Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Ethereum 2.0 Beacon Chain اینجا است. حالا چی؟

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی بلاگ Blockchain توضیح داده شده است

Ethereum 2.0 Beacon Chain اینجا است. حالا چه?

یک سازه عظیم جدید در کنار Ethereum در حال ساخت است. هسته اصلی این ساختار Beacon Chain است که مدل اجماع را از Proof of Work به Proof of Stake اصلاح می کند. توسط James Beck 1 دسامبر 2020 ارسال شده در 1 دسامبر 2020

Serenity Now 2

اولین بلوک از آنجا آمد اعتبارسنج 19026, با نقاشی های دیواری معمایی ، “آقای F اینجا بود.” دوازده ثانیه بعد بلوک بعدی آمد ، نقاشی های دیواری نشان می دهد که اعتبار سنج ممکن است در آن قرار داشته باشد زوگ ، سوئیس. Eth2 Beacon Chain به طور پیوسته رشد می کند ، هر 12 ثانیه بلوک به بلوک. سپس مانع بعدی پیش آمد: آیا اعتبارسنجان به اندازه کافی آنلاین هستند تا اولین دوره را نهایی کنند؟ آره! 82.27٪ از اعتبارسنجان ، صحت Epoch 0 ، طبقه هم ضرب المثل زنجیره Beacon را تأیید کردند. اولین دوره به طور غیرقابل تغییر نهایی شد. Eth2 اینجاست. آرامش اکنون!

منبع: Beaconcha.in

مسلماً ، هیجان این اولین گام مهم در راه اندازی زنجیره چراغ راهنمای Eth2 را می توان در افرادی که کاملاً در فرهنگ لغت فنی Eth2 غرق نشده اند از بین برد – اسلات ها ، دوره ها ، نهایی بودن؟ در حالی که این اصطلاحات برای Eth2 جدید هستند ، اما این مفاهیم برای کسانی که کمی درباره بلاکچین می دانند جدید نیستند. بیش از 21،063 اعتبار سنج از سراسر جهان (به گره های یک شبکه فکر کنید) آنلاین بودند تا توافق کنند که اولین بلوک های یک زنجیره جدید معتبر هستند. این زنجیره جدید Ethereum 2.0’s Beacon Chain نام دارد که شبکه را هماهنگ می کند و Proof of Stake را در Ethereum معرفی می کند. 

Beacon Chain چه خواهد کرد?

به Beacon Chain به عنوان یک فانوس دریایی بزرگ فکر کنید ، که از دریایی آبی رنگ از داده های معامله بالا رفته است. این به طور مداوم اسکن ، اعتبارسنجی ، جمع آوری آرا و اعطای جوایز به اعتبار سنجی هایی است که صحیحاً بلوک ها را تأیید می کنند ، برای کسانی که آنلاین نیستند پاداش می گیرند و ETH را از بازیگران مخرب کاهش می دهند. 

فانوس دریایی اسکندریه - دانشنامه تاریخ باستانبرداشت یک هنرمند از فانوس دریایی اسکندریه ، ساخته شده در ج. 300 – ج 280 قبل از میلاد و یکی از عجایب هفتگانه جهان باستان. منبع: Ubisoft Entertainment SA)

زنجیره چراغ ، Ethereum را که امروز استفاده می کنید تغییر نمی دهد. هنوز می توانید ETH را برای یک دوست ارسال کنید ، نشانه ها را عوض کنید MetaMask یا از او صرف نظر کنید, با خودت بازی کن تبرها, NFT های نعناع روشن Mintbase, و مزرعه محصول روی پروتکل DeFi مورد علاقه خود همانطور که می دانید Ethereum هنوز زنده و کاملاً کاربردی است و تا زمانی که با بلاکچین Eth2 جدید ادغام نشود و به یک خرده ریز تبدیل نشود ، همچنان ادامه خواهد داشت. در همین حال ، یک سازه عظیم جدید در کنار Ethereum در حال ساخت است. هسته اصلی این ساختار Beacon Chain است که مدل اجماع را از اثبات کار به اثبات سهام اصلاح می کند. Beacon Chain اکنون زنده است و در زمان نوشتن این مقاله ، 20 دوره در (یک دوره 6.4 دقیقه طول دارد و هر دوره شامل 32 اعتبار سنج تصادفی تعیین شده برای پیشنهاد یک بلوک در هر شکاف است). 

Beacon Chain سازوکار هماهنگی شبکه جدید است که وظیفه ایجاد بلوک های جدید ، اطمینان از معتبر بودن این بلوک های جدید و جایزه دادن اعتبار دهندگان با ETH برای حفظ امنیت شبکه را دارد. Proof of Stake مدتهاست که بخشی از نقشه راه Ethereum است و برخی از نقاط ضعف Blockchains اثبات کار مانند دسترسی ، تمرکز و مقیاس پذیری را برطرف می کند. به جای اینکه معدنچیان برای تأیید اعتبار بلوک ها انرژی صرف کنند ، اعتبار سنجی های تصادفی انتخاب شده (هر یک شامل 32 ETH است) بلوک های جدیدی را پیشنهاد می کنند که توسط اعتبار سنج های دیگر رأی می گیرند. هر بلوک شامل یک منبع تصادفی است که با سایر داده های تصادفی در دوران مخلوط شده است. 

بعدی: زنجیرهای خرد شده


با استفاده از سیستم Beacon Chain و Proof of Stake ، مرحله بعدی Ethereum 2.0 در حال تأسیس است زنجیرهای خرده, که ظرفیت داده Ethereum را ارتقا داده و شبکه را سریعتر و مقیاس پذیرتر می کند. خرد کردن به عنوان یک مفهوم برای Ethereum چیز جدیدی نیست. این یک پایگاه داده یا تکنیک موتور جستجو برای تقسیم مقدار زیادی از داده ها به قطعات کوچکتر است. Ethereum 2.0 بار شبکه را در 64 خرده ریز جداگانه پخش می کند.

بر اساس بنیاد اتریوم, “زنجیرهای ترکش بسته به سرعت پیشرفت کار بعد از آن باید در سال 2021 ارسال شوند زنجیره چراغ راه اندازی شده است. این خرده ریزها به Ethereum ظرفیت بیشتری برای ذخیره و دسترسی به داده ها خواهند داد ، اما برای اجرای کد استفاده نخواهند شد. ” ایجاد نقشه های زنجیره ای Ethereum 2.0 به عنوان Phase1 در نقشه راه فنی نامیده می شود.

سرانجام Beacon Chain همچنین وظیفه تعیین تصادفی استکرها را برای اعتبار سنجی زنجیرهای خرد شده بر عهده خواهد داشت. این بدان معناست که تبانی و تصاحب خرده ریز برای استکرها بسیار دشوار است (طبق گفته Chih-Cheng Liang ، احتمال آن کمتر از 1 در تریلیون).

ادغام بزرگ

بعد از اینکه شبکه Ethereum 2.0 زنجیره های خرد شده ایجاد کرد ، گام مهم بعدی ادغام شبکه اصلی Ethereum در Ethereum 2.0 خواهد بود. اخیراً اصطلاح “docking” است. این یک رویداد مهم خواهد بود ، زیرا پایان رسمی اثبات کار در مورد Ethereum را نشان می دهد و ممکن است در اواخر سال 2021 یا اوایل سال 2022 رخ دهد. 

در این مرحله ، هنوز تحقیقات زیادی در حال انجام است ، و ممکن است نقشه راه بسته به آنچه جامعه توسعه دهندگان Eth2 تصمیم می گیرد بهترین مسیر پیش رو باشد ، تغییر کند. همین دیروز ، میخائیل کالینین از مشتری ConsenSys’s Teku پیشنهادی را برای یک انتشار داد چراغ راهنما قابل اجرا. بسته به نحوه دریافت و بررسی این پیشنهاد ، می تواند به معنای ادغام Eth1 با Eth2 باشد ، حتی قبل از کامل شدن ویرایش ، اثبات کار را خاموش کنید. 

همانطور که بن توضیح می دهد ضروری است خبرنامه Eth2, “این همه بخشی از Eth2 است که به سمت a منتقل می شود نقشه راه جمع آوری محور. به همین منظور همكار دیگری به نام الكساندر بلینگ منتشر كرد جمع آوری اطلاعات موجود در Ethereum 2: پیوند در دسترس بودن داده ها با اجرا. این در مورد اثبات … این است که معاملات انجام شده بر روی خرده داده ها همان معاملات استفاده شده در خرد قسمت اجرا هستند ، بدون ارائه این معاملات به قرارداد هوشمند. “

چه زمانی اعتبارسنجان در Beacon Chain می توانند پاداش بگیرند?

همانطور که بسیاری در اکوسیستم اتریوم پیش بینی کرده اند ، مبادلات متمرکز شروع به ارائه خدمات سهام به Eth2 می کنند. Codefi Staking یک API برای مبادلات ، متولیان و م institutionsسسات برای تهیه سهام به مشتریان خود ساخته است ، بنابراین آنها می توانند ضمن حفظ امنیت Eth2 پاداش کسب کنند. Coinbase اخیراً اعلام شده است به زودی پاداش های مشترک. 

هر کسی که ETH را به شركت در اعتبار و اعتبار در Beacon Chain متعهد كرده است ، به دانستن اینكه تا مرحله 1.5 یا بعد از آن ممكن است قادر به پس گرفتن این ETH نباشد ، ادامه داد. با این حال ، در حال حاضر تعدادی از راه حل ها وجود دارد که ممکن است برای سهامداران که خواهان نقدینگی بیشتری هستند ، مفید باشد. به عنوان مثال LiquidStake به کاربران این امکان را می دهد تا از ETH سهام خود وام USDC بگیرند. Coinbase نوید توانایی خرید و فروش یک نسخه مشتق شده از ETH در ETH را می دهد که کاربر در Beacon Chain قفل می شود. 

همچنین پیشنهادهای جدیدی در مورد چگونگی برداشت سهام و جوایز اعتبارسنج از زنجیره چراغ در آینده وجود دارد:

آیا می دانید ، ETH جدیدی در Ethereum وجود نخواهد داشت. ETH ETH است ، فرقی نمی کند در Ethereum 1.0 یا Ethereum 2.0. چیزی به عنوان “نشانه های ETH2” (tsk tsk Coinbase) وجود ندارد ، با این حال ، در واقع برنامه هایی برای ایجاد نشانه های مشتق شده بر اساس ETH قفل شده در قرارداد هوشمند Beacon Chain وجود دارد. استخر RocketPool قصد دارد RETH را صادر کند, که مشتقات توکن هستند که نمایانگر ETH رد شده در Beacon Chain هستند. همچنین به نظر می رسد که Coinbase و سایر صرافی ها نیز همین کار را انجام می دهند. اما برای کسانی که در Eth2 شرکت نکرده اند ، نگران نباشید ، هیچ اتفاقی برای ETH شما نمی افتد. اگر یک دارنده هستید ، انتقال به Ethereum 2.0 اتفاق می افتد و ETH شما در سردخانه قفل شده همان ETH خواهد بود که می تواند از سیستم جدید Ethereum 2.0 استفاده کند. 

تا آن زمان ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و مراحل Eth2 ، پایگاه دانش Eth2 ما را بررسی کنید ، مشترک شوید در خبرنامه تکو برای وصله های مهم و انتشارها ، و مشترک شدن در خبرنامه Eth2 بن ادینگتون برای به روز بودن در مورد آخرین تحقیقات و تحولات شرط بندی. 

برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیگزارش Ethereum Q3 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q3 2020 DeFi

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFiگزارش

گزارش Ethereum Q2 2020 DeFi

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchainراهنما

راهنمای کامل شبکه های تجاری Blockchain

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول Blockchain موفق بسازیم

مقدمه ای بر نشانه گذاریوبینار

مقدمه ای بر نشانه گذاری

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector