Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

هک شدن در ETHDenver؟ ما 8 هزار دلار پاداش داریم

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

هک شدن در ETHDenver؟ ما 8 هزار دلار پاداش داریم

ETHDenver بزرگترین #BUIDLathon در جهان برای Ethereum و سایر علاقه مندان ، طراحان و توسعه دهندگان پروتکل بلاکچین است. ConsenSys 8k دلار پاداش در سال ارائه می دهد "DeFi," Infura ، ConsenSys Quorum ، Metamask ، Truffle ، Infura و Diligence. توسط ConsenSys 11 فوریه 2021 ارسال شده در 11 فوریه 2021

توئیتر Consensys

EthDenver تاکنون باورنکردنی بوده است! ConsenSys از بدو تأسیس هر ساله حامی این گردهمایی جادویی Ethereum بوده است. برای افراد تازه وارد فضا ، ETHDenver بزرگترین #BUIDLathon در جهان برای Ethereum و سایر علاقه مندان ، طراحان و توسعه دهندگان پروتکل بلاکچین است. امسال این رویداد یک رویداد هفت روزه و به صورت 24 ساعته و با ارائه سخنرانی های مختلف از کارشناسان اکوسیستم Ethereum ، به موازات یک هکاتون عظیم است. این “خریداران” می توانند به صورت مجازی تیم ایجاد کنند ، یک پروژه web3 در Ethereum بسازند و سیستم عامل ها ، ادغام ها ، پلاگین ها ، API ها ، برنامه های افزودنی یا کتابخانه های مختلف را برای فرصتی برای به دست آوردن پاداش جایزه نقدی ادغام کنند.. 

هنوز در مورد ما چیزی نشنیده اید؟ ConsenSys پیشروترین شرکت نرم افزاری Ethereum است. ما توسعه دهندگان ، شرکت ها و مردم را در سراسر جهان قادر می سازیم تا برنامه های نسل بعدی را ایجاد کنند ، زیرساخت های مالی مدرن را راه اندازی کنند و به وب غیرمتمرکز دسترسی پیدا کنند. مجموعه محصولات ما ، متشکل از Infura, ConsenSys Quorum ، Codefi, MetaMask, ترافل, و Diligence ، به میلیون ها کاربر خدمت می کند ، در حالی که میلیاردها دلار دارایی دیجیتال را اداره می کند ، از میلیاردها س -ال مبتنی بر بلاکچین برای مشتریان ما پشتیبانی می کند. 

قبل از اینکه به نعمت ها شیرجه بزنیم ، برخی از این منابع را بررسی کنید! 

بیایید با نعمت صحبت کنیم – امسال تصمیم گرفتیم دو برابر شویم. 

ConsenSys ارائه می دهد 8 هزار دلار پاداش. اکنون ، این سال بسیار دیوانه کننده ای بوده است – اما ، در نوع هکاتون خود ، ما تصمیم گرفتیم که همه تیم های خود را جمع کنیم تا همکاری هایی با اکوسیستم توسعه دهنده ایجاد کنیم. ما می خواهیم ببینیم که با استفاده از ابزار ConsenSys ، کتابخانه ها ، API ها ، برنامه های افزودنی ، سیستم عامل ها و پروتکل ها ، چه نوع گرده افشانی می توانیم ایجاد کنیم. خارج از مجموعه محصولات ما ، ما فوق العاده هیجان زده هستیم که می توانیم همکاری های جدید را در کل اکوسیستم Ethereum به طور کلی کشف کنیم. گفته شد ، ما در “DeFi” ، Infura ، ConsenSys Quorum ، Metamask ، Tuffff ، Infura و Diligence پاداش داریم.

* درام رول لطفا * 

در اینجا نعمت ها و دسته بندی های آنها وجود دارد: 

DeFi

در ConsenSys ، ما از مجموعه محصولات خود استفاده می کنیم تا تصویب مالیات غیرمتمرکز را در کل صنعت تأمین کنیم. به نام اخلال و تمرکززدایی در دنیای مالی که ما آن را می شناسیم – ما خوشحال خواهیم شد ببینیم با چه چیزی مواجه می شوید! 


1 / بهترین پروژه های Ethereum DeFi با استفاده از 2+ محصول / پروژه ConsenSys

 • 1000 دلار

جستجوی هوایی

AirSwap تجارت بین همتا را کنترل می کند. با استفاده از یک پروتکل درخواست برای نقل قول (RFQ) ، معامله گران AirSwap هم از جلو و هم از لغزش قیمت محافظت می شوند و معاملات از طریق برنامه های مختلف از جمله مبادله MetaMask از طریق کیف پول به کیف پول انجام می شود..

2 / مبادله Stablecoin

 • 750 دلار

یک برنامه وب ایجاد کنید که با استفاده از AirSwap به معامله گران اجازه می دهد مبادله های بزرگ 1: 1 پایدار با یکدیگر را انجام دهند. برای جزئیات فنی ، به AIP مراجعه کنید: https://github.com/airswap/AIPs/issues/13.

معیارهای داوری:

 • مخزن Github برای بررسی
 • Codebase برای PoC با راهنمایی برای اجرای آن
 • نسخه ی نمایشی ضبط شده

3 / پشتیبانی از پروتکل “سبک” را به AirSwap CLI اضافه کنید

250 دلار

AirSwap از پروتکل “سبک” با حداقل ویژگی ها برای صرفه جویی در مصرف سوخت پشتیبانی می کند. با این حال ، AirSwap CLI در حال حاضر از این پروتکل پشتیبانی نمی کند. برای درخواست سفارشات سبک از سرورهایی که از آن پشتیبانی می کنند ، یک دستور CLI اضافه کنید. برای جزئیات فنی ، به شماره GitHub مراجعه کنید: https://github.com/airswap/airswap-cli/issues/78.

معیارهای داوری:

 • درخواست بررسی Github برای بررسی
 • نسخه ی نمایشی ضبط شده

نصاب ConsenSys

ConsenSys Quorum یک لایه پروتکل منبع باز است که انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان لازم برای موفقیت برنامه های بلاکچین را برای توسعه دهندگان فراهم می کند. به عنوان یک نسخه خصوصی و مجاز از Ethereum ، این شرکت را قادر می سازد تا از Ethereum برای برنامه های بلاکچین که به سرعت بالا ، توان عملیاتی و حریم خصوصی نیاز دارند ، استفاده کند. ConsenSys Quorum شامل مجموعه ای از اجزای قابل تنظیم و API ها است که به شما امکان می دهد مورد استفاده و محیط تولید خود را شخصی سازی کنید..

4 / بهترین قابلیت همکاری بلاکچین سازمانی با ConsenSys Quorum

1000 دلار

ما شاهد افزایش علاقه به قابلیت های بین زنجیره ای بین DLT های غیر Ethereum و شبکه های بلاک چین Quorum هستیم.

برای این بخشش ، ما شما را تشویق می کنیم که یک راه حل لایه 2 را برای همکاری بین DLT غیر Ethereum (به عنوان مثال ، پارچه HL ، Corda ، HL Sawtooth ، HL Iroha و غیره) با یک بلاکچین ConsenSys Quorum (HL Besu یا GoQuorum) ایجاد یا سازگار کنید برای مبادله رمزهای متقاطع.

معیارهای داوری:

 • مخزن Github برای بررسی
 • معماری محلول (اجزای درگیر ، نمودارهای توالی و غیره)
 • لیست ویژگی های پشتیبانی شده به ویژه نشانه های پشتیبانی شده
 • Codebase برای PoC با راهنمایی برای اجرای آن
 • نسخه ی نمایشی ضبط شده

5 / بهترین DApp ، ابزار ، برنامه ، پلاگین یا رفع اشکال در ConsenSys Quorum

1000 دلار

با استفاده از پروژه هایی مانند Quorum-Quickstart ، Kubernetes ، Remix Plugin ، Quorum Cloud ، Truffle ، Cakeshop Bu در بالای Quorum قرار بگیرید. ما می خواهیم پسوندهای بیشتری را مشاهده کنیم که با Ethereum عمومی بازی می کنند و ابزارهای اضافی برای دسترسی برنامه نویسان به طور کلی هنگام استفاده از حد نصاب ConsenSys.

ما همچنین با ساخت چیزی مانند Tornado.cash در ConsenSys Quorum ، Dai برای انتقال Quorum به شبکه اصلی یا حتی مبادله های توزیعی میان زنجیره ای ، به دنبال بهترین استفاده از ویژگی های حد نصاب هستیم. لطفا با آن خلاق باشید!

متاماسک 

6 / جایزه انتخاب MetaMask 

500 دلار

ما به دنبال بهترین dapp هستیم که MetaMask را در خود جای داده و هدف آن انجام یک کالای عمومی است. آیا پروژه شما به مردم کمک می کند COVID را ایمن نگه دارند؟ به متخصصان بهداشت کمک می کنید تا با بیماری همه گیر مقابله کنند؟ سطح داده های سلامت بهتر است؟ یا به جویندگان کار مبتلا به COVID کمک کنید؟ پروژه خود را به جایزه MetaMask Choice Award ارائه دهید تا شانس خود را برای دریافت جایزه کسب کنید و در وبلاگ MetaMask برجسته شوید!    

Infura 

توجه: همه هکرها باید برای دسترسی به ITX از طریق درخواست دهند [ایمیل محافظت شده] با عنوان “EthDenver” در عنوان موضوع ، زیرا این محصول هنوز در حالت آلفا است.

7 / Uniswap و ITX را به هم نزدیک کنید <3

جایزه: 1500 دلار

برای برنده شدن این امتیاز ، ما شما را به چالش می کشیم که یک وب سایت جدید بسازید که به کاربر اجازه می دهد از طریق Infura Transaction Service (ITX) توکن را در Uniswap عوض کند. کاربر برای استفاده از این سرویس به هیچگونه پیش پرداخت ETH یا پیش پرداخت در ITX نیاز ندارد. در عوض ، رله (شما!) باید هزینه شبکه را از قبل پرداخت کند و سپس از طریق خروجی swap بازپرداخت شود. به عنوان مثال ، اگر کاربر DAI را به ETH تعویض کند ، سپس رله برای تأمین هزینه (و برخی از سودها) یک قطعه از ETH را می گیرد. 

ما درخواست یک یکدست برای حمایت از توسعه این پروژه پس از هکاتون EthDenver. با فرض موفقیت آمیز بودن کمک هزینه و تیم برنده یک MVP هیجان انگیز ارائه می شود ، باید جایزه بیشتری در دسترس باشد تا تبادل مجهز به رله را به تولید (و / یا امیدوارم در رابط Uniswap ادغام شود) ارائه دهد. البته ، همه کد ها باید منبع باز باشند. همانطور که به زودی خواهید دید ، ما ITX را به گونه ای طراحی کرده ایم که دارای حداقل اجزای مختص یکپارچه سازی است به طوری که قرارداد نهایی روتر اصلاً از ITX آگاه نخواهد بود و تعویض ITX با سرویس رله دیگری آسان است. 

بنابراین بیایید معاملات گیر داده (مبادله های بدون جستجو) را با هم متوقف کنیم! 

ترافل

ترافل یک چارچوب توسعه قوی است که ساختن روش Ethereum را آسان تر می کند و توسعه دهندگان را از ایده به Dapp تا آنجا که ممکن است راحت تر می کند. شکلات گنجانده نشده است ، اما شاید تروفل بتواند به شما کمک کند DApp را تأیید کنید تا صحت یک ترافل را تأیید کند و به همه ما کمک کند که توسط ganaches جعلی فریب نخوریم! Truffle Suite شامل تیم های Truffle ، Ganache ، Drizzle و Truffle است.

ما لیستی از نعمت ها داریم:  

7 / نوع تعاریف را برای @ truffle / contract · شماره شماره 3116

 • 250 دلار

8 / مستندات / مثال را با استقرار در زنجیره geth خصوصی اضافه کنید

 • 250 دلار

9 / دکمه شماره Github را بالا ببرید باید ابتدا مشکلات موجود را جستجو کنید – Ganache # 243 

 • 250 دلار

10 / ساخت جعبه الماس

 • 250 دلار

11 / چاپ شاخص “قول خودکار حل شد”

 • 250 دلار

12 / تکمیل خودکار سفارشی برای Truffle CLI

 • 250 دلار

منابع:

سخت کوشی

13 / حاشیه نویسی Scribble را به Uniswap اضافه کنید

 • 500 دلار

Scribble ابزاری برای تأیید زمان اجرا برای Solidity است که حاشیه نویسی ها را در زبان مشخصات Scribble به ادعاهای مشخصی تبدیل می کند که مشخصات را بررسی می کند. به عبارت دیگر ، Scribble قراردادهای موجود را به قراردادهایی با رفتار معادل تبدیل می کند ، با این تفاوت که آنها همچنین خواص را بررسی می کنند. در اینجا repo های مورد علاقه ما وجود دارد:

اطلاعات بیشتر در مورد Scribble: 

 • 4 استراتژی موثر برای ارائه حاشیه نویسی های Scribble
 • خواص نوشتن – رویکرد جدیدی برای آزمایش
 • خط خطی: مستندات

همچنین می توانید به یک کمپین فریبنده و اشتراک Mythx Pro دسترسی پیدا کنید. ما رو بزن اختلاف برای هر گونه سوال.

14 / فضل طراحی کوشش

 • 500 دلار

اتریوم یک جنگل تاریک است. شما در حالی که با یک ارابه چراغی با اشکالات پرواز مبارزه می کنید ، یک اسب شاخدار به ماه سوار می شوید. با طراحی های نرم و صاف ، کارهای هنری ، پوشش تصاویر ، آرم ها ، اجازه دهید ذهن هنری شما برای ConsenSys Diligence وحشی شود. 

3 بهترین طرح برتر حداکثر 500 دلار است و در تمام شبکه های اجتماعی و خبرنامه های ما قرار می گیرد – نیازی به ذکر نیست که طراحی خاص خود را در بسته موضوعات کنفرانس بعدی (کلاه های کلاه دار ، کلاه ، برچسب و غیره) داشته باشید.. 

اطلاعات بیشتر و فرم ارسال: https://forms.gle/cDbCoZ9zs1PcVjup7

اگر همه آنها را بخوانید – شما یک افسانه هستید و احتمالاً خودتان شایسته یک پاداش هستید. ما کاملاً ترکیب داریم و واقعاً مشتاقانه منتظر مشاهده کارهایی هستیم که شما به Github فشار می دهید. اگر به راهنمایی نیاز دارید ، در مورد توضیحات امتیازات ابهام دارید ، یا می خواهید چیزی بسازید که برای ConsenSys تأثیرگذار باشد ، اما در اینجا ذکر نشده است – لطفا تماس بگیرید! 

بیدلینگ مبارک! (اگر تازه وارد هستید ، این اشتباه تایپی نیست.) 

BountiesEthDenverhackathon Newsletter برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و سایر موارد ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Staking Ethereum 2.0

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector