چگونه کالیدو یک بازار بلاکچین برای Devs و Enterprise ایجاد کرد

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ بلاک چین

چگونه کالیدو یک بازار بلاکچین برای Devs و Enterprise ایجاد کرد

اهمیت ادغام شرکا برای راه حل های بلاکچین و چگونگی توسعه کالیدو در بازار برای توسعه دهندگان و شرکت ها. توسط ConsenSys 4 دسامبر 2019 ارسال شده در 4 دسامبر 2019

قهرمان بازار kaleido

بازارها را گرفته اند جهان توسط طوفان. تغییر الگو از بنگاههای عظیم به بازارهای فعال شده توسط شبکه های فردی با شروع بیت کوین و فناوری بلاکچین بیشتر کاتالیز شد. با این حال ، حتی با گسترش برنامه های غیرمتمرکز ، استارت آپ های رمزنگاری شده و شرکت هایی که از فناوری بلاکچین استفاده می کنند – ظهور بازار برای راه حل های بلاکچین سازمانی تاکنون موفقیت آمیز نبوده است.

این بازار نوعی ترکیب پذیری را ارائه می دهد که به عنوان “اثر آجر لگو” نیز شناخته می شود و راه حل هایی را برای ایجاد روی هم یا ادغام با یکدیگر فراهم می کند. در حالی که بلاکچین های عمومی همچنان در تلاشند تا قابلیت سازگاری سیستم عامل های خود را افزایش دهند ، شبکه های بلاکچین Enterprise Ethereum در سکوت تلاش کرده اند تا مشخصات و اجزای مختلفی را که برای یک راه حل کامل پشته اطمینان دارند ، ایجاد کنند. Kaleido بی نظیری ساخته است بازار که امکان راه اندازی آسان بلاکچین های Enterprise Ethereum را فراهم می کند که گزینه های تجاری را برای شما فراهم می کنند – که به شما در از بین بردن نیاز به تخصص تخصصی بلاکچین کمک می کند – و در نتیجه هزینه های راه اندازی ، استقرار و نگهداری شبکه بلاکچین را کاهش می دهد.. 

کالیدو گفت: “ما با شروع تولید شبکه های سازمانی ، الگوهای موفقیت آمیز استقرار را مشاهده کرده ایم و این بهترین روش ها را در خدمات بازار کالیدو برای کمک به ساده سازی استفاده از بلاکچین و از بین بردن برخی از تخصص های تخصصی بلاکچین مورد نیاز قرار داده ایم. سوفیا لوپز بنیانگذار و مدیر ارشد همکاری.

بازار کالیدو چگونه کار می کند?

Kaleido Marketplace به شرکت ها توانایی ساخت شبکه بلاکچین خود را به سرعت و به طور یکپارچه با ویژگی های قابل تنظیم ارائه می دهد. مشاغل از بازار برای ساختن راه حل بلاکچین خود از دسته های زیر استفاده می کنند:

انتخاب پروتکل

پروتکل زنجیره بلوکی اساسی که شبکه شما را اجرا می کند بخشی از کل راه حل کامل پشته است. گزینه انتخاب Hyperledger Besu یا سایر بلاک چین های Enterprise Ethereum مانند Quorum برای شرکت هایی که در حال حل مشکلات مختلف هستند مفید است. Hyperledger Besu سازگاری با بلاک چین عمومی Ethereum را برای شرکت هایی فراهم می کند که معتقدند با گذشت زمان شرکت هایشان می خواهند از مزایای Ethereum عمومی استفاده کنند. 

تنظیمات ابر 

Kaleido شرکت ها را قادر می سازد تا از طریق استفاده از خدمات آمازون وب یا Microsoft Azure از خدمات ابری موجود خود استفاده کنند. این ارائه دهندگان همچنین خدمات دیگری برای مدیریت کلیدی و محافظت از داده ها دارند که شرکت ها می توانند در راه حل های بلاکچین مجاز خود ادغام کنند. پلتفرم Kaleido یک تجربه ساده برای ساخت و مدیریت بلاکچین های در حال اجرا در Microsoft Azure ، Amazon Web Services یا premise ارائه می دهد.


ابزارهای توسعه دهنده

ابزار توسعه دهنده ارائه شده توسط ارائه دهندگان شخص ثالث مانند Truffle یا MythX برای تصویب گسترده بلاکچین در شرکت بسیار مهم است. این ابزارها خدمات و محصولات قدرتمندی را در سطح سازمانی ارائه می دهند که تیم تولیدی یا مهندسی یک شرکت را قادر می سازد مشکلات را حل کند و در بلاک چین شرکت خود ایجاد کند. 

خدمات کالیدو

خدماتی که شرکت ارائه می دهد برای بازار بلاک چین Kaleido منحصر به فرد است. به عنوان مثال ، Kaleido راه حل های حفظ حریم خصوصی و امنیتی را ارائه می دهد که شرکت ها را قادر می سازد از پتانسیل راه حل های بلاکچین کاملاً استفاده کنند. علاوه بر این ، Kaleido خدمات بومی بلاکچین را ارائه می دهد که برای تجزیه و تحلیل ، نظارت و مدیریت برای هر شبکه بلاکچین مورد نیاز است.. 

ادغام شریک

یکی از مهمترین جنبه های بازار کالیدو یکپارچه سازی مشارکت است که شرکت را قادر می سازد از نرم افزار بلاکچین ارائه شده توسط طیف وسیعی از ارائه دهندگان فناوری استفاده کند.

کلید یک بازار: برنامه های شریک و ادغام

بگویید می خواهید یک شبکه بلاک چین برای مدیریت زنجیره تامین شرکت خود راه اندازی کنید. ابتدا شرکت شما باید یک پروتکل زیر بلاکچین را انتخاب کند ، به عنوان مثال Hyperledger Besu. در مرحله بعدی ، پیکربندی ابری را که شرکت شما به آن نیاز دارد اعم از AWS یا Azure انتخاب خواهید کرد. شما یک سری خدمات Kaleido خواهید داشت که می توانید مانند مکانیزم On-chain Registry یا Zero-Knowledge transfer token انتخاب کنید. سرانجام ، شرکت شما می خواهد از بین ابزارهای توسعه دهنده مانند MythX و Truffle یکی را انتخاب کند و در مورد م chainلفه زنجیره تامین مانند Treum تصمیم بگیرد. همه این اشخاص ثالث با خدمات Kaleido ادغام می شوند تا بهترین خدمات ممکن را ارائه دهند ، همه با سادگی دکمه کلیک.  

امروزه ، داشتن کل مجموعه بلاکچین چالش برانگیز است و برای ایجاد بهترین راه حل ممکن همکاری لازم است. به همین دلیل ConsenSys برنامه های داخلی ما را با شرکت های تحت حمایت ConsenSys مانند Kaleido و Aztec ترکیب می کند تا از راه حل های قوی مطابق با خواسته های هر شرکت اطمینان حاصل کند.. 

راه حل های کامل Blockchain در عمل 

Kaleido از زمان راه اندازی به سازمانها کمک کرده است تا با Cloud Business Blockchain خود هزاران شبکه بلاکچین ایجاد کنند. Kaleido با Marketplace خود پا را فراتر می گذارد ، و اولین توانایی کامل بلاکچین مورد نیاز برای ساخت یک راه حل کامل ، رسیدن به وضعیت تولید زنده و راه حل را ارائه می دهد..

ConsenSys و Kaleido به ایجاد شبکه های بلاک چین فعال کمک کرده اند. به عنوان مثال ، کوچک & بورس تجارت متوسط ​​(SMBX) ، که مبادله ای مبتنی بر بلاکچین برای انتشار ، خرید و فروش اوراق مشاغل کوچک به سرمایه گذاران جامعه را ارائه می دهد ، از Kaleido برای حمایت از راه حل بلاکچین خود استفاده می کند.

 بنیامین لوزانو ، مدیر عامل SMBX می گوید: “از آنجایی که ما به نمایندگی از جامعه SMBX این بازار را اداره می کنیم ، Kaleido به ما کمک کرده است تا در کسری از زمان و با کسری از هزینه با راه حل های خود به بازار راه پیدا کنیم.”.

مثال دیگر کالیدو است کومگو, یک شبکه تجارت مالی و پیشرفته ، متشکل از نهادهای جهانی مانند Citi ، ING ، Koch Supply & تجارت ، بانک MUFG ، Societe Generale ، Credit Agricole Group ، BNP Paribas ، Shell و دیگران. 

“با ایجاد یک سیستم بلاکچین باز ، Komgo می تواند از بهترین پروتکل های توسعه در اکوسیستم استفاده کند و از بلوک های ساختمانی موجود برای یک راه حل بهینه استفاده کند.” – سولئمه بددی ، مدیر ارشد اجرایی Komgo. 

در همان زمان ، برخی از شرکت ها اغلب یک شریک اجرای کامل خدمات می خواهند. راه حل های Enterprise Ethereum و ارائه دهندگان پشتیبانی در هر بازار در سراسر جهان وجود دارد ، از جمله چهار شرکت مشاور بزرگ و همچنین ConsenSys Solutions. این شرکت ها خدماتی از اثبات مفاهیم تا شبکه های آماده بلاکچین تا ادغام در سیستم های قدیمی تا پشتیبانی مداوم را ارائه می دهند..

سخنان نهایی

ارزش بازارهای قدرتمند برای شرکت ها و توسعه دهندگان را نمی توان نادیده گرفت. امکان ایجاد شبکه با برنامه ها و خدمات خاص صنعت ، تصویب برای همه کاربران را افزایش می دهد. نیمی از نبرد دانستن این است که چه چیزی وجود دارد و با گسترش برنامه شرکای Kaleido ، این برنامه از سایر سیستم عامل هایی که چنین ترکیب پذیری را امکان پذیر نمی کند ، پیشی خواهد گرفت.. 

بازار کالیدو را ببینید

برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیراهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Enterprise Ethereum چیستوبینار

Enterprise Ethereum چیست?

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Blockchain Komgo برای امور مالی تجارت کالامورد مطالعه

Komgo: Blockchain برای امور مالی تجارت کالا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map