Follow Us
Facebooktwitteryoutube
YouTube
Promo
banner
Promo
banner

جو لوبین به این سوال پاسخ می دهد ، “توسعه دهنده Ethereum چه کسی است؟”

وبلاگ 1NewsDevelopersEnterpriseBlockchain ExplainedEvent ها و کنفرانس ها Pressخبرنامه ها

مشترک شدن در خبرنامه ما.

آدرس ایمیل

ما به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم

صفحه اصلی وبلاگ توسعه Blockchain

جو لوبین به این سوال پاسخ می دهد ، “توسعه دهنده Ethereum چه کسی است؟”

چگونه اکوسیستم Ethereum می تواند درباره اینکه چه کسی Web3 را ایجاد می کند بزرگتر فکر کند و به یک میلیون توسعه یابد. توسط جوزف لوبین 26 فوریه 2020 ارسال شده در 26 فوریه 2020

که یک قهرمان توسعه دهنده اتریوم است

هفته گذشته در رویداد هکاتون و انجمن ETHDenver ، سوالی را که از زمان Devcon V در مورد آن فکر می کردیم ، با اکوسیستم خود به چالش کشیدم تا به یک میلیون توسعه دهنده در Ethereum برسد ، با هکرها در میان گذاشتم: که یک توسعه دهنده Ethereum است? 

حدود یک سوم از شرکت کنندگان در دنور در بلاکچین تازه وارد بودند ، بنابراین من و همکاران ConsenSys می خواستیم به آنها احساس خوش آمد گویی کنیم ، دانش خود را به اشتراک بگذاریم و راهی روشن به جامعه ما نشان دهیم. در ConsenSys بسیاری از توسعه دهندگان Ethereum یا Web3 داریم. و اخیراً – در چارچوب رانندگی به سمت یک میلیون برنامه Ethereum – – ما سعی کرده ایم تا تعریفی از دقیقاً توسعه دهنده Ethereum ارائه دهیم.

یک توسعه دهنده پایتون بیشتر اوقات از زبان برنامه نویسی و زنجیره ابزار پایتون استفاده می کند تا آنچه را که می خواهد برای سیستم عامل هایی که مربوط به دامنه برنامه وی است ، توسعه دهد. اگر دامنه مشکل او باشد ، ممکن است خود را توسعه دهنده هوش مصنوعی بنامد.

و البته یک توسعه دهنده پایتون ممکن است یک توسعه دهنده Ethereum باشد ، زیرا یک مشتری Ethereum وجود دارد – Trinity – که در پایتون توسعه داده شده و توسط Denver’s Piper Merriam از بنیاد Ethereum نگهداری می شود. اما Piper به همان اندازه درخشان ، مشهورترین توسعه دهنده Python Ethereum نیست. ویتالیک بوترین سالها در پایتون کتابخانه های رمزنگاری ، بیت کوین و اتریوم ساخته است. این میز کار تحقیقاتی او بود. و البته او نقش زیادی در توسعه اولین مشتری Python Ethereum داشت.  

ابرقدرت Ethereum جامعه توسعه دهنده و بشارت دهنده آن است – بزرگترین ، پر جنب و جوش ترین و احتمالاً دوستانه ترین در فضای بلاکچین. بسیاری از ما ترجیح داده ایم که شغل خود ، شب ها و تعطیلات آخر هفته خود را صرف ساخت و ساز با فناوری های غیرمتمرکز پروتکل کنیم زیرا معتقدیم که گام های بعدی را برای دستیابی به یک وب بهتر ، یک شهروند جهانی با قدرت اقتصادی و سیاسی و یک وسیله سالم تر برای همکاری در تلاش هستیم. یک بنیاد جدید اعتماد. این هدف و چشم انداز طولانی مدت بسیار در رویدادهایی مانند ETHDenver آغاز می شود ، با تعدادی رمزگذار که می فهمند چگونه مشکلات را حل می کنند. یک اکوسیستم به همان روشی که یک شبکه غیرمتمرکز رشد می کند رشد می کند: گره به گره ، همتا با همکار ، اتصال با اتصال ، دوست با دوست.

اما در واقع کار یک میلیون نفر در بستر Ethereum به چه معناست؟ این فقط مربوط به پروژه های بودجه ای و مهندسین بلاکچین تمام وقت نیست: هکرها ، دانشجویان ، توسعه دهندگان Web2 که عناصر Ethereum را در کارهای موجود ادغام می کنند نیز توسعه دهندگان Ethereum هستند. سیستم های مبتنی بر بلاکچین بدون اصطکاک فراگیرتر ، همه ما سعی در ایجاد آن داریم. از طریق پل های بین سیستم های قدیمی و مسیرهای جدید ، از طریق آزمایش های کوچک و هک های الهام گرفته شده ، به تدریج شکل می گیرند..

بنابراین ، شاید باید در مورد اینکه چه کسی یک توسعه دهنده Ethereum است بزرگتر فکر کنیم? 

 • این یک توسعه دهنده Javascript است که بسته یا کتابخانه ای برای هر ویژگی به جز اعتماد دارد ، که متوجه می شوند اکنون با وارد کردن ساده Web3.js یا Ethers.js در دسترس آنها است.. 
 • این یک توسعه دهنده iOS است که تصمیم می گیرد کیف پول Web3 را در برنامه خود ادغام کند. 
 • این یک توسعه دهنده Android است که کشف می کند MetaMask تلفن همراه و استقرار افزونه Snaps که بیش از a را قادر می سازد میلیون کاربر MetaMask برای دسترسی به برنامه خود از داخل کیف پول.
 • این یک توسعه دهنده جاوا است که از استخوان سازی سازمانی صنعت خود ناامید شده است و می گوید که چگونه Hyperledger Besu می تواند تسویه حساب های چند حزبی سریعتر را انجام دهد.
 • این یک توسعه دهنده Net است که یاد گرفته چگونه از طریق آن به زنجیره Ethereum دسترسی پیدا کند Nethereum.
 • این یک توسعه دهنده پروتکل است که علاقه مند به طراحی محیط مجازی Ethereum Virtual یا Ethereum 2.0 است.
 • این یک توسعه دهنده دروپال است که می خواهد ارائه دهد آخرین روشهای پرداخت روی سبد خرید آنها.
 • این یک توسعه دهنده وردپرس است که از آن استفاده می کند Automattic’s NewsPack تا ناشران را قادر به حفظ مالکیت قابل تأیید بر محتوایی که ایجاد می کنند و در ازای مشارکت های خود دریافت کنند.
 • این Go ، Rust یا جاوا است که اهمیت تقویت سیستم های توزیع شده خصوصی ما را درک می کند و درک می کند که چگونه با استفاده از پروتکل های بلاکچین زیرساخت های زیادی به شما می دهد.
 • این یک توسعه دهنده جاسازی شده است که در یک Raspberry Pi که یک پیدا می کند هک می شود کائوری آموزش نحوه تنظیم گره Ethereum کامل (بله ، کامل ، نه سبک) در RasPi که به راحتی همگام سازی می شود.
 • این یک توسعه دهنده Cobol است که در مورد امکانات DeFi در سیستم اصلی یاد می گیرد. هوم ، مهم نیست.
 • این یک توسعه دهنده Hyperledger Fabric است که در حال ساخت پل Fabric-Ethereum است تا دو شبکه زنجیره تامین بتوانند با یکدیگر همکاری کنند.
 • این یک Ripple است که XRP را به زیرساخت های مالی غیرمتمرکز پول اینترنتی اینترنت جادویی Ethereum متصل می کند.
 • این یک فرد مالی است که نرخ های جذاب موجود در DAI و ETH را مشاهده می کند و به امور مالی باز غیرمتمرکز یا انقلاب DeFi می پیوندد ، و در اولین هاکاتون شرکت می کند.
 • این همه ما هستیم که اعتقاد داریم Ethereum راهی بهتر برای انسانها برای هماهنگی اقدامات ما و غنی سازی ، و نه فرسایش فرهنگ ما با توانمند سازی مردم است. با تکنولوژی

بنابراین چه کسی یک توسعه دهنده Ethereum است؟ این شما هستید ، البته.

همكاران ConsenSys و بسیاری از تیم های عالی دیگر در جامعه Ethereum در هر مهارت شما ، از هر سطح تجربه ، مجموعه مهارت های شما تلاش می كنند تا این كار را برای همه آسان و توانمند سازد. از زیرساخت های Infura به کیف پول MetaMask, کتابخانه های ترافل به هویت 3 جعبه به SDK های مدیریت داده uPort به برنامه توسعه دهنده بلاکچین درخواستی ما ، برای شروع کار در اینجا هستیم. از یک میلیون نفر باشید.


برای خبرنامه ConsenSys Developer ثبت نام کنید.

جدیدترین ابزارها ، وبینارها ، راهنماها و موارد دیگر را مستقیماً وارد صندوق ورودی خود کنید. اکنون مشترک شوید برای آخرین اخبار Ethereum ، راه حل های سازمانی ، منابع توسعه دهنده و موارد دیگر ، در خبرنامه ما مشترک شوید. آدرس ایمیل محتوای اختصاصیچگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیموبینار

چگونه یک محصول بلاکچین موفق بسازیم

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereumوبینار

نحوه تنظیم و اجرای گره Ethereum

چگونه API Ethereum خود را بسازیموبینار

چگونه API Ethereum خود را بسازیم

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیموبینار

چگونه یک نشانه اجتماعی ایجاد کنیم

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمندوبینار

استفاده از ابزارهای امنیتی در توسعه قرارداد هوشمند

آینده دارایی های دیجیتال مالی و DeFiوبینار

آینده امور مالی: دارایی های دیجیتال و DeFi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Adblock
detector