Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

Ethereum 2020: یک نقشه راه و چشم انداز

وبلاگ 1NewsD DevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ توسعه Blockchain

Ethereum 2020: یک نقشه راه و چشم انداز

نسخه حاشیه نگاری شده از نقشه راه شخصی Vitalik Buterin برای Ethereum و اینکه چگونه می توانید به توسعه Beacon Chain کمک کنید. توسط ConsenSys 25 مارس 2020 ارسال شده در 25 مارس 2020

قهرمان اتریوم ConsenSys

چه اتفاقی در Ethereum 2020 می آید؟ در صورت از دست دادن آن ، ویتالیک بوترین توییت کرد a نقشه راه شخصی Ethereum. آیا فکر می کنید نمودار او به چه معناست و امسال چه انتظاری دارد؟ من نمودار را با پیوندها حاشیه نویسی کرده ام و آنچه را که احتمالاً در Ethereum 2020 وجود دارد پیش نمایش می کنم.

The Merge: Scaling Ethereum to Proof of Stake and Shards

در اینجا یک نقشه راه مشروح Ethereum با پیوندهای مرجع آورده شده است. من مسئولیت انتخاب پیوندها را می پذیرم. تمام اعتبارات موجود در نمودار هنوز باید به Buterin تعلق بگیرد.

نقشه Eth2road 1برای دیدن مخازن مربوط به هر مرحله در نقشه راه ، روی تصویر کلیک کنید.

نمودار چهار قسمت اصلی دارد که از بالا به پایین می رود:

 • “eth1.x دیگر”
 • “بی شهروندی eth1.x”
 • یک “هسته” که از آغاز می شود eth2 فاز 0 و به همگرا می شود eth1 -> eth2 ادغام که اثبات کار (PoW) را حذف می کند.
 • eth2 فاز 2 و بعد از آن

محور میانی و افقی زمان را منتقل می کند. در امتداد این محور ، یک هسته وجود دارد ، از پرتاب فاز 0 ، تا پرش فاز 1 ، تا the “Merge”: the eth1 -> eth2 ادغام.  ادغام دارای سه وابستگی است:

 • eth2 فاز 1 پرتاب
 • eth1 -> eth2 مشخصات ادغام و پیاده سازی
 • eth1.x بی تابعیتی

با ادغام ، سیستم زنجیره اثبات کار را منسوخ می کند. برای پیگیری دو بلاکچین دیگر کاربران مجبور نیستند یک مشتری eth1 و یک مشتری eth2 اجرا کنند. Ethereum یک سیستم Proof of Stake خرد شده خواهد بود. یکی وجود خواهد داشت اتریوم از زنجیره Beacon و زنجیرهای خرد شده تشکیل شده است.  وضعیت eth1 در Shard 0 ذخیره شده است. کاربران همچنان که انجام داده اند به انجام معاملات و استفاده از برنامه ها ادامه می دهند.

Merge یک جهش عظیم برای مقیاس پذیری Ethereum است. برای امکان ادغام و اجرای ایمن و ایمن آن ، مهندسی قابل توجهی لازم است. وابستگی های فوق بخش عمده ای از کار را طبقه بندی می کند.

با Merge و موارد دیگر بحث های زیادی وجود دارد ، اما در اینجا هسته و “eth1.x other” را امتحان خواهیم کرد زیرا حاوی Ethereum 2020 است. در هسته ، ما با Ethereum 2.0 Phase 0 شروع می کنیم.


Ethereum 2.0 فاز 0

موردی که به احتمال زیاد در سال 2020 در دسترس قرار خواهد گرفت چراغ راهنما.

فاز 0 شامل یک Proof of Stake در حال اجرا است ، اما هنوز شامل خرد کردن یا قابلیت پردازش معاملات غیر از برخی از عملیات اعتبارسنج نیست..

مرحله 0 آماده سازی

پیش نیازهای اولیه راه اندازی Beacon Chain عبارتند از:

 • انتشار قرارداد سپرده eth2 در شبکه اصلی eth1.
 • حداقل دو ، در حالت ایده آل سه تیم eth2 ، نسخه تولید نرم افزار را منتشر می کنند.
 • پس از انتشار قرارداد سپرده گذاری ، حداقل 16384 اعتبارسنج (524،288 ETH) به آن واریز می کنند.
چرا زنجیره چراغ برای Ethereum 2020 احتمال دارد?

دنی رایان ، دیدریک لوراکر و چهار تیم هستند که مشتری های با کیفیت بالا را تولید می کنند. به ترتیب حروف الفبا ، آنها عبارتند از: فانوس دریایینیمبوسپرایسمتکوتثلیث.

سطوح مختلفی از همکاران از بنیاد Ethereum و تیم های دیگر مانند Artemis ، Harmony ، Lodestar ، Nethermind ، Parity ، به علاوه کسانی که مشاغل Staking-as-a-Service و “تازه واردان” را راه اندازی می کنند. برخی از ممیزی ها نیز انجام شده است.

ماموریت تحویل Beacon Chain در سال 2020 مشخص است و نیروهای متمرکز هستند. بیشتر کارها نیز به صورت توزیع شده انجام شده است.

از نظر اقتصادی و اجتماعی ، یک درصد سالانه (APR) بیش از 20 نرخ جذابی برای بازار آزاد برای سازماندهی و فعال سازی 16384 اعتبار سنج (524،288 ETH) به روشهای آشکار یا خلاقانه است. (APR با اعتبارسنج بیشتر کاهش می یابد.)

مدل اعتبارسنج متوسطمنبع: پیوند APR بالای 2020-03-24

چگونه می توان به Ethereum 2020 کمک کرد

انتظار می رود نسخه های تولیدی مشتریان Beacon Chain پس از ممیزی های بیشتر و آزمایش شبکه چند مشتری با مدتی پایدار اجرا شود. شبکه های آزمایشی تک مشتری قبلاً به صورت پایدار اجرا شده اند ، هرچند بهینه سازی و آزمایش بیشتر تحت بار زیاد مورد نظر است.

همکاران بیشتر همیشه مورد استقبال قرار می گیرند. زمینه های مشارکت شامل شبکه های نظیر به نظیر مشتریان ، قابلیت همکاری آنها و عوامل معمول آزمایش ، امنیت ، عملکرد و ثبات سرویس گیرندگان و شبکه است..

برای متخصصان هک ، امنیت ، EVM و قراردادهای هوشمند, حسابرسی در قرارداد سپرده و بررسی کارهای تأیید اعتبار زمان اجرا مهمترین است اگرچه کد بایت در شبکه اصلی هنوز به کار گرفته نشده است ، شما می توانید از قبل شروع کنید زیرا هیچ تغییری در قرارداد سپرده پیش بینی نمی شود.

Ethereum 1.x به راهنما نیاز دارد

بالاترین قسمت نمودار ، “eth1.x other” ، موارد مربوط به شبکه اصلی Ethereum است.

eth1x

سه منطقه ، تقریباً سه EIP ، نیاز به دارندگان اختصاصی دارند تا در سال 2020 بتوانند در شبکه اصلی مستقر شوند.

الکس ولاسوف از آزمایشگاه های ماده یک پیش پرده BLS12-381 برای چندین ماه قهرمان شده است و EIP 2537 در راه است.  EIP 2537 پشتیبانی از منحنی BLS12-381 را اضافه می کند که eth2 استفاده می کند و باعث می شود که قراردادهای هوشمند مشتری های سبک eth2 باشند. با مقدمه ، می توان قراردادهای هوشمند جدیدی را نوشت که اطلاعات حاصل از خرده های eth2 را تأیید می کند. راه اندازی فاز 1 eth2 خرده ریزهایی را معرفی می کند که در دسترس بودن داده ها را برای جمع آوری اطلاعات eth1 افزایش می دهد. اساساً ، جمع آوری قراردادهایی هوشمند است که بیشتر محاسبه و ذخیره سازی آنها خارج از زنجیره است ، اما برخی داده ها برای بازگشت مجدد در زنجیره هستند. جمع آوری اطلاعات زمانی که از نظر دسترسی به داده ها تنگنا نباشند مقیاس پذیرتر می شود. با الکس ولاسوف ، پیش نمایش BLS12-381 به احتمال زیاد در سال 2020 به نظر می رسد (و حتی ممکن است قبل از Beacon Chain نیز موجود باشد).

EIP-1559 برای کاربران هیجان انگیز است زیرا آنها می توانند از تعیین قیمت بنزین چشم پوشی کنند در حالی که در عین حال اطمینان دارند که هزینه های اضافی را پرداخت نمی کنند یا معاملات خود را به طور ناعادلانه به تأخیر می اندازند. از EIP: “انتظار می رود که اکثر کاربران حتی در دوره های فعالیت شبکه زیاد مجبور به تنظیم دستی هزینه های بنزین نباشند”. علاوه بر این ، ظرافت آن شامل سوزاندن برخی از هزینه ها است که تورم ETH را متعادل می کند بدون اینکه جوایز معدنچیان بسیار کاهش یابد. از زمان پیشنهاد EIP تقریباً یک سال پیش کارهایی انجام شده است. متأسفانه ، هیچ مالک فعلی وجود ندارد.

برداشت حساب اجازه ایجاد حساب با هر منطق مجوز را می خواهند. این انعطاف پذیری اضافه شده می تواند گسترده باشد اما در اینجا یک مثال ساده آورده شده است. کیف پول قراردادی هوشمند multisig می تواند بنزین خود را با بودجه ای که در حال حاضر دارد پرداخت کند. به محض ایجاد و تأمین اعتبار کیف پول ، برای تعامل با کیف پول و پرداخت گاز به حساب جداگانه ای با ETH نیازی نیست. انتزاع حساب از سال 2015 شروع می شود ، اما پیشنهادی که یک ماه پیش نوشته شده فرصتی را برای کسی فراهم می کند تا در سال 2020 اتفاق بیفتد.

مخاطب https://gitter.im/ethereum/AllCoreDevs اگر می خواهید بیشتر بیاموزید و مشارکت کنید.

“بی تابعیت eth1.x” نیز به کمک نیاز دارد اما خود یک موضوع گسترده است. در همان زمان ، بررسی کنید نقشه راه پیشنهادی برای “Ethereum بدون تابعیت” و 1.x پرونده ها.

ادای احترام مداوم به تیم گت

هفته گذشته شانزده و چهارمین نسخه از Geth در Github بود. فراموش نکنیم که تیم گت به انتشار ادامه می دهد ویژگی ها ، پیشرفت ها و بهینه سازی های Geth. به راحتی می توان آنها و کارشان را مسلم دانست. بیایید به ترتیب حروف الفبا از باله گیوم ، زولت فلفلدی ، فلیکس لانژ ، گری رونگ ، آدام اشمیدگ ، مارتین هولست سوند ، پتر سیلاگی تشکر کنیم!

فلیکس ، مارتین و پتر سالهاست که در حال بهبود و بهینه سازی گت هستند ، به شبکه اولیه “حملات شانگهای” (با هم تیمی های سابق نیک جانسون و جفری ویلکه) بازمی گردند.

چند ماه قبل, پتر میهمان میزگرد توسعه دهندگان در ConsenSys بود.  او برخی از نظرات را در مورد موضوعاتی مانند eth2 ، بی تابعیتی ، مشوق مشارکت کنندگان و قدردانی از مردم به اشتراک گذاشت (دقیقه 49 پوند). از این یادآوری پتر متشکریم و از شما و بقیه اعضای تیم به خاطر کار مهم و فداکاری شما متشکرم.

بپیوند به کانال اختلاف برای Go Ethereum اگر می خواهید از آنها تشکر کنید ، مراجعه کنید ، یا Geth را بیاموزید و کمک کنید.

Ethereum 2020 و فراتر از آن

در حال حاضر ، توالی تقریبی آنچه احتمالاً در Ethereum وجود دارد عبارتند از:

 1. Beacon Chain (eth2 Phase 0) در سال 2020
 2. پیش پرده BLS12-381 در سال 2020 (شاید اولین بار)
 3. اگر مالکانی برای انتزاع حساب و EIP 1559 وجود داشته باشند ، احتمال وجود آنها در سال 2020 وجود دارد
 4. eth2 فاز 1
 5. eth1.x بی تابعیتی
 6. eth1 -> eth2 ادغام
 7. مدلهای اجرای بیشتر ، بهبود حریم خصوصی و امنیتی و رمزنگاری پیشرفته

Beacon Chain بیشترین افرادی را دارد که وقف آن را در سال 2020 اختصاص داده اند.  “Eth2 خوب به نظر می رسد – فاز 0 پایدار است ، تیم های مشتری آن را خرد می کنند.”در eth1 ، نسخه های Geth ادامه خواهند یافت و به نظر می رسد پیش پرده BLS12-381 در سال 2020 (شاید حتی جلوتر از Beacon Chain) باشد. با این حال ، به زودی برای EIP 1559 و انتزاع حساب به دارندگان نیاز است تا یک شانس واقعی برای ساخت Ethereum 2020 داشته باشند. بسیاری از افراد به طور موازی نقشه راه را کنترل می کنند.

مشترک شدن در خبرنامه ConsenSys

جدیدترین تجزیه و تحلیل بلاکچین Ethereum ، آموزش ها ، وبینارها و موارد دیگر را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید. اشتراک در

برای جدیدترین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیچگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereumوبینار

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereum

چگونه API Ethereum خود را بسازیموبینار

چگونه API Ethereum خود را بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمندوبینار

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمند

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector