکه Ethereum متصل شوند.

سازنده DAO

سازنده DAOجعبه ابزار همچنین به توسعه دهندگان امکان می دهد تا در صورت عدم اجرای گره فعال ، به Infura مراجعه کنند. از هرجایی به Ethereum متصل شوید

“از نظر ابزار dev ما ، من می توانم به Ethereum در هر جایی که هستم متصل شوم. وقتی در خانه هستم گره ای دارم ، اما هنگام مسافرت به Infura برمی گردم تا همیشه بتوانم آنچه را که می خواهم با شبکه انجام دهم. “

ماریانو کنتی ، رئیس قراردادهای هوشمند ، MakerDAO

Microsoft Azure

پسوند Microsoft Azure’s Blockchain Development Kit برای VS Code بطور محلی از Infura پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید به حساب Infura خود متصل شوید و مستقیماً در رابط VS Code پروژه های جدید ایجاد کنید. در اینجا یک مرور مفید Infura در VS Code.

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)
ترکیب

بزرگترین چالش تیم های DaFi dapp صرفاً همراهی با ترافیک بوده است ، به خصوص با شوک های اخیر بازار که باعث هجوم کاربران به شبکه شده است.. ترکیب, استخر وام با بهره ، به یک پروتکل ویژه محبوب تبدیل شده است که به طیف گسترده ای از سیستم عامل های DeFi متصل می شود. در ابتدا ، تیم Compound گره های Geth و Parity خود را در Kubernetes اجرا کردند ، اما مشتریان فضای دیسک را گرفتند و انجام کارهای اساسی مانند کشیدن سیاهههای مربوط به رویداد به زمان DevOps قابل توجهی نیاز داشت. اکنون تیم از مجموعه Infura’s API به روش های مختلف برای بهینه سازی زیرساخت های خود و اطمینان از تجربه یکپارچه کاربر استفاده می کند:

  • رابط مرکب مستقیماً از Infura خوانده می شود. حتی اگر سرورهای Compound مشکلی داشته باشند ، کاربران DeFi همچنان می توانند از طریق رابط و تمام جزئیات حساب خود به پروتکل Comound دسترسی پیدا کنند. 
  • Infura تمام داده های ثبت رویداد Compound را به یک پردازنده جریان هدایت می کند. این سیستم های موجود در کامپاند را که برای مصرف و ارائه داده استفاده می شدند ، ساده می کند. 
  • کامپاند درخواست های آنها را بصورت زنجیره ای متحد می کند تا سفرهای رفت و برگشت به اینفورا را کاهش دهد. با ادغام درخواست ها از طریق قرارداد مشاهده ، Compound نیاز به چندین درخواست API را به حداقل می رساند و استفاده از Infura آنها را ساده می کند.

ادامه مطلب را بخوانید نحوه استفاده کامپوند از Infura برای اجرای زیرساخت های کارآمد و جامد DeFi.

“Infura به کاربران ما یک راه حل با دسترس پذیری بالا برای دسترسی به داده های حساب آنها حتی در سخت ترین زمان رمزنگاری ارائه می دهد.”

جفری هیز ، CTO ، مرکب

گنوز

گنوز گرفته است رویکرد ترکیبی به زیرساخت های آنها برای اطمینان از اتصال در مقیاس. Infura به کاربران کمک می کند تا از طریق کیف پول چند گانه Gnosis به Ethereum متصل شوند و همچنین توازن رمزها را از طریق برنامه تلفن همراه Gnosis نمایش می دهد. تیم Gnosis گره های شخصی خود را در کنار Infura برای جستجوی پیچیده اجرا می کند و بنابراین آنها انعطاف پذیری دارند تا معاملات را خود تأیید کنند. به این ترتیب آنها می توانند هزینه های عملیاتی را کاهش دهند و همچنین از تنوع زیرساخت های خود اطمینان داشته باشند.

وی افزود: “استفاده از Infura باعث صرفه جویی در وقت ما در صرفه جویی در هزینه ها و کاهش هزینه های زیرساخت های ما می شود. ما هنوز گره های شخصی خود را برای برخی از کوئری های پیچیده اجرا می کنیم اما حتی در آنجا از Infura برای بررسی همگام سازی گره های خود استفاده می کنیم. “

استفان جورج ، بنیانگذار و CTO ، Gnosis

آیا می خواهید بدانید که Infura چگونه سایر برنامه های مالی مبتنی بر بلاکچین را تأمین می کند؟ داستان موفقیت مشتری ما را از اینجا ببینید استخر با هم و مونریوم.

تصویر 1 1

بازی کردن
SkyWeaver

بعد از برنامه های DeFi ، بازی ها از جمله این موارد هستند بالاترین رتبه داپ های Ethereum از نظر حجم معاملات. اگر افزایش CryptoKitties در سال 2017 نشانه ای بود ، بازی های مبتنی بر بلاکچین آماده هستند تا به طور فزاینده ای محبوبیت بیشتری در Web3 پیدا کنند. SkyWeaver, یک بازی کارت بازرگانی مبتنی بر Ethereum که توسط Horizon ساخته شده است ، به بازیکنان امکان می دهد کارت های قابل جمع آوری منحصر به فردی را که در واقع نشانه های ERC-1155 هستند ، تجارت کنند ، بنابراین کاربران می توانند به راحتی مالکیت بلاکچین را ردیابی و تأیید کنند. Infura با Horizon همکاری کرد در اوایل سال جاری برای کمک به مدیریت زیرساخت ها ، SkyWeaver به سمت بخش های تولید حرکت می کند و به مقیاس خود ادامه می دهد. 

کاوش کنید بررسی مشتری Infura برای پیدا کردن اینکه چگونه سایر برنامه های Ethereum از مجموعه Infura API برای مقیاس گذاری راه حل های تجزیه و تحلیل ، سیستم عامل های سازمانی و موارد دیگر استفاده می کنند.

زیر ساخت محصول 529b48b9

آیا آماده هستید زیرساخت خود را ساده کنید?

“ما تا زمانی که به یاد بیاورم در حال اجرای برنامه Infura هستیم. این یکی از ارکان زیرساخت های ما است. اگر گره های ما خراب شوند ، یا Etherscan API خراب شود ، می توانیم به Infura اعتماد کنیم. “

جوردن اسپنس ، مدیر CMO ، MyCrypto

در اینجا زمانی است که شما باید یک ارائه دهنده زیرساخت Ethereum مانند Infura را در نظر بگیرید: 

  • شما تازه وارد Ethereum هستید. Infura زندگی شما را آسان می کند حتی اگر فقط در شبکه های آزمایشی مانند Ropsten ، Rinkeby ، Kovan و Görli مستقر شوید. خدمات اصلی ما حداکثر تا 100000 درخواست در روز رایگان است.
  • شما محدودیت زمانی دارید. Infura API اتصال فوری به Ethereum و IPFS را فراهم می کند ، بنابراین شما و تیم خود می توانید به جای همگام سازی ، به روزرسانی و نگهداری گره ها ، روی ساخت نرم افزار اصلی خود تمرکز کنید.. 
  • منابع محدودی دارید. اجرای گره ها و ذخیره سازی داده ها گران می شود ، به ویژه هنگامی که برای اطمینان در زیرساخت های خود به مهندسان اختصاصی نیاز دارید. 
  • شما باید مقیاس بندی کنید. اتصال یکپارچه نحوه جلب اعتماد کاربران است ، به ویژه در زمان هایی که حجم معاملات زیاد است. بانک پیشرو dapps در Infura زیرا زمان پاسخ به درخواست ما 20 برابر سریعتر از زیرساخت های میزبان خودمان است. 
  • شما به حداکثر قابلیت اطمینان نیاز دارید. هنگامی که زیرساخت های پشتیبان گیری و خرابی سیستم بسیار مهم هستند ، یک راه حل شخص ثالث مانند Infura یک انتخاب منطقی است. 
  • شما به پشتیبانی متخصص نیاز دارید. Infura دسترسی 24 ساعته 7 روزه به تیم های پشتیبانی متخصص زیرساخت را فراهم می کند.

اگر می خواهید در مورد چگونگی تعامل با شبکه های Ethereum و IPFS از طریق Infura بیشتر بدانید ، به این آدرس بروید infura.io/docs و اسناد ما را کاوش کنید ، یا ما را بررسی کنید آموزش گام به گام شروع کار با Infura.

آماده اتصال برنامه خود با API های دسترسی فوری ما هستید؟ سر به infura.io/ ثبت نام کنید و امروز بصورت رایگان شروع کنید.

اکنون با استفاده از API های Infura’s Ethereum و IPFS در Web3 توسعه دهید.

شروع به صورت رایگان برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیچگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereumوبینار

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereum

چگونه API Ethereum خود را بسازیموبینار

چگونه API Ethereum خود را بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمندوبینار

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمند

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector