گزارش جدید Ethereum 2.0: بیش از 65٪ از همه پاسخ دهندگان قصد دارند ETH خود را به اشتراک بگذارند

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی BlogNews

گزارش جدید Ethereum 2.0: بیش از 65٪ از همه پاسخ دهندگان قصد دارند ETH خود را به اشتراک بگذارند

گزارش کاربر محور انگیزه ها ، ترجیحات و نگرانی های دارندگان ETH در پیش بینی مشارکت در Eth2.by ConsenSys 6 مه 2020 ارسال شده در 6 مه 2020

Eth2 Staking Report Hero کدفی گزارش کامل Ethereum 2.0 را بارگیری کنید. دانلود

راه اندازی Ethereum 2.0 (Eth2) در سال 2020 یک نقطه عطف مهم و مورد انتظار صنعت است. درک جمعی از صنعت در مورد انگیزه ها ، احساسات و الگوهای رفتاری دارندگان ETH هنگام نوبت دهی (یا نه!) برای پشتیبانی و کاتالیز کردن موفقیت راه Ethereum به اثبات سهام مهمترین نکته است. 

ConsenSys Codefi از نزدیک به 300 دارنده ETH در فضا نظرسنجی کرده است تا اهداف و نیازهای آنها را در مورد مشارکت در Eth2 درک کند. گزارش ما با هدف آگاهی از ملاحظات اصلی در زمینه طراحی و محصول و همچنین ارائه توصیه های استراتژیک و تاکتیکی برای تیم های پروتکل ، توسعه دهندگان مشتری و ارائه دهندگان زیرساخت برای تشویق به کارگیری موثر در افراد مختلف کاربر.  

زمینه ها و اهداف تحقیق

راه اندازی فاز اول Ethereum 2.0 در این سال آغاز تکامل بعدی شبکه عمومی Ethereum است. تغییر در الگوریتم اجماع Proof of Work (PoW) به Proof of Stake (PoS) یکی از مهمترین نسخه های به روز شده در Ethereum 2.0 است. این ارتقا باعث بهبود مقیاس پذیری ، مشوق های نگهداری شبکه ، بهره وری انرژی و امنیت می شود. علاوه بر این ، ساختار جدید شبکه فرصتی جدید را برای دسته وسیعی از دارندگان ETH فراهم می کند تا بتوانند به طور مداوم یک درآمدزایی برای تأمین زیرساخت های عمومی به جامعه اتریوم ایجاد کنند.. 

عامل اصلی موفقیت یک شبکه PoS ، تمایل شرکت کنندگان به درگیری اتر (ETH) خود در شبکه است تا بتواند بلاکچین را به اندازه کافی امن کند. بنابراین ضروری است که اولویت ها ، رفتارها و نیازهای دارندگان ETH موجود و چگونگی تسریع و بهینه سازی مشارکت آنها در Ethereum 2.0 ضروری باشد..

قبل از طراحی تحقیق ، تیم ما مصاحبه های مختلف ذینفعان را با هدف درک بیشتر س aimالات و مفروضات ما درباره اکوسیستم شرط بندی Ethereum 2.0 شناسایی و انجام داد.. 

یکی از یافته های کلیدی که آشکار شد ، شکاف ارتباطی موجود بین سازندگان ، فعالان و شرکت کنندگان احتمالی در جامعه Eth2 بود. با وجود مرحله 0 در افق ، تیم های پروتکل ، مشتری و زیرساخت باید ویژگی هایی را برقرار کنند که گسترده ترین مشارکت ممکن را در سراسر جهان از اعتبار سنج های آینده تشویق می کند.. 

با در نظر گرفتن یافته های تحقیقات مقدماتی ، تیم ما یک مطالعه تحقیقاتی کاربر کمی را برای جذب بخشهای گسترده کاربر ، احساسات و الگوهای رفتاری طراحی و به کار گرفت تا ضمن آموزش به کاربران نهایی ، به اطلاع سازندگان و فعالان برسد.. 

این مطالعه با هدف بررسی و تجزیه و تحلیل بینش های زیر انجام شده است:


  • مشخصات و الگوهای رفتاری دارندگان ETH موجود چیست?
  • اهداف و انگیزه های دارندگان Eth در مورد مشارکت در Eth2.0 چیست?
  • در حال حاضر نقاط درد و موانع بالقوه فرزندخواندگی چیست?
  • این چه قابلیتهای ارزش افزوده و فرصتهای بازار را ارائه می دهد?

ما از 287 پاسخ دهنده به یک نظرسنجی آنلاین از دارندگان ETH موجود ، که در فوریه 2020 آغاز شد ، نتیجه گرفتیم و به مدت 20 روز زنده ماند. شما می توانید نظرسنجی اصلی را پیدا کنید اینجا.

Eth2 خود را نخواهد ساخت ، بنابراین از همه افرادی که در این مرحله حضور داشتند متشکرم و امیدواریم که کار ما بصیرت و مفید باشد! 

گزارش کامل Sthere Ethereum 2.0 را بارگیری کنید

بارگیری Newsfiletter CodefiEthereum 2.0 برای دریافت آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

Ethereum 2 0 Staking Report اکوسیستمگزارش

گزارش اکوسیستم Sthereum 2.0 Staking

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

بانکهای مرکزی و آینده پولکاغذ سفید

بانکهای مرکزی و آینده پول

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map